EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

O firmie

O firmie

Spółka Everest Finanse S.A. jest właścicielem rozpoznawanej, cenionej i nagradzanej marki Bocian Pożyczki®. Bocian Pożyczki to jeden z największych graczy na polskim rynku home credit, oferujący swoim klientom pieniądze w najbardziej dogodnym dla nich miejscu – w ich własnym domu!
 

ZAUFANIE – PONAD 20 LAT NA POLSKIM RYNKU


Firma jest obecna na rynku od 2000 roku. Proces intensywnej ekspansji terytorialnej zakończyliśmy w 2014 roku. Obecnie posiadamy 32 oddziały, a naszą działalność prowadzimy na terenie całego kraju.

Obsługujemy coraz więcej miejscowości i zdobywamy coraz szersze rzesze klientów, a wszystko to przy zachowaniu troski o świadczenie usługi na najwyższym poziomie.

 

KOMPETENCJA – PRAWIE 2 000 PRACOWNIKÓW


Od początku działalności spółka Everest Finanse S.A. dynamicznie rozwijała się i dziś jest nowoczesną i profesjonalną firmą. W chwili obecnej na terenie polski zatrudniamy około 1400 doradców klienta oraz prawie 400 pracowników etatowych. Cenimy i promujemy u naszych pracowników zaangażowanie i nastawienie na budowanie dobrych i trwałych relacji z klientami oraz wzajemny szacunek w relacjach wewnątrz firmy.

 

ETYKA


Jesteśmy członkiem m.in. Business Center Club oraz Związku Przedsiębiorstw Finansowych. Akceptując statut obu organizacji zobowiązujemy się do reprezentowania wysokich norm etycznych, przestrzegania kodeksu kupieckiego, działania zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu, wzajemnego szacunku i poszanowania zasad etycznych w relacjach z klientami i kontrahentami.

Wspieramy również działalność Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego, której Misją jest budowanie współpracy i dialogu odpowiedzialnych i rzetelnych firm sektora finansowego z instytucjami publicznymi oraz organizacjami konsumenckimi. FRRF powstała w 2016 roku w Warszawie a jednymi z inicjatorów jej stworzenia byli Członkowie Zarządu Everest Finanse S.A.

 

 


www.bocianpozyczki.pl

 
EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI