GRAMMER Automotive Polska Sp. Z o. o

Bielsko

Opinie o GRAMMER Automotive Polska Sp. Z o. o

Były Magazynier

Ja sobie juz nie chwale. .. po 2 mc zwolniłem sie z magazynu szkoda gadac ..

Firma słaba , zatrudnienie tylko przez trynkfra*era(jeżeli mowa tutaj jeszcze o trynku to osoby pracujące na leszczyńskiej to mało kompetentne istoty, pyskate i broń boże o nic nie pytać.. bo śmierć w oczach..) , kwota wynagrodzenia nie odzwierciedla harówy jaką trzeba cały czas wykonywać ,, normy zbyt wysokie.. maszyny zacinające się co parę sztuk . Jedyny pozytyw w tej firmie to automat z napojami ...

Zostaw opinię o GRAMMER Automotive Polska Sp. Z o. o - Bielsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRAMMER Automotive Polska Sp. Z o. o