Opinie o TI Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TI Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w TI Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TI Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Jego dziewczyna

Witam nic to takiego miejsca nie ma jestem jego dziewczyną więc lepiej wiem co się dzieje tego się nie dzieje Ja nie lepiej ten kto napisał bardzo prosimy o usunięcie tego tekstu bo to jest oskarżenie drugiej osoby której się nie zna

Waniek

a stara tak zadowolona... co miał robić !! Dziś za niego to robiłem!!!

Greta

Ti poland to tragedia wszystko pozabierali i my zapiepszamy za marne grosze porażka ???? ludziska obudźcie się!

Jarek
@Greta

To zacznij coś robić a nie tylko gadać!

No
@Greta

Bo Ti to kolos na glinianych nogach

Wyszków
@Greta

Dzisiaj pierwszy raz stanął ti Wyszków.Ludzie mają dość wypłat po 1800.Robią co chcą ale bez pracowników ten zakład nie będzie istniał.

Jarek
@Wyszków

Bielsko 2 zakłady bierzcie przykład.

Joł
@Jarek

Wapienica stanęła jako pierwsza parę tygodni temu. Mamy związki. Bierzcie przykład.

gustaw
@Wyszków

Trochę poczuli smród w Wyszkowie ale potrzeba kogoś kto zna przepisy żeby ich postraszyć. 1800zł to nędza .W Wyszkowie jest dobre podłoże do protestu potrzebujemy pomocy

Miecia
@gustaw

U nas dyrektor nawet powiedział, że może i dobrze się stało. Teraz będzie mu łatwiej nas bronić przed (usunięte przez administratora)

Wyszków
@Miecia

Atmosfera na zakładzie jest fatalna.Morale bliskie 0.Kiedyś też nie było lekko ale jak przychodził 10 to ludzie byli w miarę zadowoleni z wypłat.Teraz jesteśmy jednym z najsłabiej zarabiających zakładów w okolicy.Oczywiście nie mówiąc o ,,górze'',która ma normalną kasę.TAKA SOLIDARNOŚĆ.Każdy kto ma okazję to odchodzi,młodzi omijają zakład z daleka.Zakład daje swoje argumenty,załoga swoje jest konflikt z którego ciężko wyjść.Niestety z każdym miesiącem są coraz większe cięcia,co doprowadza wypłaty do granic absurdu.Jak może być dobrze jak jest wiele,,pustych,, etatów ,,Jest wiele pseudofachowców którzy chodzą i udają,że coś robią na pełnym etacie.Tam należałoby szukać oszczędności.Produkcja wypaca się 4 dni w tygodniu za marne grosze,patrzy na to i się wścieka.Szkoda,że osoby decyzyjne myślą,że jesteśmy tak tępi,że nic nie widzimy.Ceny w sklepach,kredyty itp. To zmusza ludzi do takich działań

Były pracownik piece

Śmiać mi się chce jak czytam te Wasze wypociny. To jest korporacja, halę wynajmują kiedy tylko zechcą zwiną interes. Firma w której naprawdę dobrze się pracowało stała się kołchozem w której już nikt nie chce pracować. Przykład ; więźniowie. Aparat biurowy co tu ulepszyć rozbudowany do potęgi. Te układy, które tam były, może jeszcze są też były chore. Szkoda Waszego zdrowia na produkcji bo mają Was w czterech literach. Pamiętam kiedyś.... Masz nowego, dobra robimy... Weź to i załóż na formę. Odpowiedź... Ja idę do biura, nie jestem plepsem bez wykształcenia to jest twoja robota ja tylko muszę popatrzeć o co chodzi....

Witam, pytanie do wszystkich zwolnionych 14.07 dzisiaj kochany były pracodawca puścił nam przelew.. czy ktoś się orientuje jak to była część? Z w sensie odprawa odszkodowanie czy urlop ? Bo jakby kwota przelewu nie jest adekwatna do tej ujętej w porozumieniu...

W ti to norma

Jedno mówią drugie robią Zawsze się coś nie zgadza

Live

Zobaczymy co te związki wogole zdziałają, dobrze że coś się w tej kwestii zmieniło ale na wiele bym nie liczył, zawsze i tak jest porozumienie i to raczej po stronie firmy... Życie...

Operator Maszyn

Rozmowa przeprowadzona profesjonalnie. Przebyłam już kilka rozmów w swoim życiu i muszę przyznać, iż ta zostawiła bardzo miłe wrażenie. Po rozmowie zostałam oprowadzona po hali i otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie. Panie w kadrach również miłe, teraz zobaczymy co mnie czeka w nowej pracy

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Czy Ti Wapienica pracuje teraz w niedzielę?

olko

Czy są przyjęcia do zakładu chodzi mi oodbycie stażu , bądź praktyki oraz nabrania pierwszego doświadczenia bo jestem studentem.Jeżeli tak gdzie przesłać CV

Ti
@olko

Wszędzie byle nie do Ti serio

Nikt

Było jakieś spotkanie? My się nie doczekaliśmy....

Ti pracownik

S...nie w banie, boją się związków, poświęcili kilkanaście stanowisk żeby resztę przestraszyć, w kupie siła. Zapraszam zorganizowaną ekipę do oddziału Solidorności. To Wy mielibyscie udzial w tych decyzjach: kto co i za ile. Bez Waszej wiedzy i zgody nic takiego nie miało by miejsca. Oni to wiedzą i tego się boją. Zapytajcie znajomych którzy mają związki w swoich zakładach. Nie dajcie się zastraszyć. Najpierw dzialajcie, załóżcie i powiadomcie dyrekcje prze kadry, że organizacja zaczęła działać. Wtedy zacznie się mediacja protesty i obstrukcja AKASJB jak będą musieli czekać na Waszą zgodę żeby bąka puścić. Dla ciekawskich to nawet będą musieli podać medine swoich zarobków. Pamiętajcie w związkach siła , tego się boją i tak to rozegrali, że mogło być gorzej , ale to oni swoimi - 5% uratowali wiele miejsc. Jak spadły aż tak zamówienia to może jeden dyrektor wystarczy?

Lol

Hehehe ale jaja ,ale pamiętajcie musicie się starać i dawać z siebie jak najwięcej.Nagroda będzie końcem roku za wyniki, tylko nie dla was oczywiście.

Live
@Ti pracownik

O czym Wy gadacie osoby które zorganizowały bunt dziwnym trafem na L4,tyle miało być pytań i co nikt się nie odezwał z tego działu śmiech , wystarczyło zwolnić trochę osób i dać duże odprawy i już każdy chce zwolnienia- śmieszne. To jest tą solidarność!!! Brakuje argumentów i odwagi, tu się nic nigdy nie zmieni.

emil
@Live

Już widze jak ludzie chcą żeby ich zwolnili tak samo jak się odzywali na zebraniu .Smiechu warte i tyle

Solidarność

Cześć. Do założenia związków zawodowych wystarczy 10ciu zaufanych pracowników (nawet trzech). Spotkanie założycielskie organizujecie sobie w innym obiekcie, nie musi być to zakład pracy zapraszacie tylko przedstawiciela Solidarności. Oni poprowadzą Was w tym działaniu. Później tylko zgłaszacie dyrekcji o założeniu związków zawodowych w tym zakładzie. To jest banalne tylko odwagi!!!

Bouli

Zabrali wszystko co mozliwe-wczasy pod gruszą,premie na święta,socjal do urlopu,socjal na swieta

Xxx
@Bouli

Ale zabranie całego socjalu jest chyba niezgodne z prawem pracy, czy się mylę?

olo

dokładnie szkoda życia na taki zakład zero szacunku dla pracownika.Nic tylko szukać pracy. Jestem ciekaw co by zrobili gdyby w poniedziałek wszyscy rzucili wypowiedzenia było by ciekawe .Jak wtedy by gadali z ludźmi

aaa
@Bouli

praca w ti nic nie uczy po kilku latach pracy w tym zakładzie człowiek przestaje myśleć logicznie

klient

Widzę że p dyrektor nie zostawił nawet śladu po wpisie z 17 07 2020 Gratuluję jest pan zapobiegliwy , ale mobing jak był tak jest

Xxx

Czy to prawda że zabrali socjalny i nawet 200 zł na święta nie dostaniemy?

Hhh
@Xxx

Chyba zależy jaki zakład. W wapienicy zabrali wszystko, nawet 5% z wypłaty... Ale można robić darmowe soboty jakby ktoś się nudził.. Taki bonus od zakładu...

Ojo

Proponuję przestać już pisać na tej stronie .Każdy dorosły wie że takie firmy działają w taki sposób .Każdy ma wolną wolę i może robić co chce .Nikt z Nas nic nie musi , może jeśli chce ! Radzę działać ,a nie pisać o tym.

Ti pracownik
@Ojo

Propozycja przyjęta, czekam na odzew od większości pracowniczej. Dosć pisania więcej działania, co Nas nie zabije to Nas wzmocni

Aaaaa

Żal mi jak czytam wasze wypociny robią zwami co chcą dobra rada to szukać normalnej pracy .

Zorro
@Aaaaa

Ja się dziwię że piździna jeszcze ma jedynki i kości całe. Ale w sumie tam zawsze było jeczenie A jak przyszło co do czego to 120% dziś zrobiłam panie kierowniku:-) marzę o tym żeby go wkoncu spotkać...

Jon

Witam. Pytanie calkiem z innej beczki. Ktos cos slyszal o przenosinach scr-ow z wieprza do bielska? Czy to tylko ploty?

klient

Nie było tam wyzwisk i wulgaryzmu

Nobody

Nic by to nie dało. Plan już był opracowany w kwietniu.

Czerwona firma

Ludzie niewiem ile zarabiacie w TI ale po rozmowie z paroma osobami które kiedyś pracowały w Ti a teraz są u nas w pracy domyślam się że kokosów 10-tego nie dostajecie. Naprawdę, jeżeli nie zarabiacie przynajmiej ponad 3tyś na rękę po jakimś czasie pracy to nie ma żadnego powodu żebyście czekali na otwarcie bo te 2500[podejrzewam że tyle plus minus na rękę się tam dostanie] mozna nawet w Biedronce zarobić. A zarząd firmy już wam pokazał że liczy się dla nich tylko zarobek a nie czlowiek bo jak przychodzi kryzys to w pierwszy miesiącu leci prawie cała kadra pracownicza na bruk albo dostajecie głodowe pensje..

Misiu
@Czerwona firma

A propo biedronki to chyba bardziej odpowiedzialna praca niż w ti.to też więcej można zarobić

aaa1
@Misiu

Tak? to narób braków w ti to zobaczymy jak ci podziękują... o warunkach pracy gorszych typu hałas, zaduch wys temp, brak klimy normy obliczone co do minuty (usunięte przez administratora)

Janek
@Czerwona firma

Gdzie pracujesz, w jakim zakładzie?

Alojz
@Janek

Mdm. Piszę z innego nicku bo gowork komentarz mi usuwa.

W którym zakładzie?

(...)

Mam nadzieję nzd nie podpisujecie za porozumieniem stron !

@(...)

A jaka jest inna opcja?

emil
@Nikt

W wapienicy. W uzasadnieniu jest podane że nie z przyczyn pracownika

Miecia

Jak pięknie przygotowany grunt dla dyrektora przed dzisiejszym zebraniem.

@emil

Czy to jest brane pod zwolnienia grupowe?

nowy

Zwalniają. A widzę ogłoszenie na kierownika produkcji do zakładu w Wapienicy? Czy warto aplikować? Bo się zastanawiam, a nie wiem czy dobrze zrobie. (usunięte przez administratora)

TI pracownik

Jesli jestescie teraz zjednoczeni to SOLIDARNOŚĆ czeka, wszyscy ładnie się zapisujemy i zakład jest postawiony przed faktem dokonanym. Nie bać się wytypujcie 3 zaufane osoby do tymczasowego zarządu i szybko do oddziału Solidarność Bielsko. Tam juz prawnicy i eksperci was poprowadzą i włos nikomu z głowy nie spadnie. Czas się postawić za te -5% Tiwap - do dzieła, koniec władzy absolutnej

Aaaaa
@TI pracownik

Naprzód tylko w tej firmie nie ma takich odważnych większość trzymie sie rękami i nogami tej firmy bo nic innego nie umieją zrobić

JaJa
@TI pracownik

Przygotujcie na zebranie mądre pytania. Darujcie sobie palarnię! Walczymy o pieniądze nie o papieroska!

Sprawiedliwośc
@TI pracownik

Do boju walczymy o swoje 5% i o 2600zl na umowie której nie ma a sie Nam należy od stycznia

Nono
@TI pracownik

Waszą solidarność można było zobaczyć w środę o 22:30. Wszyscy grzecznie pojechaliście do domu po pracy. Deszcz był dobrą wymówką .Jakie związki skoro deszcz was wystraszył.

daro1

Hehhe niech zwalniają, w tym roku kilka osób złożyło wypowiedzenia i to byli wieloletni doświadczeni pracownicy którzy mieli najwidoczniej dość bycia (usunięte przez administratora) zresztą to pokazuje jak ta firma dba o pracowników ze starej gwardi to już nic tam nie zostało, ja będę następny w kolejce do zwolnienia hehhe, skoro pozabierali nam wszystkie dodatki i obcinają pensje to jest najlepszy czas żeby stąd spadać :-) niech sobie ukrainców tam biorą do roboty.

@daro1

Globalne korporacje nie działają tak jak mówisz S. Budżet firmy na rok 2020 został ustalony dużo wcześniej, więc już dużo nam zabrałeś. Proponuję wygenerować oszczędności w inny sposób, jest wiele możliwości .Wystarczy tylko zacząć od siebie ,skoro chcecie ratować bogatych ludzi.

Edith
@Nikt

W innych zakładach Ti na świecie, pensje zasadnicza obniżono tylko kadrze menadżerskiej i tym, którzy zarabiają ponad pewien poziom. W Polsce zawsze wszystkich wrzuca się do jednego worka... Informacja na blogu, umieszczona nawet nie przez Dyrektora HR tylko zwykłego pracownika działu personalnegi, niby zgodnie z przepisami prawa {tylko pytam jakiego ~ fajnie byłoby wyjaśnić ). Czy ktoś zauważył że prawo jest łamane już przez sam fakt, że informacja podana jest 8 lipca że skutkiem od 1? Od kiedy to prawo działa wstecz????

Master

Ludzie i jak sytuacja działamy coś z tym pizdzina? Tak być nie będzie...

Zostaw merytoryczną opinię o TI Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w TI Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TI Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 164.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TI Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 9 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TI Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TI Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TI Poland Sp. z o.o.