Opinie o Ferro S.A. w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ferro S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ferro S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferro S.A. w Skawina

albercik

typowy chińczyk z tym,że koszmarnie drogi.

@albercik

GoWork to miejsce do oceny firmy jako PRACODAWCY, a nie jakości produktów. Gdybyś lepiej poznał firmę, zapoznał się z polityka jakości, procesem certyfikacji to być może zmieniłbyś zdanie. Do czego serdecznie zapraszam.

Sam jesteś bardzo marną postacią, skoro wydajesz taką opinię akurat o tej Pani! Bo akurat ona jest najwspanialszą kadrową, jaką można spotkać na swojej drodze zawodowej! Myślę, że każdy, kto ją zna, zgodzi się ze mną w 100%! Sam widocznie masz się za pępek świata i w tym tkwi twój problem.

Robert

To co piszesz to wierutna bzdura. Pracowałem tam niemalże 10 lat i tak kompetentnej, rzeczowej i pomocnej osoby pracującej w dziale kadr wcześniej nie znałem. Tematy załatwiane były od ręki, wszelkie dokumenty z biura przychodziły na czas. Jeśli ktoś miał jakieś pytania otrzymywał rzeczową i natychmiastową pomoc. tyle w temacie Poza tym - jesli kogoś próbujesz punktować posługując się jego nazwiskiem miej odwagę również podpisać się nazwiskiem

@Robert

@Robert Każdy ma inne odczucia. To co Tobie wydaje się być wporządku dla kogoś innego wcale nie będzie. Ale cieszę się, że Twoja opinia jest pozytywna. Powiedz, czy Ferro często organizuje spotkania integracyjne?

No,nie wiem czym trzeba być zeby o Eli tak powiedzieć :(

TomaSZ

Jak z zarobkami w biurze ? orientuje się ktoś od jakiej kwoty można zacząć negocjacje stawki?

Qwerty
@TomaSZ

W tej firmie to już ponoć więcej zarabia się na magazynie niż w biurze...

Piotrek

Prawda jest taka ze pozytywne wpisy ku chwale Ferro piszą regionalni kierownicy zeby zamydlić plagę rotacji pracowników w ciągu ostatnich 3 lat,marka sama w sobie jest ok aczkolwiek niski poziom kadry średniego szczebla - regionalni i dyr.negatywnie wpływa na warunki pracy i rozwoju w firmie czego efektem jest zastraszająco niski poziom przyjmowanych ludzi.Na zakończenie dodam ukrywany fakt o którym nie mówi sie głośno ze w ciągu ostatnich 3 lat kadra handlowców przekręciła sie dwukrotnie.Jesli jestes fanem coachingu,mowy ciała,7 kroków wizyty i innych atrakcji rodem z FMCG to jest wlasnie praca dla Ciebie.

@Piotrek

Jak myślisz co jest efektem aż tak dużej rotacji pracowników? Wyjaśnisz na czym ,wg Ciebie, polega ten niski poziom kadry zarządzającej o którym piszesz?

@Franciszek

Bo niestety współpracuje,więc wiem z kim. Poczytaj poniższe komentarze to trochę zrozumiesz.BTW , firma istnieje ze 20 lat z obsługą rynku podhurtowego a najstarszy przedstawiciel pracuje z tego co sie orientuje tylko 5 lat. Ciekawe dlaczego tak krótko.

@Piotrek

Zaraz będzie 30 lat . A handlowcy ...no cóż są regiony że najstarszy pracownik na staż 1,5 roku . O czymś to świadczy

@Piotrek

Może dodałbyś coś merytorycznego? Pisanie, że kierownicy są "be", dyrektor jest "be" bez żadnych konkretów, to trochę mało miarodajne i mało pomocne. Pracowałeś i masz informacje z całej Polski, że dzielisz się taką opinią? Są regiony, które mają stabilną sytuację kadrową i wymieniają się tylko jednostki a trzon pozostaje ten sam - i to jest nieuniknione w firmie handlowej. Co do modelu pracy - mnie nikt na rozmowie nie (usunięte przez administratora) miałem pełną informacje czego się ode mnie oczekuje - wiedziałem, że dostanę tablet, będę musiał zrobić 7 wizyt dziennie, badanie półki itp. Zaakceptowałem to i tu pracuję. Moja opinia - ludzie odchodzą bo mają inne wyobrażenie o pracy PH - przerabiałem kilku gości, którzy przychodzili ze spożywki i myśleli, że tu odpoczną, że będą od razu doradcami, będą elastycznie ustalać sobie czas pracy, jeździć po instalatorach, umawiać się z nimi na wódkę, dobrze się bawić a obrót sam się zrobi. A tu niestety trzeba być SPRZEDAWCĄ...

@PH

1.Na którym regionie jest stabilny trzon ? 2.Rozumiem że idąc twoim tokiem myślenia ci którzy sie zwolnili nie umieli pracować lub sie nie chciało. 3.Bajki to dzieciom opowiadaj jak je masz.

Handlowiec
@PH

Człowieku o jakim braku rotacji mówisz....W ostatnim czasie przerotowało ze 40 pracowników mowisz ze jest to nieuniknione w firmie handlowej -z boku mozna by pomyślec że "handlujecie właśnie ludźmi". Trzon ...nie ma trzonu jest mlodziez ktora jak ogarnie ten (usunięte przez administratora) to i tak się zwalnia ... 7 wizyt dziennie ....do również fikcja chyba że zrobisz 4 czy 5 A do 7 dorabiasz na sztuke. Taaaak zaraz powiesz ze jesrem slaby i sie nie wyrabiam a ja Ci odpowiem -Więc dlaczego gdy przyjeżdża do mnie RKS robimy wspólnie 3-4 wizyty ... resztę oczywiście mam "dorobic" w inne dni -polecenie RKS

@Handlowiec

40 osób w ostatnim czasie?! Kolego, naprawdę mocno popłynąłeś, chyba, że pracujesz w Ferro ponad 10 lat, to może tyle osób by się nazbierało.

@PH

Proponuje przeliczyć ile w ciągu ostatnich 3-4 lat osób się zwolniło z p.h działu handlowego a o magazynie to nawet nie wspomnę to może wyjdzie nawet wiecej.A skoro pracujesz z pół roku więc skąd możesz o tym wiedzieć.

@PH2

Napiszesz w skrócie ,jak wygląda praca w dziale handlowym? Jak wyglądają plany sprzedażowe? Realna do zrobienia?

@PH2

Nie pracuję pół roku ;) Magazyn to inna sprawa - tutaj nawet 100-200 zł w wypłacie ma znaczenie, jeśli można robić to samo za płotem za kilka PLN więcej. Jeśli twierdzisz, że jest tak źle, to może Ferro nie jest miejscem dla Ciebie. Może poszukaj firmy, która trafi w Twoje oczekiwania... Nie męcz siebie i innych. Jest sporo ludzi, którzy są zadowoleni z tego, że tu pracują. I nie dlatego, że Ferro jest najlepszą firmą na świecie. Bo jest wiele braków, wiele rzeczy, które denerwują - jak wszędzie. Popatrz na konkurencję - gdzie chciałbyś aplikować - do KFA? Diamonda? Inventy? Doceń, że każdego dnia śpisz w swoich łóżku - nie musisz obsługiwać 1/2 Polski i spać w hotelach, że nie spędzasz każdego weekendu na szkoleniach z instalatorami, że nikt nie wymaga od Ciebie wykształcenia technicznego itd... Naprawdę możliwości jest wiele - źle Ci w Ferro, to szukaj czegoś innego. Taka dobra rada :)

@Urszula

Premia: 10% wysokości podstawy - część zadaniowa (np. sprzedaż założonej ilości promocji), 20% wykonanie budżetu indywidualnego, 20% wykonanie budżetu regionu. Im lepszą podstawę wynegocjujesz, tym wyższa premia. 7 wizyt dziennie, tablet, badanie poziomu SKU w każdym sklepie - do zrobienia. Presja umiarkowana, taka korporacja z ludzką twarzą. Plany realne.

@PH

Dobre rady zachowaj dla siebie ... a tak BTW to pół magazynu odeszło właśnie za płot więc przykład jest słaby. ... I od kiedy konkurencją Ferro jest Diamond i Inwena ? A skoro tak twierdzisz to chyba faktycznie pracujesz z pół roku bo brak Ci elementarnej wiedzy o pozycjonowaniu naszej firmy w rynku.Na szczęście takim jak Ty wystarczy do pracy ulotka i trochę hossy na rynku oraz słabość wspomnianej przez Ciebie KFA.

@PH2

@PH2 Taka propozycja - zacznij dzielić się merytorycznymi opiniami, wartościowymi dla innych, które pomogą im podjąć decyzję czy Ferro jest miejscem dla nich, czy nie. Konkurencją jest każda firma, która oferuje podobny asortyment i nie ma znaczenia jak jest pozycjonowana na rynku. Na każde sprzedane 100 zaworów, część przypada Ferro a część całej masie innych producentów i importerów - tych sprzedających towar taniej i drożej, tych "lepszych" i "gorszych".. Więc są dla siebie konkurencją czy nie? Czy konkurują o miejsce na półce w sklepie, o instalatora, czy ostatecznego klienta? Kolego to jest konkurencja i TO są elementarne rzeczy. Proponuję skończyć tą jałową dyskusję i merytorycznie odpowiadać na pytania osób, którą szukają na gowork opinii o pracodawcy. Pracujemy w tej samej firmie - podoba mi się, lubię to co robię, Ty masz inne zdanie - niech każdy pozostanie przy swoim i dalej podąża swoją drogą. Życzę Ci, żebyś odnalazł swoje miejsce, może w firmie, o której nawet anonimowo będziesz wypowiadał się pozytywnie. Dla jasności: nie mówię, że Ferro jest najlepszym pracodawcą, nie mówię, że płaci najlepiej, nie mówię, że zapewnia najlepsze benefity, najlepszy samochód, ma najlepszy marketing itd., ale jestem pewien, że to naprawdę dobra i stabilna firma. Jeśli ktoś tego szuka - na pewno się tu odnajdzie i zacumuje dla dłużej.

FRS
@PH

Ci z branży cumować nie chcą , Ci z branż spozywczych i innych też chyba zachwyceni nie są skoro Ci co bardziej kumaci zrobili sobie tylko przystaneczek w Ferro i poszli dalej do innych firm , z reguly z branzy instalacyjnych. To nie jest zła firma ale poziom jaki sobą reprezentuje i jakie rządy w pionie handlowym prowadzi skutecznie odstrasza i powinno ostraszać bo takimi ludzmi nie jest warto sie otaczać. Moja rada: jesli nie masz innej pracy, środkow na przetrwanie to idź, jeśli szukasz mozliwosci żeby pracowac w branzy sanit-grzewczej to oni Cie przyjmą a potem znajdziesz sobie inną robotę.

@Piotrek

Jakieś farmazony kolegi piszesz. Albo nigdy tu nie pracowałeś (bo np. jesteś z konkurencji) albo na tych szkoleniach spałeś. Nigdy minuty nie poświęconego na mowę ciała. Dlatego nie wiesz to nie rób zamieszania kiedy ludzie próbują czegoś się dowiedzieć.

Piotrek

Widocznie na szkoleniach jeszcze nie byłeś,jak dostaniesz certyfikat to wtedy odpisz.

@Piotrek

Na jakich szkoleniach? Szkolenia dla PH to rzadkość.

Ph3
@PH

Szkoleń nie ma bo niby kto ma je robić ? Rksi ? ????

@Ph3

Kompetencje to totalna abstrakcja. Firma wymaga od przedstawicieli sprzedaży specjalistycznych produktów, a nie organizuje żadnych szkoleń technicznych.

@PH

No to co kolego - kolejny się zwolnił ?? Był zły ?? robić mu się nie chciało ?? pić chciał za firmowe ?? nieeeee moim zdaniem przejrzał na oczy i poszedł w (usunięte przez administratora) Zaraz będą kolejni … permanentna rotacja Wiec moja propozycja jeśli chcesz się brać za komentowanie zastanów się najpierw i nie wprowadzaj świadomie czytających w błąd

Łyk
@Handlowiec

7 wizyt średnio to żaden problem.Jak się nie wyrabiasz to znaczy,że tracisz czas na pogaduszki z klientami zamiast pracować.zapytaj farmaceutów ile wizyt muszą zrobić.

Nie Piotrek
@Piotrek

Piszesz bzdury bo akurat kadra jest bardzo w porządku i widać to w wynikach z paru ostatnich lat.moźe tak piszesz bo jesteś jednym z tych kilku zwolnionych leserów z dwiema lewymi rączkami?

Ph
@Nie Piotrek

Masz źłe informacje W ostatnich latach nikogo tam nie zwolnili. Za to wszyscy którzy odeszli sami się zwolnili Ci co krótko pracowali jak i ci co dłużej pracowali więc proszę nie opowiadać bajek

Przedstawiciel Handlowy

Miła atmosfera.

Standardowe. Aczkolwiek na moje pytania nie bardzo chcieli odpowiadać. Finalnie nawet nie zadwonili powiedzieć "za duzo Pan chciał" albo "za słaby Pan jest" :)

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Obużony klient

Kim jest i skąd Ferro wzięło Reginalnego Kierownika na Polskę północną. Człowiek chyba się zapomina, w moim sklepie podnosi głos na moich pracowników, w sposób arogancki sugeruje co powinni sprzedawać, a czego nie. Jego zachowanie jest bynajmniej delikatnie mówiąc nie do zaakceptowania. Osobiście nie życzę sobie kolejnych wizyt tego człowieka w moim sklepie. Gdyby nie przedstawiciel, który pracuje wzorowo wystawił bym towar Ferro za drzwi.

Ślązak
@Obużony klient

To jeszcze nic,nasz artysta ze śląska podczas spotkań handlowych nie mówi o niczym innym jak o swoich pasjach Treningach oddechowych,telefonach,zegarkach,bieganiu i piciu wódki juz w piątek wieczorem . Zero merytoryki,wiedzy,proby budowania relacji.

Agata
@Obużony klient

Z tego co pamiętam,bo wspołpracowałam z.nim ( Arka) koleś był zwalniany z każdej firmy w ktorej pracował więc masz odpowiedź na pytanie. Pamiętam że był najwiekszym hejterem Ferro .... życie jest jednak okrutne :)

Figo
@Agata

A Ferro trzyma takiego gamonia, który nawet odpowiednio się wysłowić nie potrafi. Też z nim współpracowałem jak był w Arce. Masakra jakaś.

Dobrze poinformowany

Dobrze rozwijająca się firma, mająca pewną wizję tego w jakim miejscu chce być za 2-5 lat. Stabilny pracodawca - środki zawsze wpływają na konto na czas. Do atutów na pewno można zaliczyć ugruntowaną pozycję na rynku, rozpoznawalną markę, dobrą atmosferę w pracy, umiarkowaną jak na firmę tych rozmiarów presję na wynik, swobodę w działaniu, przyzwoite narzędzia wsparcia sprzedaży, benefity (wczasy pod gruszą 1200 zł, dodatek na święta, paczki dla dzieci, dopłata do karty Multisport, prywatna opieka medyczna, możliwość zakupu produktów Ferro ze sporym rabatem pracowniczym), niewielkie regiony, które pozwalają codziennie być w domu. Rezerwy to na pewno brak ustalonej ścieżki kariery i niewielka szansa na rozwój. Wymiar swojego wynagrodzenia negocjuje się indywidualnie, brak oficjalnych reguł (np. dodatków stażowych itp.). Rezerwą jest również brak szkoleń. Praca stabilna, ale często monotonna. Dodam, że to informacje sprzed kilku miesięcy, obecnie nie pracuję już w Ferro, więc może dzisiaj coś się zmieniło.

@Dobrze poinformowany

Dlaczego nie pracujesz już w firmie Ferro? Widzę, że masz pozytywne zdanie o tym pracodawcy, dlatego tym bardziej zastanowiło mnie to, że nie jesteś już ich pracownikiem. Czy stało się coś, co wpłynęło na ten fakt?

@Dobrze poinformowany

Mirek Z. skończ pierd... i tak każdy wie, że to Ty piszesz... Weź się za robotę a nie siedzenie w internecie!

Były pracownik2

Hahaha dobre i prawdziwe!!!

@Franciszek

Wypalenie, brak perspektyw rozwoju i zmęczenie stylem pracy zahaczającym FMCG (tablet, badanie dystrybucji, określona ilość wizyt dziennie...). Nic osobistego ani w kierunku przełożonych ani firmy, bo to oceniam w dalszym ciągu pozytywnie. Czasami tak jest, że człowiek potrzebuje zmiany otoczenia, spróbowania czegoś nowego, sprawdzenia się w innych segmentach tego biznesu - trafiła się okazja, do odważnych świat należy :)

Dobrze poinformowany

To nie są opinie Mirka Z. - nigdy nie był też moim przełożonym. Pytanie co z tego, co napisałem nie jest prawdą? Zamiast kogoś obrażać i podważać opinie, sam coś napisz, skoro jesteś podobno "byłem pracownikiem".

