Opinie o Cyfrowy Polsat S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Cyfrowy Polsat S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Cyfrowy Polsat S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cyfrowy Polsat S.A. w Warszawa

Pracownik orco

Praca fajna,ludzie mili,kwestie finansowe tak jak napisane w poprzednich komentarzach i wszystko by było pięknie gdyby no właśnie przyznawali wszystkie zmiany.Nic nie denerwuje tak bardzo jak ten fakt i nikt ci nie powie dlaczego zapiszesz sobie 170 godzin przyznają 115-125.I jeszcze ustalą w kratkę np. pon do pracy wtorek wolny sr do pracy czw wolny (albo pracuje albo nie pracuje).Jakbym chciał wyjechać na urlop to bym wyjechał a nie cykał po 1 zmianie po 6h. Po 6h nie chce wychodzić z domu i bić się autobusami do centrum .Łapie się wkurwa a to definitywnie odbija się na karcie celów.Jak dowiaduje się ,że nie dostałem wszystkich zmian 3 czy 4 ucieli to zdenerwowanie rośnie do niewyobrażalnych rozmiarów i pracować się nie chce,a najlepsze jest to ,że potem chodzą i proszą aby ktoś został na 2 zmianie albo dopiski.I tutaj raczej elastyczność to bajeczka dla dzieci,bo masz mało godzin i chcesz wyrobić wiecej bo ci nie przyznali więc te planowanie grafiku to raczej lista życzeń a nie elastyczny grafik.Nie przyznają zmian nie dostajesz hajsu tyle ile chcesz.Opowiadają bajki o tych zarobkach prowizyjnych licz srednio przy pełnym etacie 300-1000 najlepsi wiecej (niewielu ich) itp.

Witam! Jestem już byłym pracownikiem CP (dokładnie agencji świadczącej usługi dla CP), chciałbym się z wami podzielić moją opinią na temat pracy. Ja pracowałem tylko na wakacje, jednak nie mogłem tego przyznać w procesie rekrutacji itp. Przyjmują każdego kto tylko zda egzaminy opisane wcześniej. Mogę tylko powiedzieć, że egzaminy są do zdania jeżeli tylko trochę się człowiek przyłoży. Szkolenia prowadzone są profesjonalnie. Jeżeli chodzi o samą pracę (pracowałem po 12h) to nie jest ona jakoś ciężka, w moim przypadku męczący był po prostu czas jaki tam spędziłem. Nie spotkałem się nigdy z minimalnym chamstwem ze strony współpracowników, a odnośnie przełożonych: ja nie miałem z nimi problemu, jak coś spieprzyłem to musiałem to później naprostować, ale w razie pytań mogłem się do nich udać. Nie spotkałem się z wymienioną w niektórych opiniach ich poczuciem wyższości. CIEKAWOSTKI ODNOŚNIE WYPŁAT: -wypłaty przychodziły dość późno, bo w połowie miesiąca, ale nigdy nie było to mniej niż na rachunku, zawsze wszystko rozliczone zgodnie ze stanem faktycznym, -12 zł na rękę za godzinę + prowizje -wypłata za szkolenie była wydawana w 3 transzach: 40%, 30%, 30% -moje ulubione: zakończyłem pracę w połowie września, kilka dni temu dostałem niespodziewany telefon z agencji, że mają dla mnie jeszcze prowizje o której totalnie zapomniałem. Co więcej bardzo elastyczny grafik, fajne zarobki, fajni ludzie. Gdyby nie studia w innym mieście z pewnością chciałbym tam pracować (w końcu pierwsza praca). Ważne żeby nie brać do siebie głupich tekstów klientów, a wszystko będzie ok. Podsumowując mogę tylko powiedzieć, że polecam tego pracodawcę i jeżeli nie macie jeszcze w CV żadnego doświadczenia to współpraca z CP będzie dobrym zalążkiem waszej kariery.

paula

mam pytanie, jutro mam rozmowę i czy jest możliwość pracy u nich bez zakładania działalności?

SprzedajnyNick

Lubisz prace w gronie konfidentów? A może lubisz jak (usunięte przez administratora) Cie na każdym kroku? To jest praca dla ciebie. Na porządku dziennym jest sprzedawanie najnowszych newsów przez kontrolerów do kierowników. Wystarczy ze źle sie wypowiesz o pracy możesz liczyć się z tym że zostaniesz zawieszony w najbliższym czasie. Podobno kontrolerzy dostają specjalnie odznaczenia od tego ilu pracowników sprzedadzą w miesiącu. To grono liżących się po jajkach konfidentów i nawet jeśli wydaje ci się że ta osoba jest spoko to nie czuj się przy niej zbyt pewnie, w każdym momencie możesz być sprzedany. Najlepsze są testy jednej z kontrolerek... Dzwoni do Ciebie codziennie rozpoczynając pracę i pyta cie z newsów i wiedzy która mało jest wykorzystywana baaa prawie w ogóle. Nie wystarczy jej że zdałeś test z wiedzy ogólnej który odbywa się co dwa tygodnie na 100%. Praca tylko dla korpo szczurków którzy idealnie czują się pośród gówien wysranych przez ich samych.

zebrano kilka osób na wyznaczoną godzinę, przedstawiono wymogi/płacę. dla tych poniżej 26 lat (umowa zlecenie), dla tych powyżej (działalność gospodarcza). w ofercie pracy na stronie internetowej była informacja "inna forma umowy"- gdyby TO było podane, to wcale nie byłoby mnie na tej rozmowie zapytano kto jest chętny, dla zainteresowanych wyznaczono termin szkolenia

kto jest chętny i nazwiska poproszę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
hila

Patrzą jakby tu oszukać abonentów

Obecny/były Pracownik

Witam. Podzielę się z wami moją opinią na temat pracy w Teleaudio DWA dla CP. Otóż wiele osób pisało jak tu wygląda rekrutacja "ogólne informacje zatrudnienia" i wszystko się zgadza ale sama w sobie praca jest TRAGICZNA. Odradzam komukolwiek zatrudniania się w tej firmie, firma ma całkowicie gdzieś swojego pracownika, rzuca mu kłody pod nogi na każdym kroku, od samego początku czuć tam atmosferę jakby nad każdym stał Hitler. Kontrolerzy, kierownic a nawet administracja to takie typowe korpo-ludziki z małych miejscowości którzy dostali jakieś "stanowisko" nie oszukujmy się, tego typu stanowiska debil po gimnazjum może dostać a oni poza regulaminem i formułkami wykutymi na blachę nic od siebie nie dają, najlepsze są momenty kiedy się czegoś nie wie i jeden wysyła do drugiego aż znajdzie się może taki co pomoże a tak to mają w du..Sama firma jest beznadziejna, non stop awarie systemowe czy telefonów, pracowałem w paru CC ale takiego czegoś nie widziałem żeby na swoim stanowisku można było trzymać tylko butelkę wody i kartki papieru + długopis jeśli chodzi o swobodę pracy i samopoczucie w niej oceniam to na 0/10. Oczywiście są jeszcze kwestie finansowe i pracownicze. Co do finansów to płacą te 12zł/h netto ale to ma oczywiście drugie dno, nie przyznają zmian ustalanych w grafiku, nie to że masz wziąć po prostu nie dostajesz i tyle i nie masz po co przychodzić do firmy bo nie po pracujesz więc na dobrą sprawę miesięcznie nie wyrabiasz nawet tych 80h żeby być w grafiku chociażby dlatego że znam osoby które na 2tygodnie dostały po 4-6 zmian(zmiana 6h w ciągu dnia). Oszukują na finansach i to strasznie, ucinają godziny które się przepracowało bez powodu i nie dostajesz za nie pieniędzy, ucinają kasę za szkolenia nawet jak wypracujesz 80h, tak po prostu bez powodu i nic nikt nie wie ani nikt nic nie może zrobisz. Co do grafiku (niby wielce elastycznego) to oczywiście kolejna porażka ponieważ z góry narzucają że musisz wziąć i zmiany poranne i po południowe więc ta elastyczność to pic na wodę. Jeszcze tam pracuję, do końca tego tygodnia więc jestem na bieżąco. Podsumowując: Prace oceniam na 2/6 daje 2 ponieważ można poznać tam naprawdę fajne osoby i to jedyny plus z tej firmy.

