Multirobotyka
5 181

Opinie o Multirobotyka

Alicja

@Prawda boli Muszę po raz kolejny powtórzyć, że skoro komentarze, o których wspominasz, zostały usunięto, to na pewno naruszały regulamin. I pamiętaj, iż zarówno negatywne, jak i pozytywne wpisy na temat danej firmy nie są usuwane, jeśli są zgodne z regulaminem. Chciałbyś coś jeszcze dodać od siebie o pracy w firmie Multirobotyka?

Alicja

@Ja Jeszcze raz muszę powtórzyć, że komentarze zgodne z regulaminem Gowork nie są usuwane przez administratora. Przejrzyj go sobie https://www.gowork.pl/regulamin i stosuj się do niego. Jeśli chciałbyś zabrać głos w sprawie pracodawcy, jakim jest firma Multirobotyka - zapraszam. @Prawda boli? Nie widzę teraz tych komentarzy, ale zapewniam, że skoro zostały usunięte, to w jakiś sposób na pewno naruszały regulamin.

Prawda boli
@Alicja 14.06.2018 18:16

Jakiś sposób... Mianowicie taki że mówiły prawdę o tym pracodawcy a to była niewygodna prawda i tylko z tego powodu zapewne odpłatnie kasowano te komentarze.

Alicja

@1 Jestem moderatorem forum i moim głównym celem jest pomoc użytkownikom w zaczerpnięciu rzetelnych informacji o danym pracodawcy - w tym przypadku o Multirobotyce. Zapewniam Cię również, iż komentarze zgodne z regulaminem Gowork nie są usuwane. Na forum pojawiają się często nowe osoby, które chcą dowiedzieć się czegoś o konkretnej firmie, więc warto na bieżąco prowadzić dyskusję i dzielić się wiadomościami - do czego Cię zachęcam.

Prawda boli?
@Alicja 27.05.2018 11:47

A co niezgodnego z regulaminem było w negatywnych komentarzach które nie wskazywały nikogo danych osobowych, nie zawierały brzydkich słów oraz nie ujawniły tajemnicy handlowej firmy?

Alicja

@1 Twoja wypowiedź może niewiele mówić innym użytkownikom obecnym na tym wątku. Czy mógłbyś ją zatem w jakiś sposób rozszerzyć? Pracujesz w Multirobotyce? Zachęcam Cię do wzięcia udziału w dyskusji, gdyż zapewne niektórzy z chęcią dowiedzieliby się więcej o tym pracodawcy.

@1 22.05.2018 17:27

Dokładnie. Prawdziwe wypowiedzi były kasowane ponieważ prawda w oczy bolała tych oszustów. Szkoda że gowork udostępnia takie opcje, zapewne nie za darmo. Gdyby nie to może mniej osób by się nabrało na ich gadke. A co za tym idzie nie musieliby teraz sądzić się o zaległe wynagrodzenie.

Czy to prawda, że Franki znowu coś kombinują w Łodygowicach?

A jak obecnie wygląda praca i warunki pracy w Multirobotyka? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Daniel

Co słychać w firmie? Czy jest jakiś powód tej ciszy?

@Daniel 29.01.2018 22:25

Totalny bankrut. Pracownicy i dostawcy nie wypłaceni.

Czy w Multirobotyka jest możliwość wewnętrznej rekrutacji? Czy zdarzają się podczas takiej rekrutacji awanse pracowników?

@Administrator 05.04.2018 09:09

Haha ludzie... Jakie awanse? W firmie która już praktycznie nie istnieje i ma miliony długów?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Multirobotyka?

Seba i Domino
@Administrator 01.03.2018 08:09

Nie wygląda. Dla złodziei nikt nie będzie pracować. Franki już dawno powinni siedzieć.

Pracownik ex.

Z takim podejściem do pracowników i klientów to się musiało tak skończyć. Szkoda bo mogła to być porządna polska firma o ciekawym profilu działalności. Ale jak to mawiał jeden z panów prezesów "w firmie najważniejszy jest klient" (Szkoda że nie dodał gdzie mają klientów...)

Wkurwiony

NIE MA KASY WIĘC WIDZIMY SIĘ W SĄDZIE.

Wkurwiony

NIE MA KASY WIĘC WIDZIMY SIĘ W SĄDZIE. DOŚĆ CZEKANIA.

Z łodygowic

Nima kasy na wypłaty

antek

Pracuję w multi, zesrałem się z radości!!

Antek

Ja pracuję w Multi. Nie narzekam.

Antek

Ja też polecam. Firma ok.

wojciech

Ja tam zadowolony jestem. Pozdrawiam

maciek

geniuszem jest ten co sie zwolnił bo ile można czekać na wypłate

Zdziś

Praca genialna, dla kogoś kto lubi automatykę lub jest pasjonatą. Polecam

kciN

Dlaczego starzy pracownicy rezygnują z pracy w tej firmie?

Basia

Firma OK.

jaś patafian

wiadomo, ideału nigdzie nie ma ale najważniejsze to ludzie, jeśli ludzie i przełożeni w porządku to całkiem inaczej sie robi gorzej jak oszołomy i karierowicze:-P

Olek

W Bielsku jest nowa hala i biura. Super warunki. Łodygwice hala ocieplona. Też hala jest ok. Ocieplenie było robione w tym roku, ale budynek starszy. Nie ma idealnych firm. Orgranizacja poprawna, przełożeni do wytrzymania. Czasami jest pośpiech, ale ja oceniam firmę pozytywnie.

jaś patafian

jak wygląda hala w łodygowicach i w Bielsku? ogarnięte w miare czy bajzel na kołach??chcałbym złożyć CV ale nigdzie sie firma nie chwali jak to w środku wygląda?ani nikt nie pisze jaka organizacja pracy, patrzac na opinie to co chwile ktoś krótko napisze ale to chyba cały czas jedna osoba

Jas

Praca gitara dla ludzi z pasją i którzy chcą się rozwijać. Daję 6 gwiazdek. Polecam

Wojtek

Dołączę swoją opinię. W ostatnich 3 latach, pracowałem w różnych firmach i jak porównuję do obecnej mojej pracy w Multirobotyce to jestem zadowolony, że zdecydowałem się na pracę w Multirobotyce. Praca jest rozwojowa i ciekawa. Polecam

Krzyś

Polecam, praca ciekawa i rozwijająca. Warunki w porządku.

Paweł

Ja uważam, że zasłużenie oddział w Łodygowicach ma 6 gwiazdek. Polecam

Marek

Ja polecam pracę i firmę. Mi się podoba i nie narzekam.

Aż w oczy boli

Haha 6/6 masakra ludzie... Góra naprawdę nie ma co robić tylko podbijać sobie opinie.

góra
@Aż w oczy boli 17.05.2017 19:10

właśnie!! Tylko ty narzekasz...

Zostaw opinię o Multirobotyka - Łodygowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multirobotyka