Opinie o Ferro S.A. w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ferro S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ferro S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferro S.A. w Skawina

Beata

Specjalista ds. Rachunkowości i Podatków na jaką umowę ma szansę teraz, jest szansa jakakolwiek na umowę o pracę na czas nieokreślony, czy raczej nie?

@Beata

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na takie stanowisko, ale zgodnie ze standardem Ferro pierwsza proponowana przez nas umowa jest umową na okres próbny.

Halina
@@ferro

czas trwania okresu próbnego jest do dogadania czy raczej macie standard? i czy są jakieś przewidywane nabory na kolejny rok? jeśli tak to na które stanowiska i kiedy mniej więcej?

@Halina

Zachęcamy do śledzenia zakładki kariera na naszej stronie internetowej. Tam na bieżąco publikujemy wszystkie aktualne oferty pracy. Zapraszamy również do kontaktu za pośrednictwem maila rekrutacja@ferro.pl, w celu uzyskania odpowiedzi na szczegółowe pytania dotyczące rekrutacji oraz oferowanych przez nas warunków zatrudnienia.

..Dj..

Witam szczerze odradzam Ferro czasy gdy w Ferro było dobrze już się skończyły że zmianą kierownika czasy się pogorszyły dla pracowników! Były nadgodziny można było zarobić ale trzeba było wyrobić godzin w pracy wymagają norm ile masz zrobić czasami 3/4 normy to cały dzień gonienia wymagają byś zamiatał sprzątał wycierał kurze! dla osób nowych brak jakich kolwiek dodatków brak premii gdy się troszku popracuje widać że to firma w której są układy rodziny kuzyni każdy nowy jest tak naprawdę besztany obecnie od kumpla co jeszcze tam pracuje wiem że nie ma nadgodzin robota jest ciężka bo się udzwigasz grzejniki nie grzejniki i nie ma ci kto pomoc ... Praca w ferro wiąże się z problemami z kręgosłupem dają wuzeczki niebieskie na kółkach max obciążenie 300kg czasami musisz 600kg ciągnąć byłem świadkiem nie raz jak z takiego wózka komuś towar spadał zarobki obecnie to około 2700 zł za pełny etat pracy a więc na obecne czasy to bardzo mało w lecie hala nagrzana od samego stania się pot leje z ciebie podkoszulek cały przepocony człowiek cały mokry w zimie zero ogrzewania jakiego kolwiek i ekipa taka że obrabiają cie za plecami odradzam stanowczo .Dj.

Łukasz
@..Dj..

Do tych 2700 netto dochodzą jeszcze jakieś premie czy dodatki albo rozbudowany socjal? Ciekaw też jestem czy w związku z inflacją podnieśli wynagrodzenia?

@Łukasz

Informujemy, że każdemu pracownikowi przysługują: dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do karty Multisport, dodatek urlopowy, 2 dodatkowe dni wolnego w ciągu roku (Wigilia i Wielki Piątek), rabaty na nasze produkty. Pracownikom Ferro przysługują również premie: regulaminowe lub uznaniowe, zgodnie z zapisami w umowach o pracę. Dokładne zasady w zakresie benefitów pracowniczych, a także zasady premiowania dla Pracowników (w tym szczegółowy podział premii i kryteria oceny zadań) objętych premiami regulaminowymi, zawarte zostały w załącznikach do Regulaminu Wynagradzania. Dodatkowo, w tym roku, w związku z globalną sytuacją oraz rosnącą inflacją, Zarząd Ferro S.A. podjął decyzję o przyznaniu bonusów inflacyjnych dla części pracowników zarabiających poniżej przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw. Na stanowiskach Młodszego Magazyniera zatrudniamy pracowników z małym doświadczeniem i bez uprawnień na wózki widłowe. Po zdobyciu uprawień i doświadczenia, po pozytywnej ocenie przełożonego i awansie na wyższe stanowisko, pracownicy są włączani w system premiowania obowiązujący w Magazynie. Zgodnie z przepisami oraz wewnętrznymi regulaminami, praca w nadgodzinach jest dopuszczalna tylko w sytuacjach wyjątkowych i nieprzewidywalnych. Szczegółowe zasady pracy w godzinach nadliczbowych są zawarte w Regulaminie Pracy Ferro.

