EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

1.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Cześć! :)
Serdecznie witamy każdego użytkownika szukającego informacji o firmie Ekoenergetyka - Polska S.A.

Liczymy, że znajdziesz tu informacje, które będą pomocne w podjęciu decyzji o współpracy z nami. Zależy nam, abyś poznał nas lepiej - dlatego zamierzamy regularnie publikować tu wiadomości dotyczące naszej firmy. Już teraz zachęcamy do przejrzenia naszych aktualnych ofert pracy - może znajdziesz tam coś dla siebie? :)

W Ekoenergetyka - Polska bardzo ważne jest dla nas szczęście, satysfakcja i zaangażowanie każdego pracownika dlatego nieustannie pracujemy nad tworzeniem środowiska, które zapewnia rozwój i pozwala spełniać oczekiwania wszystkich pracowników. Każda opinia jest dla nas cenną wskazówką. Liczymy się z Twoim zdaniem i doceniamy każdy konstruktywny i merytoryczny komentarz pojawiający się na portalu. Jesteśmy otwarci na komunikację. Dzięki temu zmieniamy się na lepsze jako pracodawca.

Poznaj bliżej naszą firmę oraz ludzi, którzy ją tworzą i dołącz do eRewolucji!

UA Nowy wpis
Kandydat

Интересует работа в данной фирме , есть ли кто то с Украины - отпишите.

Nowy wpis

@UA

Доброго дня, дякуємо що зацікавились нашою фірмою, запрошую до контакту +48 515 307 998 Оксана Мазуркевич молодший спеціаліст з підбору персоналу

Nie polecam

Z pozytywów: pensja prawie zawsze na czas, możliwość otrzymania podwyżki, jakieś drobne Benefity, prezenty na dzień dziecka, dzień kobiet. Są działy, gdzie pracownicy są zadowoleni. Firma faktycznie rozwija się szybko i robi ciekawe rzeczy, ma ogromny potencjał. Szacunek dla Pana Prezesa za realizację jego wizji. Kiedyś dbał o swoich pracowników. Z negatywów: firma fatalnie zarządzana, przez ludzi bez kwalifikacji do zarządzania. W części działów przełożeni stosują zachowania mające znamiona mobbingu , pracownicy się zwalniają albo kobiety uciekają w ciążę. Część dyrektorów (i wyżej) traktuje swoich pracowników jak bandę idiotów, wszyscy są głupi, leniwi, wszystko robią źle, itp. Jak pójdziesz na urlop, to znaczy, że jesteś leniwy i masz firmę w 4 literach, jeśli nie zostajesz na nadgodziny – tak samo. Ludzie są dowaleni pracą tak, że się nie wyrabiają, a potem wypominana jest im każda tzw. literówka. Usłyszeć dzień dobry od jednej czy drugiej pani dyrektor to szok. W firmie panuje ciche przyzwolenie na (usunięte przez administratora) HR wie o wszystkim, ale nie wyciąga wobec nikogo konsekwencji. Pracownicy HR bardziej są zajęci przyznawaniem sobie samym awansów i ciekawych projektów, niż narażeniem się i upomnieniem jakiegoś dyrektora. Choć na zewnątrz robią niezły PR. W części działów panuje fatalna atmosfera. (usunięte przez administratora) kłótnie, podkładanie świni są na porządku dziennym. Niektórzy do pracy przychodzą na lekach uspakajających (!). Kiedyś było lepiej, od 2020 roku jest coraz gorzej, woda sodowa uderzyła do głowy. Wg mnie jeśli jesteś miernotą, która nie ma za dużo do zaoferowania, ale chcesz awansować przez fałsz, (usunięte przez administratora) intrygi, wywoływanie afer i jesteś odporny na chorą presję i stres, to polecam. Jeśli jesteś specjalistą, który chciałby sobie polepszyć dzięki swojej wiedzy i pracy – omijaj tą firmę szerokim łukiem. Zrobią z ciebie woła roboczego, wycisną jak cytrynę i dojadą tak, żebyś sam odszedł., kiedy zaczniesz się buntować.

Do nie polecam
@Nie polecam

Widząc twój wpis stwierdzam że nigdy u nas nie przepracowałeś.. aś ani jednego dnia. Zarzuty wzięte są z kosmosu i mogę z nich się tylko pośmiać. Już pierwsze zdanie o pensji... pensja zawsze jest na czas a co do reszty, kto pracuje ten wie.

Bartek z góry
@Do nie polecam

Sądzę, że powyższemu chodziło o późne zwroty za delegacje, które przychodzą...późno. Co do reszty, pozwalam sobie zauważyć, że nie mija się z prawdą. Macie zatem pole do poprawy. Całkiem duże pole.

Tomasz
@Bartek z góry

Niestety to co zostalo napisane powyzej, to niestety prawda. Pensje sa na czas i tu nie ma sie do czego przyczepic. Natomiast to jak wyglada kadra kierwonicza to zakrawa o pomste do nieba. Ci ludzie nie maja zadnej wiedzy i kwalifikacji, nie wiedza jak zarzadzac...(usunięte przez administratora)

Gość
@Do nie polecam

No to chyba krótko pracujesz i nie pamiętasz jak wypłaty się opóźniały. Ostatnio pensja jest na czas, ale nie zawsze tak było. Znasz firmę pewnie proporcjonalnie do stażu pracy i podważasz prawdziwe opinie. Zapytaj pracowników, którzy tam dłużej pracujesz, tylko uwaga.. jest ich coraz mniej. Ciekawe dlaczego...

Do gość
@Gość

Otóż pracuję już kilka lat. Kiedyś owszem były opóźnienia z wypłatami, teraz wypłacane są na czas. A ludzie zmieniają się w każdej firmie, powody są różne. Do firmy dołączyłam gdy pracowników było 40. I duża część z tych osób pracuje do tej pory

J.

Opinia w punkt

bo Nowy wpis
Klient

to prawda

Leszek Nowy wpis
@bo

Czyli atmosfera nadal taka kiepska i szanse na awans małe jak się nie podlizuje szefowi? A jak z kwalifikacjami i doświadczeni bo przecież takie osoby powinny być doceniane. Zmieniło się coś w tym względzie?

Asia
Kandydat

Hej, Firma szuka Dyrektora Operacyjnego? Czy polecacie tą firmę? Czy wiecie co się stało z poprzednim. Dziękuję.

Grażyna
@Asia

czyli stanowisko jest dalej wolne? wiesz coś? jak byłaś na rozmowie to napisz jakie masz wrażenia, jakie padły pytania :) może i ja spróbuję.

@Grażyna

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Rekrutacja, o którą Pani pyta jest już nieaktualna. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi procesami na https://ekoenergetyka.com.pl/pl/kariera-oferty-pracy/ Pozdrawiamy! Zespół Ekoenergetyka-Polska

Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Czy w EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Konserwator umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 5 kwietnia na GoWork.pl.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Ekoenergetyka Polska Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Sprzątanie biur?

Aktualność

Ekoenergetyka-Polska S.A wyraża solidarność i silne wsparcie dla narodu ukraińskiego oraz oferuje obywatelom Ukrainy pomoc w tym trudnym czasie.

Ekoenergetyka-Polska S.A висловлює солідарність та рішучу підтримку українському народу та пропонує громадянам України  допомогу у цей непростий час.

Zapraszamy do obejrzenia :

Nowa

Jestem nową osoba w Eko, pracuje od ponad miesiąca. Jestem bardzo zadowolona z możliwości współpracy a także z atmosfery jaka panuje w moim dziale. Napewno staram się myśleć pozytywnie, każda praca wymaga zaangażowania i cierpliwości, raz jest lepiej raz gorzej....samo życie.

jo la
@Nowa

Na jakim stanowisku jestes?

@Nowa

Cześć! Dziękujemy za Twoją opinie. Atmosferę tworzą ludzie - dobrze, że mamy takich pozytywnych pracowników jak TY :)

Nie rozumiem skąd te negatywne opinie. Firma godna polecenia

@Pracownik

Cześć! Dziękujemy za Twoją opinie. Bardzo nam miło, że polecasz pracę u nas. Dokładamy dużo starań aby nasza firma była przyjaznym miejscem, cieszymy się, że to doceniasz :)

Firma, warunku pracy i ludzie naprawdę w porządku. Pracowałem w ciągu 15 lat w kilku firmach i uwierzcie, że są naprawdę kołchozy i pod względem warunków i traktowania ludzi. Nie widzę intryg, wkopywania kolegów zza biurka, fałszu, podłości, poniżania i (usunięte przez administratora) Gdzie indziej niestety bywa bardzo różnie... Eko jak na razie po kilku miesiącach jest moim najlepszym miejscem. Są oczywiście niedociągnięcia organizacyjne, może nie każdy powinien być na swoim stanowisku, ale firma się cały czas, uczy, dojrzewa. Na razie zostaje, mi pasuje ;)

@Pracownik

Cześć! Bardzo nam miło, że poczułeś się u nas dobrze, dziękujemy za podzielaniem się tym na forum. Życzymy samych sukcesów :)

Cześć! :)

Poznaj bliżej naszą firmę oraz ludzi, którzy ją tworzą i dołącz do eRewolucji!

Ciekawy
Kandydat

Witam wszystkich, chciałbym zapytać o pracę na stanowisku magazyniera, jakie warunki pracy oferują itp.

@Ciekawy

Dzień dobry, cieszymy się z zainteresowania naszą ofertą pracy. Zachęcamy do kontaktu z zespołem rekrutacyjnym pod adresem hr@ekoenergetyka.com.pl lub telefonicznie: 501 181 583. Specjalista prowadzący rekrutację chętnie udzieli szerszej informacji na temat oferty pracy, warunków zatrudnienia oraz możliwości rozwoju w naszej firmie. Pozdrawiamy Ekoenergetyka-Polska

Firma Ekoenergetyka Polska Sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko Asystentka. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

W Ekoenergetyka Polska Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Kierownik Działu. Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Bartek z góry

Ale przecież mamy kolejne nagrody!

Znam

z budów skanska

EkoPracownik

Firma jest jak najbardziej okej, lecz chciałbym odradzić dział Obsługi technicznej. Znajduje się tam kierownik Pan M.L który ewidentnie źle wpływa na atmosferę pracy. Ewidentnie pastwi się nad pracownikami stojąc nad nimi i im dogadując jak pracują. Byliśmy nawet świadkiem jak wyrażał swoje żale do sprzątaczki w sposób nieuprzejmy. Podejrzewam, że nie miałby swojego stanowiska, gdyby nie powiązania rodzinne z Panią prezes.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Ekoenergetyka Polska Sp. z o.o. na stanowisko Monter?

Rudy

Planistę pilnie zatrudnię. Najlepiej od zaraz.

Kasia

Najgorsza firma pod względem szacunku do pracownika. Tz HR spoko.Ale ten pseudo kierownik na hulajnodze to burak totalny,zero kultury,nie słucha tego co sie do niego mówi. Rączka rączkę myje.

Pyś

Szczerze nie polecam pracy na produkcji. Monter i elektromonter? Nie ma różnicy, robisz to samo co każdy za ekstra 200zł. Brygadziści wielcy narzekają na każdego wokół, mówiąc jaki ktoś jest zły i niedobry, ale jak przyjdzie spotkać się twarzą w twarz, to poda rękę, przywita się i fałszywie zacznie obgadywać innego kolege, czy koleżankę z pracy. Mistrz zmiany to jeden wielki żart, jest jeden który na zebraniu stoi jak (usunięte przez administratora) mierząc wzorkiem z pogardą co drugą osobę, bo on jest na wyższym stanowisku. Kadra kierownicza też nie jest wyśmienita, kierownik (były dyrektor) nawet nie chciał mi podać ręki, kiedy dziękowałem za współpracę. Firma tonie w karach za swoje przekręty i opóźnienia w dostawach.

Pyś
@Pyś

Zapomniałem dodać, że wielki kierownim z mistrzem zmiany wysyłają do HR na rozmowy za przedłużenie przerwy o parę minut, która trwa 15 minut (nawet nie zjesz kanapek, a tu już koniec przerwy), stojąc za drzwiami hali z zegarkiem w ręce

Nie polecam pracy w tej firmie przy produkcji ładowarek! Kierownik wprowadza zasady jak w kołchozie i tworzy nerwową, stresującą atmosfere. Mistrza zmiany nastawia przeciwko pracownikom tak samo! Przez tych ludzi już nie chodzę tam chętnie do pracy.

DJ_Jarek
@Pracownik

Potwierdzam. Były dyrektor napuszcza mistrzów na swoich ludzi, żrą się między sobą i wywołują bardzo nerwową atmosferę. Darcie gęby i rynsztokowe słownictwo to niestety standard na produkcji. Panuje tam jeden wielki chaos, odeszło dużo ludzi, sporo szuka już pracy a nowych nie widać. Nikt nie chce tam pracować. Niedługo były dyrektor będzie sam zamawiał, składał, odbierał i wysyłał ładowarki. Proponuję dziewczynom z HR trochę zgłębić temat, co się aktualnie dzieje na produkcji, bo niedługo nie będzie tam już nikogo (oprócz byłego dyrektora).

electro_harry
@Pracownik

Niestety, 100% prawdy. Smutne ale prawdziwe.

Zostaw merytoryczną opinię o EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - Zielona Góra

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

Liczba opinii klientów firmy EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA, to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA