Opinie o TI Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TI Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w TI Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TI Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Najlepsza jest bramka mierząca temperaturę ciała na wejściu do ti przez 2 dni marzyła temperaturę, pokazywała po 40 stopni aż w końcu ja wyłączyli. Kasa wywalona w błoto, a ludziom każą robić nadgodziny za darmo, niech z biur przyjdą robić 6 dni w tygodniu za 1800 zł.

aaa

weźcie się do roboty a nie narzekajcie cały czas, jak wam źle to zmiencie prace i po temacie

(...) zakład na Bestwinskiej

Bouli

Donald a Ty dalej napierdalaj na produkcji w masecce,w tym cieple i niech się z Ciebie leje jak że swini

Bouli

Ta firma schodzi na Psy,brygadzistom wydziałów oraz czesci pracownikom obcinaja wynagrodzenia o 5% do końca roku-powod ochrona miejsc pracy.Po prostu brak slow

Donald
@Bouli

Nic tylko szukać pracy a nie narzekać

@Bouli

Który zakład?

Operator Maszyn

Rozmowa przeprowadzona profesjonalnie. Przebyłam już kilka rozmów w swoim życiu i muszę przyznać, iż ta zostawiła bardzo miłe wrażenie. Po rozmowie zostałam oprowadzona po hali i otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie. Panie w kadrach również miłe, teraz zobaczymy co mnie czeka w nowej pracy

ciekawa

Podobno od lipca na pełny etat wracamy? Wie ktoś coś?

@ciekawa

Nie wracamy na pełny etat od lipca. Dalej 4/5 etatu a niektóre wydziały system przesuniętego weekendu dodatkowo. Lepiej nie liczyć na powrót na cały etat w tym roku.

Joł
@ciekawa

Wapienica wraca na cały etat.

Lol

Tak to jest prawda wracamy na cały etat 8 godzin

Miś

Tragedia jak tu za 1900 przeżyć jak tu za rachunki same 1000zl opłacić A co z tą resztą zrobić aby utrzymać 5 osobowa rodzinę

Jon
@Miś

To nie jest strona zeby czytac zale, ze ktos dostal 1900 wyplaty. Sadze, ze zdecydowana wiekszosc produkcji tyle dostala. Albo i mniej. Fajnie byloby poczytac jakies konkrety.

Kaczor Donald
@Miś

Zielona wyspa

????

Ma ktoś informację czy 4/5 etatu zostaje do końca roku?

!!!
@????

Tak do końca roku, wypłaty będą po 1800 zł, na pocieszenie normy zostają bez zmian :)

q11
@!!!

To ma być pocieszenie?? 1800zł do konca roku żadnych dodatków, normalnie żyć nie umierać...

doom
@!!!

Tragedia czas się zmywać.. branża moto to najgorszy (usunięte przez administratora) w dodatku w tym ciężkim czasie oberwie się pracownikom którzy pracują w tym najbardziej, na kasie w supermarkecie mogę mieć 2800zł i nic nie ucinają.

Aga
@q11

Skąd macie takie Info?

@!!!

Z tego co ostatnio czytałem to takie zarobki mogą jeszcze być do roku czasu po zakończeniu pandemi a kiedy ona się skończy to jedyny pan bóg chyba wie,także powodzenia

Xt
@q11

Pytanie przedewszystkim czy bedzie co robić. Bo bawić sie po 200 sztuk to chyba bezsens :/

Stary

Piździna już robi sieczke?? Najpierw nierobów że sztucznych stanowisk z biur powinien wyczyścić między innymi zoncie A potem sam siebie, chociaż myślę że jakby zaczął od siebie byłaby szansa na lepsze jutro :-D

qwz

Tak, zwalniają.

@Ola

W którym zakładzie ?

(...)

I co okradają nas z urlopu i nikt się nie odezwie ? Ile dni urlopu już wam zabrali w tym miesiącu ? Dalej pozwolicie sobą pomiatać i dać się zastraszać ?

@(...)

Nie rozumiem kto kogo okrada? przecież cały czas jest postojowe, dlaczego mieli by teraz przymuszać kogoś do wybierania urlopu?

@qsa

Twierdzą że jak już kogoś ściągnęli to nie mogą drugi raz na postój wysłać . 6 dni urlopu w maju nam zabrali ....

Ojo

A ty pracujesz w Ti ?

Aga
@(...)

O którym zakładzie piszecie?

@Aga

Wapienica

AbC
@(...)

Nikt się nie odezwie? a Ty się odezwałaś/eś?

@AbC

Tak

Kaktus

KTO CIĘ WESPRZE? Przy zakładaniu organizacji związkowej wesprze Ciebie i Twoich kolegów organizator związkowy: Odpowie na Twoje pytania dotyczące związku zawodowego i wyjaśni ewentualne wątpliwości Wytłumaczy i sprawnie przeprowadzi przez formalności i kolejne kroki związane z zarejestrowaniem organizacji związkowej w Twoim zakładzie pracy Skutecznie zorganizuje pracowników w związek zawodowy (tam, gdzie NSZZ „Solidarność jeszcze nie ma bądź wesprze działania rozwojowe tam, gdzie zrzeszona w NSZZ „Solidarność” jest niewielka ilość pracowników). Związek zawodowy, który chce działać z sukcesami i być silny musi stale dążyć do organizowania nowych członków Związku. Jest to najbardziej skuteczny sposób na budowanie wpływowej organizacji związkowej.

Kaktus

DLACZEGO WARTO NALEŻEĆ DO ZWIĄZKU ZAWODOWEGO? 5 powodów, dla których warto jest wstąpić do związku zawodowego (zorganizować się w związek zawodowy) i przyłączyć się do NSZZ Solidarność: Pomoc silnej grupy w razie problemów w pracy. Większa możliwość wynegocjowanie lepszych warunków pracy, bądź podwyżki Pomoc w razie dyskryminacji, przemocy, czy też niesprawiedliwego traktowania. Możliwość pomocy innym pracownikom. Możliwość skorzystania z porad ekspertów działających w związku, a także prawników.

qsa

Ktoś się orientuje ile to jeszcze potrwa ten postój ? do końca maja? dłużej? chodzi o zakład na Bestwińskiej

k

oby jak najdłużej :D

Ola

Kiedy cały zakład ruszy?

Rysia

Co ja sobie mam za to kupić? waciki?

Szef

Gdzie są wypłaty ja się pytam

Szef
@Szef

Powinny głowy lecieć Sidzina i reszta na bezrobocie

@Szef

Ja otrzymałem przelew

Sasin

@qsa Który zakład?

TI

Nie będzie żadnych dodatków, świątecznych, wakacyjnych w tym roku.

dzony
@TI

Nie będzie żadnych dodatków goła wypłata, później weżną pożyczkę bezzwrotną od Państwa i hamerykanie wyjdą na tym jeszcze na plus :) a tania siła robocza jak tyrała tak dalej będzie tyrać, tylko za mniejsze pieniądze :)

emil

Ktoś wie czy będą zwolnienia w wapienicy ?

mark
@emil

Bez zwolnień raczej się nie obędzie

Numer 1
@mark

Będą w Wieprzu

qwaz

Czy po 3 latach pracy w Ti przechodzi się na czas nieokreślony? jak to się ma do czasu wypowiedzenia 3 miesiące? w razie zwolnienia przez zakład jest odprawa?

qwertyy

Czy będąc na 10 dniowym urlopie w jednym ciągu w obecnym okresie będą wypłacać wczasy pod gruszą???

On
@qwertyy

Podobno ma nie być wczasów. Ciekawe co z nagrodami jubileuszowymi.

p12
@On

Co to znaczy podobno? gdzie takie informacje uzyskałeś?

@On

Wczasów nie dostanie nikt. Natomiast z jubilatką jest tak, że jak jeden już dostał a drugi nie dostanie to jest dyskryminacja pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o TI Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w TI Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TI Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 164.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TI Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 9 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TI Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TI Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TI Poland Sp. z o.o.