EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Gdzie można u nas pracować?

Gdzie można u nas pracować?

 

DZIAŁ OPERACYJNY


Jesteśmy znaną i rozpoznawalną firmą. Hasło: „Gdy potrzeba siana zadzwoń do Bociana” zna prawie każdy 😊 To znacznie ułatwia nam pozyskiwanie nowych klientów i sprzedaż naszych produktów. Tymi obszarami zajmuje się Dział Operacyjny.

Dział Operacyjny jest największym działem w naszej firmie. Swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę – nasi doradcy pracują wszędzie tam, gdzie są nasi klienci. Obecnie zatrudniamy prawie 1400 doradców klienta i około 200 pracowników na stanowiskach kierowniczych, którzy zarządzają pracą podległych zespołów.

Dla osób pracujących jako doradca klienta oraz kierownik zespołu doradców przygotowaliśmy program rozwojowy – Akademię Menedżera. Jest to cykl szkoleń wewnętrznych, które  pozwalają nabyć dodatkowych umiejętności przydatnych w pracy na danym stanowisku.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku doradcy klienta wypełnij formularz albo zadzwoń na naszą Infolinię 600 100 100 – skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy warunki zatrudnienia. O szczegółach przeczytasz w zakładce: Doradca klienta – opis stanowiska i zarobki. 

 

CENTRALA


Centrala firmy mieści się w Śremie. To tutaj na co dzień pracuje Zarząd oraz działy wspierające: kadry, księgowość, marketing, controlling, dział organizacyjny czy dział floty. Każdy z nich skupia specjalistów w poszczególnych dziedzinach, którzy wspólnie budują naszą firmę.

Jesteśmy niezależną firmą z polskim kapitałem. Sami kreujemy swoją strategię rozwoju i sposoby jej realizacji. Jeżeli chcesz się rozwijać, stawać się ekspertem w swojej dziedzinie, wdrażać nowe pomysły i usprawniać istniejące już procesy – znajdziesz u nas miejsce dla siebie.

 

INFOLINIA


Dział Infolinii również zlokalizowany jest w Śremie. Jest to miejsce pierwszego kontaktu potencjalnego klienta z naszą firmą. Zespół kilkudziesięciu konsultantów codziennie udziela informacji na temat naszych produktów osobom zainteresowanym oraz obsługuje obecnych klientów.

Jeżeli lubisz rozmawiać z ludźmi, jesteś osobą komunikatywną i otwartą – aplikuj do nas. Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy Cię w trakcie okresu wdrożeniowego. Kto wie, jak dalej potoczy się Twoja kariera? Może na skutek rekrutacji wewnętrznej zostaniesz specjalistą w Centrali? 😊

 


www.bocianpozyczki.pl

 
EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI