EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

1.8 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Pracodawca

 Aktualność
Cześć! :)
Serdecznie witamy każdego użytkownika szukającego informacji o firmie Ekoenergetyka - Polska S.A.

Liczymy, że znajdziesz tu informacje, które będą pomocne w podjęciu decyzji o współpracy z nami. Zależy nam, abyś poznał nas lepiej - dlatego zamierzamy regularnie publikować tu wiadomości dotyczące naszej firmy. Już teraz zachęcamy do przejrzenia naszych aktualnych ofert pracy - może znajdziesz tam coś dla siebie? :)

W Ekoenergetyka - Polska bardzo ważne jest dla nas szczęście, satysfakcja i zaangażowanie każdego pracownika dlatego nieustannie pracujemy nad tworzeniem środowiska, które zapewnia rozwój i pozwala spełniać oczekiwania wszystkich pracowników. Każda opinia jest dla nas cenną wskazówką. Liczymy się z Twoim zdaniem i doceniamy każdy konstruktywny i merytoryczny komentarz pojawiający się na portalu. Jesteśmy otwarci na komunikację. Dzięki temu zmieniamy się na lepsze jako pracodawca.

Poznaj bliżej naszą firmę oraz ludzi, którzy ją tworzą i dołącz do eRewolucji!

YY Nowy wpis
Inne

Witam, nie widzę by pisano ostatnio o tym stanowisku a teraz jest oferta dla kierownika ds. rozwoju sieci serwisowej. Możecie opowiedzieć o wdrożeniu w obowiązki? Jaki jest zespół? i ile mogą wynieść jakieś widełki placowe?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

TG
Inne

Sporo miejsca i więcej przestrzeni? Był jakiś remont w biurze może? :D zastanawiam się o jakim stanowisku może być w zasadzie mowa? i jakie zmiany zaszły, że tej przestrzeni jest więcej? pracujecie tu w OS? Czy istnieje możliwość na własny gabinet?

Aleksandra
Inne

Ludzie poupychani jak śledzie? Czyli większość jednak o ten tryb zdalny jakoś sobie walczy? Pisali cos o tym, że jest on nawet elastycznie to ustalenia ale trzeba umieć gadać. A biuro samo w sobie jak wizualnie się przedstawia? Jakie wyposażenie? Ergonomiczne?

Pracownik
Pracownik
@Aleksandra

Warunki pracy bardzo dobre, biura nowoczesne, przestronne i komfortowo wyposażone. Techniczne warunki pracy również na wysokim poziomie. Pracuję w Eko od 2 lat i nie ma na co narzekać. PS. Wiele plotek szerzy się w mieście. Niestety działa to na zasadzie głuchego telefonu. Ktoś coś dopowie i z kropli robi się ulewa.

Xx Nowy wpis
Inne
@Aleksandra

Z pracą zdalną jest tak ,że w teorii można ,a w praktyce jest z tym gorzej .

Lenka Nowy wpis
Inne
@Xx

Czemu bywa gorzej? zależne to będzie od stanowiska albo sezonu w roku? jak jest mniej roboty to można na luźno z domu pracować? czy zdarzają się w ogóle takie okresy?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

HF
Inne

To jakie macie tu typy podwyżek? są tylko jakieś inflacyjne czy może stażowe również? Ktoś niedawno napisał, że od dwóch lat już się tu zatrudnia. zastanawiam się czy faktycznie warto? czy są tu także działy na których można zauważyć nieco większa rotacje?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Key Account Manager?
@Urszula
Kandydat

Drodzy Państwo, Chciałabym podzielić się moim pozytywnym doświadczeniem z rozmowy kwalifikacyjnej, którą odbyłam z tym pracodawcą. Mam nadzieję, że moje doświadczenie pomoże innym w podjęciu decyzji. Firma Ekoenergetyka, z którą miałam rozmowę, okazała się bardzo konkretna, a pracownicy byli sympatyczni i profesjonalni. Chciałabym zdementować negatywne opinie na temat braku informacji zwrotnej. Na spotkaniu zostałam poinformowana o terminie, w którym mogę się spodziewać takiej informacji. Dodatkowo, otrzymałam bezpośredni numer telefonu do osoby rekrutującej, z którą mogłam się skontaktować w razie pytań. Mimo że nie zostałam wybrana, otrzymałam informację nie tylko o tym, że wybrano innego kandydata, ale także o przyczynach takiej decyzji. Rozmowa kwalifikacyjna przebiegała w miłej i spokojnej atmosferze. Zadawane pytania były typowe, ale skupiały się głównie na moim doświadczeniu i osobowości. Firma daje szansę każdemu, ponieważ poszukuje osób, które są w stanie sprostać wyzwaniom. Nie skupia się tylko na doświadczeniu, ale bierze pod uwagę całość. Praca zdalna jest w pewnym sensie możliwa, jednak zależy to od negocjacji prowadzonych podczas rozmowy. Oczywiście, nie można oczekiwać, że bez wcześniejszego poruszenia tej kwestii na rozmowie, nagle będziemy pracować zdalnie po przyjęciu. To nie jest nowość w żadnej firmie. Oczywiście, zależy to od stanowiska i wymagań, które są przedstawiane, ale warto zapytać o to od razu, jeśli uważamy, że praca zdalna jest dla nas rozsądnym rozwiązaniem, na danym stanowisku. Pozdrawiam i w razie pytań chętnie odpowiem na pytania dotyczące rozmowy kwalifikacyjnej. Urszula

Jacek
Kandydat
@@Urszula

Dzień dobry. W połowie października też miałem rozmowę, też miałem otrzymać info w ciągu 10 dni i nic???? Pani odpowiedzieli pewnie ????

kandydat do pracy
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry Jak wygląda praca młodszego specjalisty ds. ochrony środowiska? Jakie godziny pracy? Praca stacjonarna czy raczej w terenie?. Dziękuję za odpowiedź.

Pracodawca

@kandydat do pracy

Dzień dobry! Dziękujemy za zapytanie. Praca młodszego specjalisty ds. ochrony środowiska polega m. in. na kontroli miejsc magazynowania odpadów na terenie firmy oraz sporządzanie wewnętrznych protokołów kontrolnych. Poza tym, taka osoba nawiązuje kontakt z instytucjami zewnętrznymi, zajmującymi się wywozem odpadów oraz wspiera zespół w codziennej pracy. Jednak bez obaw! Przed przystąpieniem do obowiązków, nowy pracownik zostanie odpowiednio przeszkolony. Czeka na niego nie tylko onboarding, ale również szkolenie stanowiskowe. Na tym stanowisku zaczynamy pracę między 7:00 a 8:00 i kończy po 8 godzinach. Jeżeli chodzi o wyjazdy – mogą się one pojawić sporadycznie (1x na kwartał, na około 2 dni), dopiero po pełnym wdrożeniu. Zapraszamy do aplikowania – więcej szczegółów przekaże Specjalista ds. HR na pierwszej rozmowie.

kandydat do pracy
Kandydat
 Pytanie
@EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Odnośnie tych wyjazdów jeśli ktoś nie posiada prawa jazdy jak się te wyjazdy odbywają ? .... czy pozostaje tylko kolej?? i czy nie można skrócić tego do 1 dnia lub pracy zdalnej na odległość ??? pozdrawiam

Pracodawca

@kandydat do pracy

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio na hr@ekoenergetyka.com.pl - specjalista odpowiedzialny za daną rekrutację odpowie na szczegółowe pytania :)

XU
Inne
@EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Od czego może być zależna odpowiedz? Od danej lokalizacji czy również sezon w okresie zatrudnienia także ma przy tym jakieś znaczenie? Jakie lokalizacje można w tym momencie polecić osobom bez prawka?

mało doświadczony magazynier
Kandydat
 Pytanie

hej, mam pytanie czy mając tylko 3-miesięczne doświadczenie na stanowisku magazyniera jest szansa na pracę w firmie, bo widziałem że jest ogłoszenie na stronie... praca 1 czy 2 zmianowa ?