@Obecny/były Pracownik

Dziwnę skoro miesiąc w miesiąc wyrabiam bez problemu po 170 godzin i od roku nie została mi zabrana żadna zmiana w grafiku. Zawsze otrzymuje te zmiany na które składam grafik. Jeżeli jesteś leniem i cięzko Ci 50 % czasu w pracy spędzić na rozmowie z klientem, nie masz co się dziwić że nie dostajesz zmian. Każda firma ma swoje plusy i minusy. Każda firma ma także cele które musi wykonać. Tak jak i pracownicy muszą coś robić aby otrzymywać wynagrodzenie. Nie dziw się że nie możesz jeść na stanowisku. Rozmawiasz z klientem. Nie chcialbym żeby zadzwonił do mnie konsultant z pełną "gębą" chipsów. Pamiętaj, że gdziekolwiek nie pójdziesz i sam nie będziesz w porzadku, to pracodawca, przełozeni nie będą dla Ciebie ok. A jeżeli chodzi o wyższe stanowiska które są waszym zdaniem obsadzane przez nic nie potrafiących ludzi z prowincji - rekrutacje jak widze ogłoszenia są prowadzone na bieżąco, każdy może spróbować i coś zmienić. Jeżeli 'rygor' pracy się nie podoba zawsze możesz rozdawać "metro" na centralnym. Zarobisz 2 razy mniej ale będziesz mógł pic Cole w miejscu pracy :)

Były Pracownik

To co piszesz nie ma odwzorowania zupełnie w rzeczywistości, nie wiem jak długo pracujesz w tej firmie ani jakie tam macie układziki ale ja mogę dać dowody na to jakie zmiany zostały poprzyznawane osobom które posiadają kartę celów na 95-105% w tym mnie, więc to nie jest kwestia tego że się nie chce tylko widocznie coś jest nie tak że inni dostają po prawie 200h a inni z kolei po 12h na dwa tygodnie, ja opisuje całokształt firmy a nie moje osobiste odczucia bo kierownik powiedział coś bee w moją stronę. Masz 170h to się ciesz i pracuj ale tak jak napisałem wyżej mogę podać w formię zdjęć chociażby moich statystyk i mojego grafiku ile zmian mi przyznano tak samo jak innym moim znajomym. I nie wiem kto ci czego nagadał ale rozmawiałem z paroma osobami którzy dostali propozycję tych "wyższych" stanowisk po 3 miesiącach na słuchawce więc ich wymagania są praktycznie żadne bo wciskać komuś coś na siłę posługując się skryptem i używając 0,1% swojego mózgu to naprawdę żaden problem. Co do kwestii finansowych no to może tobie wypłacili mi i innym nie. "Rozmawiasz z klientem. Nie chcialbym żeby zadzwonił do mnie konsultant z pełną "gębą" chipsów" co to ma wspólnego z tematem? Pracowałem w niejednym CC i w żadnym nie było mowy o jedzeniu i rozmowach ale nikt nie mówił że jak wyciągniesz telefon to dostaniesz "Kartę" za złe zachowanie, jakbyś był nadal w podstawówce. A i firma niby taka PRO Kliencka a infolinia urywa się od telefonów wkurw*** klientów nabitych na SUPER POWER LTE BEZ LIMITU...z limitem.

@Obecny/były Pracownik

I jak Ci kolego pasuje praca jako instalator ?

sasa

witam czy ktos pracuje na słuchawce w cyfrowym polsacie na utracie w warszawie??jak tam wygląda sytuacja czy tak duzo sie pracuje mając własną działalność???

yolax

Czy Pani E.K. jest na jakichś lekach mocno wpływających na samopoczucie i sposób bycia (czyt. psychotropach) czy coś? Takie odnoszę wrażenie codziennie.

