Nittan Euro Tech Sp. z o.o.

Opinie o Nittan Euro Tech Sp. z o.o.

Mnie zaciekawiło posada operatora maszyn. Jak kiedyś szukali pracownika to napisali, że rekrutacja prowadzona jest stacjonarnie. I czy teraz, jak chwilowo jestem za granicą, to mogłabym odbyć całą rekrutację zdalnie online?

Zwolniony Nowy wpis

Ta cala firma to prywatny (usunięte przez administratora) Szkiebra - kadrowa i mały grubasek - kierownik produkcji to świński duet. (usunięte przez administratora) to ich chleb powszedni. Brak szkolen, brak wykwalifikowanej kadry, sprzet w fatalnym stanie, urojenia i życzenia. Nie polecam nikomu pracy tam.

Jak w Nittan Euro Tech Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Na jakie wynagrodzenia za pracę może liczyć pracownik produkcji

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Nittan Euro Tech Sp. z o.o. na stanowisko Operator Maszyn? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Zoja

Na profilu tej firmy na portalu z ogłoszeniami o prace widziałam, że jest cała zakładka związana z dodatkami pracowniczymi. I jeden z nich to jest pracowniczy program emerytalny. Znacie zasady funkcjonowania tego programu i jak potem można uzyskać pieniądze z tego programu?? Bardzo mnie to zaciekawiło;)

Skromny

Jeśli ktoś preferuje 6 dniowy tydzień pracy, prace w święta to można się pchać bo niebawem trochę miejsca się zwolni. Nie liczą się z pracownikiem, najlepiej gdyby się dało pracować 7 dni w tygodniu 365 dni w roku, ani człowiek nie odpocznie, ani nie spędzi czasu z bliskimi. Majówka prawdopodobnie spędzona w murach firmy, no bo przecież liczą się sztuki. Fajnie już było, w tym roku, łącznie ze świętami 3 soboty wolne - czy to już nie za dużo, tym bardziej że aneksów obiecanych jak nie było, tak nie ma a nastroje "na dole" nie są wesołe

Jolanta
@Skromny

Widziałam ofertę pracy na operatora. Wypisane tam jest kilka różnych premii - możesz napisać czemu jesteś taki niezadowolony? Jakie są wady pracy tutaj?

@Skromny

Czyli przez 3 lata nic się nie zmieniło albo jest jeszcze gorzej... Niby 5 dniowy system 3 zmianowy, a tak naprawdę soboty to były wolne ewentualnie na nockach... Z moich wspomnień to z tymi premiami to owszem teoretycznie są, ale normy są tak śrubowane żeby ich za często nie było. pozdrawiam wytrwałych

Damian
@xxx

Napisali w tym ogłoszeniu też, że są bardzo dobre warunki pracy i płacy, a kojarzysz, jaka to może być kwota? I czy nadgodziny, jeśli takowe bywają, liczone są ekstra?

@Damian

nadgodziny masz w każdą sobotę ; ) ekstra płatne Ole teraz na start to nie wiem, ale nawet jakby mi 5000 do ręki dali na start to bym nie chciał tam wrócić... zakres obowiązków jest nieadekwatny do wynagrodzenia. na kuźni bo na takiej kontroli to 5tka to spoko ^ ^

Iza
@xxx

To co na tej kuźni takiego się dzieje że nie chciałbyś wrócić? Tylko o te zarobki nieadekwatne do obowiązków chodzi? A jak z atmosferą tam było? Można było się ze wszystkimi dogadac?

@Iza

przede wszystkim zarobki. atmosfera średnia, bo ludzi na zmianie mało, a pracy dużo. wystarczy, że jednego brakuje i już (usunięte przez administratora) dogadać chyba się można jak wszystko gra, ale rzadko kiedy grało ; )

O Boże
@xxx

Każde stanowisko ma swoje wady i zalety, jak dla mnie najbardziej obciążające jest pakowanie i kontrola. Stój 8h i patrz doszukując się wad, przy okazji załaduj, rozładuj i utrzymaj normę. Kucie ma wadę w tym iż obsługujesz połowę sektora, ale przy dobrej organizacji pracy do ogarnięcia, szlify - jak idzie wszystko to jest ok, jak się krzaczy to nie wiesz gdzie ręce włożyć. Kolega pisał że mało ich na zmianie, z tego co widzę dwie brygady z trzech mają nad stan ekipy. Prawda jest taka że nikomu nie dogodzisz, jeśli komuś coś nie pasuje może śmiało sobie poprawić zmieniając pracodawcę. Ja nie narzekam!

Aneta
@xxx

Ja bym chciała wrócić jeszcze do tych sobót, bo mąż interesuje się tutaj pracą, ale praca w soboty nie jest nam na rękę. Czy można się jakoś dogadać, żeby te soboty były jednak wolne? Ktoś może próbował o to pytać i jaka była reakcja, jeżeli tak?

xxxx
@Aneta

Soboty wolne 2 max na miesiąc, reszta robocza przymusowo, taki mamy kodeks pracy chroniący pracodawcę

Monia

Witam czy kobiety tez tam pracuja i czy praca jest ciężka mam 20letnie doświadczenie na produkcji i oczywiście jakie zarobki z góry dziekuje

Ogłoszenie na Operator Maszyn do Nittan Euro Tech Sp. z o.o. pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Serdecznie zachęcam do aplikowania na stanowisko Operatora Maszyn w naszej firmie. O szczegółach chętnie opowiemy podczas bezpośredniego spotkania rekrutacyjnego.

Alla

Witam. Piszę w sprawie pracy. Jestem Ukrainka, mam kartę pobytu. Jake są warunki? Dziękuję z góry ????.

@Alla

Dziękuję za zainteresowanie pracę w firmie Nittan Euro Tech. Zachęcamy do złożenia swojego CV. O wszystkich szczegółach poinformujemy na spotkaniu rekrutacyjnym.

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Nittan Euro Tech Sp. z o.o.? Czy można liczyć na pełen etat?

Bardzo dziękujemy za zadanie pytanie. Tak nasi pracownicy są zatrudniani na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,

Gangus

Jakie warunki pracy w nittanie? Rozumiem że 3 zmiany, co z sobotami? Robocze "nieobowiązkowo"? Jak ekipa, zgrane chłopaki? Brygadzisci w porzo?

@Gangus

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w firmie Nittan Euro Tech. Pracujemy w systemie 3 zmianowym. Możemy pochwalić się bardzo dobrą atmosferą pracy oraz nastawieniem na pracownika. Wszystkie osoby zarządzające łączenie z Brygadzistami są to wysokiej klasy specjaliści w swoich dziedzinach, przygotowani aby efektywnie oraz w dobrej atmosferze kierować pracownikami.

Aktualność
W dniu 26 lipca 2022r. Spółka Nittan Euro Tech przekazała darowiznę – 12 707,70 zł bielskiemu starostwu na cele pomocy ofiarą wojny na Ukrainie.
Starosta Andrzej Płonka ogłosił iż, przekazana kwota zostanie rozdysponowana na  "żywność oraz środki opatrunkowe, które wysyłamy w okolice Lwowa, a także do naszego zaprzyjaźnionego powiatu czerniowieckiego, czyli tam gdzie przebywają uchodźcy. Bywa, że część transportu trafia potem dalej na front. Oczywiście pomagamy także uciekinierom, którzy znaleźli schronienie w naszym powiecie".
Zgromadzone środki pochodzą ze spontanicznej zbiórki przeprowadzonej przez pracowników zakładu w Japonii.

Jaka jest kultura pracy w Nittan Euro Tech Sp. z o.o.?

Zadowolony pracownik

Kultura pracy w Nittan Euro Tech jest bardzo wysoka.Ze wszystkimi po imieniu, każdy miły, uśmiechnięty, iście rodzinna atmosfera.Tylko.za plecami Cię będą podpierdal*ć i zdjęcia robić ????a jak się zwolnisz to koleżeństwo się skończy i nikt Ci na święta życzeń nie pośle ????

Sylwia
@Zadowolony pracownik

o jakich zdjeciach mowisz? po co ktos je robi i komu pokazuje?

Zadowolony pracownik
@Sylwia

Jak coś przeskrobiesz , to foteczka. A po co ? Domyśl się..

Franciszek
@Zadowolony pracownik

Ja nie wiem po co ? Ktoś donosi i na potwierdzenie dokłada fotkę, czy macie tam ścianę na której wiszą zdjęcia złych pracowników jak za (usunięte przez administratora) Bo trochę mnie rozśmieszyłeś tymi zdjęciami.

@Zadowolony pracownik

Bardzo nam przykro, że masz takie wrażenie o pracy w naszej firmie. Gwarantujemy, iż nie praktykujemy w naszej firmie wykonywania zdjęć pracownikom ani nie dajemy nikomu na to przyzwolenia.

Zołza

Pytanko jak wygląda urlop czy fabryka ma postoje jak inne fabryki?

@Zołza

Bardzo dziękujemy za zadane pytanie. Nasza firma ma zaplanowany dwutygodniowy postój na przełomie lipca i sierpnia.

Aktualność
Witamy!

Dziękujemy za zainteresowanie Naszym profilem i Nasza Firmą.

Cieszymy się, że możemy w tym miejscu się komunikować, pokazywać nasze życie w Nittan Euro Tech, to jak funkcjonujemy na co dzień. Chcemy, by ta platforma pełniła funkcję informacyjną – żeby użytkownicy GoWork mogli zobaczyć, jak się u nas pracuje, jak wygląda organizacja i kultura pracy oraz nasze relacje. Z drugiej strony – zachęcamy kandydatów do zadawania pytań, śledzenia ofert i aktualności.

Wiedzcie, że uważnie śledzimy opinie, które piszecie na naszym profilu, ponieważ są one dla nas bardzo ważne – na ich podstawie możemy wyciągać wiele wniosków i wciąż się doskonalić. Dlatego serdecznie zachęcamy do dzielenia się opiniami o pracy w Nittan Euro Tech. Wierzymy, że wspólnie możemy budować ten profil na podstawie otwartego i rzetelnego dialogu. Zależy nam na jak najlepszej atmosferze wśród pracowników i nieustannym rozwoju.

Jednak chcemy zaznaczyć i przypomnieć, że równie istotna dla nas jest kultura wypowiedzi i szacunek – dlatego nie będziemy akceptować wypowiedzi, które nie będą się w te zasady wpisywać. Nie chcemy tolerować oszczerstw i pomówień. Każdy komentarz przepełniony agresją bądź znieważający inne osoby zostanie zarchiwizowany przez Administratora.
gacus

Pytanie do pracowników Nittana: Składałem kilka razy CV na stanowisko operatora maszyn (moje wykształcenie wyższe inżynier produkcji), zależy mi głównie na tym żeby pracować w japońskiej firmie. Jakie indywiduum pracuje u was w HR, że wszystkie aplikacje zostały odrzucone bez jakiegokolwiek kontaktu? Czy dochodzimy już do takiego absurdu w tym kraju, że człowiek nie dostanie zatrudnienia bo ma za wysokie wykształcenie?

Tam pracujacy

Poczekaj E chwile spotkanie jest :D

Ronald
@gacus

Tak zgadza się jak jesteś po studiach to ciężko Ci będzie znaleźć pracę gdziekolwiek , wiem bo sam jestem w takiej sytuacji, wszyscy mają człowieka w d...e ... nie dają szansy osobie która na to zasługuje natomiast szansę się daje osobom które na to nie zasługują... Ot taka prawda, za to jak pracownik ze Wschodu chce przyjść do pracy to nikt go o nic nie pyta, nawet go nikt nie zaprasza na rozmowę tylko ot tak się go przyjmuje.. brawo pogratulować ...

Mateusz
@Tam pracujacy

Poczekaj chwilkę. Czy to spotkanie odnośnie regulaminu planowania spotkań oraz podziałów spotkań na poranne po śniadaniowe południowe i niedzielne???

Biedra
@gacus

Do Biedronki na kasę przyjmują ludzi po studiach. Może tam się załapiesz. A tak szczerzę mówiąc to kiedyś liceum czy technikum kończyli ludzie szczególnie uzdolnieni, a teraz każdy osioł studia kończy.

Szymon
@gacus

Tak zgadza się w tym kraju jeśli masz zbyt wysokie wykształcenie i nie masz pleców np. nie jesteś synem koleżanki szefowej to nie masz co liczyć na jakieś stanowisko biurowe poza pracownikiem fizycznym ( z tym,że jeśli właśnie się ma za duże wykształcenie to wtedy na tego pracownika fizycznego wola wziąć zatrudnić osobę po zawodówce lub podstawówce bo tobie powiedzą Pan ma takie wykształcenie to co Pan tu szuka w takiej pracy ? ) ...Witamy w Polshy za to pracownicy z UA też chętnie sa przyjmowani bo będą pracować po 10 godzin przez 5 dni w tygodniu a Polak by musiał pracować 8 godzin przez 5 dni za to samo wynagrodzenie a do tego koszty sumaryczne względem podatków są niższe to to się opłaca bardziej i tak koło się zamyka a z kolei Polak za granicą też oczekuje równego traktowania ...

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Nittan Euro Tech Sp. z o.o.?

Roman

Kto to jest lider z zewnątrz?????

Ona

Czy pracują kobiety, bo szukam pracy? Co powiecie?

Jak jest z pakietem medycznym w Nittan Euro Tech Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

nowy

jest pakiet, można dołączyć rodzinę

taki jeden

Cześć Trafiłem właśnie na ogłoszenie o pracę jako ustawiacz-operator. W obecnej firmie gdzie pracuje mam stanowisko 'lider,mechanik-ustawiacz'. Pracuję przy maszynach BORCHE i HAITIAN na sterownikach KEBA. Ustawiam, programuje, wdrażam nowe produkty (testy), zmieniam formy itp. Zapytacie 'dlaczego szukam pracy zatem?', prosta przyczyna, pieniądze :) obecnie dostaję jakieś 3200 na rękę + jakiś tam marny bonus na święta pod koniec roku i tyle. Chciałem zapytać ile na tym stanowisku można u Was dostać na rękę ? jaki jest socjal w Waszej firmie ? atmosfera ? ludzie ? no i co dokładnie taki ustawiacz-operator robi, jakie obowiązki ? Dziękuję za odpowiedź :)

nowy
@taki jeden

tutaj dostaniesz jakieś "trzydwieswiecie" brutto na początek i jak dorobisz 4 soboty to będziesz miały tyle netto premie są kwartalne produkcyjne, ale z nimi to jest loteria premia frekwencyjna to jakiś żart są 3 poziomy i jak raz zachorujesz to zaczynasz od zera ;) firma jest mała, są "3 sektory" na produkcji: kowale, szlifierzy , kontrola i pakowanie. problemem jest, że załogi są na tyle małe iż w momencie braku jednej osoby już robi się zamieszanie bo nie ma jej kto zastąpić. tutaj na karpia dostaniesz tysiaka i prezent dla dzieciaka. przez covid obcięli premie wakacyjne. ja odszedłem w połowie roku, bo zaczęły się problemy i raz, że był przestój, a później po 4/5 etatu. teraz podobno pracy tyle, że w każdą sobotę każą pracować. odchodzą pracownicy z wieloletnim stażem i to jest zastanawiające, chociaż z drugiej strony świeżak zarabia niewiele mniej niż ktoś z dużym doświadczeniem- bez komentarza...co do samej pracy jedyny spoko wydział to szlify chociaż jak przyjdzie przezbrojenie linii lub wymiana ściernicy to jesteś uwalony po łokcie. kowale mają zapierdziel, a jak jeszcze jednego brakuje to już w ogóle dramat. na kontroli i pakowaniu praca strasznie nudna i monotonna. aaa i jeśli nie lubisz kamer to odradzam tutaj jak w big brother'ze kamera jedna na drugiej, niby dla bezpieczeństwa ???? umów się na rozmowę i sprawdź sam co ci powiedzą, bo może coś się zmieniło, ale na przełom bym nie liczył pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Nittan Euro Tech Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Nittan Euro Tech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nittan Euro Tech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

Nittan Euro Tech Sp. z o.o.