Pracodawca

@mało doświadczony magazynier

Cześć! Cieszymy się, że jesteś zainteresowany ofertą pracy na stanowisko magazyniera. Jak najbardziej prześlij nam swoje CV na adres: hr@ekoenergetyka.com.pl. Twoja aplikacja zostanie przekazana do konkretnego specjalisty ds. hr. Praca na tym stanowisku zaczyna się w 2 zmianach od 6:00 lub od 8:00 i trwa 8 godzin.

Ciekawski George
Kandydat
 Pytanie

Czy programiści z biura rozwoju oprogramowania mogą korzystać z służbowych samochodów?

3
Basia
Inne

Ktoś widzę pytał o widełki dla PM, co z KAMem? Są oferty, w zasadzie na parę miast i podobnie jak poprzednik zauważył nie podano w nich widełek. W oczy jednak rzuciło mi się to, że jest teraz odrębna oferta z językiem czeskim na Pragę. I w tym przypadku interesują mnie ewentualne rozbieżności pomiędzy warunkami. Znacie je? o ile zarobki mogą być potencjalnie lepsze? Są?

poszukujący
Kandydat
 Pytanie

Jakie firma ma widełki na stanowisko Product Managera? Wymagania prawie żadne, zastanawiam się ile w takim razie można zarobić?

Duck
Kandydat
 Pytanie

Czy to prawda ze firma się likwiduje?

Wojtek
Inne
@Duck

Kilka dni temu otworzyła "Ekoenergetyka Training Center", podpisała nowe umowy z IONITY oraz inne umowy dystrybucyjne. Rozwija się.

3
Paulina
Kandydat
@Wojtek

To z czego może wynikać ta powyższa wątpliwość? I jeśli o sam rozwój chodzi to widzę, że specjalista od wsparcia i zapotrzebowania IT jest poszukiwany. jaka wiec ocena z pracy na helpdesku w Zielonej? Czego można spodziewać się na rozmowie?

Asia
Inne

Co do tego trybu zdalnego to faktycznie jakoś słabo z nim jest? patrzę sobie właśnie na ofertę dla speca od controllingu, wisi teraz tu na forum i faktycznie o trybie zdalnym nie ma mowy a myślałam, że może na hybrydzie by się udało pracować. To akurat oferta do Poznania, możecie więc opisać dział na którym się pracuje? jaka atmosfera?

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Witam, na jakie realne wynagrodzenie brutto może liczyć konstruktor mechanik z 2 letnim doświadczeniem?

Iza
Inne

Jakie i czy są różnice w pensjach specjalisty ds. ofertowania z językiem angielskim, a niemieckim? Firma zaznacza, że to praca pod presją czasu z dużą ilością dokumentacji. Czy w takim świetle są nadgodziny i czy płacą za nie? Dzięki!

kot
Kandydat
 Pytanie

Jakie jest podejście do pracy zdalnej?

Były pracownik
Były pracownik
@kot

Średnie. W niektórych działach dostaniesz w przypadku np choroby, a tak to raczej biuro 100%.

Piotr
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś mógłby podzielić się opinią pracy na stanowisku specjalisty ds. ESG? Zdarzają się na tym stanowisku wyjazdy służbowe? Praca pewnie hybrydowa ale ile dni trzeba przychodzić do biura?

Pracodawca

@Piotr

Dzień dobry Piotrze, cieszy nas Twoje zainteresowanie tym stanowiskiem. W tym momencie rozwijamy obszar ESG szukając specjalisty z obszary raportowania niefinansowego. Tak, na tym stanowisku mogą zdarzać się wyjazdy służbowe, ale nie będą stanowiły one znaczącej części pracy. Zakładamy możliwość pracy hybrydowo, a dokładna ilość dni stacjonarnych jest kwestią elastyczną - do ustalenia na etapie rekrutacji :) Pozdrawiamy, zespół HR!

pracowsnik
Pracownik

Pracuję tam od kilku miesięcy i jednym słowem SUPER!!! Dostałam bardzo dobre pieniądze na start, chętnie zatrudniają młode osoby bez doświadczenia (co jest wielkim plusem i zarazem rzadkością), atmosfera w pracy świetna wszyscy sympatyczni i przyjaźnie nastawieni - nie mogłam trafić lepiej jak na swoją pierwszą poważną pracę biurową.

Sylwia
Kandydat
@pracowsnik

I taką super kasę dostałaś na start nie mając doświadczenia? :0 Mogę zapytać co to za stawka i jakie stanowisko? Bo jak serio tak kolorowo jest to może sama bym spróbowała. Czy z uwagi na brak doświadczenia możesz liczyć na szkolenia, jakieś dofinansowania?

xxx
Pracownik
@pracowsnik

no to powiedz, o jakich kwotach mowa. Dla ciebie bardzo dobre pieniądze to 4000 brutto, a dla kogo innego 14000 brutto.

Dorota
Kandydat
 Pytanie

Witam. Jaki jest czas oczekiwania na wiadomość w sprawie pracy? Bo wysłałam wiadomość i cisza jest i nie wiem co robić... Pozdrawiam serdecznie

Pracodawca

@Dorota

Dzień dobry Pani Doroto, każda aplikacja, która do nas trafia jest oceniana pod względem dopasowania kompetencji do potrzeb na danym stanowisku. Jeżeli Pani profil spotka się z pozytywną oceną Hiring Managera rekruter prowadzący proces skontaktuje się z Panią w celu umówienia spotkania. Zapraszamy także do kontaktu przez naszego maila hr@ekoenergetyka.com.pl Pozdrawiamy Zespół HR

Marta
Inne
@Dorota

A byłaś na rozmowie? Dawno to było? Pisali już wcześniej, że nie dają informacji zwrotnej. Ciekawe kiedy do Ciebie się odezwie ktoś z firmy

Gosia
Pracownik
 Pytanie

Proszę mi powiedzieć jaki jest system pracy w tym zakładzie?

Pracodawca

 Pytanie
@Gosia

Dzień dobry, chętnie odpowiemy, prosimy jednak o doprecyzowanie: chodzi Pani o system czasu pracy? Pozdrawiamy Zespół Ekoenergetyki

kandydat1
Kandydat

Witam Niestety firma nie daje informacji zwrotnej po rozmowie na stanowisku kierowniczym, podkreśla ze jest firma technologiczna jednak rozmowa online nie była możliwa. Poświeciłem dzień wolnego aby spotkać się osobiście ale niestety nie otrzymałem informacji zwrotnej (5 minut ) zgodnie z ustaleniami pracownika firmy, widocznie ich czas jest cenniejszy.

Pracodawca

@kandydat1

Dzień dobry! Trudno nam się odnieść do opisanej sytuacji, ponieważ nie wiemy jakiego procesu rekrutacyjnego dotyczy opinia. Kandydaci uczestniczący w rozmowach rekrutacyjnych otrzymują informację zwrotną bez względu na to, czy jest ona pozytywna czy negatywna. Ze względu na to, że niektóre procesy rekrutacyjne trwają dłużej feedback przekazywany jest po zakończonym procesie rekrutacyjnym. Prosimy, aby napisał Pan maila na adres hr@ekoenergetyka.com.pl z informacją, o którą rekrutację chodzi. Mailowo przekażemy szczegółowe informacje dotyczące Pana kandydatury. Pozdrawiamy Zespół HR

Zostaw merytoryczną opinię o EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - Zielona Góra

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

    Zobacz opinie na temat firmy EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 11 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
Przejdź do nowych opinii