Opinie o Cyfrowy Polsat S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Cyfrowy Polsat S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Cyfrowy Polsat S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cyfrowy Polsat S.A. w Warszawa

hshzxh

Po nowym roku szkoda czasu na prace

zainteresowany

witajcie, chciałem sobie usystematyzowac i wychodzi tak: -współpraca na zasadzie własnej działalności gospodarczej -wymóg przepracowania minimalnej okreslonej liczby godzin -stała stawka godzinowa -premie Finalnie, nie wychodzi na papierze dramatycznie- szczególnie przy małym zusie i założeniu, że nie zapłacimy podatku ( a przy fakturach rzędu 3000-4000zł nie ma szans, zeby podatek zaplacić). Mam jednak kilka pytań: -czy zmiany w Warszawie są 6 czy 8 godzinne? -czy zalożenie dla średnio rozwiniętego i ogarnietego człowieka premii na poziomie 700zł jest realne, czy nieosiągalne? -ile godzin dziennie trwa szkolenie wstepne ( jak rozumiem rozliczane 40-30-30 po przepracowanych miesiącach) -czy jest jakies ograniczenie w wystawianiu rachunkow- w sensie, ze np. zaczynam szkolenie 9 listopada. dwa tygodnie i pracę powinienem zacząc 23 listopada. Do końca meisiąca mogę przepracowac 6 dni- czy za to wystawię rachunek na początku grudnia, czy bedę musiał czekac do stycznia? -czy jest mozliwośc, aby firma nie wyplaciła pieniędzy za szkolenie? dziekuję

loktrek
@zainteresowany

Zmiany 6godzinne, średnia prowizja to 400-500pln, w zależności od tego jaką masz kartę celów. Żeby wejść w prowizję musisz zrealizować ją na min. 80% (nie jest to łatwe zadanie wbrew temu co sie słyszy). Później dostajesz tyle % kasy z prowizji na ile masz karte celów. Odnośnie kasy za szkolenie, żeby ją dostać musisz przepracować minimum 80 godzin, inaczej wypłacają ci za samą przepracowaną godzinówke. Odnośnie tego czy nie zapłacą w ogóle nie ma takiej możliwości, co najwyżej z kilkumiesięcznym opóźnieniem np. zamiast jednej transzy dostaniesz dwie następnego miesiąca jeśli sie upomnisz. Na rękę masz 12pln także na godzinówce bazuj, tylko jeśli nie będziesz realizować wyniku to cię wywalą :P

Ewela248

Hej, obiło mi się o uszy, że w Polsacie jest samozatrudnienie. To prawda? pracuje ktoś tak?

Misia

Zdecydowanie nie polecam! Nowa kierownik robi sajgon, przydziela zmiany swoim pupilkom a reszta musi sie zadowolić 40h roboczymi w miesiącu... Ciekawe jak za to mozna sie utrzymać w Warszawie...? Mnostwo osob odejdzie... Ale spoko w końcu ciagle rekrutacje trwają

zebrano kilka osób na wyznaczoną godzinę, przedstawiono wymogi/płacę. dla tych poniżej 26 lat (umowa zlecenie), dla tych powyżej (działalność gospodarcza). w ofercie pracy na stronie internetowej była informacja "inna forma umowy"- gdyby TO było podane, to wcale nie byłoby mnie na tej rozmowie zapytano kto jest chętny, dla zainteresowanych wyznaczono termin szkolenia

kto jest chętny i nazwiska poproszę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Patryk

Nie polecam NIKOMU, szkolenie trwa 2 tygodnie, atmosfera jak w (usunięte przez administratora) stres, stres i jeszcze raz stres. Ludzie nie idzcie tam do pracy. Kto sie zatrudni, juz po paru dniach zdaje sb sprawe ze to nie dla niego, a kasa za szkolenie przepada- stad szkolenia co tydzien. ODRADZAM WSZYSTKIM!!!! STRATA CZASU.

MARIUSZ
@Patryk

Niestety ale tak jest 1000% prawdy, fajnie że dają szanse każdemu na pracę i to jest na plus

romek

ile trwa szkolenie?

Marmich

Tzn czy ktoś z was wie jaki jest termin wyplaty. Ogolnie pytam.

Marmich

Czy wiesz kiedy wyplacaja pieniądze pracownikom call center cyfrowego polsatu? W sensie konsultatom

yolo

"wyRZyć" zapewnę jest ciężko :)

heeeeeee
@yolo

yolo- polonista się znalazł dziękuje Panie Miodku dobre heeeeeeeeeeee

sytuacja finansowa mnie niestety do tego zmusza ciężko wyrzyć za 1700zł

Andamon
@Paweł

w polsacie więcej nie zarobisz

Prowizji od 500zł. Ja miałem po 2000 bo pracowałem po 200h, ale człowieku nie idź tam. Uwierz mi idź gdzieś gdzie zarobisz mniej ale bedą Cie traktować jak człowieka

Ludzie porażka. Jak ktoś jest baranem który nie ma swojego zdania i żadnych ambicji to polecam. Pracowałem tak ponad 2 lata i to tylko dlatego że zmuszała Mnie sytuacja finansowa. Kiedyś jeszcze było znośnie , ale teraz to jest skandal. Nie chodzi mi tu o wyniki, chociaż są bardzo wysokie do zrealizowania( szczególnie dla nowych). Kadra która tam pracuje nie ma zadnych kompetencji a wymaga nie wiadomo czego. Praca po 12-13h jak w obozie. Zero traktowania jak człowieka. Nie pasuje to wypad. Poprostu zal. Naprawde nie polecam RODACY

MAXIOR

Szczera prawda wygania duże a płaca mała nie warto tam pracować, praca bez przyszłośći

Witam ile prowizji można wyciągnąć przy utrzymaniu klienta?

zainteresowany

Możesz napisać jak wygląda praca jako montażysta? Czy zatrudnia CP czy jakaś inna firma, a może musiałbym zakładać własną działalność? 2000 to brutto, czy netto i ile godzin trzeba pracować. Chciałem się przyjąć, ale nie wiem czy warto. obecnie nie pracuję

Rico

Ponawiam prośbę o szczegóły dot. pracy jako montażysta. Może coś ktoś napisać ??

Leire

Przeslano mi link do pobrania ankiety niestety aby go pobrac trzeb wyslac sms, ktorego koszt to 37 zł. Chyba zarty sobie stroicie ludzie, szukam pracy, nie wydatkow!!!!!!!

maaan

Jakieś opinie o programie staży letnich w departamencie telekomunikacji i IT (np programowanie java)? Podobno trzy miesiące za jakieś marne pieniądze ale moze warto? Jest ktoś kto odbył staż i zaproponowali mu pracę?

pracownik_na_2 miesiące

Aplikowałem na stanowisko testera do Cyfrowego Polsatu. Wbrew temu co było w ogłoszeniu, jak się okazało podczas rozmowy w biurze na Postępu 6, szukali kogoś dorywczo na max. 2 miesiące !!! Przy okazji Pani zapytała mnie czy jestem z ogłoszenia czy poprzez agencję. Jakbym wiedział wcześniej,to w życiu bym się nie umówił na taką rozmowę bo szkoda cennego czasu.

grupa j.n

Widzę, że strona działa cudownie, opinia, która zdobyła 4 albo 5 lajków i została usunięta. Gratuluję ORCO TOWER, gratuluję!

Zarobiony

Pracuje w tej "mega beznadziejnej "firmie od ponad 2 lat. Na 26 miesięcy mojej pracy 2 razy nie zrealizowałem KC na 100% a podobno sie nie da.. Śmiać mi sie chce jak czytam wpisy typowego polaczka co wszystko chciałby mieć za darmo. Dziwne ze telefonując do tej samej grupy osób zawsze osoby które dzwonią maja po 8 umów na zmianę a osoby które dłubią w nosie po 2. Wymagają od nas 3 godzin rozmowy na 6 godzin pracy czy to wyzysk i (usunięte przez administratora) Dla polaczka pewnie tak bo przecież trzeba pracować. Faktyczny zarobek dla osoby która pracuje a nie siedzi to ok 21 zł/h. Prace polecam

dłubiący w nosie
@Zarobiony

I odezwał się kolejny korpo szczur który nie ma życia prywatnego poza tym jego ukochanym cp. Wyrabianie karty celów na 100% nie jest trudne?Może i tak jak się naciąga i okłamuje tych biednych ludzi do których się dzwoni po 8 razy dziennie to już dla świętego spokoju przedłużą z tobą umowę.Prawda jest taka że osoby które dużo sprzedają nie mówią wszystkiego co jest PODOBNO wymagane, zatajają niektóre fakty i tylko za wszelką cenę chcą sprzedać wyższy abonament. Bo nie możesz mieć tu dobrego serca i słysząc że ktoś nie ma na leki ma 500 złoty emerytury i tak musisz mu podwyższyć abonament bo inaczej czeka cie "miła" rozmowa z przełożonym. Polecam tę pracę wszystkim którzy nie mają sumienia, współczucia i za grosz empatii dla innych ludzi, po prostu idiotom którzy nie mają własnego zdania i ślepo wierzą w to co mówi ich święty i nieomylny przełożony. Amen.

@dłubiący w nosie

"Polecam tę pracę wszystkim którzy nie mają sumienia, współczucia i za grosz empatii dla innych ludzi" - dokładnie. Na tym polega sprzedaż, niestety :)

janulodz

Polsat Cyfrowy kradnie pieniądze. 22 lutego... ...wpłaciłem na konto Cyfrowego Polsatu pomyłkowo pieniądze przeznaczone dla innego operatora. Pomimo moich interwencji i przyznania się Polsatu do nienależnie otrzymanych pieniedzy do dnia dzisiejszego nikt mi nie oddał 166, 26 zł. Bandycka firma

Zostaw merytoryczną opinię o Cyfrowy Polsat S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cyfrowy Polsat S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cyfrowy Polsat S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cyfrowy Polsat S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cyfrowy Polsat S.A.?

Kandydaci do pracy w Cyfrowy Polsat S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cyfrowy Polsat S.A.