MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.

Rajcza

MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.

Opinie o MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

anonymous

Ma ktoś jakąś informację o tych oszustach z Mulitirobotyki ? Oszukali naszą firmę na kilkanaście tysięcy zł

Śledź
@anonymous 05.06.2018 12:37

Heh! Pamiętam jak Franki jako panowie usuwali moje wpisy na forum goworka w 2016. Ja na szczęście z wami zakończyłem współpracę po 2 tygodniach bo wiedziałem że jesteście nieuczciwi. Jak ktoś się h*** urodził to kanarkiem nie zdechnie :)

info

Mam świeże informacje odnośnie Multirobotyki. Na dniach przekażę aktualizację.

W końcu mi zapłacisz
@moni 23.04.2018 07:21

Franek, wisisz kasę już tylu osobom, że patrzyłbym się za swoje plecy!

Rytel

Bankrut

Od dawna nikt z Was nie zajmował stanowiska w sprawach związanych z wynagrodzeniami w MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.. Czy ich poziom uległ w ostatnim czasie zmianie?

aśka
@Administrator 17.03.2018 09:26

@Administrator Po co zajmować stanowisko w tej sprawie jak firma w stanie upadłości. Wielokrotnie pisaliśmy na Waszym portalu o tym . Jednak wy komentarzy niewygodnych , ale prawdziwych o tej pseudo firmie nie umieszczacie na stronie .. Więc po co teraz to pytanie. Po co istnieje portal gowork. Po to aby chronić pracodawców oszustów.?

Metal Projekt

Radzę nie pracować w takiej firmie. Firma oszukuje swoich dostawców. Realizowałem super pilne zlecenie, aby uratować ich projekt i po 3 miesiącach nie doczekałem się zapłaty. Tak szanują ludzi którzy im zaufali ich ratują z opresji. Zero kontaktu w sprawie zapłaty. Każdy każe dzwonić pod inny numer. Obecnie sprawa ląduje w sądzie. Mam nadzieję, że tacy oszuści doczekają się sprawiedliwości. Jeśli ktoś nie potrafi zapłacić kilku tysięcy za zrealizowane terminowo i rzetelnie zlecenie to nie wróże mu dobrej przyszłości jako pracodawca.

Oszukany dostawca
@Metal Projekt 06.11.2017 23:09

Jesteśmy jedną z oszukanych przez nich firm, zero kontaktu, zero odpowiedzialności , niezapłacone faktury na kilkanaście tysięcy zł, rozpczęte postępowanie sądowe , To (usunięte przez administratora)

anonymous

aktualnie to myślę że trzeba ich szukać w oddziale w Rajczy czatować pod domem rodzinnym cierpliwość czasami popłaca, a jeżeli to już nie pomoże to w miejscu zamieszkania.chyba nocują w domu

marek

zależy co rozumiesz przez słowo normalnie działa ?

Zenek

Czy firma normalnie działa? Słyszałem jakieś niepokojące informacje.

zawiedzony

Ma ktos aktualny adres tych panów albo jakiś kontakt

marek

pieniędzy nie ma do dziś i raczej nie będzie .Wiele spraw w sądzie pracy , tym co nie złożyli pozwów proponuję złożyć indywidualnie lub jakiś pozew zbiorowy, Nie można odpuścić tym oszustom. Ile jeszcze ludzi musi być oszukanych a my im odpuszczamy.

zwykły

nie polecam nikomu, nawet wrogom, bo pieniędzy do dziś nie ma

tyfus

kase wiszą wszędzie i wszystkim, kapitał zakładowy tylko 150000 , w necie jest wszystko nawet postępowania sądowe i wierzytelności.

Były

12 czerwa te dwa (usunięte przez administratora) dodawały ogłoszenia, rekrutowały i zatrudniały ludzi z założeniem, że i tak nie będą im płacić. Zwykłe (usunięte przez administratora), kłamcy i pospolici (usunięte przez administratora). Tak dla jasności - Ci panowie to Dominik Franek i Sebastian Franek. Sugeruję trzymać się od tych mend z daleka.

wilu
@Były 16.11.2017 20:47

jest jeszcze Leśniak

Anonim

Pisałem nie dawno i jeszcze raz napiszę, zobaczcie na giełdę wierzytelności kaczmarski, tam jest bardzo ładnie pokazane jaki dług mają Ci dwaj panowie, ale to pewnie nie ważne bo firma ma już innego właściciela na papierze podkreślając słowo na papierze. http://gielda.kaczmarski.pl/Podstrony/Gielda-wierzytelnosci.aspx Wystarczy wpisać nazwę firmy

fachowiec

trzymcie się ludzie z daleka, do dzisiaj nie rozliczyli mi wypłaty, firma drucik

Anonim

Walczcie o każdy grosz z tymi naciągaczami dziwne że ta firma jeszcze istnieje łapią kontrakty na dużą kasę później zwalniają ludzi albo nie wypłacają wypłat bo muszą kary płacić. Nie wiem czy ludzie pracują jeszcze w Łodygowicach w tych spartańskich warunkach. Ktoś chętny się skontaktować??

Bez pieniędzy

Nie polecam firmy, pracodawca wymiguje się od odpowiedzialności, przepracowałem tam trochę czasu i pieniędzy jak nie było tak nie ma

Nicki

Podobno jakiś pozew zbiorowy ma być?

Hartownia

witam do zapłacenia faktury 28/17 67/17 304/17 362/17 za m-c.01 ,02,07,08,Dodzwonić do Waszej firmy się nie można ,! Pozdrawiam proszę o uregulowanie zaległych płatności Hartownia Bielsko

Pracownik bez wypłaty
@Hartownia 17.11.2017 13:06

Stary, od razu idź do sądu bo się nie doczekasz. Kolejka chętnych jest długa.

Pracownik franków

Dajcie znać jak w piatek kasa na zalegle wyplaty pójdzie.

Opine znikają jak właściciele z pieniędzmi za wynagrodzenia.

kubuś

Odbyłem tam miesięczną praktykę i powiem dno ten zakład robili wszelakie problemy zero wyrozumiałosci woóle nie mieliśmy nawet szafek na przebranie kazywali praktykantom po 8 godz pracowac a jak chcieliśmy przerwe zrobic to brzydko patrzyli i jeszcze na zakończenie praktyk niechcieli zaliczyc praktyki a rezultacie otrzymałem niską ocene . Szczerze to ten zakład to wielka jedna paranoja nie mile szefostwo i bardzo nie mili ludzie były wyjątki np sylwie bardzo pozdrawiam ciekawe czy jeszcze tam pracuje bo szkoda dziewczyny na takich oszołomów a reszta 3/4 co tam pracowałó to i no kablowali że nic sie nie robi

Walduś

Ja oceniam firmą na 80% za tematy bo naprawdę niepowtarzalne i oryginalne są. Pozostałe 20% niestety to do poprawy organizacja i szkolenia kierowników, ale to jest do zrobienia. Pozdrawiam

ciekawy

Wow! Macie tam w tej firmie inżynierów zwyczajnych? Bo z tego co wiem to sami nadzwyczajni :)

inżynier

Pracuję w Multirobotyce od 3 lat i dodam swoją opinię. Wiadomo, że Multirobotyka to nie jest jakieś Caritas czy budżetówka, ale pracuję tutaj i widzę większość rzeczy pozytywnych. plusy: - ciekawa i rozwijająca praca; - można zobaczyć jak powstaje maszyna, linia produkcyjna od początku do końca; - ludzie pracujący w firmie są normalnymi ludźmi, nie ma świrów; - można zarobić na nadgodzinach bo pracy jest dużo - można odmówić i nic złego szefostwo za to nie robi; - ludzie i atmosfera - super. - duże szanse na awans, gdy zależy Ci na pracy (przełożeni bardzo patrzą na zaangażowanie); minusy: - polska firma i nie wszystko jest super poukładane, ale podajcie mi nazwę firmy w której wszystko jest poukładane, nie ma takiej; - zdarza się czasem pracownik, który jest frustratem i narzekaczem, ale można się przyzwyczaić; - czasami dużo tel. jeżeli pracuje się na odpowiedzialny stanowisku; Tyle w największym skrócie. Podsumowując polecam Multirobotykę w 100%! Daję 6 gwiazdek.

jestem z miasta

Polecam. Firma ok. Praca konkretna.

Ja

Firma ma swoje plusy i minusy. Minusy częste zmiany. Plusy to ludzie. Czy polecam nie wiem, na pewno to nie jest firma dla każdego. Generalnie bardziej dla ludzi którzy lubią automatykę, mechanikę czy mechatronikę. Specjaliści od klikania myszką nie za bardzo będą mieli co robić. Firmę oceniam na 7 na 10. Pracowałem w niej i chciałbym do niej wrócić.

Zdziś

Ja uważam, że można się z szefostwem dogadać. Prawda, że są mocno zajęci wszystkimi sprawami, ale starają się rozmawiać i jak komuś zależy to zawsze znajdą czas. Firma ogólnie ciekawa, ma kilka wad. Praca znośna i różnorodna. Polecam

Duży gość

Nie ma firm idealnych i nigdy ich nie będzie. Każdy kto pracuje lub pracował w Multi to wie. Ja nie lubię narzekaczy i kombinatorów. A takie serwisy jak gowork właśnie temu służą, żeby mogli się wyżalić. Taki świat jest obecnie zmontowany.

Waldemar

Ja wiem, że chłopaki byli na porządnym szkoleniu z robotów FANUC. Trwało 1 tydzień w Wrocławiu. Bardzo sobie chwiali. Ja osobiście na tym szkoleniu nie byłem. Natomiast potwierdzam bo wiem, że będą szkolenia z robotów Mitsubishi jeszcze w tym roku.

Zostaw opinię o MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. - Rajcza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.