Promedica24

Opinie o Promedica24

Gosia

Polecam

LEGALNIE

Ofert tu nie brakuje. Ja zawsze wybieram takie, które mi odpowiadają i nigdy się nie zawiodłam. Dobrze płacą, opłacają składki. Wszystko jest legalne i bezpieczne.

Polecam. Byłam już na kilku wyjazdach z Promiedicą i na chwilę obecną opieka nad seniorami to jest coś co chcę robić. Moge się spokojnie utrzymać, nie stresuję się i mam sporo wolnego po zakończeniu każdego kontraktu.

internautka

Bardzo fajna firma dbajaca o pracowników. Dobrze płacą, fajnie organizują wyjazdy i ogólnie jest spoko atmosfera w firmie. Mi się zawsze trafiają bardzo fajni seniorzy. Można z nimi pogadać.

Opiekunka Osób Starszych

Rozmowa w języku angielskim.

Zainteresowania, opowiedzieć o danym dniu itp

Leokadia

Duża firma, dużo ofert pracy również dla osób bez języka. Poza tym sztele zawsze są sprawdzone i bezpieczne. W razie czego koordynatorki szybko reagują. Jeżdżę z tą firmą od lat i mam dobre doświadczenia. Nigdy nie było problemu z wypłatą.

Tereska

Porządna firma, godna zaufania.

Laura

Firma jest bardzo ugodowa, nie zaniża wypłat i przede wszystkim nie płaci w dietach. Płacą wszystko legalnie, zgodnie z umową i opłacają składki. To bardzo ważne! Raz pracowałam w firmie, która płaciła w dietach, ktos to zgłosił i jako opiekunka miałam problemy w ZUSie i US a tamta firma umyła ręce. Tak niestety często się dzieje. Dlatego ciesze się, ze teraz mam legalną pracę w Promedice.

Joanna
@Laura

a jaką ma Pani umowę z obowiązującym zusem?

Kejli
@Laura

Tu się akurat zgodzę ja pracowałam w innej firmie która daje składki od 50 euro i się w urzędzie skarbowym o to dowalili , trzeba pilnować żeby uczciwie formy płaciły składki bo w razie czego nikt wam nie pomoże

JA

Polecam. Warto z nimi wyjeżdżać. Ja właśnie wróciłam z DE i za miesiac jadę znowu.

Ogólnie polecam, choć a początku zarabiałam mało, bo nie znałam niemieckiego. Teraz już dobrze mówie po niemiecku więc moje zarobki są dużo wyższe. Praca legalna, nie martwię się składkami a ni ubezpieczeniem. Wszystko mam opłacone.

Helena

Z czystym sumieniem polecam ta pracę. jeżdże z Promedica od kilku lat i cały czas jestem zadowolona. Dobrze płacą, i wszystko organizują.

anonimowa

Wszystko ok

Pracuję od pół roku, mam ubezpieczenie i dokumenty EKUZ. Robią też testy na covid.. W razie problemów szybko reagują. Polecam

Barbara

Wszystko ok. Legalna praca z wysokimi zarobkami i opłacanymi składkami. Jeżdżę z Promedicą od roku i bardzo mi się podoba.

Promedica Warszawa

Witam bardzo serdecznie wszystkich pracujących jako opiekunki. Opowiem o pewnej historii która się wydarzyła niedawno,w tym roku w Niemczech w marcu tego roku gdy przyjechał zmiennik aby mnie zastąpić, z chorym kręgosłupem z bólami pleców, do osoby która wymaga zdrowia fizycznego przecież tak się nie postępuje(usunięte przez administratora) Praca na tym stanowisku jest bardzo wymagająca (usunięte przez administratora)Pozdrawiam 12 marzec 2022. TOMASZ

Jaga
@Promedica Warszawa

Nie rozumie tego wpisu o czym on ma swiadczyc przeciez nikt nie jest wstanie nas zmusic do wyjazdu.To my sami decydujemy o wyjezdzie

Pracowałam raz tylko z nimi, nie wiem czy oddziały mają jakiejś znaczenie ale ja osobiście pracowałam z oddziałem - Gliwice. Powiem tak, niska pensja jest ale zawsze coś, kontakt z koordynatorem był utrudniony trochę bo nie odbierał telefonu, albo była chora koordynator (była to nowa osoba, wkraczała w zakres obowiązków..) Za okres świąteczny "premia" 50€ netto była (mówię o roku 2021). Opis zlecenia się jak najbardziej zgadzał z tym co rzeczywiście zastałam na miejscu. Szkoda że numeru do opiekuna/opiekunki nie podobają, zasłaniają się rodo... Nie podoba mi się trochę polityka firmy, mam na myśli że na początku podpisujesz umowę i potem dopiero szukają zlecenia.

Lena78

Firma godna polecenia

Alutka

Super. Polecam

Mania

Zdecydowanie polecam współpracę z tą firmą. Jest rzetelna, wypłacalna i dba o pracowników. Wyjeżdżam z Promeidcą od czerwca i nie mogę złego słowa powiedzieć. Żałuje tylko, że wcześniej się nie zgłosiłam do tej firmy.

Irmina

Praca jest ciężka, to trzeba przyznać, ale Promedica dobrze płaci, umowa jest legalna i zawsze można liczyć na biuro. To się ceni w dzisiejszych czasach. Polecam

KarolaM

Wszystko ok

Zostaw merytoryczną opinię o Promedica24 - Warszawa

• Jak się pracuje w Promedica24?

Zobacz opinie na temat firmy Promedica24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 367.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promedica24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 338, z czego 247 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Promedica24?

Kandydaci do pracy w Promedica24 napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Promedica24