Nie przegap nowości o EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA!
Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
Papagino
18.10.2020 17:34
Były pracownik
To najgorsza firma, jaką w ogóle można sobie wyobrazić. Myślą, że są nie wiadomo kim, a w rzeczywistości firma zero. Słabe zarobki, niczego, co miałoby przyciągną i zatrzymać pracownika, złe traktowanie pracownika, niekompetentne osoby na kierowniczych stanowiskach z mentalnością z czasów komuny. Dbają tylko o wizerunek na zewnątrz, a w środku (usunięte przez administratora) Dobrze, że tam już nie pracuję, nie wyobrażam sobie, abym mógł mieć kiedykolwiek gorszą pracę niż w Ekoenergetycelu.
przykro mi
16.10.2020 17:47
Pracownik
Odnoszę wrażenie, że samemu szefowi nie zależy na tej firmie. Zatrudnia osoby zupełnie niekompetentne: dyrektor sprzedaży i cały dział sprzedaży przypomina kompetencjami wiejskich akwizytorów, nie handlowców. O dziale HR napisano już na tym forum chyba wszystko - oni chyba prowadzą działalność sabotażową, kiedy przeprowadzają rekrutacje i wyraźnie działają na szkodę firmy. Firma ma coraz gorsze notowania w Zielonej Górze i nie tylko. Mimo przyszłościowej branży to firma bez przyszłości, jeżeli nie podejmie się natychmiast działań. Poza tym, przecież logiczne jest, że widząc tak skrajnie negatywne i tak jednoznaczne opinie na temat firmy, nikt z wartościowych osób na rynku pracy nie będzie chciał tutaj pracować, a przecież chyba chodzi o to, żeby zatrudniać jak najlepszych. A szef tym się w ogóle nie przejmuje, obserwuje, jak okręt tonie. Przecież na pewno jest świadomy tego, że w dziale sprzedaży i HR są same niekompetentne osoby i nic nie robi. Taki jest obraz naszej firmy, niestety. Smutny. Ja zaczynam szukać nowej pracy.
chochołek
16.10.2020 22:54
Pracownik
Najpopularniejsze
Wszystkie
Pozytywna
Negatywna
Pomocna
Niepomocna
pawelos 17.06.2020 12:42
FIRMA NAPRAWDĘ EKO . Eko wypłaty (najniższe na strefie) eko premia (brak) eko socjal (brak) nawet eko parking .Najlepsze to to że nawet jeden z właścicieli firmy nie umie odpowiedzieć dzień dobry bo jesteś murzynem co ma zpier... a nie . Firma to jedna wielka ściema która kase bierze z dotacji kasa leci głębokim strumieniem ale nie dla pracowników o niee . W końcu trafi siekierka na kijek . Nie polecam .Pracowałem 2 tygodnie i podziękowałem . Są lepsze firmy obok . Jedyny plus to ludzie z którymi pracowałem
Pomocna?
Tak21
Nie2
•
KB 05.12.2019 23:07
Byłem u nich na rozmowie kwalifikacyjnej. Nic sie nie dowiedziałem. ciagle zadawali pytanie ile bym chciał zarabiać nie informując ile proponują. słyszałem że wszystko zgodne z kodeksem pracy duże wymagania. Zrobili bardzo negatywne na mnie wrażenie tacy januszeJabiznesu szukający fachowców za miskę ryżu. Do tego firma jest daleko za zieloną górą na zadupiu gdzie nie ma zasięgu nawet telefonicznego nie mówiąc o necie. Rozwiązywać tez musiałem u nich testy z pytaniami z elektroniki automatyki i elektryki. To też mi się bardzo nie spodobało tak jak by poważaniem moje wykształcenie i wiedzę. Unikajcie tej dziadowskiej firmy
Pomocna?
Tak10
Nie
•
rozwiń odpowiedzi (7)
Z Kisielina 12.06.2019 18:08
Zarządzanie za pomocą kija i marchewki, brak szacunku. Wynagrodzenia całkiem spoko,podobne jak w innych firmach. Jeżeli ktoś lubi intrygi i zwodzenie to polecam. Innym radzę zostać w swoich firmach. Są działy, gdzie jest lepiej i są działy, gdzie ludzie powinni przejść szkolenie z zarządzania i nauczyć się szacunku lub w ogóle nie powinni być decyzyjni. Większość z pracowników jest przeciążona. Zamysł firmy i jej produkty są na pewno ciekawe.
Pomocna?
Tak8
Nie
•
rozwiń odpowiedzi (6)
N. K 06.07.2020 06:33
Warto spróbować i nie kierować się opiniami ludzi, którym "nie wyszło" w firmie, zapewne nie tylko w tej ???? Praca dla osób nie lubiących monotonii,ambitnych, lubiących nowe wyzwania i potrafiących proponować nowe rozwiązania i usprawniać procesy. Spółka zatrudnia już ok. 300 osób i ciągle zwiększa zatrudnienie, jeśli jesteś osobą ambitną to naprawdę nie warto się kierować opiniami ludzi, którym nie wyszło ????
Pomocna?
Tak
Nie6
•
rozwiń odpowiedzi (4)
chochołek Nowy wpis 16.10.2020 22:53
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 sekund.
Pracownik
Pytanie
I znów napisał szef firmy, który nie odpowiada nawet pracownikom "dzień dobry". Panie, daj Pan już spokój ponieważ ośmieszasz się Pan. Gdybyś Pan miał choć odrobinę inteligencji, pisałbyś Pan w nieco inny sposób (jeśli ktoś pisze, że nie zna firmy od wewnątrz, a z drugiej strony oznajmia, że wie o tym, ile i jakie przetargi wygrywa firma, no to ów osobnik pokazuje totalny brak inteligencji i myśli zapewne, że ktokolwiek uwierzy, że ten komentarz pisze ktoś inny niż Pan). W firmie panuje fatalna atmosfera, jest fatalnie zarządzana, pracownicy są bardzo źle traktowani i opłacani, na wyższych stanowiskach są pracownicy niekompetentni, nie próbuje się zatrudniać menedżerów z prawdziwego zdarzenia, którzy rzeczywiście zbudują porządną sieć klientów. I co? Nie wie Pan o tym? doskonale Pan o tym wie. I komu Pan robi na złość? Wyłącznie sobie. Zobaczymy, co będzie za rok czy dwa. Pycha kroczy przed upadkiem, a niebawem będzie Pan powtarzał słowa "miałeś ... złoty róg, ostał ci się jeno sznur".
GN
18.10.2020 09:23
Były pracownik
Niestety to ten rodzaj firmy, w której dba się tylko o biznes, swoje cztery litery i ewentualnie o wizerunek, który i tak jest kiepski. O pracowników wcale.
Już tam nie pracuje bo szkoda czasu i energii.
chochołek
16.10.2020 22:53
Pracownik
I znów napisał szef firmy, który nie odpowiada nawet pracownikom "dzień dobry". Panie, daj Pan już spokój ponieważ ośmieszasz się Pan. Gdybyś Pan miał choć odrobinę inteligencji, pisałbyś Pan w nieco inny sposób (jeśli ktoś pisze, że nie zna firmy od wewnątrz, a z drugiej strony oznajmia, że wie o tym, ile i jakie przetargi wygrywa firma, no to ów osobnik pokazuje totalny brak inteligencji i myśli zapewne, że ktokolwiek uwierzy, że ten komentarz pisze ktoś inny niż Pan). W firmie panuje fatalna atmosfera, jest fatalnie zarządzana, pracownicy są bardzo źle traktowani i opłacani, na wyższych stanowiskach są pracownicy niekompetentni, nie próbuje się zatrudniać menedżerów z prawdziwego zdarzenia, którzy rzeczywiście zbudują porządną sieć klientów. I co? Nie wie Pan o tym? doskonale Pan o tym wie. I komu Pan robi na złość? Wyłącznie sobie. Zobaczymy, co będzie za rok czy dwa. Pycha kroczy przed upadkiem, a niebawem będzie Pan powtarzał słowa "miałeś ... złoty róg, ostał ci się jeno sznur".
nimbus
07.10.2020 19:03
Pracownik
Firma, z dużym potencjałem, ale fatalnie zarządzana przez bufona, który pracownikom nie odpowiada nawet dzień dobry. To człowiek, który nawet nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo jest śmieszny. Biedny człowiek, któremu słoma wystaje z butów.
Kiro
13.10.2020 19:44
Inne
@Rumcajs Ty po prostu zazdrościsz, żal Ci(usunięte przez administratora)ściska, że sam niewiele osiągnąłeś. Oczerniasz mega ogarniętego człowieka, który wzbudza podziw w Polsce i na świecie, bo tak naprawdę chciałbyś sam być na jego miejscu. No ale, zbuduj coś swojego, własnego, napewno będziesz idelanym szefem tak jak jesteś idelanym pracownikiem.
Ignasia
14.10.2020 17:02
Pracownik
Jacy biedni i puści są ludzie, którzy uważają, że jesli ktoś ma firmę, to jest kimś, a jeśli nie ma - jest nikim. Wypada tylko współczuć. Odnoszę wrażenie, że dwa ostatnie komentarze napisał sam szef - one są do niego bardzo charakterystyczne, ta sama buta charakterystyczna dla osoby, która nawet nie odpowiada pracownikom "dzień dobry" i który uważa siebie za kogoś mimo ogromnych braków w inteligencji i kulturze. Prawda jest tak, że osoby, które pisały wyżej mają rację - przy obecnym zapleczu kadrowym dojdzie do tego, że za rok czy dwa naszą firmę koncerny przykryją czapką - trzeba zaangażować doświadczonych menedżerów, którzy doprowadzą do tego, że firma zdobędzie silną pozycję w różnych krajach i trzeba to zrobić natychmiast, ponieważ jest to branża nowa i wejdą w to niebawem duże koncerny, które nas za rok, może dwa lub trzy przykryją czapką, jeżeli do tego czasu nie zbudujemy silnej pozycji. Każdy to wie, z wyjątkiem przemądrzałego szefa i zupełnie niekompetentnego szefa, nie mającego pojęcia o wytyczaniu strategii sprzedaży. Zaczynam się rozglądać za inną pracą, ponieważ tutaj nie ma przyszłości - zero rozwoju i przed firmą rysują się kiepskie perspektywy, tylko niestety Covid powoduje, że nadal tutaj pracuję.
Fotograf
09.10.2020 12:10
Pracownik
Czy ktoś orientuje się jak wygląda praca fotografa w tej firmie?
Robert J.
02.10.2020 21:11
Kandydat
Jakie są zarobki w dziale IT?
KB
05.12.2019 23:07
Inne
Byłem u nich na rozmowie kwalifikacyjnej. Nic sie nie dowiedziałem. ciagle zadawali pytanie ile bym chciał zarabiać nie informując ile proponują. słyszałem że wszystko zgodne z kodeksem pracy duże wymagania. Zrobili bardzo negatywne na mnie wrażenie tacy januszeJabiznesu szukający fachowców za miskę ryżu. Do tego firma jest daleko za zieloną górą na zadupiu gdzie nie ma zasięgu nawet telefonicznego nie mówiąc o necie. Rozwiązywać tez musiałem u nich testy z pytaniami z elektroniki automatyki i elektryki. To też mi się bardzo nie spodobało tak jak by poważaniem moje wykształcenie i wiedzę. Unikajcie tej dziadowskiej firmy
Prius
01.10.2020 06:28
Pracownik
Dlatego, że firma zwiększa rok do roku dwukrotnie zatrudnienie.
Prius
01.10.2020 06:34
Pracownik
Przepraszam, przez pomyłkę powyzsza odpowiedz nie w tym wątku powinna się znaleźć
Pytanie
20.08.2020 10:15
Inne
Czy Ekoenergetyka Polska Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?
trzaskprask
29.09.2020 13:22
Były pracownik
W zależności od tego jaką umowę chcesz taką Ci dadzą. tj. o prace albo zlecenie
Nick
30.08.2020 18:13
Pracownik
Praca dobra by złapać pierwsze doświadczenie i wyjechać na zachód, gdzie zarobimy 4x więcej.
Eko
20.07.2020 17:46
Pracownik
A jak wyglada praca w marketingu? Coś dużo ofert ostatnio. I na dyrektora rownież.
Jeśli chcesz w kółko wykonywać te same czynności i napełniać kieszenie szefowi który nawet nie odpowie Ci dzień dobry, bez jakiejkolwiek możliwości na awans czy rozwój w żadnym kierunku to jest idealne miejsce. W skrócie czeski film, nic nikt nie wie, zaczniesz robić jakąś czynność zaraz przyleci przełożony i każe robić co innego, i tak w kółko. Zwykły pionek. Ludzie są różni, zależy na kogo trafisz, od na prawdę w porządku po toksycznych którzy demotywują do pracy całe otoczenie. Odradzam, straciłem tutaj kilka miesięcy nie wynosząc nic.
pawelos
17.06.2020 12:42
Inne
FIRMA NAPRAWDĘ EKO . Eko wypłaty (najniższe na strefie) eko premia (brak) eko socjal (brak) nawet eko parking .Najlepsze to to że nawet jeden z właścicieli firmy nie umie odpowiedzieć dzień dobry bo jesteś murzynem co ma zpier... a nie . Firma to jedna wielka ściema która kase bierze z dotacji kasa leci głębokim strumieniem ale nie dla pracowników o niee . W końcu trafi siekierka na kijek . Nie polecam .Pracowałem 2 tygodnie i podziękowałem . Są lepsze firmy obok . Jedyny plus to ludzie z którymi pracowałem
pszemo
24.05.2020 18:25
Inne
Zwalniają bez powodu i podania przyczyny powołując się na to, że jesteś na okresie próbnym i nie mają obowiązku cię informować. To prawda i mają rację, ale mimo wszystko jest to słabe. Forma zwolnienia również była żałosna. Położono mi dokument na biurku jak mnie nie było. Przełożony wzruszył ramionami a dział HR to jest zupełnie obco działającą komórką, która rzadko ma czas na rozmowę. Szefowie nie odpowiadają na twoje "dzień dobry" choć rozumiem, że nie muszą, bo są ważni bardzo i taka odpowiedź mogłaby sprawić, że stracą szacunek do samego siebie. Brak szkolenia, brak jakiegokolwiek wdrożenia w pracę powiedzenia jak co działa np. kiedy są przerwy na lunch gdzie się odbijać gdzie podpisać. Wszystko to jedne wielkie chodzenie w ciemnościach. 4 gości do pomocy i każdy mówi co innego a szef krzyczy i poniża. Nigdy się z czymś takim nie spotkałem.
Pracownik
30.04.2020 22:53
Inne
W przeciwieństwie do opinii innych uważam że firma jest ok. Pensja na czas, dobra atmosfera, praca bez presji. Ja się ciesze ze jestem w Ekoenergetyce.
anonim
22.04.2020 07:03
Inne
(usunięte przez administratora)
GrzesiekKornik
29.04.2020 16:09
Inne
Dokładnie, sprawiedliwość ich dosięgnie.
Z Kisielina
12.06.2019 18:08
Inne
Zarządzanie za pomocą kija i marchewki, brak szacunku. Wynagrodzenia całkiem spoko,podobne jak w innych firmach. Jeżeli ktoś lubi intrygi i zwodzenie to polecam. Innym radzę zostać w swoich firmach. Są działy, gdzie jest lepiej i są działy, gdzie ludzie powinni przejść szkolenie z zarządzania i nauczyć się szacunku lub w ogóle nie powinni być decyzyjni. Większość z pracowników jest przeciążona. Zamysł firmy i jej produkty są na pewno ciekawe.
xxxxx
27.02.2020 20:48
Inne
zgadzam sie z Toba w 100 proc. uwarzają się za powarzną firme a ogulnie to kpina i żenada brak szacunku do ludzi , o zarządzaniu to juz nie wspomne
Empl
28.02.2020 19:39
Inne
Coś w tym jest.... praca w moim dziale całkiem ok choć z przełożonym czasami ciężko się dogadać i widać kolesiostwo, z innych działów widze ze tez ludzie odchodzą. Ogólnie firma ok ale zarządzanie kuleje.
Pershing
27.02.2020 20:41
Inne
nie polecam tej firmy najpierw umawiaja na rozmowe a jak juz jestem prawie ze na miejscu o umówionej godzinie bo musiałem dojechac informuja telefonicznie ze rozmowa rekrutacyjna odwołana
Pytanie
10.01.2020 09:38
Inne
Hej, czy w firmie Ekoenergetyka Polska Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?
xyz
19.01.2020 22:43
Inne
tak, a czasami też jak jest więcej pracy, to na produkcji można przyjść w sobotę (dla chętnych)
pytanie
10.12.2019 15:49
Inne
Czy praca widoczna na stronie jako opiekun klienta oznacza sprzedawcę w lunch bistro?
buick
11.12.2019 08:05
Inne
najlepiej zapytaj ich
ja
14.12.2019 19:28
Inne
tak,
Weronika
03.08.2019 07:11
Inne
Na pracuj.pl znalazłam aż 6 aktualnych ofert pracy na stanowiska średniego i wyższego szczebla w Ekoenergetyka Polska Sp. z o.o. https://pracodawcy.pracuj.pl/ekoenergetyka-polska-sp-z-o-o,122242
Ktoś z Was planuje udział w którejś z rekrutacji? Jeśli tak to podzielcie się informacjami jak długo czekaliście na odpowiedź i czy rozmowy zakończyły się sukcesem.
Edyta
21.08.2019 13:12
Inne
@Weronika, ja nie planuje. A Ty?
Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w EKOENERGETYKA - POLSKA?
Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej
Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej
Rozmowa kwalifikacyjna
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
jumper
28.05.2019 17:30
Inne
Jeśli ktoś lubi zmieniać pracę, to idealna dla niego firma
Zostaw merytoryczną opinię o EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.