EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Kierownik zespołu doradców – opis stanowiska i zarobki

Kierownik zespołu doradców – opis stanowiska i zarobki

 

CZYM ZAJMUJE SIĘ KIEROWNIK ZESPOŁU DORADCÓW?


Kierownik zespołu doradców jak nazwa stanowiska wskazuje zarządza swoim zespołem doradców klienta. Jest to najczęściej zespół 8-12 osób, które współpracują z nami w różnym zakresie czasowym. Będziesz odpowiedzialny za nadzorowanie ich pracy oraz rozliczanie ich z osiąganych wyników. 

Praca kierownika zespołu doradców to głównie praca terenowa. Poza zarządzaniem zespołem doradców będziesz również odwiedzał klientów oraz wspierał swoich doradców w kontaktach z Klientami.

Do Twoich zadań należeć będzie również rekrutacja nowych doradców. Wspieramy ten proces – otrzymasz od nas zgłoszenia kandydatów do pracy. Wdrożyliśmy również system poleceń do pracy pomiędzy doradcami, za który płacimy.

Po pozytywnie zakończonym procesie rekrutacji, będziesz musiał wdrożyć nowego doradcę do pracy. To będzie Twój najtrudniejszy okres. Zasada jest jednak prosta – im więcej czasu poświęcisz na wdrożenie, tym większe profity zbierzesz w przyszłości.

Jeżeli uda się Tobie zbudować dobrą relację ze swoimi doradcami, odwdzięczą się Tobie pomocą w realizacji celów i zadań.

KIM SĄ NASI KIEROWNICY ZESPOŁU DORADCÓW?


Wielu naszych kierowników pracuje z nami od początku firmy. Wielu awansowało ze stanowiska doradcy. Ponad połowa z nich to kobiety. Są też tacy, którzy sięgają już emerytury. 

Twoje wcześniejsze doświadczenie zawodowe nie jest dla nas szczególnie ważne. Najważniejszą umiejętnością jest nawiązywanie relacji z ludźmi oraz umiejętność organizacji pracy własnej.

WARUNKI ZATRUDNIENIA


Kierownicy zespołu doradców zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę w systemie zadaniowym. Co to dla Ciebie oznacza? Nie interesuje nas w jakich godzinach pracujesz, ani czy w trakcie dnia pracy pojechałeś załatwić prywatne sprawy na mieście. Sam musisz zorganizować dzień swojej pracy i pilnować realizacji zadań. Dla nas ważny jest wynik jaki osiągniesz. 

WYNAGRODZENIE


Mamy jasną i czytelną siatkę wynagrodzeń, równą dla wszystkich kierowników. Co będzie się składało na Twoje wynagrodzenie?

 • PODSTAWA – która jest taka sama dla wszystkich kierowników zespołu doradców.
   
 • DODATEK OD LICZBY KLIENTÓW – uzależnione od liczby klientów obsługujesz – im więcej klientów tym większe dodatki. Zasada jest prosta – jeśli zarabia firma – to Ty również.
   
 •  DODATEK OD LICZBY DORADCÓW -  im większa grupa handlowców, tym większe Twoje wynagrodzenie
   
 • PREMIE – ich wysokość jest określona w procedurze premii (czyli nie zależy ona od „widzimisię” Twojego przełożonego, ale jest ściśle uzależniona od Twoich wyników). 
   
 • NAGRODY PIENIĘŻNE W KONKURSACH - ogólnopolskich oraz indywidualnych – mogą one stanowić nawet do 40% Twojego wynagrodzenia.

Z informacji opublikowanych na oficjalnej stronie GUS-u, wynika, że średnie miesięczne wynagrodzenie w 2021 roku wynosiło 5662,53 zł brutto. Średnia wynagrodzeń uzyskanych przez naszych kierowników za 2021 rok wynosiła około 8200 zł brutto/msc

DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ?

 

 • ZADANIOWY CZAS PRACY – sam decydujesz gdzie i jak długo pracujesz. W trakcie dnia możesz załatwiać swoje prywatne sprawy. Dla nas najważniejszy jest osiągany przez Ciebie wynik, a nie czas i miejsce w jakim go osiągniesz. 
   
 • SYSTEM PREMIOWY – gwarantowaną podstawą wynagrodzenia możesz powiększyć o dodatkowe premie. Średnio stanowią one 50% Twojego wynagrodzenia. 
   
 • TELEFON – otrzymasz od nas smartfon, z którego będziesz mógł wykonywać połączenia również w celach prywatnych. 
   
 • SAMOCHÓD SŁUŻBOWY – obecnie nasi kierownicy korzystają ze służbowych samochodów Skoda Fabia. Flotę wymieniamy co trzy lata. Po złożeniu stosownej deklaracji na potrzeby Urzędu Skarbowego będziesz mógł podróżować samochodem w ramach limitu również prywatnie. 
   
 • PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA – możesz skorzystać z prywatnej opieki medycznej w sieci Medicover. Masz możliwość wykupu pakietu rodzinnego, który obejmie opieką również Twoich domowników. 
   
 • UBEZPIECZENIE GRUPOWE - masz możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach. 
   
 • KARTA MULTISPORT – dbamy również o Twoją kondycję fizyczną. Przy symbolicznej dopłacie otrzymasz kartę Multisport.
   
 • SZKOLENIA I ROZWÓJ - będziesz miał dostęp do platformy e-learningowej, gdzie zamieszczone są kursy dla naszych doradców oraz kierowników. Dodatkowo organizujemy szkolenia stacjonarne w naszych oddziałach. 

KULTURA PRACY


Jesteśmy dużą firmą o rozproszonej strukturze. Działamy w oparciu o wewnętrzny Kodeks Postępowania, który został powołany, aby ułatwić wszystkim pracownikom odnalezienie się w wielu złożonych sytuacjach zawodowych oraz aby uczynić przejrzystymi zasady podejmowania codziennych decyzji. Kilka lat temu wdrożyliśmy w naszej organizacji procedurę dotycząca przeciwdziałaniu mobbingowi i dyskryminacji. Została również powołana funkcja Rzecznika Pracowników. Staramy się zapewnić wszystkim naszym pracownikom komfortowe i dobre warunki pracy. 

EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI