EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

1.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Kasia
Były pracownik

Najgorsza firma pod względem szacunku do pracownika. Tz HR spoko.Ale ten pseudo kierownik na hulajnodze to burak totalny,zero kultury,nie słucha tego co sie do niego mówi. Rączka rączkę myje.

Pyś
Były pracownik
 Pytanie

Szczerze nie polecam pracy na produkcji. Monter i elektromonter? Nie ma różnicy, robisz to samo co każdy za ekstra 200zł. Brygadziści wielcy narzekają na każdego wokół, mówiąc jaki ktoś jest zły i niedobry, ale jak przyjdzie spotkać się twarzą w twarz, to poda rękę, przywita się i fałszywie zacznie obgadywać innego kolege, czy koleżankę z pracy. Mistrz zmiany to jeden wielki żart, jest jeden który na zebraniu stoi jak (usunięte przez administratora) mierząc wzorkiem z pogardą co drugą osobę, bo on jest na wyższym stanowisku. Kadra kierownicza też nie jest wyśmienita, kierownik (były dyrektor) nawet nie chciał mi podać ręki, kiedy dziękowałem za współpracę. Firma tonie w karach za swoje przekręty i opóźnienia w dostawach.

3
Pyś
Były pracownik
@Pyś

Zapomniałem dodać, że wielki kierownim z mistrzem zmiany wysyłają do HR na rozmowy za przedłużenie przerwy o parę minut, która trwa 15 minut (nawet nie zjesz kanapek, a tu już koniec przerwy), stojąc za drzwiami hali z zegarkiem w ręce

1
Pracownik
Pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie przy produkcji ładowarek! Kierownik wprowadza zasady jak w kołchozie i tworzy nerwową, stresującą atmosfere. Mistrza zmiany nastawia przeciwko pracownikom tak samo! Przez tych ludzi już nie chodzę tam chętnie do pracy.

DJ_Jarek
Pracownik
@Pracownik

Potwierdzam. Były dyrektor napuszcza mistrzów na swoich ludzi, żrą się między sobą i wywołują bardzo nerwową atmosferę. Darcie gęby i rynsztokowe słownictwo to niestety standard na produkcji. Panuje tam jeden wielki chaos, odeszło dużo ludzi, sporo szuka już pracy a nowych nie widać. Nikt nie chce tam pracować. Niedługo były dyrektor będzie sam zamawiał, składał, odbierał i wysyłał ładowarki. Proponuję dziewczynom z HR trochę zgłębić temat, co się aktualnie dzieje na produkcji, bo niedługo nie będzie tam już nikogo (oprócz byłego dyrektora).

electro_harry
Pracownik
@Pracownik

Niestety, 100% prawdy. Smutne ale prawdziwe.

Kolega
Inne
 Pytanie

Witam, jestem dość zdziwiony wszystkimi negatywnymi opiniami nt. kadry kierowniczej. Czy ktoś może mi napisać, jak to wygląda w dziale zakupów ? też taki dramat ?

Zak
Inne
@Kolega

Dział Zakupów polecam. Bardzo kompetentna przełożona????

1
 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Key Account Manager?
moze nowy
Kandydat
 Pytanie

Witam, Znalazłem kilka fajnych ofert pracy czy ktoś może mi je po krótce opisać? tzn jak się pracuje w tych działach>? jacy są ludzie? bo to dość ważne jak czytam Wasze opinie: - Młodszy Specjalista ds planowania produkcji, - Specjalista do spraw dokumentacji projektowej - Asystent Zarządu. - Specjalista ds Jakości Bardzo proszę o inf, z góry dziękuję!

Marcin
Pracownik

Firma bardzo OK. Polecam

Do administratorów
Pracownik
 Pytanie

Dlaczego nie są dodawane opinie pozytywne? Ja sam napisałem kilka i ani jedna nie została dodana

Kolejny raz
Pracownik
 Pytanie
@Do administratorów

Kolejny raz nie jest dodana moja pozytywna opinia. Czyżby ktoś działał na niekorzyść Ekoenergetyka?

Boski Marvellus
Inne
@Do administratorów

Może ktoś się zorientował,że kilka komentarzy tego samego slodkopierdzacego typu napisałeś...".Lubudubu Lubudubu niech żyje nam Prezes Naszego Klubu..to mówiłem ja Jarząbek Wiesław...trener drugiej klasy"

Monika
Inne
@Kolejny raz

Bo kopiuj-wklej nie działa. Coś w tym jest, skoro tylko jedna osoba pod różnymi nickami wstawia pozytywne komentarze

ilona
Pracownik
 Pytanie

Witam, czy ktoś z Państwa może opisać jak wygląda praca na stanowisku Specjalista ds. rozliczeń? jakie wynagrodzenie, jaka specyfika pracy, czy to praca w zespole, czy osobny gabinet itp?

Pytanie
Kandydat
 Pytanie

A jak wyglada sytuacja w dziale sprzedaży z j. Niemieckim? Oferta pracy wydaje się atrakcyjna i w sumie chciałam aplikowac…

5
Mirek
Były pracownik

Ze smutkiem przeczytałem komentarze. Kiedy tam pracowałem było nas na produkcji 5 a wszystkich razem pracowników około 15 osób (ulegało to ciągłym zmianom). Minęły lata, firma się rozrosła, ale z opinii wynika, że rozumu nie przybyło - a szkoda.

Kandydat
Kandydat

Byłem na wielu rozmowach kwalifikacyjnych, ale tu był dramat. Przygotowując się do rozmowy poczytałem sobie opinie o firmie i szczerze mówiąc nie dowierzałem. Zakładałem, że ludzie lubią ponarzekać na miejsce pracy i wyolbrzymiać problemy. Wystarczyło pięć minut rozmowy, żeby się przekonać, że tych opiniach jest wiele prawdy i że nie chcę mieć z tą firmą nic wspólnego. Pani kierownik działu, do którego odbywała się rekrutacja postanowiła już od pierwszych minut postanowiła traktować mnie z góry. Śmiało wyliczała moje obszary niekompetencji i czyniła mi zarzuty z informacji, które mogła wyczytać samodzielnie z CV jeszcze przed rozmową (i nie zabierać mi czasu, skoro nie spełniam jej wymagań). Na wszelkie pytania dotyczące firmy prychała, tak jakby chciała dać do zrozumienia, że pytam o rzeczy niemądre. Stabilnym miejscem pracy dla pani kierownik jest dział, w którym poza nią pracują dwie osoby od kilu miesięcy i poza tym są dwa wolne stanowiska, na które od pół roku nie można znaleźć odpowiedniego kandydata. Z rozmowy można wyjść przygnębionym i "brudnym" emocjonalnie na cały dzień. Nie polecam. Z pozytywów: To dobrze, gdy potencjalny przełożony nie udaje na rozmowie kogoś innego niż jest na co dzień. Zawsze lepiej przekonać się z kim się ma do czynienia przed zatrudnieniem, niż potem męczyć się latami,

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Sara X
Pracownik

Ciężko mi się z tym zgodzić. Szef (nie wiem czy chodzi o Panią Prezes czy Pana Prezesa spółki nadrzędnej, natomiast zdanie odnosi się do obu w równym stopniu) jest dość sympatyczny. Konkretny, ale sympatyczny - taki jaki powinien być. Nie miałam nigdy tego problemu, nie wiem z czego mógłby wynikać.

Pytanie
 Pytanie

Jaki dress code obowiązuje w Ekoenergetyka Polska Sp. z o.o.?

Szuga
Pracownik
@Pytanie

Dresscode pracowników nie obowiązuje, natomiast jednak są stanowiska, gdzie wypada być ubranym elegancko, jak HR, Biuro Zarządu czy inne osoby mające kontakt z klientami. To dość normalne i oczekiwane

N. K

Warto spróbować i nie kierować się opiniami ludzi, którym "nie wyszło" w firmie, zapewne nie tylko w tej ???? Praca dla osób nie lubiących monotonii,ambitnych, lubiących nowe wyzwania i potrafiących proponować nowe rozwiązania i usprawniać procesy. Spółka zatrudnia już ok. 300 osób i ciągle zwiększa zatrudnienie, jeśli jesteś osobą ambitną to naprawdę nie warto się kierować opiniami ludzi, którym nie wyszło ????

Trzaskprask
@N. K

Miejsce dla nie lubiących monotonii? Proponowanie nowych rozwiązań? To z pewnością mowa nie o tym miejscu jeżeli chodzi o produkcję i pracowników produkcji.

Kosmo
Kandydat
@N. K

Nie o to chodzi żeby zostawić swoją dotychczasowa pracę aby „spróbować” w innej firmie, w której za chwile mnie zwolnią. Po to są fora, żeby każdy miał prawo się wypowiedzieć, a uwagi tych którym „nie wyszło” są często bardzo cenne.

Blue
Kandydat
@N. K

Tak sie sklada, ze w tej firmie pracowaly/pracują tylko odrzuty z innych firm zielonogorskich. Slabizna. Prezydent wspiera to i dostali kasę ale to tylko kroplowki. Dzial HR - same kierowniczki. Nawet nie odezwa sie jak sensowny kandydat sie zglasza bo zagraża tej miernocie...

Wojtek
Inne
@Blue

Rozumiem, że włodarze takich miast jak Paryż, Barcelona, Monachium, Hamburg, Berlin, Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice, Gdynia, Toruń i wielu innych oraz Orlen też podają kroplówkę. Takie posty, jak pisze Blue świadczą o zawiści. Firma Ekoenergetyka-Polska powinna szukać przez IP autorów tych paszkwili i wytaczać im proces sądowy.

Wojtek
Inne
 Pytanie

Szanowny Panie, Ja z firmą nie mam nic wspólnego. Czy w zarządzie pracuje jakiś Wojciech? Jeśli Pan chce możemy zweryfikować IP, z którego pisane są moje opinie.

Bartek
Były pracownik
@Wojtek

Wojtek obudź się. Jesteś bufonem, podpalasz się jak niedorostek. Profilem psychologicznym wypisz, wymaluj członek... zarządu EE. Nie kompromituj się już.

Joanna
Inne

Hej, chciałabym wiedzieć, jak waszym zdaniem firma Ekoenergetyka wypada na tle innych firm w Zielonej Górze. Mam na myśli nie tylko ofertę pracodawcy w kwestiach takich jak wynagrodzenie, ale bardziej to, jak motywują pracowników i czy praca odbywa się w przyjemnej atmosferze. Moglibyście wypowiedzieć się na ten temat? Bardzo by mi zależało na waszej opinii.

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Taxi
Kandydat
 Pytanie

Ile proponuja dla kierowcy? Orientujesz sie?

przytulas
Pracownik

Pozdrawiam piękną Panią blondynkę z grzywką co pracowała na recepcjim

Koziołek
Pracownik

Z jednej strony warto zaznaczyć zalety pracy w Ekoenergetyce, jak pensja zawsze na czas, różne benefity dla pracowników oraz wysoki standard komfortu pracy. Sprzęt służbowy jest wysokiej klasy, samochody służbowe również są niczego sobie. Pracownicy są dla siebie życzliwi i naprawdę w porządku. Tu pracują dobrzy i profesjonalni ludzie. Niestety, ciemna strona według mnie wynika ze zbyt szybko rosnących rozmiarów przedsiębiorstwa i nieadekwatnym do tego wzrostu zarządzaniem. Mam wrażenie że kadra zarządzająca nie jest gotowa na organizację pracy w korporacji, jaką Eko niewątpliwie się stało. Dodatkowo: Zarząd jest kompletnie autorytarny i zalatuje feudalizmem - to się akurat zgadza. HR jest akurat bardzo profesjonalny i rzeczowy, jeden z najlepiej zorganizowanych działów w firmie. Mobbing może nie jest kompletnie systemowy, natomiast istnieje kilku kierowników i dyrektorów którzy wobec swoich pracowników nie są OK. Wydaje mi się że w tej firmie nikt menedżerom nie wytłumaczył, że przełożony ma pod sobą PODWŁADNYCH, a nie PODLUDZI. Istnieje bowiem ciche przyzwolenie na chamówkę. Im dłużej tu pracuję tym staje się bardziej jasne, że ludzie pracujący na niższych stanowiskach są naprawdę wspaniali i życzliwi. Współpraca z nimi to sama przyjemność. Im wyżej, tym jest gorzej. Więc jeżeli ktoś odnajduje się w stylu korporacyjnym - nie dość że poradzi sobie doskonale to jeszcze może wiele osiągnąć - i takim osobom naprawdę szczerze polecam pracę tutaj. Jeżeli jednak ktoś chciałby mieć stabilną posadę, ale cena poświęcenia zdrowia psychicznego i równowagi jest dla niego za wysoka - warto rozważyć inne propozycje. Podsumowując - firma jest obiecująca i warto dać jej szansę, jednak jeśli odniesiesz wrażenie że zbyt obciąża Cię psychicznie - to nie wrażenie tylko fakt, nie trać więcej czasu.

Jożin
Pracownik
@Koziołek

Bardzo rzeczowo i w punkt.

Ona
Były pracownik
@Koziołek

W punkt! Niestety przykład idzie z góry. Jako były pracownik ceniący sobie stabilizację pracy i wzajemny szacunek wolałam odejść z tej firmy.

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Ekoenergetyka Polska Sp. z o.o.?

bg
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

dział/ stanowisko? rozmowa już była? pytanie tak postawione nie znajdzie odzewu

Jożin
Były pracownik
@Pytanie

Normalnie.

nowa ja
Pracownik
 Pytanie

Proszę o informację jaka atmosfera jest w dziel kadr i płac ? Bardzo często szukają kadrowej, dlaczego?

Prius
Pracownik
@nowa ja

Dlatego, że firma zwiększa rok do roku dwukrotnie zatrudnienie

Xyz
Były pracownik
@nowa ja

Nie polecam.

ewa
Kandydat
@nowa ja

To co się dzieje w Tej firmie to jest porażka. Roszady pracownicze niesamowite, brak szacunku dla pracowników. Efektem są ciągłe nabory. Kadra kierownicza na poziomie najniższego pracownika Media Markt .

jola
Kandydat
 Pytanie
@Xyz

Dlaczego nie polecasz? Właśnie szukam pracy w kadrach. Czy możesz wyjaśnić?

pracownik kadr
Pracownik
@nowa ja

atmosfera jest bardzo dobra, nikt nie narzeka.

Zostaw merytoryczną opinię o EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - Zielona Góra

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

    Zobacz opinie na temat firmy EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 11 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
Przejdź do nowych opinii