Pracownik Ferro
@..Dj..

Argument, że w Ferro było dobrze, bo były nadgodziny, a teraz nie ma, jest nie tylko nietrafiony, lecz również świadczy o braku minimalnej wiedzy na temat zasad Kodeksu pracy. Skoro Pan DJ przedstawia siebie jako troszczącego się o prawa pracowników magazynu, to powinien wiedzieć, że godziny nadliczbowe powinny mieć miejsce w sytuacjach WYJĄTKOWYCH, sporadycznie, wychodząc naprzeciw wyraźnej potrzebie Pracodawcy. A że towar jest ciężki, w lecie jest gorąco, a w zimie zimno? To z pewnością nie są warunki sprzyjające przyjemnemu wykonywaniu pracy, ale jeśli komuś one nie odpowiadają, to droga otwarta do odejścia z firmy, która w takich warunkach musi funkcjonować ze względu na specyfikę zarówno branży, jak i charakter wykonywanych czynności na stanowisku pracy. Choroby kręgosłupa są wpisane w pracę fizyczną (choć siedzącą również) i to nie jest wina Ferro, że taką drogę zawodową Pan wybrał. Życzę powodzenia na rynku pracy! Wszystkiego dobrego; -)

KamilŚ
@..Dj..

Facet nie wygłupiaj się. Dzisiaj nikt nikomu za doramo nic nie da. Kłamiesz, bo jesteś sfrustrowany. Ferro to jeden z lepszych pracodawców na rynku. Warunki zatrudnienia są tutaj przejrzyste. Ja na rozmowie kwalifikacyjnej zostałem poinformowany o warunkach pracy. Towar jest ciężki. Tajemnicą nie jest, że Ferro nie handluje powietrzem. Z tym dźwiganiem to też nie prawda. Magazyn dysponuje dużym parkiem maszynowym. Wózki tylko Jungheinrich, większość nie starszych niż 5 lat. Paleciaki elektryczne, sorter do ciężkich kartonów na liniach pakujących, czego chcieć więcej? W magazynie pracują przecież również kobiety. I Ty narzekasz? Wstydź się. Porządki to fakt, nigdy nie były obiektem Twoich zainteresowań. A który pracodawca sobie pozwoli na to, żeby pracownik pozostawił po sobie (usunięte przez administratora) Zespół w całej firmie jest bardzo zgrany i profesjonalny. Nie ma w nim miejsca na słabe ogniwa.

Fałszywy komentarz
@KamilŚ

Ktoś podając się za moją osobę napisał ten komentarz ! Tacy odważni w internecie a na żywo nikt nie umiał się przyznać kto to napisał ! Ja mogę tylko napisać z mojej strony że odradzam pracy w Ferro

Wysoko zmotywowany PH ;)
@@ferro

To może nasz drogi HR wytłumaczy dlaczego większość firmy została pominięta przy podziale tzw. "bonusów inflacyjnych". Inflacja dotyka tylko ludzi pracujących w Skawinie?

Czy pracodawca Ferro S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

@ferro

Stosujemy różne formy finansowe i niefinansowe motywowania pracowników w zależności od stanowiska i rodzaju wykonywanej pracy. Należą do nich między innymi: pakiet opieki medycznej, dofinansowanie karty Multisport, dodatek urlopowy, 2 dodatkowe dni wolnego w ciągu roku, rabat na nasze produkty, szkolenia podnoszące kompetencje, możliwość rozwoju w ramach organizacji, samochód służbowy do użytku prywatnego, możliwość pracy w systemie hybrydowym, nauka języka angielskiego a także premie wynikające z regulaminu wynagradzania.