@Dobrze poinformowany

....geniuszem również nie był...

Słyszałem, że firma ma opinię super pracodawcy. Może podpowiecie czy prowadzą aktualnie rekrutacje?

Krzyś
@Adam

Podobno szukają teraz magazynierów. Uprawnienia na wózki nie są konieczne, robią na własny koszt.

SebaKow
@Krzyś

Stawka na start 2200 brutto, co daje 1540 na rękę, byłem na rozmowie ostatnio, osoba rekrutująca sprawia wrażenie nie do końca kompetentnej jednostki. Od znajomych słyszałem że praca po 10-11h plus obowiązkowe soboty, najlepiej wszystkie w miesiącu, wypłaty przy 250-260h przepracowanych nie przekraczają podobno 3000zl....

Seba
@SebaKow

To szału nima,bezrobocie chyba jest teraz wyzsze

Potencjalny pracownik

Witam czy ma ktoś info na temat pracy na stanowisku PH na wielkopolskie (tradycja)? Jaka podstawa od...do... jaki teren, ilość wizyt, jakie auto- warunki.? Pozdrawiam i dzięki z góry za odpowiedz

@Potencjalny pracownik

Kolego z tego co wiem to nowy pracownik potrafi wynegocjować do 4 tyś netto podstawy, z premia jak ktoś pisał powyżej -50% podstawy- czyli 6 tys netto na początek. O ile oczywiście jesteś dobry i robisz plany. Jak trochę popracujesz (rok półtorej) możesz liczyć na podwyżkę rzędu ok 500 brutto . A jak "postraszysz" że dochodzisz to nawet 1000 brutto. Wizerunek obecnie jest dla firmy bardzo ważny więc przy rotacji jaka ostatnio jest wszelkimi sposobami próbują zatrzymać ludzi awansujac ludzi mało kompetentnych jak tam pisał ktoś powyżej lub właśnie dając takie podwyżki.

Jak jest z awansem w Ferro S.A.?

FRS

Z jakim awansem :)? Struktura płaska więc nie ma na kogo awansować raczej, Ci co ew chcieli i mogli dostali awans w konkurencji. Chociaż jak fala zwolnień poszła w pionie handlowym to dla złagodzenia nastrojów i frustracji awansowali kilku "geniuszy" ... Na pośmiewisko całej branży.

@FRS

W takim razie już rozumiem. Bardzo dziękuję Ci za wyjaśnienia. A co z takim ogólnym podnoszeniem kwalifikacji w Ferro? Pracodawca zapewnia Wam może jakieś specjalistyczne szkolenia od czasu do czasu?

Mario
@Urszula

Są ... rodem z FMCG ... siedem kroków wizyt,mowa ciała itp. wszystko bardzo przydatne w kontakcie ze sprzedawcami i instalatorami ;) A tak na poważnie i szczerze to nie ma w firmie kto robić konkretnych szkoleń technicznych,zresztą firma nie wymaga wiedzy technicznej.

doświadczony

Przebieg rekrutacji na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży Na początek kontakt telefoniczny i umówienie się na pierwszy etap, którym była 30 minutowa rozmowa telefoniczna z Panią z HR, konkretnie, zawodowo, aczkolwiek poprzez wytworzoną przez rozmówczynię atmosferę przez cały czas bardzo swobodnie, dało się wyczuć, że komunikuje się z bardzo doświadczoną kompetentną osobą. Etap drugi: spotkanie z Panią z HR i potencjalnym Przyszłym Przełożonym w regionie na który prowadzona była rekrutacja: dwugodzinne „rozmowy biznesowe”, omówienie dotychczasowego doświadczenia, oraz zagadnień i sytuacji związanych z przyszłym potencjalnie piastowanym stanowiskiem, atmosfera otwartości. Trzeci etap: spotkanie w siedzibie firmy z potencjalnym Przyszłym Przełożonym, oraz Członkiem Zarządu. Od wjazdu na teren firmy miłe powitanie Pana ochroniarza, oraz Pani po wejściu do biurowca, bardzo swobodna atmosfera. Kluczowe spotkanie trwało 20 minut i każda jedna była w pełni wykorzystana, zagadnienia dotyczyły potencjalnie piastowanego stanowiska, oraz ogólnej sytuacji w rozwijającej się firmie Ferro. Na każde zadane przeze mnie pytanie uzyskiwałem wyczerpującą odpowiedź zarówno od potencjalnego Przyszłego Przełożonego jak i Członka Zarządu. Spotkanie w atmosferze równości i wzajemnego szacunku. Podsumowanie, rezultat Bardzo profesjonalnie przeprowadzony proces rekrutacji, słowność co do terminów, cały czas bieżący kontakt ze mną po każdym z etapów. Pomimo finalnie odmownej decyzji co do zatrudnienia otrzymałem na koniec bardzo wartościowy feedback.

