Opinie o MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. w Rajcza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. w Rajcza

Brak wypłaconego ostatniego wynagrodzenia, zwykli oszuści.

Epistofeles

JAK TO JEST Z TĄ FIRMĄ_S. FRANEK PRACUJE DLA DDI TEAM PRZY PROJEKCIE_USTAWIANIU NOWEJ LINII_JAK JEST Z PŁACENIEM W DDI TEAM_WYPŁACAJĄ NORMALNIE CZY POTRZEBA RUCHÓW RADYKALNYCH_ZDECYDOWANYCH BEZPOŚREDNICH ŚRODKÓW PRZYMUSU

Kris
@Epistofeles

Długo z nimi współpracuje tyle że oni zmieniają nazwy firm teraz to ddi team

Roberto
@Kris

O świeże informacje a gdzie on teraz pracuje, gdzie robią w uja pracowników, w jakim zakładzie robi projekt Franiu, chętnie się udamy się przywitać

Robi w kostrzyniu nad odrą projekt kilku milionowy, ta należy szukać pieniędzy

Ania Nowy wpis
@Kris

Dditeam to nazwa firmy Sebastiana czy głównego wykonawcy ?

info

Mam świeże informacje odnośnie Multirobotyki. Na dniach przekażę aktualizację.

moni
@info

dni minęły i gdzie te twoje informacje ?

W końcu mi zapłacisz
@moni

Franek, wisisz kasę już tylu osobom, że patrzyłbym się za swoje plecy!

Tomasz
@W końcu mi zapłacisz

Sebastian w kostrzyniu nad odrą realizuje bardzo duży projekt oprócz relokacji starych maszyn to tworzy od podstaw nowe linie pod roboty do produkcji palet

Zdumiony
@moni

Sebastiana można znaleźć w kostrzyniu. Tam wykonuje duży projekt

@Tomasz

A kto tam jest głównym konstruktorem w tej nowej firmie?

marek

pieniędzy nie ma do dziś i raczej nie będzie .Wiele spraw w sądzie pracy , tym co nie złożyli pozwów proponuję złożyć indywidualnie lub jakiś pozew zbiorowy, Nie można odpuścić tym oszustom. Ile jeszcze ludzi musi być oszukanych a my im odpuszczamy.

@marek

SEBA ROBI WIELKI PROJEKT W KOSTRZYNIU nad odrą, występuje jako ktoś w rodzaju podwykonawcy jest głównym inżynierem

@Michał

Michał to znaczy że znów mają swoją firmę ?

Metal Projekt

Radzę nie pracować w takiej firmie. Firma oszukuje swoich dostawców. Realizowałem super pilne zlecenie, aby uratować ich projekt i po 3 miesiącach nie doczekałem się zapłaty. Tak szanują ludzi którzy im zaufali ich ratują z opresji. Zero kontaktu w sprawie zapłaty. Każdy każe dzwonić pod inny numer. Obecnie sprawa ląduje w sądzie. Mam nadzieję, że tacy oszuści doczekają się sprawiedliwości. Jeśli ktoś nie potrafi zapłacić kilku tysięcy za zrealizowane terminowo i rzetelnie zlecenie to nie wróże mu dobrej przyszłości jako pracodawca.

Oszukany dostawca
@Metal Projekt

Jesteśmy jedną z oszukanych przez nich firm, zero kontaktu, zero odpowiedzialności , niezapłacone faktury na kilkanaście tysięcy zł, rozpczęte postępowanie sądowe , To (usunięte przez administratora)

icd
@Oszukany dostawca

Również zostaliśmy oszukani. Nasza sytuacja identyczna jak powyższa.

Pomocny
@Oszukany dostawca

W kostrzyniu nad odrą sebastian realizuje projekt

@Pomocny

razem z Dominikiem w dwóch robią ten projekt ?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jacek

Ja pracuję od 2 lat i jestem bardzo zadowolony. Grzesiek K. daj sobie spokój z tymi komentarzami.

Samuraje biznesu
@Jacek

Ja też tam pracowałem dosyć długo i nie przypominam sobie żadnego Jacka. Tym bardziej że Jacek obstaje za firmą to mam powody przypuszczać że Jacek tak naprawdę to Dominik, Sebastian lub Marcin. Dajcie sobie spokój z tekstami że złe opinie pisze jedna osoba. Niestety wszystkie negatywne komentarze to prawda.

inżynier

Pracuję w Multirobotyce od 3 lat i dodam swoją opinię. Wiadomo, że Multirobotyka to nie jest jakieś Caritas czy budżetówka, ale pracuję tutaj i widzę większość rzeczy pozytywnych. plusy: - ciekawa i rozwijająca praca; - można zobaczyć jak powstaje maszyna, linia produkcyjna od początku do końca; - ludzie pracujący w firmie są normalnymi ludźmi, nie ma świrów; - można zarobić na nadgodzinach bo pracy jest dużo - można odmówić i nic złego szefostwo za to nie robi; - ludzie i atmosfera - super. - duże szanse na awans, gdy zależy Ci na pracy (przełożeni bardzo patrzą na zaangażowanie); minusy: - polska firma i nie wszystko jest super poukładane, ale podajcie mi nazwę firmy w której wszystko jest poukładane, nie ma takiej; - zdarza się czasem pracownik, który jest frustratem i narzekaczem, ale można się przyzwyczaić; - czasami dużo tel. jeżeli pracuje się na odpowiedzialny stanowisku; Tyle w największym skrócie. Podsumowując polecam Multirobotykę w 100%! Daję 6 gwiazdek.

@inżynier

Hahahaha. Frankiewicz sobie same opinie wystawily. Ściema ze hej. Nie polecam oszustów.

@inżynier

Świetnie sobie to napisaliście. Żaden pracownik by tak rozbudowanej opinii nie wystawił. Oszusci, naciągacze

@inżynier

W kostrzyniu nad odrą ich szukają

Zdumiony
@inżynier

W kostrzyniu robicie pan Michał z Dębna gadał że tam można Sebastiana znaleźć?

Rodrigo

Hehe. Wiem gdzie w jakim zakładzie S. F. wykonuje projekt długofalowy. U jakiej firmy jest podwykonawcą też wiem. Wstrzymuje się na tę chwilę od publikacjipodawania danych

@Rodrigo

A gdzie on robi u kogo? Koniecznie to ważne proszę napisać Chcem mu pieniążki oddać za usluge

Misiek
@Rodrigo

W kostrzyniu robi

Ewelina
@Misiek

A coś myślał heheh bujana ;)

aktualnie to myślę że trzeba ich szukać w oddziale w Rajczy czatować pod domem rodzinnym cierpliwość czasami popłaca, a jeżeli to już nie pomoże to w miejscu zamieszkania.chyba nocują w domu

@anonymous

W kostrzyniu nad odrą jeden z nich wykonuje wielki projekt na nowopowstałej hali

Ma ktoś jakąś informację o tych oszustach z Mulitirobotyki ? Oszukali naszą firmę na kilkanaście tysięcy zł

Staś

No to zapomnij o kasce.

Śledź
@anonymous

Heh! Pamiętam jak Franki jako panowie usuwali moje wpisy na forum goworka w 2016. Ja na szczęście z wami zakończyłem współpracę po 2 tygodniach bo wiedziałem że jesteście nieuczciwi. Jak ktoś się h*** urodził to kanarkiem nie zdechnie :)

TAK WIEM CO ROBI SEBASTIAN I GDZIE PROSZĘ O ADRES MAIL TO PRZEKAZE INFO

e-kuderska@wp.pl
@Michał

Napisz, co robi. Ciekawi mnie to. Elżbieta

Buli
@anonymous

W kostrzyniu nad odrą wielki projekt realizują. Jako podwykonawcy DLA DDI BYDGOSZCZ KLIENTEM JESTFIRMAZKOSTRZYNIA

@anonymous

W Kostrzynie nad odrą realizują projekt

wwkrzysiek

no cóż firma nie wypłaciła mi wnagrodzenia w wys 15000 zł firma działa a komornik nic nie może

@wwkrzysiek

W kostrzyniu nad odrą sebastian realizuje bardzo duży projekt

reeno

Czy firma działa jeszcze, wyprostowało się z płatnościami?

jaro
@reeno

Też mnie to interesuje czy ci pseudo właściciele jeszcze działają? Ktoś coś wie o nich ?

