Opinie o Ferro S.A. w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ferro S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ferro S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferro S.A. w Skawina

Dominika

@Były Pracownik, uważasz, że firma Ferro nie docenia pracowników mało doświadczonych i oferuję nim zbyt niskie premie? Czy nadgodziny są dodatkowo płatne? A jak kwestia prywatnej opieki medycznej, firma oferuję taki dodatek dla swych pracowników? Zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi w tym temacie.

Byly pracownik

Praca na magazynie jest dosc ciezka. Na rozowie rekrutacyjnej mowia, ze praca po 9 godzin a tak na prawde ciagle po 10/11 godzin plus soboty. Stawka poczatkowa to 2200 brutto a starsi pracownicy 200/300zl brutto wiecej. Premie sa dla starych pracownikow reszta dostaje ochłapy. Plusem sa wczasy pod grusza i wolne święta. Atmosfera jest dosc napięta bo ciągle wymuszana jest presja by pracować szybciej.

Dominika

Dość niedawno widziałam oferty pracy w firmie Ferro, pracodawca ten wydaje się dobrze rozwijać na Polskim rynku. Czy możecie mi napisać jak wygląda praca na stanowisku magazyniera w tej firmie? Jaka jest stawka początkowa oraz na jakie benefity można liczyć? Będę niezwykle wdzięczna za odpowiedzi w tym wątku. @Nowiciusz, Czy od czasu publikacji twojego komentarza w tym wątku, poczyniłeś kroki ku rekrutacji do firmy Ferro? Jeśli tak, proszę napisz dla nas jak przebiegła twoja rekrutacja oraz dodaj, jakie warunki pracy Ci przedstawiono, Twój kolejny wpis będzie niezwykle pomocny dla nas.

Nowiciusz

Witam, potrzebuje informacji n/t wspolpracy z firma ferro od strony pH. Czy plany sa ambitne ale realne? Jak kierownictwo/szefostwo? Dużo pracy po pracy w komputerze CRM? Czy można korzystać prytwanie z samochodu służbowego?

Przedstawiciel Handlowy

Miła atmosfera.

Standardowe. Aczkolwiek na moje pytania nie bardzo chcieli odpowiadać. Finalnie nawet nie zadwonili powiedzieć "za duzo Pan chciał" albo "za słaby Pan jest" :)

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
XyZ

I jeszcze jedno pytanie.Czy trzeba biegle mówić w języku angielskim? Czy jest wysoki poziom? Pozdrawiam

XyZ

A jak wygląda praca w dziale sprzedaży? Stanowisko specjalista da obsługi klienta? Jaka jest atmosfera ? Tu również stawka tyle ile się wynegocjuje? A jak z godzinami pracy 8-16? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

ehe yhym

Na magazynie zarobki słabe a żeby ,,coś" zarobić to trzeba nie wiadomo ile zrobić nadgodzin. I nie ważne czy jesteś nowym czy starym pracownikiem... nie raz nowy miał większą stawke od starszego magazyniera.

WUEN EMCEHA

Socjal ok Ale...atmosfera wcale nie kolorowa.. Pracujac tam stwierdzam..na magazynie tzw Senior lub brygadzista to leser wyzywajacy sie na pracownikach..I duzo przez to osob odchodzi A kierownik ..nic nie robi slizga sie z miesiaca na miesiac udajac przed spolka ze pracuje Dochodzi zlodziejstwo na magazynie I wynoszenie produktow przez ludzi Firma stabilna..socjal ok No ale ...zniecheca gora brygadzista I kierownik

Dominika

@Pracownik to ważna informacja, że wysokość wynagrodzenia jest to negocjacji. @DMY dziękuję za informacje. Myślę, że pomogą one osobom, które przygotowują się do rozmowy kwalifikacyjnej i trafiły tu szukając opinii o potencjalnym miejscu pracy.

DMY

Spotkania rekrutacyjne prowadzą RKS i DS. Pytania jak wszędzie, trzeba się przedstawić, opowiedzieć coś o sobie, o przebiegu dotychczasowej kariery, dobrze mieć znajomość branży sanitarno-instalacyjnej. Atmosfera spotkania przyjazna, wysoki poziom kultury osobistej osób prowadzących, traktują cię jak partnera a nie jak podmiot. Nie ma się czym stresować.

Dominika

@Dragon nie miałeś jeszcze okazji dopytać o te kwestie podczas rozmowy kwalifikacyjnej? A może jeszcze jest ona przed Tobą? Chętnie dowiem się również czegoś więcej o jej przebiegu. Do tej pory nie pojawiło się wiele wpisów na temat procesu rekrutacyjnego. Mam nadzieję, że ktoś z obecnych pracowników firmy będzie mógł powiedzieć coś więcej o warunkach pracy jako handlowiec w Ferro S.A..

Dragon

Dostałem propozycje pracy na PH proszę o krotki komentarz czy warto np. jaka kasa , jaki samochód ile godzin dziennie trzeba pracować itp. Dzięki

Dominika

@GTbardzo dziękuje za odpowiedź. Rozumiem, że dalej pracujesz w firmie. Dużo jest takich osób, które w Ferro S.A. zostają na dłużej i wiążą z firmą resztę swojej kariery zawodowej?

@Dominika

Firma jest w porządku.Trzeba pracować jak wszędzie ale jest fajna atmosfera.Oprócz bonusów są też dodatkowe dni wolne w wigilię czy wielki Piątek. Pensja?Zależy do jakuego działu aplikujesz.trzeba negocjować;)

GT

Nagrody to dodatki wykraczające poza standardowe warunki premiowe, a socjal to wczasy pod gruszą i bony na święta dla dzieci. I naprawdę nie są to symboliczne pieniądze ;)

Dominika

@Pracownikw swoim wcześniejszym komentarzu wspominałeś o tym, że pracując w Ferro S.A. można liczyć na socjal. Co zawiera się w pakiecie socjalnym? @GT pisał również o nagrodach. Możesz powiedzieć coś więcej również o tym?

bhjk

@ Pracowbnik - no włąśnei barzo wazne jest żeby miec ciekawy pomysł na sprzedaż swoich produktów, to juz chyba połowa sukcesu. Tak ja uważam bynajmniej

W tym roku nic się nie zmieniło.Atmosfera w firmie fajna,ciekawe pomysły na sprzedaż produktów.W dalszym ciągu polecam

ciekawy ph

warto tam rabotać jako przedstawiciel w terenie?

GT

Stabilny pracodawca, dobre warunki, firma łączy w sobie zalety firmy rodzinnej i korporacyjnej. Przyzwoite zarobki (choć nie najwyższe w branży) uzupełniają dodatki socjalne, premie i nagrody a do tego przyjazna atmosfera pracy. Polecam!

M

Firma godna polecenia, dobre warunki pracy, przyzwoita pensja. Sporo dodatków (wczasy pod gruszą, dodatki na święta)...

Zostaw merytoryczną opinię o Ferro S.A. - Skawina

• Jak się pracuje w Ferro S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ferro S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ferro S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ferro S.A.?

Kandydaci do pracy w Ferro S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ferro S.A.
4.2/5 Na podstawie 57 ocen.
  • Przemysłowa 7
    32-050 Skawina