Szymon
@@ferro

Finansujecie w całości naukę języka angielskiego czy opłacacie tylko jego część?

@Szymon

Nauka języka angielskiego finansowana jest w całości przez firmę, uregulowana na podstawie wewnętrznych zasad.

Iza
@@ferro

A możliwość awansu jest? :-)

wiedzący wszystko
@Iza

na magazynie?? zapomnij

Od 2 lat jestem użytkownikiem baterii kuchennej flex ze standardowym gwintem w kolorze szarym i jestem bardzo zadowolony. Krótko i na temat.

Emilia
@Andrzej

No i super. A jak obsługa? Była uprzejma?

Przedstawiciel Handlowy

Miła atmosfera.

Standardowe. Aczkolwiek na moje pytania nie bardzo chcieli odpowiadać. Finalnie nawet nie zadwonili powiedzieć "za duzo Pan chciał" albo "za słaby Pan jest" :)

Witam jakie warunki pracy,zarobki pracownik fizyczny produkcja?

@Zainteresowany

@Zainteresowany Wynagrodzenie zasadnicze pracowników Magazynu, którzy rozpoczynając pracę w Ferro nie posiadają uprawnień na wózki widłowe wynosi 3500 zł brutto miesięcznie. Osoby z uprawnieniami i doświadczeniem mogą spodziewać się oferty rozpoczynającej się od 4000 zł brutto. Oprócz tego firma oferuje: pakiet opieki medycznej, dofinansowanie karty Multisport, dodatek urlopowy, 2 dodatkowe dni wolnego w ciągu roku, rabat na firmowe produkty, szkolenia podnoszące kompetencje, możliwość rozwoju w ramach organizacji.

Paulina
@@ferro

A często zdarzają się u was szkolenia dla pracowników?

Rafi
@@ferro

W czasach galopujących cen, ogromnej inflacji staka 3500 zł czy nawet 4000 zł brutto dla pracownika to stawka głodowa, szczególnie w firmie, która na stronach biznesowych i w raportach finansowych szczyci się ogromnymi zyskami. Pracownicy zarabiają tyle samo co rok czy dwa lata temu, a inflacja w tym roku dwucyfrowa. O podwyżkach nie ma dyskusji no bo niby ciężkie czasy. To tak czasy ciężkie, ale dla wszystkich, pracowników też. Pracownicy na podwyżki liczyć nie mogą, ale już członkowie np. Rady Nadzorczej wnieśli o zwiększenie swoich uposażeń argumentując to zmieniającymi się warunkami finansowymi w kraju (odsyłam do komunikatów spółki na bankier.pl). Szanujące się firmy i dbające o wszystkich swoich pracowników mają zapisane w swoich regulaminach wynagrodzeń coroczne podwyżki o inflację. Niestety w Ferro coś takiego nie istnieje.

Pracowity ph
@Rafi

O pieniądzach w Ferro dyskutuje się bardzo ciężko, co jest zaskakujące biorąc pod uwagę dostępne dane finansowe. Niestety nikt nie dostrzega, że opór w kwestii podwyżek demotywuje zespół, obniża jakość pracy i składnia do rozważania innych rozwiązań zawodowych. Nikt nie liczy na podwyżkę na poziomie inflacji, ale jakakolwiek korekta byłaby wskazana.

pracownik@
@Rafi

Ja mam dobrą stawkę i dostałem podwyżkę w tym roku i ty Rafi chyba też.... Te stawki są dla nowych pracowników na start. Chyba nie chcesz po kilku latach pracy tutaj mieć stawki 4000 ;( przecież takiej nie masz,,

@Paulina

Częstotliwość szkoleń jest dostosowana do indywidualnych potrzeb, jednak każdy pracownik bierze udział w co najmniej jednym szkoleniu rocznie, w ramach szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych.

ciekawy ?
@@ferro

@ferro o czym mówicie? jakie szkolenia robicie dla pracowników? w czym podnosicie kwalifikacje swoich pracowników? na czym polega rozwijanie umiejętności poszczególnych działów, począwszy od magazynu, aż po inne lub wyższe działy?

