Opinie o TI Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TI Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w TI Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TI Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Jan

No właśnie napiszcie kiedy wracamy do pracy bo każdy chciałby wiedzieć wcześniej.

Iti

Gdyby wszyscy powiedzieli, że nie zgadzają się na wybieranie urlopu to byłoby postojowe, do zobaczenia po świętach.

Bouli

Już to widzę jak wy się nie godzicie na urlopy,jak nie bierzecie urlopy to co

Prawnik

Pracodawca ma prawo dysponować tylko połowa urlopu wypoczynkowego pracownika..nie dajcie się omamić! Skladajcie sprawę do Inspekcji Pracy !!

NINA
@Prawnik

Pracodawca NIGDY NIE DYSPONUJE URLOPAMI!!! jak nie wiesz to nie wypisuj głupot

Ktoś mało wazny
@NINA

Dokładnie.Tylko urlopem zaległym i może podczas okresu wypowiedzenia ale tylko częścią przypadająca proporcjonalnie na ilość przepracowanych miesięcy w danym roku kalendarzowym.

Nie halo
@Ktoś mało wazny

To czemu sie godzicie na urlopy za bieżący rok?

Ktoś mało wazny
@Nie halo

Ja się nie godzę.Kazdy decyduje za siebie.

Operator Maszyn

Rozmowa przeprowadzona profesjonalnie. Przebyłam już kilka rozmów w swoim życiu i muszę przyznać, iż ta zostawiła bardzo miłe wrażenie. Po rozmowie zostałam oprowadzona po hali i otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie. Panie w kadrach również miłe, teraz zobaczymy co mnie czeka w nowej pracy

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Bouli

Ti da Ci postojowe jak sobie sama na niego zarobisz

Ola

Czy 6 kwietnia wracamy do pracy napiszcie no ja nic dalej nie wiem

qqq

Czy do świąt ti udzieli postojowego pracownikom, jak to będzie dalej wyglądało???

ABB

Pozdrowienia z ABB (dawniej GE POWER) które nadal pracuje i od marca dało swoim pracownikom podwyżki. U nas dbają o pracowników także zapraszamy do nas :) Dziwi mnie ta sytuacja z urlopami, u nas byłaby normalna postojówka a nie takie coś jak u was

MarKla

Zaczynamy się powoli martwić czy będziemy mieć za co się utrzymać i czy po powrocie będziemy mieli jeszcze zatrudnienie Każdy się zamartwia z nas wszystkich o naszą przyszłość Trzymajcie się jakoś i głowa do góry

Były pracownik piece

Ludzie. Co tu dużo mówić. To jest korporacja która ma w czterech literach czy Ty jesteś zadowolony czy nie. Liczy się tylko zysk, a jak sobie poradzi Ti jaja w Bielsku to centrali nie interesuje. Dlatego są więźniowie i Ukraińcy. Człowiek wyszedł z tej pracy i sobie myśli... czego ja się tam nauczyłem? 6 lat rąbania na piecu??? Idziesz do mniejszej firmy i masz kursy na wózki widłowe, suwnice, sep. Aparat biurowy do potęgi, nawet kwitki z wypłaty trzeba podpisywać.

Miś
@Były pracownik piece

Coraz gorzej jest nigdy nie było tu cudownie ale teraz już przesadzaja kiedyś była przerwa na kawę 10 min A teraz już zwykła przerwę ograniczył do 10 min niby masz 20 min ale w tym czasie musisz zajsc i wrócić i umyć ręce czasem z toalety skorzystać i zrobić herbatę i pozostaje z bieda 10 min i musisz pół herbaty wylać jak się spóźnisz z 2 min to już czekaj na ciebie wydaje mi się to że to jest nie ludzkie co wyprawiają

ppp
@Miś

Karma wróci prędzej czy później do tych co nam robią pod górkę w tej firmie produkcyjni jako jedyni pracują uczciwie CAŁE 8 godz będąc przy swoim stanowisku, szkoda że pan wielmożny dyrektor nie widzi innych osób spoza bezpośredniej produkcji szwendających się po hali którzy zamiast pracować przeprowadzają sobie wielominutowe gadki ze swoimi kolesiami w akompaniamencie śmiechu.

aaa
@ppp

to jest jedna klika w której też jest dyrektor i całe kierownictwo nic tylko szukać normalnej pracy niech sami robią te śmieszne przewodziki

rocky
@Miś

Te cały dyrektor czy tam kierownictwo nie zdają sobie sprawy, że na własne życzenie osłabiali tą firmę przez lata poprzez ciągłe pogarszanie warunków pracy pracownikom w pierwszej kolejności zwolnili się ci najlepsi (co się już stało na przestrzeni kilku lat)dalej ci średni następni przeciętni, a na końcu zostali już im tylko pracownicy z krajów trzeciego świata i więźniowie co akurat się obecnie dzieje.