@doświadczony

Fajnie, że podzieliłeś się z nami szczegółowo tym, jak wygląda proces rekrutacyjny do pracy w firmie Ferro. Szkoda, że finalnie nie udało Ci się dostać do pracy w tym miejscu, jednak mam nadzieję, że kolejna próba będzie już skuteczna. Próbowałeś może dowiedzieć się od pracodawcy, czego zabrakło do tego, abyś to Ty został wybrany?

doświadczony
@Franciszek

Tak, rekrutacja przebiegła w atmosferze otwartości. Pozostajemy w kontakcie.

@doświadczony

Trzymam kciuki, aby kolejna próba była udana. Liczę również, że będziesz na bieżąco informował nas o swoich doświadczeniach związanych z rekrutacją do pracy w tym miejscu. Mam pytanie do osób, które pracują obecnie w tej firmie. Mianowicie zastanawia mnie, czy istnieje możliwość, aby zatrudnić się tylko na pół etatu? Zastanawia mnie, czy pracodawca daje taką możliwość.

Ciekawy
@doświadczony

Czy to prawda że pani z HR jest zatrudniona na etacie ? Byłby to ewenement w branży niestety o czymś świadczacy. W Coca Coli HRowcy są na etatach.

zainteresowany

Czy wszyscy pracownicy mogą myć i wymieniać opony w prywatnych samochodach za firmowe pieniądze czy to przywilej tylko dla nowego członka zarządu?

akarS
@zainteresowany

Ja nawet znam takiego co tankował do prywatnej fury za firmowe...

Tyrol
@akarS

Znam jednego handlowca z tej firmy który ma takie przepały że nie jedna furę by mozna zatankowac.....

Marcin S.
@Tyrol

A to teraz tak można ? Jak pracowałem to było grzecznie i elegancko.

Tyrol
@Marcin S.

No wiesz ...Przy takiej rotacji jak jest w Ferro ciężko zatrudniać tylko uczciwych ludzi. Trafią się również kombinatorzy. A powiem Ci że jest tam kilku Ale wyłapanie ich to chyba robota działu kontrolingu ... chyba że i oni mają wywalone

Ankieta

Kto zadowolony ze zmiany Prezesa?

GT

Stabilny pracodawca, pieniądze, premie i inne świadczenia zawsze na czas. Na stanowisku PH pensja do negocjacji. Pieniądze przyzwoite adekwatne do wielkości regionów i zakresu obowiązków. Nie jest to szczyt branży instalacyjnej, ale jeśli ktoś lubi spać codziennie we własnym łóżku i nie chce spędzać każdego weekendu na szkoleniach z instalatorami, to doceni taki model pracy. Samochód - Opel Astra kombi, wymiana co 3 lata. Z dodatków: karta Multisport, wczasy pod gruszą, dodatek dla dzieci na koniec roku i delikatny dodatek na zakupy przed świętami. Atmosfera przyjazna.

@GT

Brednie pod publike

ph
@Kasia

wszystko to jest prawda ,co opisał GT.Kasie nie rób z siebie idiotki

Nie brednie. Potwierdzam.

Nie brednie. Potwierdzam.

A kierownik magazynu jeszcze robi? Bo co pół godziny wychodzi na papierosa nierób...a i brygadzista Senior też nic nie robi tylko na komórce siedzi.Z takimi pracownikami jak ten cały kierownik i senior...firme życzę ..powodzenia.Chyba muszę do Prezesowej napisać o ich że pracy ..nieroby

Misiek
@Kasia

Bzdury wypisujesz Kasiu. Gdyby to było prawda, że wszyscy to nieroby, firma nie byłaby w tym miejscu w którym jest. Magazyn sam się nie kręci, ktoś musi nim dobrze zarządzać. Najwięcej opinii negatywnych wypisują ludzie którzy stracili prace bo im się pracować nie chciało. Myślę, że Ty do takich należysz. Firma godna polecenia.