UR

Na jaką stawkę można liczyć na utrzymaniu ruchu?

PH

Niestety obawiam się reperkusji w pracy i dlatego spróbuje dać sygnał w ten sposób. (usunięte przez administratora) Uprawia prywatę na każdym kroku rozwalając nam rynek w naszych punktach. Proszę o zweryfikowanie inwestycji i pracy którą robi. Jak to możliwe ze tak jest. Ma jakaś rodzine w firmie i jest kryty ? Dlaczego rujnuje nam prace z klientami obiecując niższe ceny itp. Podobno nie jest to za darmo. Klienci patrzą na pH jsk na (usunięte przez administratora) którzy dają wyższe warunki. Zróbcie z tym porządek

Janus.Biznesu1234
@PH

Masz racje ! W końcu ktoś o tym powiedział ! Zamówienia często są realizowane na punkt, a przypisywane pod inwestycje. Jawne robienie w balona. Tak to można pracować. Czy inni tego nie widzą? To co piszesz to jest 100%prawda.

Kamila
@Janus.Biznesu1234

No ale to przedstawicie handlowi mogą jeszcze zejść z ceny dla klienta czy nie ma już takich możliwości? Próbował ktoś interweniować gdzieś do przełożonych?

Brand a new

Cześć, jest ktoś w stanie opisać narzędzie pracy ? Samochód (marka) użytek prywatny? Tablet/laptop Benefity Dzięki :)

@Brand a new

To dobrze o Tobie świadczy gdy pytania o pracę zaczynasz od auta i benefitów ;) Ale jeśli już musisz wiedzieć: auta dla PH - Octavia 2.0 TDI 150 KM, kombi w automacie. Możliwość wykorzystywania prywatnie. Benefity: opieka medyczna, karta Multisport + dodatki ("wczasy pod gruszą", dodatki za wyniki firmy, "paczki' (czyli kasa) dla dzieci na święta), więc w sumie naprawdę atrakcyjne warunki., biorąc pod uwagę standardy w branży.

@@ferrowiec

Niestety takie czasy nastały. Młodzi ludzie nie rozumieją na czym polega praca i co jest najważniejsze. Nie udało mi się zdobyć pracy w firmie Ferro ale będę próbował do skutku ????.

@Poker

najwazniejsze w pracy u kogoś są benefity, satysfakcję zaś znajduje się w rodzinie

@kot

To jest indywidualna sprawa każdego. Współczuję jednak ludziom, którym praca satysfakcji nie daje. To wegetacja...

kto
@@ferrowiec

drogi ferrowcu, napisz czy auta są śledzone, gpsy i inne takie

@kto

Drogi "KTO" a jakie to ma znaczenie? Dla uczciwie pracującego, żadnego. Dla pozoranta... sam sobie dopowiedz.

@@ferrowiec

po wynikach go poznacie, a nie po śledzeniu, ludzie ludziom gotują takie standardy pracy, pełna inwigilacja i brak zaufania do pracownika, już niejaki stalin mawiał coś na ten temat, widać ma chętnych do skorzystania z jego "złotych myśli"

On
@kot

To dopiero początek pełnej inwigilacji. Zaraz się zacznie. Cyferki przestaną się zgadzać to się zacznie szczucie, próby znalezienia winnych no bo przecież nikt na górze nie przyzna się do złych decyzji, słabości kadry zarządzającej. Kogoś trzeba będzie poświęcić aby móc pokazać że się działa, panuje nad sytuacją.

@kot

Aż dziw bierze, że można publicznie pisać takie bzdury. Razem z @on chyba nie wiecie co to jest inwigilacja i brak zaufania do pracownika. Jeśli tak źle Wam w Ferro to złóżcie papiery do prawdziwego corpo, tak zobaczycie czym jest inwigilacja i patrzenie na ręce. W Ferro jeśli zabraknie wyników, a będziesz pracował zgodnie ze standardami, nikt Cię nie ruszy. W prawdziwy corpo nie dość, że będą Ci patrzeć na ręce to jeszcze wywala na zbity p.... jak przez 3 miesiące nie zapniesz budżetu.

Franc

Miałem okazję uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej. Dwaj panowie zadawali trochę dziwne pytania w stylu jaki są atuty Ferro. A skąd ja nie pracując w tej firmie mam niby to wiedzieć? Ich wiedza na pewien obszar rynku o który rozmawialiśmy była słabiutka, ale próbowali zgrywać znawców tematu. Proponuję też dobrze dopytać o zakres obowiązków, bo firma podaje w ogłoszeniu dla przykładu konkretny obszar działania, a po moim pytaniu okazało się, że jest on całkiem inny, oczywiście dużo większy. Po tym wszystkim rzuciłem stawkę w mojej ocenie średnią rynkową, ale towarzystwo jak ją usłyszało to ich trochę przytkało;-). Podsumowując rozmowa przebiegła w niezbyt miłej atmosferze i z pewnością nie zdecydowałbym się na pracę w tej firmie. Odniosłem wrażenie, że z tymi osobami trudno by się współpracowało.

Ferr0
@Franc

Na jakie stanowisko Pan aplikował?

Maro
@Franc

A na pomorskim znów wakat, kolejny PH odchodzi. Co się tu dzieje?

Alex
@Maro

I znowu ogłoszenie o naborze na stanowisko Regionalnego Kierownika ds. Inwestycji w województwie pomorskim. Buuuuuhahaha. To już jest teatr. Szukają jak mnie pamięć nie myli gdzieś. od końca 2919 roku! Można sobie postawić pytanie. To z kim jest coś nie halo z kandydatami czy z firmą, a firmę tworzą ludzie. Pytanie z tych retorycznych. Wcale mnie nie dziwi, że nie mogą znaleźć kandydata. (usunięte przez administratora) Dodałbym jeszcze, że ta osoba ma jeszcze kogoś nad sobą, która też ma kiepskie pojęcie o tematach.

@Alex

Domyślam się, że właśnie te osoby odpowiadają za rezygnacje. Tak to jest kiedy pracownik jest lepszy niż kierownik. Trzeba go zdeptać.

Alex
@Zainteresowany

Tak masz rację. Opisał to już@Franc. Panowie nie powiem gdzie byli i co widzieli, a tak generalnie są kiepscy. Proste, że nie zatrudnią lepszych od siebie, bo mogą stołeczki stracić. Zatrudniają więc słabych, bo można na nich zwalić winę, że się nie sprzedaje. Ciekawe kiedy zarząd pokuma co jest grane i zrobi porządek w temacie????

Rysiu
@Franc

Jeżeli nie wiesz nic o firmie do której aplikujesz to bardzo źle o tobie świadczy. Takie informacje można znaleźć wszędzie.

Rysiu
@Alex

Rekrutacja trwa tyle bo jest dużo kandydatów, którym wydaje się, że coś wiedzą. Pierwsze 10 minut rozmowy pokazuje, że król jest nagi. Wysokie oczekiwania, żadnej wiedzy o pracy w takim środowisku.

FU
@Franc

atuty firmy to podstawowe pytanie a rozmowie kwalifikacyjnej.jeżeli ich nie znasz to po co aplikujesz?od razu widać,że jesteś leniwiec bo o atutach każdej z firm można się bardzo łatwo dowiedzieć.Podejrzewam,że nawet nie wiedziałeś na jakie stanowisko aplikowałeś ;)

Sylwia
@Franc

Hej Franc, mógłbyś napisać jaką stawkę zaproponowałeś? Nie orientuje się za bardzo w średnich rynkowych więc fajnie by było się dowiedzieć dokładniej :) Czy Ferro zaoferowało Ci również swoją? Jeśli tak to ile wynosiła?