Witold
@Miś

Zbyt krótka przerwa w pracy to faktycznie niedogodność. Napisz jakie przywileje Ci przysługują. Dostajesz premie, świadczenia socjalne, albo możesz brać udział w szkoleniach, które gwarantują Ci nowe uprawnienia? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Kiedy to zamkną?

Zamykają ten bajzel ?

Jon

A moze ktos ogarnia dlaczego nie mamy minimalnej krajowej na umowach..?

Huk
@Jon

Bo premia się wlicza

JA

Zgodnie z przepisami tak jest jest dziura w przepisach tylko teraz wychodzi na to że np za braki Ti nie może wziąść premii bo wtedy nie będzie najniższej krajowej jeśli dobrze to rozumie

nnk

W tym chorym kraju nie warto iść na fizycznego nikt nie docenia takiej pracy, gdzie są dziś osoby po zawodówkach mające prawdziwy fach w ręku ? oni pracują za granicą za lepsze pieniądze od naszych inżynierów, obecnie mamy płacz na rynku pracy bo nie ma specjalistów w tym kraju z wyuczonym zawodem mamy za to coraz więcej biurokracji i nierobów po studiach którzy do niczego się nie nadają.

Edo

Czy jest ktoś zdrowy wogóle w tej firmie?

BETI
@Edo

W tej firmie nikt zdrowy nie jest

asd
@Edo

Większość tam robi dobrą minę do złej gry, ale wiadomo jak jest...

sam

jakie zarobki bezpośrednio przez TI

PRACOWNIK
@sam

ZALEŻY KTÓRY ZAKŁAD I JAKI STAŻ PRACY

Ka-cha
@sam

Nie licz na płatne nadgodziny czy weekendy ... wszędzie są płatne soboty +50 i niedz.100% tylko tam nie bo do wybrania i to narzucone przez górę a Ty nie decydujesz .Kierownictwo nie zadowolone jak odmówisz wiec jesteś na celowniku. (usunięte przez administratora)

za free
@Ka-cha

Ludzie chodzą w niedziele za darmo, a jak nie chcesz przyjść to chodzą i pytają się co będziesz robił w niedziele... chore

ŁUKASZ

Witam są przyjęcia do TI AUTOMOTIVE w Wieprzu na produkcję i na jaki adres wysyłać podanie ?

Arnoldo DI TI JAJA

Krótko i na temat. Kasa mała, reżim jak w Birkenau. Potężny aparat biurowy. Nękanie ludzi na produkcji. Pracują więźniowie z Jastrzębia Zdroju.

SAM

witam czy ktoś pracuje w TI POLAND zatrudnienie przez ADECCO jaka stawka czy jest premia i dodatki

as
@SAM

2500 bruto po6 miesiacach tak jaki dodatki 0

SAM
@as

Dziękuje za odpowiedz a jaka atmosfera na hali produkcyjnej polecasz tą prace POZDRAWIAM

as
@SAM

ti zatrudnia bezposrednio bez agencij atmosfera srednia

Nibemben
@as

Średnią atmosferę to mają więźniowie którzy muszą tam robić.

Ti

Mam pytanie chciałbym spróbować pracy w Ti w Wieprzu nigdzie nie mogę znaleźć opinji o tym zakładzie może ktoś tam pracuje i ppdzieli się opinią. Pozdrawiam

@Ti

Najlepszy zakład produkcyjny w ti poland

qq1

Ten kierownik tam i ta jego mina... wygląda tak jakby pracował tam za karę

Brak możliwości awansu i zmiany stanowiska jedno i to samo czasem stres jak wszędzie . Kopią w cztery litery psycho Paci socjo paci więźniowie bardzo mało miłości filozofią firmy jest agresja jest paliwem .

qqq

Dokładnie agresja i zastraszanie norma w tej firmie najgorsze jest w tym to, że jak przepracujesz parę lat w takim kołochozie to zaczynasz się zmieniać na gorsze psychika się pogarsza i stajesz się kłębkiem nerwów zamiast się wspierać to jeszcze robią sobie na złość za plecami, firmę tworzą pracownicy, a jak tam jest taka atmosferka to jak ma być dobrze? i to wszystko te przechodzenie samego siebie po to żeby odebrać tą marną pensję na koniec miesiąca.

Zostaw merytoryczną opinię o TI Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w TI Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TI Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 164.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TI Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 9 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TI Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TI Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TI Poland Sp. z o.o.