Kaczanowski

Ta firma to śmiech na sali,leśny głupek zarabia więcej niż pracownik który odpowiada za wszystko,obiecywanie,kłamanie w żywe oczy,zastraszanie,tak to wyglada!

@Kaczanowski

Bardzo krótką opinię o pracy w Ferro zamieściłeś na forum. Czy mogłabym prosić Cię o jej rozbudowanie? Tak lakoniczne wypowiedzi nie mówią zbyt wiele o pracy. Zawsze warto swoje wypowiedzi popierać rzeczowymi argumentami, aby czytelnicy przeglądający ten wątek mogli zrozumieć, dlaczego w taki sposób oceniasz to miejsce pracy. Poruszyłeś również niepokojącą kwestię o rzekomym zastraszaniu, więc tym bardziej proszę o podanie konkretnych przykładów potwierdzających Twój wpis.

Dominika

@SebaKow, czy możesz powiedzieć, co masz na myśli pisząc "osoba rekrutująca sprawia wrażenie nie do końca kompetentnej jednostki"? Czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Pamiętaj, że użytkownicy forum szukają informacji również dotyczących rozmów kwalifikacyjnych, nie tylko warunków pracy jakie zapewnia Ferro S.A.. Podawane opinie powinny być zgodne z regulaminem.

Dominika

@., dziękuję za odpowiedź i wyjaśnienie kwestii zatrudnienia w firmie Ferro S.A. Czy możesz swoją wypowiedź uzupełnić o kwestię atmosfery w pracy pomiędzy kadrą pracowniczą? Jak ona wygląda? Czy pracownicy mogą na siebie liczyć w trakcie zadań stawianych przez pracodawcę? Napisz coś na ten temat, będzie to pomocna wiedza dla osób, które poszukują informacji na ten temat.

Dominika

@Koteslaw, czy możesz coś więcej napisać na temat rozmowy kwalifikacyjnej jaką odbyłeś odnośnie pracy w firmie Ferro S.A.? Jak dokładnie ona wyglądała? I czemu uważasz, że "słabo to wyglądało"? Uzasadnij swoją wypowiedź w sposób bardziej szczegółowy. @[anonimowy użytkownik], dziękuję za opinię. Czy wiesz może coś więcej na temat pracy w firmie Ferro S.A.? Jakimi kryteriami kieruje się pracodawca przed zatrudnieniem pracownika? Czy osoby bez doświadczenia zawodowego mogą z powodzeniem starać się o pracę w tej firmie?

@Dominika

Dość złożone pytanie -' jakimi kryteriami się firma kieruje?' Myślę, że nie ma schematu w tym temacie. Każda osoba jest inna i ma inne predyspozycje. A co się tyczy zatrudniania osób to nie wiem czy osoby ogólnie bez doświadczenia mogą się starać o pracę - tzn. starać się może i mogą ale nie wiem jaki będzie efekt tych starań. Nie jest to łatwa branża i sądzę że osoby na progu 'kariery' zawodowej nie będą miały zbyt dużych szans. Natomiast jeżeli chodzi Tobie o doświadczenie w branży i czy firma przyjmuje osoby bez doświadczenia w niej to tak. Jest wiele osób które przyszły spoza branży i bardzo dobrze sobie radzą.

Koteslaw

Rozmowa w galerii handlowej,slabo to wygladało...

@Koteslaw

Powiem Ci, że są dwie strony medalu. Lepiej by wyglądało gdyby firma zaprosiła do siedziby na rozmowę - bardziej profesjonalne - prawda? Ale moim zdaniem lepiej jest się spotkać w kawiarni w galerii, np. 50 czy 100 km od domu niż np. grzać 400 km w jedną stronę do siedziby firmy. I myślę że tym się kieruje firma.

Jacek

Czy firma ma jakieś oferty pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Ferro S.A. - Skawina

• Jak się pracuje w Ferro S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ferro S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ferro S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ferro S.A.?

Kandydaci do pracy w Ferro S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ferro S.A.
4.2/5 Na podstawie 57 ocen.
  • Przemysłowa 7
    32-050 Skawina