Opinie o Asseco Data Systems S.A. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Asseco Data Systems S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Asseco Data Systems S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asseco Data Systems S.A. w Łódź

pracus 2

wypłata zawsze w terminie, szacun dla płacowej

123..

a coś więcej na temat tego stanowiska? jak pracujecie? chodzi mi o zmianowość?

Problemów z wypłatami w ZETO nigdy nie ma. Wszystko jak w zegarku.

123..

jak wygląda praca na stanowisku:przygotowanie i zakończenie produkcji?jak wygląda system pracy?czy bywają problemy z wypłatami?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Asseco Data Systems S.A. na stanowisko Programista Java? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
*zenon*

'PRACUŚ' pisał w 2009 roku. Jego opinia jest już chyba mocno nieaktualna.

*zenon*

Cześć, jeśli jeszcze nic nie umiesz i nawet nie wiesz, w która stronę włożyć kartkę do skanera to w okresie nauki dostaniesz nie mniej niż te 1600 i co ważne umowę o pracę. Jak się poduczysz (6 miesięcy?) dostaniesz więcej. Ile - to zależy od Ciebie. Rozmawiając o płacach nie można zapomnieć o dodatkach za nadgodziny, noce i motywacyjnym. Zdarza się, że razem dają połowę podstawy do wypłaty. Odważ się w końcu, wyślij CV i przyjdź na rozmowę. Przecież to Ty zdecydujesz czy chcesz tu pracować.

szukający pracy

co miałeś na myśli mówiąc, że ludzie ważniejsi niż kasa? mam rozumieć, że pracuje się za płacę w okolicach 1600 brutto?

pracownikXYZ

tzn ze skanujesz, kserujesz, porzadkujesz, czego jeszcze mozna oczekiwac po takim stanowisku??? a sama praca: jak na dzisiejsze czasy - spokojna, ustabilizowana. Czasami ludzie wazniejsi niz kasa. Atmosfera ok.

szukający pracy

dokumenty zamierzam złożyć, ale chciałbym wiedzieć czego mogę się spodziewać po takim stanowisku - to chyba nie zbrodnia?

nick cave

a nie chce ci się złożyć dokumentów? Wtedy dowiesz się najlepiej, u samego źródła.

szukający pracy

a wie coś ktoś o stanowisku operatora skanowania i archiwizacji - zarobki, warunki?

praktykant z potencjałem

dlaczego nie warto? wlasnie znalazlem na mlodziwlodzi ofertke praktyk Wsparcie projektów szkoleniowych w zakresie przygotowania i realizacji szkoleń informatycznych. Ze zle? ale mnostwo ludzi pracuje, strona internetowa niczego sobie, podobno po praktykach jest szansa na staz platny lub praca. takze jak cos: konkrety.

jeden z

Ja tu o kwotach nie będę mówić. Szału nie ma. Mogło by byc lepiej (ale i gorzej tez). Adekwatnie do stanowisk i stażu pracy. Ale są podwyżki, dodatki, premie i nagrody.

gama

A co oznacza "podstawowe" stanowisko?

pracownik/kierownik

Obaj prezesi, 2 z 4 dyrektorów, większość kierowników zaczynali pracę na szeregowych stanowiskach i stopniowo awansowali. Oczywiście wszyscy douczali się najczęściej na koszt firmy. Preferuje się awans wewnętrzny. Nawet Asseco nie zmieniło tej tradycji i wybrano wiceprezesa z wewnątrz firmy. Dla mnie jest to tak samo ważne jak wynagrodzenie. Są perspektywy.

Nick*

Zgadzam się, ci wszyscy narzekający byli pracownicy może powinni się zastanowić czy oby na pewno dawali z siebie tyle ile powinni. Łatwo sie mówi. Czasem dobrze poza swoimi obowiązkami zrobić ciut więcej żeby się wyróżnić...takie czasy. A takiej atmosfery jak tu mimo ciężkich czasów ze świecą szukać!

half full glass

wynagrodzenia są adekwatne do zaangażowania. Dajesz od siebie - dostajesz więcej, i to nie tylko "uścisk ręki Prezesa".

*zenon*

Napisz o jaką konkretnie pracę Ci chodzi. Ogólnie wynagrodzenia są porównywalne z innymi firmami, ale masz dodatkowo opiekę medyczną, sport, nagrodę na urlop. Jak się pracuje dłużej niż 8 godz to płacą extra, albo dzień do odbioru.

*zenon*

z 5 lat temu była tu pani wiceprezes, co lubiła rządzić. Dzisiaj Zeto to ASSECO i jest ok+

Zostaw merytoryczną opinię o Asseco Data Systems S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Asseco Data Systems S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Asseco Data Systems S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Asseco Data Systems S.A.