Opinie o Multirobotyka

Daniel

Co słychać w firmie? Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Ja
@Daniel 29.01.2018 22:25

Totalny bankrut. Pracownicy i dostawcy nie wypłaceni.

Czy w Multirobotyka jest możliwość wewnętrznej rekrutacji? Czy zdarzają się podczas takiej rekrutacji awanse pracowników?

Ja
@Administrator 05.04.2018 09:09

Haha ludzie... Jakie awanse? W firmie która już praktycznie nie istnieje i ma miliony długów?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Multirobotyka?

Seba i Domino
@Administrator 01.03.2018 08:09

Nie wygląda. Dla złodziei nikt nie będzie pracować. Franki już dawno powinni siedzieć.

Pracownik ex.

Z takim podejściem do pracowników i klientów to się musiało tak skończyć. Szkoda bo mogła to być porządna polska firma o ciekawym profilu działalności. Ale jak to mawiał jeden z panów prezesów "w firmie najważniejszy jest klient" (Szkoda że nie dodał gdzie mają klientów...)

Wkurwiony

NIE MA KASY WIĘC WIDZIMY SIĘ W SĄDZIE.

Wkurwiony

NIE MA KASY WIĘC WIDZIMY SIĘ W SĄDZIE. DOŚĆ CZEKANIA.

Z łodygowic

Nima kasy na wypłaty

antek

Pracuję w multi, zesrałem się z radości!!

Antek

Ja pracuję w Multi. Nie narzekam.

Antek

Ja też polecam. Firma ok.

wojciech

Ja tam zadowolony jestem. Pozdrawiam

maciek

geniuszem jest ten co sie zwolnił bo ile można czekać na wypłate

Zdziś

Praca genialna, dla kogoś kto lubi automatykę lub jest pasjonatą. Polecam

kciN

Dlaczego starzy pracownicy rezygnują z pracy w tej firmie?

Basia

Firma OK.

jaś patafian

wiadomo, ideału nigdzie nie ma ale najważniejsze to ludzie, jeśli ludzie i przełożeni w porządku to całkiem inaczej sie robi gorzej jak oszołomy i karierowicze:-P

Olek

W Bielsku jest nowa hala i biura. Super warunki. Łodygwice hala ocieplona. Też hala jest ok. Ocieplenie było robione w tym roku, ale budynek starszy. Nie ma idealnych firm. Orgranizacja poprawna, przełożeni do wytrzymania. Czasami jest pośpiech, ale ja oceniam firmę pozytywnie.

jaś patafian

jak wygląda hala w łodygowicach i w Bielsku? ogarnięte w miare czy bajzel na kołach??chcałbym złożyć CV ale nigdzie sie firma nie chwali jak to w środku wygląda?ani nikt nie pisze jaka organizacja pracy, patrzac na opinie to co chwile ktoś krótko napisze ale to chyba cały czas jedna osoba

Jas

Praca gitara dla ludzi z pasją i którzy chcą się rozwijać. Daję 6 gwiazdek. Polecam

Wojtek

Dołączę swoją opinię. W ostatnich 3 latach, pracowałem w różnych firmach i jak porównuję do obecnej mojej pracy w Multirobotyce to jestem zadowolony, że zdecydowałem się na pracę w Multirobotyce. Praca jest rozwojowa i ciekawa. Polecam

Krzyś

Polecam, praca ciekawa i rozwijająca. Warunki w porządku.

Paweł

Ja uważam, że zasłużenie oddział w Łodygowicach ma 6 gwiazdek. Polecam

Marek

Ja polecam pracę i firmę. Mi się podoba i nie narzekam.

Aż w oczy boli

Haha 6/6 masakra ludzie... Góra naprawdę nie ma co robić tylko podbijać sobie opinie.

góra
@Aż w oczy boli 17.05.2017 19:10

właśnie!! Tylko ty narzekasz...

Aro

Gdybym sam tam nie pracował, to może bym uwierzył w te komentarze :)

Grzegorz

Pracuję od roku. Praca mi się podoba. Czasami jest trochę nerwowo, ale ludzie są ok. Polecam

Technik

Polecam. Warunki ok. Praca ciekawa.

Tomek

Pracuję od roku. Praca rozwijająca i ciekawa. Warunki ok. Przełożeni do wytrzymania. Polecam

Spawacz

Pracuję od 4 miesięcy jako spawacz. Jestem bardzo zadowolony. Polecam

Jaś

Ja także polecam. Firma jest w porządku.

Zostaw opinię o Multirobotyka - Łodygowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multirobotyka