EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Opinie o EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Bartek z góry

Ale przecież mamy kolejne nagrody!

Znam

z budów skanska

EkoPracownik

Firma jest jak najbardziej okej, lecz chciałbym odradzić dział Obsługi technicznej. Znajduje się tam kierownik Pan M.L który ewidentnie źle wpływa na atmosferę pracy. Ewidentnie pastwi się nad pracownikami stojąc nad nimi i im dogadując jak pracują. Byliśmy nawet świadkiem jak wyrażał swoje żale do sprzątaczki w sposób nieuprzejmy. Podejrzewam, że nie miałby swojego stanowiska, gdyby nie powiązania rodzinne z Panią prezes.

Rudy

Planistę pilnie zatrudnię. Najlepiej od zaraz.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Key Account Manager?

Najgorsza firma pod względem szacunku do pracownika. Tz HR spoko.Ale ten pseudo kierownik na hulajnodze to burak totalny,zero kultury,nie słucha tego co sie do niego mówi. Rączka rączkę myje.

Pyś

Szczerze nie polecam pracy na produkcji. Monter i elektromonter? Nie ma różnicy, robisz to samo co każdy za ekstra 200zł. Brygadziści wielcy narzekają na każdego wokół, mówiąc jaki ktoś jest zły i niedobry, ale jak przyjdzie spotkać się twarzą w twarz, to poda rękę, przywita się i fałszywie zacznie obgadywać innego kolege, czy koleżankę z pracy. Mistrz zmiany to jeden wielki żart, jest jeden który na zebraniu stoi jak (usunięte przez administratora) mierząc wzorkiem z pogardą co drugą osobę, bo on jest na wyższym stanowisku. Kadra kierownicza też nie jest wyśmienita, kierownik (były dyrektor) nawet nie chciał mi podać ręki, kiedy dziękowałem za współpracę. Firma tonie w karach za swoje przekręty i opóźnienia w dostawach.

Pyś
@Pyś

Zapomniałem dodać, że wielki kierownim z mistrzem zmiany wysyłają do HR na rozmowy za przedłużenie przerwy o parę minut, która trwa 15 minut (nawet nie zjesz kanapek, a tu już koniec przerwy), stojąc za drzwiami hali z zegarkiem w ręce

Nie polecam pracy w tej firmie przy produkcji ładowarek! Kierownik wprowadza zasady jak w kołchozie i tworzy nerwową, stresującą atmosfere. Mistrza zmiany nastawia przeciwko pracownikom tak samo! Przez tych ludzi już nie chodzę tam chętnie do pracy.

DJ_Jarek

Potwierdzam. Były dyrektor napuszcza mistrzów na swoich ludzi, żrą się między sobą i wywołują bardzo nerwową atmosferę. Darcie gęby i rynsztokowe słownictwo to niestety standard na produkcji. Panuje tam jeden wielki chaos, odeszło dużo ludzi, sporo szuka już pracy a nowych nie widać. Nikt nie chce tam pracować. Niedługo były dyrektor będzie sam zamawiał, składał, odbierał i wysyłał ładowarki. Proponuję dziewczynom z HR trochę zgłębić temat, co się aktualnie dzieje na produkcji, bo niedługo nie będzie tam już nikogo (oprócz byłego dyrektora).

electro_harry

Niestety, 100% prawdy. Smutne ale prawdziwe.

Kolega

Witam, jestem dość zdziwiony wszystkimi negatywnymi opiniami nt. kadry kierowniczej. Czy ktoś może mi napisać, jak to wygląda w dziale zakupów ? też taki dramat ?

Zak
@Kolega

Dział Zakupów polecam. Bardzo kompetentna przełożona????

moze nowy

Witam, Znalazłem kilka fajnych ofert pracy czy ktoś może mi je po krótce opisać? tzn jak się pracuje w tych działach>? jacy są ludzie? bo to dość ważne jak czytam Wasze opinie: - Młodszy Specjalista ds planowania produkcji, - Specjalista do spraw dokumentacji projektowej - Asystent Zarządu. - Specjalista ds Jakości Bardzo proszę o inf, z góry dziękuję!

Firma bardzo OK. Polecam

Do administratorów

Dlaczego nie są dodawane opinie pozytywne? Ja sam napisałem kilka i ani jedna nie została dodana

Kolejny raz
@Do administratorów

Kolejny raz nie jest dodana moja pozytywna opinia. Czyżby ktoś działał na niekorzyść Ekoenergetyka?

Boski Marvellus
@Do administratorów

Może ktoś się zorientował,że kilka komentarzy tego samego slodkopierdzacego typu napisałeś...".Lubudubu Lubudubu niech żyje nam Prezes Naszego Klubu..to mówiłem ja Jarząbek Wiesław...trener drugiej klasy"

@Kolejny raz

Bo kopiuj-wklej nie działa. Coś w tym jest, skoro tylko jedna osoba pod różnymi nickami wstawia pozytywne komentarze

ilona

Witam, czy ktoś z Państwa może opisać jak wygląda praca na stanowisku Specjalista ds. rozliczeń? jakie wynagrodzenie, jaka specyfika pracy, czy to praca w zespole, czy osobny gabinet itp?

A jak wyglada sytuacja w dziale sprzedaży z j. Niemieckim? Oferta pracy wydaje się atrakcyjna i w sumie chciałam aplikowac…

Mirek

Ze smutkiem przeczytałem komentarze. Kiedy tam pracowałem było nas na produkcji 5 a wszystkich razem pracowników około 15 osób (ulegało to ciągłym zmianom). Minęły lata, firma się rozrosła, ale z opinii wynika, że rozumu nie przybyło - a szkoda.

Byłem na wielu rozmowach kwalifikacyjnych, ale tu był dramat. Przygotowując się do rozmowy poczytałem sobie opinie o firmie i szczerze mówiąc nie dowierzałem. Zakładałem, że ludzie lubią ponarzekać na miejsce pracy i wyolbrzymiać problemy. Wystarczyło pięć minut rozmowy, żeby się przekonać, że tych opiniach jest wiele prawdy i że nie chcę mieć z tą firmą nic wspólnego. Pani kierownik działu, do którego odbywała się rekrutacja postanowiła już od pierwszych minut postanowiła traktować mnie z góry. Śmiało wyliczała moje obszary niekompetencji i czyniła mi zarzuty z informacji, które mogła wyczytać samodzielnie z CV jeszcze przed rozmową (i nie zabierać mi czasu, skoro nie spełniam jej wymagań). Na wszelkie pytania dotyczące firmy prychała, tak jakby chciała dać do zrozumienia, że pytam o rzeczy niemądre. Stabilnym miejscem pracy dla pani kierownik jest dział, w którym poza nią pracują dwie osoby od kilu miesięcy i poza tym są dwa wolne stanowiska, na które od pół roku nie można znaleźć odpowiedniego kandydata. Z rozmowy można wyjść przygnębionym i "brudnym" emocjonalnie na cały dzień. Nie polecam. Z pozytywów: To dobrze, gdy potencjalny przełożony nie udaje na rozmowie kogoś innego niż jest na co dzień. Zawsze lepiej przekonać się z kim się ma do czynienia przed zatrudnieniem, niż potem męczyć się latami,

Sara X

Ciężko mi się z tym zgodzić. Szef (nie wiem czy chodzi o Panią Prezes czy Pana Prezesa spółki nadrzędnej, natomiast zdanie odnosi się do obu w równym stopniu) jest dość sympatyczny. Konkretny, ale sympatyczny - taki jaki powinien być. Nie miałam nigdy tego problemu, nie wiem z czego mógłby wynikać.

Jaki dress code obowiązuje w Ekoenergetyka Polska Sp. z o.o.?

Szuga

Dresscode pracowników nie obowiązuje, natomiast jednak są stanowiska, gdzie wypada być ubranym elegancko, jak HR, Biuro Zarządu czy inne osoby mające kontakt z klientami. To dość normalne i oczekiwane

N. K

Warto spróbować i nie kierować się opiniami ludzi, którym "nie wyszło" w firmie, zapewne nie tylko w tej ???? Praca dla osób nie lubiących monotonii,ambitnych, lubiących nowe wyzwania i potrafiących proponować nowe rozwiązania i usprawniać procesy. Spółka zatrudnia już ok. 300 osób i ciągle zwiększa zatrudnienie, jeśli jesteś osobą ambitną to naprawdę nie warto się kierować opiniami ludzi, którym nie wyszło ????

Trzaskprask
@N. K

Miejsce dla nie lubiących monotonii? Proponowanie nowych rozwiązań? To z pewnością mowa nie o tym miejscu jeżeli chodzi o produkcję i pracowników produkcji.

Kosmo
@N. K

Nie o to chodzi żeby zostawić swoją dotychczasowa pracę aby „spróbować” w innej firmie, w której za chwile mnie zwolnią. Po to są fora, żeby każdy miał prawo się wypowiedzieć, a uwagi tych którym „nie wyszło” są często bardzo cenne.

Blue
@N. K

Tak sie sklada, ze w tej firmie pracowaly/pracują tylko odrzuty z innych firm zielonogorskich. Slabizna. Prezydent wspiera to i dostali kasę ale to tylko kroplowki. Dzial HR - same kierowniczki. Nawet nie odezwa sie jak sensowny kandydat sie zglasza bo zagraża tej miernocie...

Wojtek
@Blue

Rozumiem, że włodarze takich miast jak Paryż, Barcelona, Monachium, Hamburg, Berlin, Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice, Gdynia, Toruń i wielu innych oraz Orlen też podają kroplówkę. Takie posty, jak pisze Blue świadczą o zawiści. Firma Ekoenergetyka-Polska powinna szukać przez IP autorów tych paszkwili i wytaczać im proces sądowy.

Wojtek

Szanowny Panie, Ja z firmą nie mam nic wspólnego. Czy w zarządzie pracuje jakiś Wojciech? Jeśli Pan chce możemy zweryfikować IP, z którego pisane są moje opinie.

Bartek
@Wojtek

Wojtek obudź się. Jesteś bufonem, podpalasz się jak niedorostek. Profilem psychologicznym wypisz, wymaluj członek... zarządu EE. Nie kompromituj się już.

Joanna

Hej, chciałabym wiedzieć, jak waszym zdaniem firma Ekoenergetyka wypada na tle innych firm w Zielonej Górze. Mam na myśli nie tylko ofertę pracodawcy w kwestiach takich jak wynagrodzenie, ale bardziej to, jak motywują pracowników i czy praca odbywa się w przyjemnej atmosferze. Moglibyście wypowiedzieć się na ten temat? Bardzo by mi zależało na waszej opinii.

Taxi

Ile proponuja dla kierowcy? Orientujesz sie?

Zostaw merytoryczną opinię o EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - Zielona Góra

• Jak się pracuje w EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 11 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA