EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

1.7 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność


Ekoenergetyka-Polska S.A wyraża solidarność i silne wsparcie dla narodu ukraińskiego oraz oferuje obywatelom Ukrainy pomoc w tym trudnym czasie. 


Ekoenergetyka-Polska S.A висловлює солідарність та рішучу підтримку українському народу та пропонує громадянам України  допомогу у цей непростий час.


Zapraszamy do obejrzenia :


https://www.facebook.com/100024684593572/videos/532311661440101/

https://fb.watch/bVDDPC7OUN/

Pracodawca

 Aktualność

Cześć! :)
Serdecznie witamy każdego użytkownika szukającego informacji o firmie Ekoenergetyka - Polska S.A.

Liczymy, że znajdziesz tu informacje, które będą pomocne w podjęciu decyzji o współpracy z nami. Zależy nam, abyś poznał nas lepiej - dlatego zamierzamy regularnie publikować tu wiadomości dotyczące naszej firmy. Już teraz zachęcamy do przejrzenia naszych aktualnych ofert pracy - może znajdziesz tam coś dla siebie? :)

W Ekoenergetyka - Polska bardzo ważne jest dla nas szczęście, satysfakcja i zaangażowanie każdego pracownika dlatego nieustannie pracujemy nad tworzeniem środowiska, które zapewnia rozwój i pozwala spełniać oczekiwania wszystkich pracowników. Każda opinia jest dla nas cenną wskazówką. Liczymy się z Twoim zdaniem i doceniamy każdy konstruktywny i merytoryczny komentarz pojawiający się na portalu. Jesteśmy otwarci na komunikację. Dzięki temu zmieniamy się na lepsze jako pracodawca.

Poznaj bliżej naszą firmę oraz ludzi, którzy ją tworzą i dołącz do eRewolucji!

EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA