Opinie o TI Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TI Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w TI Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TI Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Nie polecam

Zwykła korporacja kopiąca ludzi na produkcji w cztery litery. Nie polecam panom, praca na piecach ciężka i mało płatna. R(usunięte przez administratora) Nie polecam dla palących chyba, że wytrzyma 8 godz. Jak ktoś szuka roboty to małe i średnie polskie firmy nie kołchozy z branży automative. Odradzam

nnn
@Nie polecam

Najgorsi w tej firmie są brygadziści i kierownictwo pracują za dużo lepsze pieniądze od fizycznych, a chodzą non stop niezadowoleni źle reagują na stres nie radzą sobie, nie rozumiem dlaczego powołuje się osoby na takie stanowiska nie radzących sobie z tym??? później wszystkim dookoła się obrywa. Były czas, że brygadzisty nie było 2 tygodnie a produkcja szła dobrze pod nadzorem zwykłego łebka z produkcji tacy tam są niezastąpieni na tych rządzących stanowiskach...

nobody

Ta firma słynie z dwóch rzeczy: kopania dołków pod sobą i obrabiania czterech liter za plecami.

Iwona

pracowałam w ti w Wapienicy, brak słów, najgorzej wspominam kontrole jakości Pawła i Michaline są taki podli i fałszywi, nie potrafią dobrze pracować a doczepiają się do pracowników, zgroza, oni nie powinni już tam pracować, A poza tym praca też podła, są tam układy układziki, rodzinny z pokolenia na pokolenie zakład, nikomu nie polecam tej pracy,nikomu.

Bershka

Pracowałam ponad 2 lata temu w BB. Praca jak praca - mam szacunek do wszystkich naprawdę ciężko pracujących na hali produkcyjnej. Atmosfera - jak wszędzie zależy gdzie trafisz, są ludzie lepsi i gorsi.

Operator Maszyn

Rozmowa przeprowadzona profesjonalnie. Przebyłam już kilka rozmów w swoim życiu i muszę przyznać, iż ta zostawiła bardzo miłe wrażenie. Po rozmowie zostałam oprowadzona po hali i otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie. Panie w kadrach również miłe, teraz zobaczymy co mnie czeka w nowej pracy

Patrycja

Jakie trzeba mieć doświadczenie w IT?

bla1
@Patrycja

żadne... zalecana ogromna wytrzymałość psychiczna i fizyczna.

Wpisy są bardzo interesujące ,szkoda że niewiele mówią o pracy . Brygadziści dno,a ludzie okropni,a gdzie jakieś konkrety.Czyli jak wszędzie?

Przyszły pracownik

Witam. Chciałem aplikować do zakładu TI Poland na stanowisko magazyniera, a w zasadzie osoby która rozwozi materiały po produkcji. Chciałem zapytać czy jest tutaj ktoś kto pracuje na tym stanowisku i może powiedzieć, jak ta praca wygląda naprawdę?

magazynier
@Przyszły pracownik

Witam. Skąd pewność, że dostaniesz się na to stanowisko?

as
@magazynier

sa ogloszenia na magazyniera

Lisa

Atmosfera nie ciekawa,zależy gdzie się dostaniesz.Baby ktore pracuja dłużej wredne(popędzają nowych,dogadują,). Tylko norma,sztuki,ilość.Liderki niekompetentne.Nie polecam.Psychicznie ciężko.

Gosia

Jpd znowu mi sie Ti śnił :(

Ja też nie polecam, a wręcz odradzam.

Wiki.

Praca w Wapienicy w Ti Poland to porażka, do kitu atmosfera, mało płatna praca, mają człowieka za nic, wcale się nie dziwię, że większość osób opuszcza tę stodołe... Jest tam taka Magda która mówi pracownikowi na które stanowisko ma pójść pracować, niby taka liderka, ona jest nie do zniesienia, nie potrafi rozporządzać ludzmi, jest arogancka i bezczelna, a tak naprawdę to ona nie powinna już tam pracować, wredne babsko... A dyrektor udaje, że nie widzi i nie słyszy co tam się dzieje, koszmar... Dyrektorze, człowiekiem powinno się być, bo dyrektorem się bywa... Mowa tu o młodszym dyrektorze...Koszmarrrrrr. Nie polecam nikomu tej pracy, nikomu, nikomu....

kolll
@Wiki.

nic tylko szukać lepszej pracy a jest tego na rynku mnóstwo.szkoda czasu i zdrowia (usunięte przez administratora)

Zorientowana

o którym zakładzie piszecie? Bo są w Bielsku 2 i z tego co wiem pracuje się w nich zupełnie inaczej.

Miś

Problem jaki jest ti Poland to za duże normy na piecach powinni zmniejszyć ilość kółek co najmniej o 2 żeby człowiek robił spokojnie według instrukcji krok po kroku nie ma czasu na nic cierpi na tym jakoś produktu pracownik gdy robi normalnym tempem zrobi najwięcej 70% gdy chce zrobić normę zaczyna się szalona gonitwa taki tempie zakładanie i dzikie ściąganie przewodów skutkuje częstymi brakami.

qx1
@Miś

Raz jak byłem tam na delegacji na tym dziale z piecami to gość przed drugą zmianą zaczynał już robotę 15min przed 14 tak leciał z pojemnikami, że o mało by się nie połamał no ale trzeba robić kółka za wszelką cenę :D mowa o zakładzie w BB a ten dodatek za te śmieszne kółka też daremny taką kasę to ja w jeden weekend dorobię(usunięte przez administratora)

aaa
@qx1

na piecach to już mało kto ma mózg,robią jak walnięci i za śmieszną kase ale chyba im to pasuje

Sonia

Praca w Ti Poland to coś okropnego, zero szacunku do człowieka, rzucają człowieka z miejsca na miejsce, nie liczą się kompletnie z twoim zdaniem, koszmarrrrr. A ci liderzy w ogóle nie mają pojęcia jak rozporządzać ludzmi, choć już pracują tam nawet po kilkanaście lat, zgroza. Niby taki brygadzista Jacek pracuje tam już bardzo długo a nie ma zielonego pojęcia jak rozporządzać ludzmi, daje jakieś tam kropki, żeby podlizać się szefostwu i dostać premie, żenujące.... Jacek powinieneś się edukować, bardzo dużo osób tak twierdzi, nie nadajesz się do tej pracy za nic w świecie, jeszcze masz mleko pod nosem... Nie polecam nikomu tej pracy, przyjmują murzynów a nawet i ukraińców bo Polacy już powoli nie chcą tam pracować. ZGROZA!!!

Aga
@Sonia

Sonia , nie strasz bo jutro idę na rozmowe w sprawie pracy he he , zaczynam się zastanawiać , Jak możesz to napisz na której Zm jest teraz ten Placek ?

Donald
@Sonia

Wszystkim nie dogodzi sami ludzie sie godzą na poniewieranie kto mądry to po przeczytaniu takich opini nie pójdzie do tego kołchozu. nawet na rozmowe .

Sonia

Przed chwilą napisałam opinie o Ti Poland lecz nie zaznaczyłam w jakim miejscu, więc zaznaczam, że to dotyczy zakładu z Wapienicy.

karola

Witam. Nie tak dawno pracowałam w Wapienicy w Ti Poland. Ale już nie pracuję, gdyż bardzo nie miła jest tam atmosfera. Kontrola jakości coś okropnego, zwłaszcza Michalina jak i Paweł fałszywi są, nie potrafią pracować a doczepiają się człowieka o byle co, po to żeby podlizać się szefostwu, oni już nie powinni tam pracować bo to zgroza co tam się dzieje. A kierownik szymon nie dużo lepszy, ma ludzi gdzieś, nie potrafi rozmawiać, może edukacja by mu się przydała, tak, tak powinien iść do szkoły....karola

Kierownictwo pomiata ludźmi ma ich za szmaty zwłaszcza pracowników z zakładu karnego gdyby nie ich chęć powrotu do społeczeństwa i naprawienia się już dawno kilka osób z kierownictwa bylo by bez zębów lub gorsze uszczerbki wiem bo byłem jednym z pracowników z zakładu karnego i dziękuję Bogu że dał mi siłę to wszystko wytrzymać

Byłem tam
@Piotr

Oj kolego... dobrze powiedziane. Miałeś podwójną karę w zakładzie karnym i w zakładzie w czymś co przypomina Birkenau. Zwykłych pracowników mają w czterech literach, a co dopiero więźnia. Aparat biurowy jest rozwinięty do potęgi pracownicy nie mają miejsca na parkingu choć jeżdżą w 5 osób w jednym samochodzie. Wszędzie z biur są osoby od czegoś, to 5S, to kontrola jakości, to zrobimy ci szkolenie, to pani z kwitkami itd itp... cały czas coś, ale musisz zrobić normę na piecu sam który wymaga dwie osoby. Brygadzistki i brygadziści są tylko po znajomości podobnie jak liderzy. (niektóre za 4 litery). Pani zwolniona dyscyplinarnie z banku zostaje kierowniczką działu (Ta Pani wie, że o nią chodzi) i Myśli, że ludzie na produkcji nic nie wiedzą. To desperaci którzy tam zostali... boją się zmiany pracy, mają dzieci, kredyty. NIE POLECAM TEJ PRACY LEPIEJ JUŻ TAM NIE BĘDZIE

Misiu
@Byłem tam

Nieponiektórzy kierownicy to zwykli (usunięte przez administratora) mowa o mqb i fiacie

Kabaret
@Byłem tam

Najlepsze stanowisko biurowe to osoba od szkoleń pracowników produkcji, nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że w tym zakładzie nie ma szkoleń dla osób na produkcji :D jeszcze troch i w tym zakładzie będą pracować tylko biura brygadziści i liderzy :)

hehee
@Kabaret

Na jednego pracownika produkcji przypada 3 liderów :D

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie TI Poland Automotive?

Adrian

Nie pchaj się tam. Kiedyś było ok, teraz to korporacja na produkcji gorzej jak w kołchozie, szkoda zdrowia. Tam nawet więzniowie z Jastrzębia nie chcą pracować.

reksio
@Adrian

jaka praca taka płaca,możesz mieć zero doświadczenia byle byś liczyć umiał do 100 i wystarczy .

qqq
@reksio

Pracownik obszaru produkcji jest rzucanym po całym zakładzie na różne stanowiska gdzie trzeba się uczyć i dojść do wprawy żeby wyrobić normy, ciągłe delegacje są na porządku dziennym nawet do innych oddziałów w innym mieście gdzie pracodawca naraża na koszty dojazdu pracownika! myślisz że komuś się podoba taka praca za 2tys z groszami w dodatku pracując pod presją będąc obserwowanym przez kamery i na 3 zmiany, pieniądze które tam się zarabia przez cały miesiąc można dorobić sobie na boku przez weekendy śmiech na sali ta pensja w tiaju jeszcze zamiast usprawnić maszyny to wolą dodawać roboty fizycznym a później są braki i reklamacje przez pośpiech! zwykła korporacja do dymania ludzi i nic więcej...

Zuzanna
@qqq

@qqq A, czy w TI Poland Automotive pracownicy mogą liczyć na szkolenia podnoszące ich kwalifikacje?

Qqq
@Zuzanna

W ti nie ma czegoś takiego jak szkolenia

qqq
@Qqq

Co masz na myśli pisząc szkolenia? jeśli chodzi o szkolenia stanowiskowe na obszarze produkcji to wszystko jest na szybko na odwal się najważniejsze żeby był jak najwięcej sztuk narobione, liderzy i brygadziści i tak nie mają czasu żeby cokolwiek na spokojnie wytłumaczyć za to mają czas na bujanie się po hali i patrzenie czy przypadkiem ktoś nie zszedł o 2 minuty za wcześnie na przerwę...

aaa
@qqq

praca na produkcji nie ma wielkiego sensu klapy na oczy i jazda byle norma była,nic ta praca nie uczy a wręcz po długim czasie robienia tego samego przestajesz myśleć logicznie,jedyna rada do kogo kto robi na produkcji to (usunięte przez administratora) .

John Lenon

Do wszystkich którym przeszło przez myśl ,aby zatrudnić się w w tym czymś mam takie przesłanie: żyjecie i cieszcie się życiem i dajcie sobie spokój z Ti Poland ,nic dobrego Was tu nie spotka!

czy pracujecie w niedzielę?

Zostaw merytoryczną opinię o TI Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w TI Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TI Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 164.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TI Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 9 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TI Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TI Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TI Poland Sp. z o.o.