EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

Administrator Nowy wpis

EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI poszukuje osoby na stanowisko brak. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

Aaa...Bocian Nowy wpis

Doradca zarabia 5% od zebranych pieniędzy. Dostaje kartę służbową za którą co miesiąc pobierają 5zl Ci z wypłaty . Za umowę płacą 100zl za aneks oraz ugodę 50zl ktoś się nie spłaci pójdzie na windykację zabierają Ci 50zl. Mój Kierownik to porażka totalna sama sobie radź z ciężkimi klientami . Gdy mu mowilam ze klient niewystarczajaco rzetelny i tak kazal pisac umowe zeby mu sie zgadzal przyrost. Tlumaczyl ze jego kierownik dal przykaz podpisania tej umowy. Nie polecam tam pracy . Pracowałam 2 lata i nigdy nie zarobiłam powyżej 1400zl oczywiscie mogę zarobić więcej jak wyrobię miesięczna premie przy większej ilości klientów.

Czy zarobki w firmie EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

- jeśli klient odstąpi od umowy / zabierają ci pieniądze , jeśli podpiszesz ugodę a klient nie płaci - zabierają pieniądze , - brak auta służbowego , a żeby wyrobić Pare groszy dodatku na paliwo musisz mieć min. 92 % realizacji Zbiórki miesięcznej , - brak telefonu służbowego ( dostajesz kartę- telefon kup sobie sam ) , - od firmy nie dostaniesz nic za darmo na wszystko sobie musisz zapracować , - umowa o świadczenie usług / całkowicie nieprzyjazna pracownikowi( zwolniają kiedy chcą ) , - musisz latać z pieniędzmi do banku , nieraz kilka razy w tygodniu - wynagrodzenie odbierzesz sobie jak uzbierasz wpłaty od klientów , albo jak kierownik ma czas Dowieźć - klientów musisz odwiedzać w wyznaczonym dniu bo cię z tego rozliczają , jak odwiedzisz w innym to czepiają się , ze nie trzymasz się tzw,,trasowania ,, Czyli odwiedzania klienta regularnie . - bardzo mały wkład kierownika w pomoc doradcy

Sandra pomorskie
@Były pracownik

A ja się wypowiem jako pracownik obecny. 1. Tak jest w każdej firmie pożyczkowej. 2. Do jazdy autem nie zmusza nikt. Pójść można pieszko lub przejechać się rowerem (jak w moim przypadku) 3. Telefon służbowy OTRZYMAŁAM 4. Jak wszedzie. Ale otrzymałam już od firmi kilka nagród. Nie tylko dla siebie ale i dla klientów. 5. Tutaj się zgodzę. 6. Czy kilka razy w tygodniu.... no nie wiem . Wystarczy rozplanować swoje bankowania. 7. Czy to problem? 8. Firma ma prawo mieć swoje zasady. Nie bronie bo nadal jest to respektowane i nie do końca wygodne ale to samemu ustala się plan wyzyt czyli swój grafik. Trzeba się poprostu tego trzymać. 9. Widocznie kiepski kierownik. Nasz jest ekstra.!

Agula
@Sandra pomorskie

Jestem obecnie pracownikiem,nie zgodzę się z tymi samymi negatywami.Kierownik zawsze pomoże,co do odbioru rat poprostu trzeba się tylko dogadać z klientem.Wspolpraca układa się dobrze i oby tak dalej.

@Sandra pomorskie

wiecie czego ja mam naprawde dosc tego ze kierownik kontroli robi mi nalot na chate bo ja nigdy nie wiem kiedy przyjdzie czasem nie chce mi sie scielic lozka czy ogarnoc pokoj i jest taki balagan wiec codziennie rano musze sie zmuszac do sprzatania zeby wrazie nalotu bylo jako tako

CLL XD
@Sandra pomorskie

A ja nie polecam Xd kilka razy mnie oszukano na pieniądze, zostało to zgłaszane i nic Oni by chcieli żeby im zbierać ponad normę kasy ale od siebie dają mało Plus ja dostalam tylko kartę sim

@Sandra pomorskie

jezeli telefon sluzbowy otrzymałas to na pewno nie jestes doradca takie glupoty niektorzy pisza ze az zal d,, sciska

Asmodeusz
@margo

Jest wyraźnie napisane, że dostała samą kartę SiM. Czego, dzbanie, nie rozumiesz???