@Franc

Pytanie o atuty nie jest do końca dziwne. Chodziło z pewnością o wiedzę kandydata na temat firmy. Jeśli ktoś decyduje się na udział w rekrutacji to z pewnością sprawdził gdzie chce pracować i należało opisać czynniki dodatnie w oczach kandydata. Ja bym tak zrobił ale niestety nie zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną. W tej firmie chętnie bym pracował i wiem z jakich powodów.

@Franc

Odniosłem podobne wrażenie. Rozmowa kwalifikacyjna wygląda tak, jakby towarzystwo szukało darmowych pomysłów, jak zrobić z (usunięte przez administratora) markę premium ;) Atmosfera sztywna i ciężka.

Firma Ferro S.A. poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko przedstawiciel handlowy. Czy dalej można tam aplikować?

@ferro

Zapraszamy do aplikowania na adres rekrutacja@ferro.pl

@@ferro

Czy firma Ferro dyskwalifikuje kandydatów z uwagi na "zbyt wysokie kwalifikacje"? Mam doświadczenie na różnych stanowiskach w różnych firmach i często właśnie taką informację otrzymuję mimo mojej świadomej decyzji odnośnie pracy na stanowisku PH. To najbardziej lubię robić...

Wojtek
@Poker

Uważam, że to dobre pytanie. Kandydaci są często odrzucani bez podania przyczyny. Przyczyna jest bardzo istotna. Można wyciągać wnioski...

@Poker

drogi Poker, wysokie kwalifikacje to na prezesa (tutaj nie szukają), jak lubisz pracować na stanowisku PH to nie wypisuj wszystkich swoich "wysokich kwalifikacji", tylko te które przydadzą sie na stanowisku na które aplikujesz

@@ferro

też bym aplikował, ale na jaki region poszukujecie?

@kot

W CV należy wypisać historię zatrudnienia. W moim życiu było tak do tej chwili. Czy coś się zmieniło. A może m pisać, że cztery lata pracowałem a kolejne cztery malowałem i tak na przemian???

@ferromaster
@Poker

Rozumiem rozgoryczenie związane z brakiem zainteresowania kandydaturą, ale... Postaw się na miejscu pracodawcy. Jeśli masz w CV stanowiska managerskie a rekrutacja dotyczy stanowiska PH, to jaką być podjął decyzję?. Ferro chce mieć kompetentnych ludzi na wszystkich stanowiskach ale tak jak w sporcie nazwiska nie grają, tak w handlu - nie każde CV wpisuje się w schemat strategii Ferro. Jeśli Ferro szuka pomocnika, to nie ma co się obrażać, że nie zatrudniają napastnika.

Teresa
@kot

Może firma boi się osób z wysokimi kwalifikacjami bo taki pracownik będzie roszczeniowy. Ciężko powiedzieć. Ale właśnie tak uwazam

Klient

Firma po niżej krytyki unikać produktów bo potem to tylko zostają same nerwy. Co tu pisać klienta mają gdzieś.

@pracownik
@Klient

Opinia bez żadnych konkretów. Czyżby bezsilność konkurencji?

Teresa
@Klient

Dlaczego zostają nerwy ? A co ma produkt do nerwów ?

KLIENT

Jestem zażenowany działem handlowym

jakiśtam
@KLIENT

Jakieś KONKRETY czy jedynie wrzucona opinia na poziomie dzieciaka z przedszkola?

wisła krk

dziadostwo magazyn: Kierownik nierób brygadzista ściemniacz GRATULUJE ZARZĄDOWI UTRZYMYWANIA NIEROBÓW

skawina
@wisła krk

czyli nic się nie mnieniło :}}}}

Raw

Witam, mógłby ktoś napisać, jakie godziny pracy są na magazynie?

Joa

Są jeszcze przyjęcia dla kobiet?

