Opinie o Ferro S.A. w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ferro S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ferro S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferro S.A. w Skawina

Izydor

Ferro to najgorsza firma z jaką miałem styczność, stosuje oszukańcze praktyki, a ich wyroby to wręcz buble za które nie warto płacić.

llllllll
@Izydor

Rozwiń termin 'oszukańcze praktyki'. Jaki bubel zakupiłeś?

@Izydor

Na stronie Ferro są podane adresy mailowe, można oficjalnie sformułować swoje uwagi. Pisanie anonimowo i rzucanie oszczerstw nie popartych żadnymi faktami jest infantylne.

Gg
@Izydor

To znaczy potrafi sprzedać dobry towar w przyzwoitej cenie? To Cię denerwuje szanowna konkurencjo?

Wiecie, czy Ferro S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Robol

Nie, wysyłamy raporty gołębiem pocztowym...

@Ferro

Tak, firma zapewnia niezbędne narzędzia do pracy zdalnej, takie jak laptop i telefon służbowy.

Jakie wartości są cenione w Ferro S.A.?

@Ferro

Firma Ferro od lat ceni wartości takie jak: uczciwość, szacunek, odpowiedzialność, ciągłe doskonalenie, odwaga, działania zespołowe i jakość.

RR

Dzień dobry chciałbym się zapytać w sprawie pracy na magazynie w Skawinie czy jest wymagane posiadanie uprawnień do wózka widłowego , jeśli tak to posiadam.

Kaziu
@RR

Sam sobie odpowiedziales

Przedstawiciel Handlowy

Miła atmosfera.

Standardowe. Aczkolwiek na moje pytania nie bardzo chcieli odpowiadać. Finalnie nawet nie zadwonili powiedzieć "za duzo Pan chciał" albo "za słaby Pan jest" :)

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
XYZ

Od pewnego czasu aplikowanie na stanowisko kontrolera finansowego ale zauważyłem, że ogłoszenie o podobnej treści pojawia się regularnie od co najmniej pół roku. Czy firma buduje duży dział kontrolingu czy tam jest aż taka rotacja? Jeżeli to kwestia rotacji to wie ktoś może dlaczego?

@XYZ

Informujemy, że w związku z dużymi potrzebami w zakresie raportowania, rozwijamy Dział Kontrolingu Grupy.

Sylwia
@@Ferro

W jak dużym zespole pracuje się na takim stanowisku? Czy praca jest samodzielna czy też pracuje się w grupie? Może ktoś jeszcze napisze coś odnośnie atmosfery pracy w Ferro? Jak wyglądają relacje między pracownikami?

JasiuZGdowa

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku Magazyniera ?

Dobrze poinformowany

Jeśli masz uwagi co do sposobu prowadzenia rozmowy rekrutacyjnej, napisz tu co Ci się nie podobało. Które pytania były Twoim zdaniem "śmieszne"? Co rozumiesz przez "smród" i dlaczego uważasz, że firma "jest śmieszna"? Samo rzucanie takich anonimowych stwierdzeń w eter jest nieprofesjonalne i pozwala poddać w wątpliwość czy rzeczywiście byłeś uczestnikiem rekrutacji w Ferro.

Edyta

Na stronie internetowej Ferro jest sporo ofert pracy, zastanawiam się nad aplikowaniem - czy mógłbyś bardziej wypowiedzieć na temat samej rekrutacji? Z ilu etapów się składała? Czy po rozmowie otrzymałeś informację zwrotną na temat przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej?

Michal

A mnie zastanawia jedno ile mcy szukaja juz na pomorskie RKS ds inwestycji,czyzby tak malo proponowali,o co chodzi?

Dobrze poinformowany
@Michal

A może to problem z ludźmi - dobrzy okopali się w swoich firmach i ciężko ich wyciągnąć, średnich i "ślizgaczy" nie chce Ferro.

Wacek Placek
@Michal

Skoro jesteś taki ciekawy to wyślij swoje CV - dowiesz się. PS Na kilometr śmierdzi, że pracujesz w Ferro.

