ti Automotive

Pączkowo

Opinie o ti Automotive

Zainteresowany

Witam jestem zainteresowany ofertą pracy, chciałbym wiedzieć jakie są zarobki

va

no dobra potrzebujecie, wszystko fajnie, ale na jakie konkretnie stanowiska i ba jakich warunkach?

marecki

Potrzebujemy obecnie do pracy .jak ktos chetny to niech dzwoni

nowy?

po przeczytaniu opini dziekuje szukam dalej ;p

pytanie

Możecie napisać coś na temat pana Romana E.? Teraz prezesuje u nas i szczerze mówiąc mamy liczne obawy związane z jego osobą.

piek

Cała prawda została powiedziana, wiec do przeglądania jak p/w. Według mnie atmosfera w tej jednosce ma wiele do życzenia.

Jestem w trakcie aplikowania do Ti Paczkowo, proszę o kilka informacji jak wygłada atmosfera w pracy i jakie wygląda współpraca z kierownictwem i dyrektorem. dziękuję za merytoryczne odpowiedzi.

iluminat

Cała prawda została już napisana, ja chciałem tylko dodać że powoli zaczynamy przechodzić do pracy niewolniczej a jezeli chodzi o weekend-y to prawdą jest 'jeżeli ci się nie podoba to wyp...' a zwłaszcza z nową -panią

Juz

Szczerze przyznam, że nie chce mi się wierzyć, że nagle tak za nic kogoś wywalają. Jeżeli zależy im na konkretnych obrotach firmy to musi być przecież jakieś ich specjalne zagranie. Może planują swoimi ludźmi poobstawiać trochę stanowiska, albo sam brygadzista w którymś aspekcie swojej pracy przegiął?

TwojWrog

Radek szczerze ci mowie nie polecam ci tej firmy,totalna rozp..... tam jest a ludzi traktuja jak totalne smieci i maszyny dzialajace 48 h przez 365 dni w roku ,jak cie potrzebuja to bd cie trzymac a jak sie im znudzisz to cie wyje..... tak jak brygadzista wylecial wsumie za nic po 7 latach to jest koszmar a nie pozadna firma...

Na zaczynasz z 1,500 i orzesz na linii jak robocik 220 szt. zbiorników zazwyczaj raz do roku podwyżka 50 zł hehe

TI

Nic się nie poprawiło, tragiczna atmosfera.

hohlik

jeszcze trochę a ktoś naprawdę nie wytrzyma i polecą donosy do wszystkich możliwych urzędów a wtedy się skończy ciekawe co zrobi pan główny magazynier jak dziewczyna przestanie go chronić...

herkuless

slams - 2011-09-17 15:24:48 he he a teraz pani kierownik awansuje swojego(usunięte przez administratora) totalna masakra chłopie opanuj się jak zdrowie ci miłe. Ciekaw jestem czy zarząd w Bielsku wie o tajemnicach które panują w TI Paczkowo może jakiś tel. zaufania...

Ciekaw jestem czy Bielsko zna wszystkie tajemnice zakładu w Paczkowie.Może znajdzie się ktoś odważny...

slams

he he a teraz pani kierownik awansuje swojego(usunięte przez administratora)totalna masakra chłopie opanuj się jak zdrowie ci miłe.

Praca w tej firmie to totalna porażka. Atmosfera jaką tworzy kierownictwo i pracownicy z biura jest masakryczna. W wielu firmach pracowałam ale nigdzie nie widziałam tyle podłości i zazdrości. Tak jak ktoś już wcześniej napisał to o posuwaniu kierowniczki to fakt. jest taki jeden co ma z nią układy i dzięki nej tylko istnieje. Jest zarazem jej wtyką i dzięki niemu wie co się dzieje między szeregowymi pracownikami. Ogólnie normalni ludzie nie wytrzymuja tam długo. Mozna dostać na głowę. Zarobki masakra jak na pracę fizyczną na 3 zminy. Wyzysk totalny. Ludzie nie kuście się o pracę w tej firmie.

ja

ti Automotive paczkowo jeden z największych błędów w moim życiu kto może niech (usunięte przez administratora)jaknajdalej

budzol

porażka porażka i jeszcze raz to samo!!!!(usunięte przez administratora)kierownikowi ale jak chcesz spokojnie sobie pracować to tak musisz robic... pracownicy biurowi sam smiech w całej firmie na palcach mozna policzyc ludzi z ktorymi mozna na luzie pogadac

a więc tak praca nie najgorsza zalezy do kogo na zmiane sie trafi wiadomo swoje trzeba zrobic. Co do kadry zarządzającej... porażka... ( usunięte przez administratora )człowiek oderwany od pługa zwykły prostak pani ( usunięte przez administratora ) podobnie jak by z księżyca spadła kompletnie sie do tego nie nadaje... zarobki kiepskie jak na prace zmianową podwyżki zależy jak ( usunięte przez administratora ) brygadzista i kierownictwu twoje umiejetności nie wiele tu znacza... szczeze mówiac jak masz szanse to szukaj czegos innego

Zostaw opinię o ti Automotive - Pączkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ti Automotive