Bandrowski

Witam. Przede wszystkim nie Cyfrowy Polsat tylko customer service. Nie CP dla nich, a oni dla CP pracują. Z nimi podpisujecie umowę, nie z CP... więc nie ma cob się podniecać, tylko co najwyżej marzyć, że pracuje się w wieeelkej firmie (-; Przywilej - jedyny jaki tak naprawdę przysługuje - to możliwość jazdy niebieskim autobusem, z reklamą CP. Po 4 dniach szkolenia, nie będę się rozpisywać na temat struktur, skupię się raczej na własnych odczuciach dotyczących pułapki w jaką wpada każdy hehe... "wybraniec". I tu rzeczywiście jest jak w Matrix'ie... ba, nawet każdy ma swoją Wyrocznię (((-; Nie chcę aby ktoś posądził mnie o zawiść, dlatego oprę się tylko na faktach... a one są takie, że gdy podczas czwartego dnia bloku szkoleniowego poprosiłem o projekt umowy, którą miałbym podpisać z firmą customer service po założeniu działalności gospodarczej, zostałem wywalony z budynku w trakcie trwania kolejnego odsłuchu. Pytanie, cóż takiego znajduje się w owej umowie, czego moje piękne oczy nie mogły wcześniej zobaczyć? Nie wiem. W każdym bądź razie, reakcja ze strony kierownika była natychmiastowa. I nie interesował nikogo fakt, że jestem w trudnej sytuacji związanej z niedawną śmiercią Matki. Dodam, iż w międzyczasie miałem możliwość podjęcia rozmów kwalifikacyjnych w innych firmach, z których musiałem zrezygnować, ze względu na bezprawny rygor ze strony customer service, odrabiania nieobecności podczas bloku szkoleniowego... o jego profesjonalizmie nie będę się nawet wypowiadać (-; I ten brak wypowiedzi inteligentnym ludziom, zapewne wystarczy... (-: Uwagi dotyczące person odczytane w jednym z serwisów. Kobiety wydają się być bardzo w porządku, jednak należy uważać na to, co się przy i do Nich mówi. Panowie... tu zgadzam się z opinią większości - puszą się jak jacyś celebryci. Pewno ktoś ich bił w szkole, gdzie na przerwach wsadzał im głowę do śmierdzącego kibla. Cóż... znaleźli szansę dla siebie, ja im tylko współczuję, choć niejeden zasługuje na klapsa w dziąsło, dla równowagi we wszechświecie (-; Także... kończąc ten mój żałosny wpis (-; przez niemożliwość nawiązania kontaktu z puszkiem (kierownikiem) Radosławem, informuję go tą drogą o podjęciu odpowiednich działań w Państwowej Inspekcji Pracy oraz u jego Zwierzchników bynajmniej nie tych z firmy customer service, a z Cyfrowego Polsatu. Życzę tym samym Panu puszkowi owocnych wyjaśnień i modlitwy... aby nie przyszło mi starać się wraz z moim prawnikiem o odszkodowanie. Żegnam. Bandrowski.

schabowy
@Bandrowski

witam, właśnie dostałem propozycję pracy w CP jako instalator.Odbywa się to bardzo szybko i sprawnie przez telefon.Samochód,telefon,internet do dyspozycji i niezła pokusa zarabiania pln.Jeżeli jest ktoś jeszcze jak p.Bandrowski proszę o szybkie info!

Eldorada

Witam, chciałem się dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku instalatora TV oraz internetu? Jakie zarobi, ile godzin, atmofera?

cyfrowy

(usunięte przez administratora) Kierownik Sekcji Analiz stosuje mobbing w postaci publicznego poniżania i znieważania podwładnych. Do tego stopnia że posiłkują sie bodyleasingiem bo nikt nie chce z nią pracować. Dzieje sie to za cichą akceptacją jej przełożonych. Uważajcie na tę panią.