Dębno
@jaro

Franuś Sebastianek wykonuje wielkie zlecenie jako podwykonawca w Kostrzynie ad odrą

Ela
@Dębno

Tam go poniosło?

Michaś
@reeno

W kostrzyniu Sebastian wykonuje wielki projekt działa w firmie DDI TEAM z bydgoszczy

Hmm

W etykietach jest 'upadłość' ktoś coś wie?

@Hmm

Panowie przekręcili dużo ludzi na kasę. Nie wiem jak to wygląda teraz, ale radzę nie ufać barwnym opowieściom

franiu
@Domino

co masz na myśli pisząc barwnym opowieścią ?

@franiu

Gdybyś słuchał opowieściom szefostwa to pół świata ta firma podbiła, a drugie pół o to prosi. A faktycznie wyglądało to tak: "Firma (usunięte przez administratora) swoich dostawców. Realizowałem super pilne zlecenie, aby uratować ich projekt i po 3 miesiącach nie doczekałem się zapłaty. Tak szanują ludzi którzy im zaufali ich ratują z opresji. Zero kontaktu w sprawie zapłaty. Każdy każe dzwonić pod inny numer. Obecnie sprawa ląduje w sądzie. Mam nadzieję, że tacy (usunięte przez administratora) doczekają się sprawiedliwości." opinia na wizytówce z popularnej wyszukiwarki;)

Mach
@Domino

Jak dawno wykonywał Pan dla nich zlecenie? Oni nie płacą już od 2 lat

@Mach

Ja na szczęście w porę się wycofałem ze współpracy i było to dużo wcześniej. A takie opinie jak ta cytowana powyżej można bez problemu znaleźć w różnym miejscu. To jest jedna z nich, dlatego cytowana.

Od dawna nikt z Was nie zajmował stanowiska w sprawach związanych z wynagrodzeniami w MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.. Czy ich poziom uległ w ostatnim czasie zmianie?

Protektor

Nikt nie zajął i nie zajmie bo firma ogłosiła upadłość, życzę powodzenia w ściągnięciu należności ☺

aśka

@Administrator Po co zajmować stanowisko w tej sprawie jak firma w stanie upadłości. Wielokrotnie pisaliśmy na Waszym portalu o tym . Jednak wy komentarzy niewygodnych , ale prawdziwych o tej pseudo firmie nie umieszczacie na stronie .. Więc po co teraz to pytanie. Po co istnieje portal gowork. Po to aby chronić pracodawców oszustów.?

Nie, właśnie sprawę dodajemy do sądu bo moja 3 lata od niewypłacenia wynagrodzenia za pracę!!!!!

zawiedzony

Ma ktos aktualny adres tych panów albo jakiś kontakt

@zawiedzony

Jeden z Franków mieszka w Ujsołach. Tam go szukajcie.

@zawiedzony

A ci też ci pensji nie wypłacili?

jestem z miasta

Polecam. Firma ok. Praca konkretna.

@jestem z miasta

Polecam firmę dla tych co lubią charytatywna prace.

Rytel

Bankrut

marek

zależy co rozumiesz przez słowo normalnie działa ?

Zenek

Czy firma normalnie działa? Słyszałem jakieś niepokojące informacje.

zwykły

nie polecam nikomu, nawet wrogom, bo pieniędzy do dziś nie ma

tyfus

kase wiszą wszędzie i wszystkim, kapitał zakładowy tylko 150000 , w necie jest wszystko nawet postępowania sądowe i wierzytelności.

Zostaw merytoryczną opinię o MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. - Rajcza

• Jak się pracuje w MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.?

MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.