@Były pracownik

No nie, mój kierownik pomaga. Moja praca to jego wynik, więc pomaga i to bardzo.

@margo

Chyba bardzo Ciebie lubi :D A tak na poważnie, pier....isz głupoty. Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś / aś. Co za dzban .....

@Asmodeusz

napisała ze tel sluzboy otrzymała

@Asmodeusz

wyraznie napisala i to duzymi literami ze tel sluzbowy otrzymala sandra pomorskie

foksik

ty sie naucz czytac

Xyz
@Sandra pomorskie

Co do samochodu, to nie masz racji. Ja jakiś czas temu składałam papiery w sprawie pracy, odezwał się do mnie pan, który przeprowadził rekrutację. Jak zapytał mnie o samochód, prawo jazdy itp, to powiedziałam, że nie mam prawa jazdy. Pan od rekrutacji stwierdził, że w takim razie musi zakończyć rozmowę, bo nie mam prawka, a w tej pracy jest to wymagane

Bartosz
@Sandra pomorskie

Nie ma telefonu, tylko karta. i tablet. Pieszo praca niemożliwa, bo klienci rozrzuceni, a nie sąsiedzi. Z kasą właściwie wychodzi się na 0 (paliwo płacisz sam) lub minus (gdy musisz naprawić samochód,). Miesięcznie nie masz raczej szans na 2000 (dodam, że to taka umowa, że ubezpieczenie, byś nie został bez pieniędzy w czasie choroby musisz z tego zapłacić sobie też sam).

Kamila
@Bartosz

A dlaczego nie ma samochodów służbowych ? Firma takich nie posiada ? Czy może są ale nie dla wszystkich ? Bo co jak nie mam swojego samochodu ?

Ania
@Kamila

Posiada tylko dla kierowników A nie doradców klienta. A jak nie masz auta to na pieszo, autobusem lub rowerem.....

Adi1717

Kierowniek czego?? Kontroli domu??xD

Diwmime
@Sandra pomorskie

Hahahah śmieszny jesteś i to konkretnie ????

Iza
@Diwmime

A o który podpunkt konkretnie Ci chodzi? Bo trochę ich wypisał

@Diwmime

Dlaczego? Nie zgadzasz się z tym co napisał?

Katarzyna
@CLL XD

Proszę o kontakt, mam problem

Katarzyna
@Adi1717

Jestem byłym pracownikiem firmy. Kierownik doprowadził do tego że będę miała sprawę w sądzie o defraudacje 600 zł. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie.

Prawda

Bss
@Agula

Co za Bzdury Ukok już się zajmuje Bocianem Pa

syrena Nowy wpis

Bo to prawda.

Kaska

Bzdura jestem doradca bociana od ok 3 lat w lubelskim w marcu ubeglego roku zarobilam 3400zl pracujac po 5 godzin dziennnie 5 dni w tygodniu. Tu zarabia sie ile ty zechcesz a jak czytam te bzdury to zal nie powiem co zciska. 5 zl za kartę bez limitu polaczenia i sma to dużo? Nic nie zabrania uzywac karty sluzbowej na cele prywatne ludziue sa super kierownik,am oraz rom wymagaja owszem ale sa fajne promocjie dla doradców,szkolenia imprezy. Pracowalam rok w marce.sa i wiem co znacza małe zarobki tu wystarczy liczba 61 klijentów i zarobki ponad 2000zl ps. Jest to praca która można traktowac jak dodatkowa ale jak sie komuś robic nie chce no to do wszystkiego sie czepnie sory.dla mnie jest to super praca z ludzmi

Obcy
@Kaska

Kaśka. Najpierw naucz się ortografii. Może się dowiesz, że nie pisze się klijentów a klientów. Pozdrawiam.

Taki Jeden
@Obcy

A przed "a" stawia się przecinem Panie znawco. ;)

dorcia
@Kaska

A dlaczego nie napiszecie na czym zarabiacie .Na nieinformowaniu klienta co wciskacie mu pakiety prawne i lekarskie na tym zarabia doradca .a nikt nie uprzedza klienta ze niemusi ich brac a to 50 zl od umowy

Żaba
@dorcia

trzeba mówić i liczyć się z tym że będzie się bez wynagrodzenia za umowę.Na chwałę bociana.Bo klient jak chce to przeczyta i wymówi.

Ak.

Prosze o kontakt na email Ankaspolnik85@interia.pl

Aga
@Kaska

Promocje, klientów ...... Ortografia masakra.

giga
@Kaska

oj Kaśka Kaśka albo jesteś kierowniczką albo pracownikiem na stałej umowie w tej firmie i wtedy zgadzam się, ze tak zarabiasz. Ja pracuję 5 lat własnym samochodem 146 klientów ,brak czasu juz na sprzedaż ( bo brak " głupich" do pracy) i mam tego połowę,więc nie opowiadaj baśni z mchu i paproci.

Monika
@Kaska

Klient nie klijent, naprawdę słabo się czyta z błędami...

Syla
@giga

Ja jiz tam nie pracuję, ale nie mogę czytac tych bzdur. Przy liczbie klientów 180 zarabialam 6000 zl i niech mi nikt nie mowi, ze nie można. Fakt, pracowalam od rana do wieczora, ale nie mówcie, że nie można zarobic....

dobry szef
@Syla

6000 zł minus 2000 tyś na paliwo i amortyzację i od rana do wieczora to złoty pracownik z Ciebie!!! podaj kontakt potrzebuję takich ludzi.

Super fucha
@Kaska

No i odlicz 500na paliwo to będziesz wiarygodna o amortyzacji auta nie wspominam bo wyszło by 1000

Andrzej
@Super fucha

Rozumiem, że pracownicy zatrudnieni w firmie Bocian Pożyczki Everest Finanse korzystają z własnego samochodu przy pozyskiwaniu klientów? Zastanawia mnie, czy pracownik ma możliwość odliczenia kosztów paliwa, czy raczej trzeba ponosić całość opłat z tym związanych. Proszę, abyś sprecyzował, jak to wygląda.

slepbee
@dorcia

@dorcia zarabia się jak wszędzie na ludzkiej głupocie i biedocie. Ciekaw jestem czy Ty byś informowała klienta odnośnie co podpisuje. Jeśli klien nie zapyta powinno się nie mówić. Żyjemy w takich czasach, że nie ma najmniejszego powodu by dowiedzieć się co i jak. Poza tym ludzie którzy są zmuszeni do brania tego typu pożyczek zrobią naprawdę dużo by tylko ją uzyskać i nie interesują się co i jak - tak samo działają inne tego typu firmy lichwiarsko pożyczkowe na rynku.

Waldi
@slepbee

,,Jesli klient nie zapyta nie powinno się mówić?". Jest Pan doradca bociana? Tak Was uczą? Pan żeruje na biedzie i tragediach życiowych ludzi, którzy są zmuszeni wziąć pożyczkę. Dobrze, że trwają prace nad nową ustawą antylichwiarska skończy się zastawianie pułapek na ubogich ludzi przez plage lichwiarzy. Na rynku powinny działać firmy, które nie mają ukrytych kosztów. Klient który bierze pożyczkę powinien wiedzieć, że dostaje ja z pakietem prawnik, który kosztuje kilkaset złotych.

Cła xd
@Andrzej

Korzysta się z własnego samochodu i kosztów paliwa nie zwracają

@Kaska

Kaska o jakich ty imprezach mowisz ? ja pracuje 5 lat i nigdy rzadnej imprezy nie bylo a jak bylo jaies szkolenie to tylko woda mineralna wszyscy wiedza jak jest wiec nie kłam

Masakra
@Cła xd

A jak przynależności do grupy A masz to nie masz nic z tego tytułu na paliwo???

@Masakra

160 zł , dokładnie taka jest kwota.

Justyna
@Kaska

Co za bzdury! Ja mam 60 klientów i zarobek 200 zł tygodniowo, co za kit!

Julia
@Justyna

I też na pełen etat pracujesz?