katarzyna

Ludzie, skąd Wy to wszystko bierzecie... Pracuje w Cyfrowym Polsacie (bud. Orco Tower) w dziale DUK na projekcie telewizyjnym i zupełnie nie rozumiem Waszego wrogiego nastawienia. Wg mnie praca sie BARDZO opłaca, patrząc na realia (gdzie dostaniemy 12zł do ręki przy tak dogodnych warunkach? plus system prowizyjny w który "wchodzi" naprawdę nie trudno i szybko 90% osób zaczynających tam pracę ). Grafik ustala się samemu, więc nikt nie ma prawa kazać Ci przyjść do pracy kiedy nie możesz, to po pierwsze. Po drugie, jeśli coś komuś wypadnie bez problemu może odwołać zagrafikowaną wcześniej zmianę (oczywiście z umiarem). Po trzecie - WEEKENDY! Jeśli ktoś uważa, że sobota i niedziela to dni na wypoczynek, wystarczy przyjść 2 razy w piątek na drugą zmianę (15-21) i już zmiany weekendowe są wyrobione. A jeśli chodzi o samą atmosferę, wg mnie jest naprawdę fajnie, świetni ludzie, nawet Ci NAD nami. Z każdym można się dogadać, nie ma spin, jeśli Ty jesteś w porządku to oni również. Oczywiście zdarzają się jakieś niemiłe sytuacje, ale to są jednostkowe przypadki, które wystarczy wyjaśnić. Praca może nie jest szczytem marzeń, ale jeśli ktoś lubi mieć kontakt z ludźmi, nie ma problemu z rozmawianiem, a wręcz jest wygadany to praca jest idealna dla takiej osoby.

Griives
@katarzyna

Hej mogłabyś do mnie napisać 26559654 gg ? Mam kilka pytań do ciebie :)

minaj

czy cyfrowy polsat stosuje rekrutacje ukryte? mam zaproszenie na rozmowe, a nigdy nie skladalem oferty o prace do nich...czy mozliwe, ze to call center?

Mistrzowie Sprzedazy

Mistrzowie Sprzedaży B2B- Zapraszamy Firma z branży energetycznej zajmująca się produkcją energii elektrycznej oraz sprzedażą dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych chętnie nawiąże współpracę z Grupami Sprzedażowymi, Managerami mile widziane osoby z zespołem sprzedaży oraz Przedstawicielami Handlowymi. Jeżeli posiadasz doświadczenie w sprzedaży oraz zbudowany zespół handlowców, pomysł na jego budowę , chęci do pracy w terenie? Zgłoś się do Nas, a przedstawimy Tobie naszą ofertę. Proponujemy najwyższe stawki na rynku(podstawa, prowizje, auto od pierwszego dnia pracy), pomoc ze strony firmy, szkolenia i wsparcie doświadczonych handlowców. Zainteresowane osoby bardzo proszę o przesłanie kontaktu na adres mail: kariera.energetyka@gmail.com tak abyśmy mogli skontaktować się i przedstawić więcej szczegółów. Do zobaczenia i mam nadzieję, że wzbogacisz nasz zespół ;)

nie polecam

Zastraszenie pracowników to codzienność. Wobec jednej z moich koleżanki stosowali mobbing, kiedy wstawiłem się to zaczeły się groźby i szantaże.

Pracowałam w Pionie Obsługi Klienta. Dużo pisać - praca jak Murzyn 200,250,300 godzin miesięcznie. Życia prywatnego zero. Nie odzywaj się, nie wolno mieć własnego zdania. Kontrolerzy, Kierownicy to małolaci bez podstaw zarządzania którzy wyróżnili się wchodzeniem w tyłek bądź donoszeniem na innych współpracowników. Jeśli sypiasz z Panem Dyrektorem M.M. to nawet można awansować i z domu pracować:-)Pani Kierownik CC Aneta C. to temat rzeka jak cała firma. Jedyne co miło wspominam to świetnych ludzi, których poznałam przez wiele lat pracy. Samej pracy nie polecam: - działalność opłaca się tylko dwa lata, - brak stabilności zatrudnienia - z dnia na dzień mogą Cię zwolnić, - ciągły nadzór - kamery, podgląd komputerów, - kuchnia maleństwo - nie ma nawet gdzie zjeść na spokojnie, - praca świątek, piątek i niedziela.