Robik

Chiński badziew za kosmiczne pieniądze.

Zawiedziona

Wszystkie negatywne opinie znikają w mgnieniu oka, co za wspaniała strona!

Wacek
@Zawiedziona

Mam dobre zdanie na temat Ferro, ale kasowanie negatywnych opinii jest nie fair. Każdy ma prawo do swojej czy jest ona pozytywna czy negatywna i temu miał służyć Gowork.

Użytkownik
@Zawiedziona

To prawda i nie dotyczy to tylko tej firmy. Strona usuwa wiele negatywnych komentarzy. Tak to jest jak firmy płacą za dobry wizerunek... osobiście opisuję wszelkie doświadczenia związane z pracą lub rekrutacją. Wiele usunięto...

@Izydor jakie oszukańcze praktyki? O co chodzi?

Rekrutacja

Są jeszcze wolne etaty dla kobiet?

@Rekrutacja

Prosimy o śledzenie rekrutacji na naszej stronie w zakładce kariera. Kobiety także zapraszamy do aplikowania ;)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Ferro S.A.?

@ferro

Są stanowiska w naszej firmie, gdzie doświadczenie nie jest wymagane. Proszę śledzić nasze ogłoszenia.

Macie dobre stawki na początek?

Hehe
@Michał

Na początek nie i na koniec też nie ;)

@Michał

Stawki są ustalane w oparciu o posiadane kwalifikacje oraz doświadczenie i są atrakcyjne na lokalnym rynku pracy. Zapraszamy do aplikowania.

Też Pracownik

Nie napiszę nic odkrywczego jeśli napiszę że nie ma nic za darmo. Żeby coś dostać trzeba coś od siebie dać. Jeśli coś się komuś nie podoba to powinien mieć odwagę cywilną i pogadać jak dorosły człowiek a nie wylewać jad w internecie. Bardzo bahaterska postawa! Strach się bać co będzie dalej. Jestem pracownikiem i jestem rozczarowany/a postawą moich kolegów. Firma jak każda inna ma swoje oczekiwania wobec pracowników którym płaci pensje. To chyba oczywiste. Ale... No właśnie... Każdy zdrowo rozsadkowo myślący człowiek, gdy mu coś przeszkadza stara się to poprawić a gdy nie ma rezultatu odpuszcza. Więc albo cały ten hejt jest ściemą albo masochizmem. Jakby naprawdę było tak źle jak tu pod różnymi nickami piszecie to byłyby masowe odejścia ale nie ma...Przypadek??? Nie sądzę ;) No ale... jak jest z tym waszym niezadowoleniem?? Ściema byleby inni (najprawdopodobniej) lepsi nie przyszli?! I potwierdzam, pensje są na czas. Nie ma zwolnień COVIDowych. A teraz powróżę ze szklanej kuli... Posypie się hejt... Ale więcej głosu nie zabiorę, bo poziom tej nazwijmy to dyskusji już dawno osiągnął (usunięte przez administratora) a teraz drenuje glebę. Chyba czas się zastanowić nad tym morzem jadu bo to świadczy źle o nas jako pracownikach a nie o Firmie czy Zarządzie. Pamiętajcie... Trawa zawsze jest bardziej zielona u sąsiada! Ale możecie spróbować może będziecie zadowoleni. Kto wie... Mądrych decyzji życzę

AdAlbercik
@Też Pracownik

Super, pensje na czas i brak zwolnień. W branży niedotkniętnej kryzysem to naprawdę sukces. Ludzie może po prostu zauważyli , że na tej naszej ferrowskiej łące trawa dla niektórych zrobiła się bardziej zielona a dla innych jej brakuje. A może rolę pasterzy przejęły wilki w owczej skórze czy może raczej ...?

Oburzony
@Też Pracownik

Chyba , ktoś ma problem z kalendarzem, bo 5-tego w południe to nie 4-tego . A tak dostałem wypłatę 5-tego . Co wcześniej się nigdy nie zdarzyło. Ot, taka dobra zmiana ! Nie wspomnę już o przesunięciu terminu wypłaty , czemu i komu to miało służyć ? Chyba nie pracownikom , którzy mają ustalone terminy spłaty kredytów do poprzedniego terminu wypłaty. A może wróżka ze szklaną kulą Zarządowi podsunęła ten pomysł..... Życzę Zarządowi podejmowania mądrych i samodzielnych decyzji , bez korzystania z usług wróżki ze szklaną kulą.

Error
@Też Pracownik

Czyli twoim zdaniem wszyscy mają masowo odejść przez 2 osoby o chorym podejściu? Warto zobaczyć od kiedy zaczęło się to narzekanie. Niestety ta zmiana jest dobra tylko dla wybranych. Przypominam, że na początku "strategii F1" (2 lata temu!) była mowa o ewaluacji wynagrodzeń - ktoś się doczekał? Polecam zobaczyć w raportach giełdowych ile wzrosły wynagrodzenia zarządu 2018 vs 2019 - ile Wy dostaliście podwyżki???

Mr.
@Też Pracownik

A gdzie się podziała opinia Pracownika, na którą ten post jest odpowiedzią? No tak skasowana. To najlepiej świadczy o firmie i Goworku również.

jam
@AdAlbercik

AdAlbercik to Wojtuś - kiedyś znałem Wojtka, w porządku gość

Poszukująca pracy

Witam, mam dwa pytania, czy kobiety z doświadczeniem na magazynie są przyjmowane? Oraz czy jest aktualnie prowadzona rekrutacja jako magazynier. Pozdrawiam.

@Poszukująca pracy

Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska magazynierów. Panie z doświadczeniem w pracy na magazynie są mile widziane. Zapraszamy do aplikowania.

Szukająca pracy
@@ferro

Na jakiej stronie można aplikować?

Emeryt

Gratuluję wyboru PPK. (poinformowali po jego dokonaniu). Decyzja o wyborze była zapewne w 100% merytoryczna i najlepsza dla pracowników. To że fundusz spośród innych ma jedne z najsłabszych wyników, to również najwyższą prowizję i dwa razy zmieniał nazwę. Ale wyróżnia go jedna ciekawostka i fart, taki zbieg okoliczności że na 20 funduszy PPK w radzie nadzorczej jest ta sama osoba co w RN Ferro. Wszystko oczywiście dokonuje się dla Waszego dobra.

@Emeryt

Wybór instytucji zarządzającej PPK dokonany został w porozumieniu z przedstawicielami pracowników w lutym 2020 r. Aktualnie przeprowadzamy akcję informacyjną wśród pracowników, która ma na celu przedstawienie informacji o PPK, prawach i obowiązkach pracowników i pracodawców w obszarze PPK.

CBA
@Emeryt

I to dokładnie ta sama osoba z rady nadzorczej, która równocześnie jest w radzie Pfleiderer Grajewo gdzie wcześniej pracował obecny prezes Ferro. CO ZA PRZYPADEK!

Świadomość
@@ferro

Mam ogromną nadzieję, że niektórzy tutaj wierzą w to co sami piszą. Ktoś wyboru dokonał, musiał mieć jakieś czynniki motywujące, decydował o losie przyszłych oszczędności sporej grupy ludzi. Nie trzeba mocno wysilić umysł, by zauważyć prawdopodobieństwo wystąpienia konfliktu interesów, który spółka powinna zauważyć i reagować. Nie jest również rzetelne, składanie CV w trakcie powołania do RN z pominięciem wybranych, dość istotnych pozycji.

Poszukuje

Czy kobiety również pracują na magazynie ?

@Poszukuje

Tak, zapraszamy również Panie ;)

Poszukuje

Pojawiła się rekrutacja na pracownika magazynu moje pytanie czy kobiety również pracują na magazynie ? Jaka tam jest stawka ? I ogólnie atmosfera jaka panuje na magazynie?

@Poszukuje

Kobiety pracują na magazynie, więc zapraszamy również panie do udziału w rekrutacji. Stawki wynagrodzeń są przedstawiane na rozmowach rekrutacyjnych, które są prowadzone przez kierownictwo magazynu. Zapraszamy

PH

To ja tak dla równowagi, bo czytając opinie na GoWorku można dojść do wniosku, że praca w Ferro to zajęcie tylko dla desperatów. Z perspektywy kilku lat i kilku firm (więcej niż 3 ;) Dla mnie Ferro to przede wszystkim stabilny pracodawca, póki co i oby jak najdłużej, pracuje się tu bez większej presji i mobbingu (jeśli ktoś robi swoje), narzędzia wspierające sprzedaż przyzwoite, pieniądze również. Nie chce zakłamywać rzeczywistości, ale dzisiaj w naszej branży jesteśmy jednym z lepszych pracodawców. I za nim poleje się hejt: popytajcie w rynku jak w kwietniu w wielu firmach z branży poobcinano etaty do 4/5 i zabrano premie lub od ręki zredukowano ludzi - u nas wypłacane było wszystko i nikt nie został zwolniony. Przeszkadza Wam 7 wizyt i jazda z tabletem (kanał TT)? Podczas rekrutacji ktoś obiecywał Wam, że będziecie mogli robić 5 i jeździć gdzie chcecie? Wypłata do 4-tego? Wiele firm płaci do 10-tego i ludzie żyją. 1200 zł na "wczasy pod gruszą". Która firma tyle wypłaca? Popatrzcie na ludzi, którzy odeszli z Ferro - wielu z nich miało iść do "lepszych" firm, zarabiać duuuuuuuużą kasę. Wielu z nich już tam nie pracuje, bo trawa jednak nie okazała się tak zielona. A są tacy, którzy chętnie by wrócili. Więc zanim zacznie wylewać się hejt anoniomowo w necie, warto spojrzeć szerzej. A jeśli jednak trawa w Ferro już nie smakuje, to pracuj.pl i odważne decyzje. Nie ma co się męczyć, naprawdę. Jeśli źle nam w miejscu gdzie jesteśmy, sami jesteśmy sfrustrowani, frustrację przynosimy do domu i szkodzimy sobie i bliskim. Nie warto. Może jest gdzieś pracodawca, który właśnie na nas czeka i u którego będzie nam WSZYSTKO pasowało (jak ktoś taką znajdzie, to niech wrzuci tu info, bo ja narazie nie spotkałem).

Hmm
@PH

Praca ph a praca w biurze/magazynie/serwisie w Skawinie to zupełnie różne światy moim zdaniem.

Bob
@Hmm

PH akurat mają jak pączki w maśle. Co by nie mówić o szefach tego akurat pionu, to PH nie mają co narzekać. Problem w tym, że w ciągu ostatnich kilku lat ilosc handlowców w Polsce i wszędzie indziej znacząco wzrosła. A reszta działów musi to ogarniać w prawie niezmienionym składzie. A kto nowy przychodzi to manager, którego też trzeba obsłużyć, bo ma ważniejsze sprawy na głowie niż bieżączka.

Prawdziwy PH
@PH

Nikt z hurtu by nie użył określenia "kanał TT". Jak już piszecie sobie laurki to postarajcie się bardziej...

PH
@Prawdziwy PH

A ja użyłem, taka niespodzianka. W wszystkich firmach, w których pracowałem był podział na MT i TT, tak mi zostało. Tak trudno uwierzyć, że mogą być ludzie, którym w Ferro się podoba?

Zostaw merytoryczną opinię o Ferro S.A. - Skawina

• Jak się pracuje w Ferro S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ferro S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ferro S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ferro S.A.?

Kandydaci do pracy w Ferro S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ferro S.A.
4.2/5 Na podstawie 57 ocen.
  • Przemysłowa 7
    32-050 Skawina