Joke
@Joa

Nie słyszałam, żeby Ferro organizowało przyjęcia tylko dla kobiet. Zazwyczaj bawi się cała firma, czyli mężczyźni i kobiety :)

Qaz
@Joke

Może chodzi o to, że w firmie są organizowane wyjścia do kina tylko dla kobiet, a nie ma nic takiego dla mężczyzn co jest dyskryminacją z czym hr ani zarząd nic nie robi...

R

Witam, dorzucę łyżkę dziegdziu do beczki dziegdziu... Zatrudnij się na magazynie, poczuj się, że jesteś nikim, a w momencie jak firma daje kasę na wyjazd integracyjny okazuje się, że nie możesz mieć wolnego w dniu wolnym od pracy (sobota) bo tak istotna jest twoja osoba.... No misz masz i bałagan na kółkach.

Magi
@R

"... bo tak istotna jest Twoja osoba..." Miejsce na żart też jest :)... nie ważne kim ważne że zrobione... Cyferki cyferki

Kkkl

Dzień dobry Ile mniej więcej trzeba oczekiwać na telefon z umówieniem na rozmowę kwalifikacyjną?

@Kkkl

Na rozmowy rekrutacyjne z przełożonymi zapraszani są kandydaci wybrani na podstawie przesłanych aplikacji. Przepraszamy, ale nie jesteśmy w stanie kontaktować się ze wszystkimi osobami, którzy do nas aplikują z racji bardzo dużej ilości zgłoszeń.

Kkkl
@@ferro

A jakieś inne większe rekrutację będą planowane?

@Kkkl

Wszystkie rekrutacje są udostępniane na naszej stronie: https://www.ferro.pl/kariera.html. Zapraszamy do aplikowania.

kto
@@ferro

jeżeli zostałeś wybrany to w jakim czasie możesz liczyć na zaproszenie licząc od dnia zakończenia ogłoszenia o rekrutacji dzień, dwa, tydzień, miesiąc...?

Halina
@kto

Popieram. To jest bardzo zasadne pytanie i uważam, że Ferro, które tutaj mocno się udziela, powinno to sprecyzować. Może nie co do dnia i godziny, ale mniej-więcej.

@kto

Pracownicy działu personalnego kontaktują się tylko z wybranymi kandydatami do dwóch tygodni od daty zakończenia publikacji ogłoszenia.

Stary wøj

Pracuj jak w Krakowie zarabiaj jak w Skawinie ( albo i jeszcze dalej, najlepiej na wschód) polecam! Firma pełna świętych krów nie do ruszenia.

Zapytanie

Cześć Ludzie, Ile zarabia przedstawiciel na tradycji a ile w zrzeszonych ?

Dobrze poinformowany

Oj, jeśli podliczyć kwotę z PITu - czyli wszystkie dodatki (urlopowy, dla dzieci, nagrody, samochód do użytku prywatnego) to nigdzie nie zarobi się lepiej niż w Ferro. Naprawdę bardzo stabilna, pro-pracownicza organizacja. Polecam.

Dobrze poinformowany
@Dobrze poinformowany

Oczywiście mam na myśli porównywalne firmy z branży.

TK
@Dobrze poinformowany

Nie jest propracownicza

PH Update dla przedstawicieli

Ubezpieczenie zdrowotne Ubezpieczenie medyczne Wolna wigilia i wielki piątek. Paczki świąteczne Nagrody okazjonalne Fajne narzędzia pracy Auto skoda Oktawia do prywatnego użytku. Spotkania integracyjne Spotkania z klientami Fajny marketing(gadżety) Przyzwoite zarobki Fajna atmosfera Możliwość rozwoju/awansu-firma kupiła Termet Szkolenia Fajne produkty-zakup Firmowy

Zostaw merytoryczną opinię o Ferro S.A. - Skawina

• Jak się pracuje w Ferro S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ferro S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ferro S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ferro S.A.?

Kandydaci do pracy w Ferro S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ferro S.A.
4.2/5 Na podstawie 57 ocen.
  • Przemysłowa 7
    32-050 Skawina