cyfr

Wypowiem się jeśli chodzi o call center cyfrowego polsatu - dział utrzymania klienta. Trzy tygodnie temu znalazłam ogłoszenie na gumtree przez agencję. Chodzi o budynek Orco Tower obok Mariotu (Warszawa - centrum). Zadzwonili do mnie i zaprosili mnie na spotkanie. Na korytarzu czekało kilka osób, wszystkie zaproszono do sali więc nie było jako takiej rekrutacji. Na slajdach omawiane były konkrety dotyczące pracy czyli stawka 14 zł brutto (student prawie 12 zł netto, normalnie 10 zł netto), minimum 80 h do wyrobienia w miesiącu, do odrobienia sobota lub dwie drugie zmiany w miesiącu, zmiany od 8-15 i od 15 do 21 i 6 minut przerwy na każdą godzinę pracy, umowa zlecenie, możliwość założenia działalności. Komu nie pasowało od razu wychodził. Reszta została zaproszona na szkolenie. Przez ponad tydzień przychodziłam czasem na 8h dziennie, czasem krócej. Godziny szkoleniowe wliczają się do pensji ale wypłacane są ratami czyli w pierwszym miesiącu doliczają 40% za szkolenie, w drugim 20% i w trzecim 20%. Dostawaliśmy trzy książki (dwie cieńsze i jedne grubsza) do nauki w domu. Na następnych spotkaniach zrobili chyba ze 3 testy sprawdzające więc jeśli były zaliczone to dodatkowe punkty były wliczane do testu końcowego. Były też h przeznaczone na słuchanie rozmów innych a później też takie na których my mieliśmy rozmawiać z prawdzymi klientami a oni mogli nam podpowiadać. Później trzeba było zaliczyć test końcowy z wiedzy o internecie (byłam w dziale utrzymania telewizjii), który był na komputerach więc od razu wynik. Była jedna poprawka. Później trzeba było zaliczyć test z aplikacji (programy z których korzystamy na komputerach). Też można raz poprawiać. Ostatnim testem był ten z wiedzy o telewizji (czyli pakietach, procedurach itd) więc trzeba było prowadzić rozmowę z pracownikiem jako z prawdziwym klientem. Również jeden raz można poprawić chociaż czasami dawali trzecią szansę (nie nastawiajcie się na to bo nie każdemu) I jeszcze jedno: osoby pracujące tam na wyższych stanowiskach są po prostu nie mili, traktują cię z wyższością są chamscy i bezczelni. Nie chodzi tu o wyjątki. A i jeszcze... było nas 50 osób (w wakacje podobno po 100 chętnych), wykruszyło się ponad 20. Nie mam informacji ile nie zdało tych egzaminów. Wiem, że ogłoszenia dalej są i można się zgłaszać. Mam nadzieję, że pomogłam :)

marg

Praca na infolinii Cyfrowego Polsatu jest jedną z prac, której należy unikać Atmosfera pracy jest naganna. Praca po 14 godzin w kolejkach. Połączenie jedno za drugim do tego co 2 klient reklamacyjny, bo dlugo czeka na połączenie. Jeszcze w miedzy czasie kierownik albo kontroler Cie ochrzani za słabą sprzedaż, ciągle straszenie zwolnieniem. Praca w weekendy, jesli wypadnie Ci jakis jeden wolny weekend to cud, święta, sylwester równiez pracujące po 14 godzin, do tego warto dodać, że osoby będące na wyższych stanowiskach niż konsultanci sa bardzo niemili, to nieprawda,że są elastyczne godziny pracy, bo jak uda wam sie zamienic jedna lub dwie zmiany w miesiacu to max, praca nie rozwija kompetencji, raczej uwstecznia człowieka i mocno działa na psychikę, zarobki wcale takie dobre nie są, własna działanoś a zus co roku wyzzszy i nikt nie daje podwyzki. Czepiają się nawet za rzywe siedzenie albo stanie przy biurku, wpisuja do pliku, zakaz rozmawiania z kolega przez boks

praca

Firma z branży energetycznej oferująca kompleksowe rozwiązania: produkcje, sprzedaż, fotowoltaikę oraz doradztwo w zakresie dystrybucji energii poszukuje Doradcy oraz Managera. Oferujemy podstawę plus system prowizyjny. Zainteresowane osoby bardzo proszę o przesłanie aplikacji na adres: kariera.energetyka@gmail.com

Krzys

Najgorszy produkt, nigdy nie dać się oszukać. Pamiętajcie. Niech tracą klientów za to co zrobili na mecz mistrzostwa świata. Życzę aby ludzie przestali oglądać ten kanał.

Zostaw merytoryczną opinię o Cyfrowy Polsat S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cyfrowy Polsat S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cyfrowy Polsat S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cyfrowy Polsat S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cyfrowy Polsat S.A.?

Kandydaci do pracy w Cyfrowy Polsat S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cyfrowy Polsat S.A.