Iglo
@Justyna

Zgadzam się

Dyzio83
@Obcy

Ponieważ praca ta wymaga właściwej pisowni i ortografii jest to bardzo poważnie stanowisko pracy i wpływa na opinie o firmie i marce

Azymut

Bzdury

Ja
@Kaska

Opowiadasz bzdury wcale nie jest tak kolorowo. Jak dojeżdżasz daleko na swój koszt swoim autem nikogo nie interesuje jak dojedziesz i za co wlejesz paliwo. Praca dodatkowa a chcieliby żeby człowiek był dostępny 5 dni w tygodniu. Gdyby było 2000zl na tydzień byłoby super ale nie ma. Jest tydzień że jest 300zl inny 100zl i tu wcale nie chodzi o to że człowiek nie chce pracować poprostu pożyczkobiorcy nie odbierają tel nie otwierają drzwi nie płacą. Nie ma szkoleń. Do większości dochodzisz sam. Ciężki temat w wielu przypadkach. Nie warto.

@Ja

Dostępność 5 dni w tygodniu czyli od poniedziałku do piątku, tak? Weekend już nie?

kandydat
@Kaska

Język, składnia oraz ortografia jaką posługuje się Pani Katarzyna, świadczą, że nie wiele jej potrzeba do zaspokojenia potrzeb.

Krzys
@Kaska

nie rozumiem co za bzdury piszesz.Jakie imprezy chyba że dla KZD,AM,oraz ROM.Ja pracując w Bocianie ponad 6 lat nie byłam na żadnej imprezie w tej firmie.Dodam że jestem czołowym doradcą.Sa tylko wymagania,co z tego że podnieśli za nową umowę płacą więcej ale potrącają jak ona spadnie do windykacji.Jest tylko stres i wieczne pretensje nie mówiąc o dziale kontroli która przyjeżdża do domu kiedy chce i o której chcę.

@Kaska

(usunięte przez administratora) o szopenie. Stać bociana na imprezy i kateringi? Serio? Z lichwy?

Qwerty.m
@Taki Jeden

Przed a nie stawia się przecinka, tylko w niektórych sytuacjach tak jest. Po części a jest takim przecinkiem.

Ewa

Bo pisze bzdury

Czy pensja w wysokości 10000 w mieście Drawsko Pomorskie jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Doradca Klienta?

Ewa
@Administrator

Chyba cię Bóg opuścił

Uschi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.
Klient

kiedy przychodzi ktoś od Bociana przekazuje wszystko będzie dobrze ,, ale nigdy nie powie ,,bierzesz 2000 tysiące ,,, ale oddajesz 4600 ,,, ludzie to koniecznie powinno być obowiązkiem ... plusy ?? jakie ?? to jest czyste (usunięte przez administratora) ,, koniec kropka . to dochód od takiej sumy koniecznie szef powinien odprowadzić,, gdzie URZĄD SKARBOWY ,, ?

Pan

Firma to kant i (usunięte przez administratora)

Marcin
@Pan

Czemu kant? Pod jakim względem? Mają oferty pracy więc wolałbym się wcześniej dowiedzieć zanim wyślę CV. Chodzi o tą dodatkową prace jako doradca klienta? Bo widziałem że mają dziwny tygodniowy system wynagradzania i nic nie wspomnieli o podstawie. Wiesz coś?

Billy
@Marcin

Straszy cię człowieku ? Chcesz być (usunięte przez administratora) kierownika i pracować na jego premię ? Jak nie wciśniesz klientowi aneksów typu usługi prawnicze i pakiet medyczny, to (usunięte przez administratora) dostaniesz za takiego klienta, podczas gdy nie wpłynie to na premię kierownika, a nawet jak to wciśniesz, a po jakimś czasie klient się połapie o co w tym chodzi i wypowie te aneksy, to i tak Ci tą premię zabiorą. Mówić dalej, czy Ci wystarczy?

@Billy

BO TO PRAWDA

Młody
@Marcin

No tak żeby jak najmniej zapłacić.

beata6726
Klient

Nie polecam firmy EVEREST FINANSE jeżeli spłacisz pożyczkę przed terminem to za nic nie uzyskasz zwrotu prowizji, (usunięte przez administratora) są bardzo nie mili w rozmowach i kłamią na potęgę

06041968@wp.pl
@beata6726

Bzdury pani pisze,za wcześniejszą spłatę zawsze jest wypłacany rabat.Jestem pracownikiem i właśnie dzisiaj wypłacałam klientowi 2400 za wcześniejszą spłatę.

Krzyś
@06041968@wp.pl

Oooo to pożyczkę dużą musiał spłacić

@06041968@wp.pl

To ilu procentowy jest tutaj rabat? Czy to nie ma tak ustalone stricte procentowo?

Marta
Klient

Czy Doradca może udzielić pożyczki Czy tylko kierownik?

06041968@wp.pl
@Marta

Doradca jak jest samodzielny

Pracowałem kilka lat w Everest i też spotkałem się z dyskryminacją i nierównym traktowaniem w tej firmie.

Leszek
@Były pracownik

Jaki był powód tej dyskryminacji? Wiesz może?

Pani
@Były pracownik

Pracowałam w firmie dwa lata, kierownik wywierał tak ogromną presję, upokazal, traktował jak śmiecia, kontrola za kontrola, nacisk na zbiórki i sprzedaż do tego stopnia że wylądowałam w zakładzie psychiatrycznym. Gdy zgłosiłam do dyrektora to mnie wyśmial.

@Pani

Tak to się dzieje

turbogroszek
Klient

Największa lichwa i szulerka w Polsce pod przykrywką uczciwej polskiej marki. Kto lepiej okantuje Polaka jak nie inny Polak. Chcecie wziąć u nich pożyczkę? Powodzenia! Tak Was wciągną w ten system aneksów i usług dodatkowych, że zanim się zorientujecie, jak dużą kasę musicie im oddawać tygodniowo, to będzie już za późno. Mógł bym tu opisać wiele kompromitujących te firmę szczegółów, ale na razie się wstrzymam. Powiem tylko, że swoich przedstawicieli namawiają, by przychodzili do domów wierzycieli, nawet,, gdy ci zadeklarują, że raty nie zapłacą raty, z powodu braku pieniędzy. Poprostu każą im nachodzić ludzi, co jest nielegalne. Sam miałem wczoraj taka niechcianą wizytę o raz połączenia i bdudne smsy od przedstawicielki. Wykopałem się rata tygodniowa, przerosła moją wydolność finansową. Dlatego przestrzegam!

Xddd
@turbogroszek

Przeciez to strona internetowa o pracy w tej firmie a nie o niezadowoleniu xd. Jak pożyczka domowa to mogą se przychodzić. A jak przychodzą to pewnie nie spłacasz tak jak trzeba

Czy firma EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

GRIMALDI

Sfinansujemy Twoje projekty i wszystkie Twoje potrzeby finansowe do 1 500 000 zł. Tak więc dla tych, którzy potrzebują tego finansowania, możesz się z nami skontaktować. E-mail: grimaldidomenico02@gmail.com

Czy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI ma ściśle ustalone godziny pracy?

Aneta

A ten helpdesk i call center dla doradców to ma system płacy że im więcej osób się obsłuży to jest lepsza pensja? Albo premia?

Jaaaa

Ktoś może powiedzieć jak wygląda umowa zlecenie ,czy jest jakiś haczyk ?

TakPol
@Jaaaa

Brak haczyków

Megi

Mam podjąć pracę w firmie Pożyczkowej Bocian. Każą mi podpisać weksel in blanco. Nigdy tego nie robiłam i się boję... Co możecie powiedzieć na ten temat

Czy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI są szkolenia zewnętrzne?

Kandydat

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Osoba która przeprowadzała rozmowę w ogóle nie była przygotowana, rozmowa nie profesjonalna, mało rzeczowa. Miała bardzo lekceważący stosunek do kandydata. Idealny przykład jak nie powinno się przeprowadzać rozmów rekrutacyjnych. Jeżeli ktoś z Everest Finance czyta ta wiadomość to proponuje przyjrzeć się sprawie bliżej. Przeszkolić , albo poprosić o pomoc HR aby pomogli w rekrutacji kadrze kierowniczej z województwa kujawsko-pomorskiego. Tracicie dobrych kandydatów już na poziomie rozmowy rekrutacyjnej.

Zostaw merytoryczną opinię o EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Zobacz opinie na temat firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Liczba opinii klientów firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI, to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a, 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Kandydaci do pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI