EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

1.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Mariusz
Inne

Serio na rozmowie trzeba rozwiązywać jakieś testy z elektryki?

Amator
@Mariusz

Tak

Locolobo
Pracownik
 Pytanie
@Mariusz

Serio? Zdziwienie? Na rozmowie chcą sprawdzić twoją wiedzę? Znałem kolesia co mówił że na studiach przepuszczali go bo gdyby go nie przepuścili to musieliby zamknąć kierunek i straciliby dotację... Pracodawca ma prawo sprawdzić wiedzę. Ja pracuję i jest mi tu dobrze

Kama
Pracownik
@Locolobo

Dzień dobry mam pytanko czy na produkcję żeby trafi to czeba mieć jakieś duże umiejętności i średnie wykształcenie

Praccownik
Były pracownik
 Pytanie

Jak tam? Dalej brakuje narzędzi? W grudniu 2019 robiliśmy listę bo miały zostać zamówione. Na pytanie, kiedy będą narzędzia delikwent dostaje odpowiedź pt:" musisz sobie zasłużyć". Jedynie na produkcji byli w porządku ludzie, których pozdrawiam.

;)
Pracownik
@Praccownik

Odkąd przestałeś wynosić to nie brakuje.

praccownik
Były pracownik
@;)

Fajnie tam robicie, hał hał za 2,500 PLN

1
Bronisław
Inne
@praccownik

Czy kierownictwo ma w planach zapewnić Wam niezbędne do pracy narzędzia? Jak długo pracujesz w Ekoenergetyce i czy takie sytuacje o jakich piszesz zdarzały się już w przeszłości? Daj znać, jestem tego ciekaw.

janek
Pracownik
@Praccownik

nadal brakuje, nic się nie zmieniło

KONSTRUKTOR
Pracownik
 Pytanie

Czy "konstruktorowie" w końcu nauczyli się poprawnie wymiarować rysunki 2d? Pamiętajcie, że obsługa solidworksa nie czyni z was inżynierów haha

jr
Były pracownik

Odeszłam przez mobbing ze strony kierownictwa. Konsultowałam sytuację z kolegami z innych działów i dostałam informację, że w przynajmniej kilku działach jest ten sam problem. Niestety w tej firmie mobbing jest systemowy. Ja nie musiałam tam pracować, więc zrezygnowałam. Inni ludzie nie mają takiego luksusu. Mając kredyty, rodziny na utrzymaniu znoszą to dzień po dniu. Złego słowa o dziale HR nie mogę napisać. Robią dobrą robotę w rekrutacjach. Współczuję im, że co rusz muszą zatrudniać osoby na te same stanowiska. Są działy, gdzie są gorące krzesła. Gadanie o tym, że zespoły się stale powiększają stąd te same ogłoszenia to niestety kłamstwo. Sugeruję zarządowi zdefiniowanie sytuacji w jakiej firma się znajduje jako sytuacji kryzysowej. To pozwoli na dokonanie działań naprawczych. Chowanie głowy w piasek nic nie rozwiąże. Mimo złego doświadczenia życzę firmie dobrze. Powodzenia

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Key Account Manager?
Wojtek
Inne
 Pytanie

Ekoenergetyka nominowana do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. (usunięte przez administratora)

Houellebecq
Były pracownik
@Wojtek

Panie Bartoszu vel Wojtek, po pierwsze nominacja to nie nagroda. Nominować można wszystko. Po drugie ta nominacja jest dzięki Prezydentowi miasta, który z uporem maniaka robi reklamę tej firmie, w której w Zielonej Górze nikt nie chce pracować poza osobami, kto do niczego się nie nadają. Po trzecie, nagrody i tak Pana firma nie dostanie choćby już z tego powodu, że ma tak fatalne opinie na tym forum - każda kapituła przyznając jakąkolwiek nagrodę zaczyna od sprawdzenia internetu, żeby uniknąć kompromitacji.

Wojtek
Inne
@Houellebecq

Szanowny Panie Władysławie, Właścicielu prężnej firmy konkurującej o pracowników z Ekoenergetyką Nie jestem Bartoszem. Jako obserwator zewnętrzny widzę, jakie jest zapotrzebowanie na osoby o predyspozycjach technicznych i inżynierów w Zielonej Górze oraz techników w firmach nowosolskich, żarskich, świebodzieńskich. Z demografią i liczbą absolwentów w województwie lubuskim nie jest niestety najlepiej. Dlatego też zdaję sobie sprawę z tego, że Wy wszyscy (Ekoenergetyka, Perceptus, Streamsoft, eobuwie, EnergyIt, METAPACK, LUG, LUMEL, Mazel) musicie ciężko konkurować o pracowników. Wiem, że podgryzanie przez firmy z Poznania, Wrocławia czy Berlina nie ułatwia zadania. Tym bardziej, że w dobie pandemii i pracy zdalnej czy nawet hybrydowej dojazd na 1-2 dni w tygodniu do tych miast nie jest trudny. Nie przez przypadek, w województwie lubuskim jest najwyższy udział pracowników zagranicznych w ogólnej liczbie pracowników. Dziwi mnie jednak, że walczycie o pracowników, negatywnie wypowiadając się o firmach zatrudniających. Życzę wszystkim pracownikom i wszystkim firmom aby byli godziwie wynagradzani, aby pracownicy z innych stron Polski i świata chętnie przyjeżdżali do Zielonej Góry i lubuskiego a zarówno Ekoenergetyka jak i inne firmy nie miały problemu z pozyskaniem wartościowych pracowników. Pozdrawiam serdecznie, Wojtek, który ma tyle wspólnego z Ekoenergetyką, że korzysta z taksówek Evity

aktualny pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Wojtek

Jasne, osoba, która nią ma nic wspólnego z Ekoenergetyką wchodzi na to forum kilka razy dziennie, w tym w niedzielę popołudniu i zaciekle broni na wszelke możliwe sposoby firmy, której rzekomo w ogóle nie zna, w dodatku doskonale wie, do jakich nagród firma jest nominowana i w jakich miastach firma ma kontakty. Czy Pan, Panie Bartoszu vel Wojtek jest normalny? Wszyscy w firmie wiemy, że nie ma Pan wysokiego ilorazu inteligencji, no ale już bez przesady. Wszystko, co Pan pisze, to typowy Pana styl. Niech już Pan oszczędzi sobie wstydu, ponieważ i tak wszyscy wiedzą, że to Pan. Naprawdę myśli, że takim pisaniem coś Pan zmieni? Lepiej zabierz się Pan do roboty i zrób coś Pan, bo niedługo z firmy wszyscy poodchodzą.

Wojtek
Inne
@aktualny pracownik

Wchodzę na to forum, gdyż kibicuję Ekoenergetyce i innym zielonogórskim oraz lubuskim firmom. Nie jestem Bartoszem. Jeśli jednak uważa Pan, że jestem to dlaczego nie napisze Pan maila do Pana Bartosza Kubika. Jeśli jest Pan zaniepokojony losem pracowników, to proszę napisać maila nawiązując do postów na goworku broniących Ekoenergetykę. Życzę wszystkim powodzenia.

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Wojtek

Panie, jeśli ma Pan nic do czynienia z firmą Ekoenergetyka, to dlaczego wypowiada się Pan na jej temat na forum branżowym przeznaczonym dla byłych pracowników, aktualnych pracowników i potencjalnych pracowników? Tak, czy owak kompromitacja, Panie Bartoszu, jest Pani już i tak obiektem drwin całej firmy. Ale, jeśli Pan to lubi...

Wojtek
Inne
@Pracownik

Ale jest to też forum dla klientów. A ja jestem klientem Evity i Ekoenu. I z usług tych firm jestem zadowolony.

Do aktualnego pracownika
Pracownik
 Pytanie
@aktualny pracownik

Jakim trzeba być zacietrzewionym osobnikiem, żeby siedzieć non stop na necie i obserwować co dzieje się w firmie? Negować i oczerniać ludzi, którzy ciężko pracują. Jeśli komuś nie odpowiada praca to pisze wypowiedzenie i wsio. Idzie tam gdzie będzie mu lepiej. Robi tak każdy normalny człowiek.

Ktoś w sumie nikt
Pracownik
 Rekomendacja
@Houellebecq

Pisząc, że w firmie pracują tylko Ci, którzy do niczego innego się nie nadają obraża pan i oczernia ponad 300 wykształconych ludzi. Jeśli na tyle jest Pan odważny to proszę podpisać się swoim nazwiskiem.

Raczej
Były pracownik
@Do aktualnego pracownika

Ja tak zrobiłem i zdecydowanie to był dobry ruch.

Fonsi
Były pracownik

Jedno jest pewne - w Zielonej Górze gorszej firmy od Ekoenergetyki nie ma. I to pod każdym względem.

Ktoś
Pracownik

Na miejscu prezesa próbowałbym dowiedzieć się kim jesteś i tu na forum przedstawić cie wszystkim

2
kas
Pracownik
 Pytanie

Co ten hr publikuje na linkedinie posty które powinny byc chyba w prywatnej korespondencji firma-pracownik. co kogo obchodzi do kiedy mozna zrezygnowac z karty sportowej? no chyba, ze chca sie pochwalic tym unikatowym i jakze pozadanym benefitem......... wexcie to zmiencie bo troche wiocha

Papagino
Były pracownik

To najgorsza firma, jaką w ogóle można sobie wyobrazić. Myślą, że są nie wiadomo kim, a w rzeczywistości firma zero. Słabe zarobki, niczego, co miałoby przyciągną i zatrzymać pracownika, złe traktowanie pracownika, niekompetentne osoby na kierowniczych stanowiskach z mentalnością z czasów komuny. Dbają tylko o wizerunek na zewnątrz, a w środku (usunięte przez administratora) Dobrze, że tam już nie pracuję, nie wyobrażam sobie, abym mógł mieć kiedykolwiek gorszą pracę niż w Ekoenergetycelu.

przykro mi
Pracownik

Odnoszę wrażenie, że samemu szefowi nie zależy na tej firmie. Zatrudnia osoby zupełnie niekompetentne: dyrektor sprzedaży i cały dział sprzedaży przypomina kompetencjami wiejskich akwizytorów, nie handlowców. O dziale HR napisano już na tym forum chyba wszystko - oni chyba prowadzą działalność sabotażową, kiedy przeprowadzają rekrutacje i wyraźnie działają na szkodę firmy. Firma ma coraz gorsze notowania w Zielonej Górze i nie tylko. Mimo przyszłościowej branży to firma bez przyszłości, jeżeli nie podejmie się natychmiast działań. Poza tym, przecież logiczne jest, że widząc tak skrajnie negatywne i tak jednoznaczne opinie na temat firmy, nikt z wartościowych osób na rynku pracy nie będzie chciał tutaj pracować, a przecież chyba chodzi o to, żeby zatrudniać jak najlepszych. A szef tym się w ogóle nie przejmuje, obserwuje, jak okręt tonie. Przecież na pewno jest świadomy tego, że w dziale sprzedaży i HR są same niekompetentne osoby i nic nie robi. Taki jest obraz naszej firmy, niestety. Smutny. Ja zaczynam szukać nowej pracy.

Wojtek
@przykro mi

Wszyscy są tacy fatalni a firma odnosi takie sukcesy. Wygrywa kolejne przetargi, zdobywa kolejne rynki, znacząco zwiększa sprzedaż i zatrudnienie. Nie znam firmy od wewnątrz, ale mam wrażenie że wiele postów jest pisanych przez osoby, którym nie było po drodze z Ekoeneregetyką.

chochołek
Pracownik
 Pytanie
@Wojtek

Najpopularniejsze Wszystkie Pozytywna Negatywna Pomocna Niepomocna pawelos 17.06.2020 12:42 FIRMA NAPRAWDĘ EKO . Eko wypłaty (najniższe na strefie) eko premia (brak) eko socjal (brak) nawet eko parking .Najlepsze to to że nawet jeden z właścicieli firmy nie umie odpowiedzieć dzień dobry bo jesteś murzynem co ma zpier... a nie . Firma to jedna wielka ściema która kase bierze z dotacji kasa leci głębokim strumieniem ale nie dla pracowników o niee . W końcu trafi siekierka na kijek . Nie polecam .Pracowałem 2 tygodnie i podziękowałem . Są lepsze firmy obok . Jedyny plus to ludzie z którymi pracowałem Pomocna? Tak21 Nie2 • KB 05.12.2019 23:07 Byłem u nich na rozmowie kwalifikacyjnej. Nic sie nie dowiedziałem. ciagle zadawali pytanie ile bym chciał zarabiać nie informując ile proponują. słyszałem że wszystko zgodne z kodeksem pracy duże wymagania. Zrobili bardzo negatywne na mnie wrażenie tacy januszeJabiznesu szukający fachowców za miskę ryżu. Do tego firma jest daleko za zieloną górą na zadupiu gdzie nie ma zasięgu nawet telefonicznego nie mówiąc o necie. Rozwiązywać tez musiałem u nich testy z pytaniami z elektroniki automatyki i elektryki. To też mi się bardzo nie spodobało tak jak by poważaniem moje wykształcenie i wiedzę. Unikajcie tej dziadowskiej firmy Pomocna? Tak10 Nie • rozwiń odpowiedzi (7) Z Kisielina 12.06.2019 18:08 Zarządzanie za pomocą kija i marchewki, brak szacunku. Wynagrodzenia całkiem spoko,podobne jak w innych firmach. Jeżeli ktoś lubi intrygi i zwodzenie to polecam. Innym radzę zostać w swoich firmach. Są działy, gdzie jest lepiej i są działy, gdzie ludzie powinni przejść szkolenie z zarządzania i nauczyć się szacunku lub w ogóle nie powinni być decyzyjni. Większość z pracowników jest przeciążona. Zamysł firmy i jej produkty są na pewno ciekawe. Pomocna? Tak8 Nie • rozwiń odpowiedzi (6) N. K 06.07.2020 06:33 Warto spróbować i nie kierować się opiniami ludzi, którym "nie wyszło" w firmie, zapewne nie tylko w tej ???? Praca dla osób nie lubiących monotonii,ambitnych, lubiących nowe wyzwania i potrafiących proponować nowe rozwiązania i usprawniać procesy. Spółka zatrudnia już ok. 300 osób i ciągle zwiększa zatrudnienie, jeśli jesteś osobą ambitną to naprawdę nie warto się kierować opiniami ludzi, którym nie wyszło ???? Pomocna? Tak Nie6 • rozwiń odpowiedzi (4) chochołek Nowy wpis 16.10.2020 22:53 Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 sekund. Pracownik Pytanie I znów napisał szef firmy, który nie odpowiada nawet pracownikom "dzień dobry". Panie, daj Pan już spokój ponieważ ośmieszasz się Pan. Gdybyś Pan miał choć odrobinę inteligencji, pisałbyś Pan w nieco inny sposób (jeśli ktoś pisze, że nie zna firmy od wewnątrz, a z drugiej strony oznajmia, że wie o tym, ile i jakie przetargi wygrywa firma, no to ów osobnik pokazuje totalny brak inteligencji i myśli zapewne, że ktokolwiek uwierzy, że ten komentarz pisze ktoś inny niż Pan). W firmie panuje fatalna atmosfera, jest fatalnie zarządzana, pracownicy są bardzo źle traktowani i opłacani, na wyższych stanowiskach są pracownicy niekompetentni, nie próbuje się zatrudniać menedżerów z prawdziwego zdarzenia, którzy rzeczywiście zbudują porządną sieć klientów. I co? Nie wie Pan o tym? doskonale Pan o tym wie. I komu Pan robi na złość? Wyłącznie sobie. Zobaczymy, co będzie za rok czy dwa. Pycha kroczy przed upadkiem, a niebawem będzie Pan powtarzał słowa "miałeś ... złoty róg, ostał ci się jeno sznur".

GN
Były pracownik
@przykro mi

Niestety to ten rodzaj firmy, w której dba się tylko o biznes, swoje cztery litery i ewentualnie o wizerunek, który i tak jest kiepski. O pracowników wcale. Już tam nie pracuje bo szkoda czasu i energii.

1
chochołek
Pracownik
 Pytanie

I znów napisał szef firmy, który nie odpowiada nawet pracownikom "dzień dobry". Panie, daj Pan już spokój ponieważ ośmieszasz się Pan. Gdybyś Pan miał choć odrobinę inteligencji, pisałbyś Pan w nieco inny sposób (jeśli ktoś pisze, że nie zna firmy od wewnątrz, a z drugiej strony oznajmia, że wie o tym, ile i jakie przetargi wygrywa firma, no to ów osobnik pokazuje totalny brak inteligencji i myśli zapewne, że ktokolwiek uwierzy, że ten komentarz pisze ktoś inny niż Pan). W firmie panuje fatalna atmosfera, jest fatalnie zarządzana, pracownicy są bardzo źle traktowani i opłacani, na wyższych stanowiskach są pracownicy niekompetentni, nie próbuje się zatrudniać menedżerów z prawdziwego zdarzenia, którzy rzeczywiście zbudują porządną sieć klientów. I co? Nie wie Pan o tym? doskonale Pan o tym wie. I komu Pan robi na złość? Wyłącznie sobie. Zobaczymy, co będzie za rok czy dwa. Pycha kroczy przed upadkiem, a niebawem będzie Pan powtarzał słowa "miałeś ... złoty róg, ostał ci się jeno sznur".

nimbus
Pracownik

Firma, z dużym potencjałem, ale fatalnie zarządzana przez bufona, który pracownikom nie odpowiada nawet dzień dobry. To człowiek, który nawet nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo jest śmieszny. Biedny człowiek, któremu słoma wystaje z butów.

Washaw
Pracownik
@nimbus

Słusznie powiedziane. Ów zarządzający firmą bufon to taki typowy nuworysz (dla niego to zapewne zbyt trudne słowo), któremu wydaje się, że jest kimś, bo ma pieniądze, a w rzeczywistości jest osobą z bardzo niską kulturą ze słabiutkim wychowaniem. Biedny zakompleksiony mały człowieczek.

Rumcajs
Pracownik
 Pytanie

Owszem, może i zbudował. Tylko, że w biznesie nie jest tak trudno dojść do pewnego poziomu w budowie firmy, znacznie trudniej jest wskoczyć na wyższy poziom. Do tego potrzebni są doświadczeni menedżerowie z prawdziwego zdarzenia, a spójrz, kto zarządza działem sprzedaży. Przecież on nadawał się może do sprzedaży akwizycyjnej na początku lat 90-tych, a nie do budowania i zarządzania profesjonalną siecią sprzedaży. I z kimś takim firma ma się stać potęgą na rynku krajowym i rynkach zagranicznych? Czy firma ma stać się potęgą, płacą pracownikom tak mało i traktując ich bez szacunku? Czy firma ma stać się potęgą, zatrudniając w dziale HR osoby totalnie niekompetentne? Pomijam już fakt, że bufon kulturą osobistą i dobrym wychowaniem na pewno nie wyróżnia się (mówiąc najoględniej).

Kontra
Pracownik
 Pytanie
@Rumcajs

@rumcajs mówisz że nie tak trudno zbudować firmę do pewnego poziomu? Więc powtarzam... pochwal się co osiągnąłeś w życiu, jaką firmę zbudowałeś? Myślę że siedzisz cicho na etacie, bo tylko na tyle było cię stać, mieszkasz z rodziną u rodziców a hejtujesz z zazdrości ????‍♀️

1
Kiro
Inne
@Rumcajs

@Rumcajs Ty po prostu zazdrościsz, żal Ci(usunięte przez administratora)ściska, że sam niewiele osiągnąłeś. Oczerniasz mega ogarniętego człowieka, który wzbudza podziw w Polsce i na świecie, bo tak naprawdę chciałbyś sam być na jego miejscu. No ale, zbuduj coś swojego, własnego, napewno będziesz idelanym szefem tak jak jesteś idelanym pracownikiem.

Ignasia
Pracownik
@Kiro

Jacy biedni i puści są ludzie, którzy uważają, że jesli ktoś ma firmę, to jest kimś, a jeśli nie ma - jest nikim. Wypada tylko współczuć. Odnoszę wrażenie, że dwa ostatnie komentarze napisał sam szef - one są do niego bardzo charakterystyczne, ta sama buta charakterystyczna dla osoby, która nawet nie odpowiada pracownikom "dzień dobry" i który uważa siebie za kogoś mimo ogromnych braków w inteligencji i kulturze. Prawda jest tak, że osoby, które pisały wyżej mają rację - przy obecnym zapleczu kadrowym dojdzie do tego, że za rok czy dwa naszą firmę koncerny przykryją czapką - trzeba zaangażować doświadczonych menedżerów, którzy doprowadzą do tego, że firma zdobędzie silną pozycję w różnych krajach i trzeba to zrobić natychmiast, ponieważ jest to branża nowa i wejdą w to niebawem duże koncerny, które nas za rok, może dwa lub trzy przykryją czapką, jeżeli do tego czasu nie zbudujemy silnej pozycji. Każdy to wie, z wyjątkiem przemądrzałego szefa i zupełnie niekompetentnego szefa, nie mającego pojęcia o wytyczaniu strategii sprzedaży. Zaczynam się rozglądać za inną pracą, ponieważ tutaj nie ma przyszłości - zero rozwoju i przed firmą rysują się kiepskie perspektywy, tylko niestety Covid powoduje, że nadal tutaj pracuję.

Fotograf
Pracownik
 Pytanie

Czy ktoś orientuje się jak wygląda praca fotografa w tej firmie?

Robert J.
Kandydat
 Pytanie

Jakie są zarobki w dziale IT?

KB

Byłem u nich na rozmowie kwalifikacyjnej. Nic sie nie dowiedziałem. ciagle zadawali pytanie ile bym chciał zarabiać nie informując ile proponują. słyszałem że wszystko zgodne z kodeksem pracy duże wymagania. Zrobili bardzo negatywne na mnie wrażenie tacy januszeJabiznesu szukający fachowców za miskę ryżu. Do tego firma jest daleko za zieloną górą na zadupiu gdzie nie ma zasięgu nawet telefonicznego nie mówiąc o necie. Rozwiązywać tez musiałem u nich testy z pytaniami z elektroniki automatyki i elektryki. To też mi się bardzo nie spodobało tak jak by poważaniem moje wykształcenie i wiedzę. Unikajcie tej dziadowskiej firmy

Ciekawa
@KB

@KB a po co Ci w pracy internet i telefon? gierki nie działają czy jak?

ktos
@Ciekawa

no nie wierze! Jak smiesz coś takiego w ogóle pisać. To jest każdego niezbywalne prawo by w pracy miał zasięg gdy ktoś z rodziny moze zadzwonic w jakiejs pilnej sprawie, gdy sam chcesz zadzwonic np do lekarza czy na przerwie chcesz siedziec na necir a wedlug kodeksu masz jej 50min w ciagu dnia! 15min obiadowej + 5min co godzine i nic cie to powinno obchodzic co w tym czasie bedzie ktos robil czy siedzisl e necie czy wisial na telefonie czy stal na glowie

Normalny
@ktos

@ktos: to ja nie wierzę. Ile w tym narodzie roszczeniowosci. To sobie operatora zmień, to będziesz mieć zasięg. A swoją drogą praca to praca, nie ma prywatnych rozmów w trakcie pracy (nawet tych pilnych), zwłaszcza skoro uważasz że należy Ci się aż tyle przerw.

1
Karolina
Inne
@ktos

Każda zatrudniona osoba ma prawo do 15 minut przerwy śniadaniowej podczas której nie wykonuje żadnej pracy. Na każdą godzinę pracy przed komputerem przypada 5 minut przerwy UWAGA! na pracę niezwiązaną z obsługą komputera, czyli np. telefony, praca z papierowymi dokumentami. Te 5 minut to przerwa dla oczu, nie przerwa na rozmowy czy internet. Proszę doczytać dokładnie prawo pracy.

1
ktos
Pracownik
@Normalny

Jesteś psychicznie chorym tyranem, nigdy w życiu nie chciałbym z kimś takim ani u kogoś takiego pracować. To nie Chiny ani Korea by ktoś był czyimś niewolnikiem przez 8h. Wyobraź sobie, że ja i wszyscy moi znajomi mamy i śniadania rano znacznie dłuższe niż 15 min, w trakcie pracy rozmawianiu z rodziną i znajomymi, chodzimy na kawę potem mamy 30 min obiad a na koniec cała zaplanowana praca na dziś jest oddana. Z takim podejściem nigdy nie będziecie mieć ani dobrych ani szanujących się pracowników.

Prius
Pracownik
@KB

Dlatego, że firma zwiększa rok do roku dwukrotnie zatrudnienie.

1
Prius
Pracownik
@Prius

Przepraszam, przez pomyłkę powyzsza odpowiedz nie w tym wątku powinna się znaleźć

Pytanie
 Pytanie

Czy Ekoenergetyka Polska Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

trzaskprask
Były pracownik
@Pytanie

W zależności od tego jaką umowę chcesz taką Ci dadzą. tj. o prace albo zlecenie

Nick
Pracownik

Praca dobra by złapać pierwsze doświadczenie i wyjechać na zachód, gdzie zarobimy 4x więcej.

Eko
Pracownik
 Pytanie

A jak wyglada praca w marketingu? Coś dużo ofert ostatnio. I na dyrektora rownież.

Jonnas

Jeśli chcesz w kółko wykonywać te same czynności i napełniać kieszenie szefowi który nawet nie odpowie Ci dzień dobry, bez jakiejkolwiek możliwości na awans czy rozwój w żadnym kierunku to jest idealne miejsce. W skrócie czeski film, nic nikt nie wie, zaczniesz robić jakąś czynność zaraz przyleci przełożony i każe robić co innego, i tak w kółko. Zwykły pionek. Ludzie są różni, zależy na kogo trafisz, od na prawdę w porządku po toksycznych którzy demotywują do pracy całe otoczenie. Odradzam, straciłem tutaj kilka miesięcy nie wynosząc nic.

pawelos

FIRMA NAPRAWDĘ EKO . Eko wypłaty (najniższe na strefie) eko premia (brak) eko socjal (brak) nawet eko parking .Najlepsze to to że nawet jeden z właścicieli firmy nie umie odpowiedzieć dzień dobry bo jesteś murzynem co ma zpier... a nie . Firma to jedna wielka ściema która kase bierze z dotacji kasa leci głębokim strumieniem ale nie dla pracowników o niee . W końcu trafi siekierka na kijek . Nie polecam .Pracowałem 2 tygodnie i podziękowałem . Są lepsze firmy obok . Jedyny plus to ludzie z którymi pracowałem

3
pszemo

Zwalniają bez powodu i podania przyczyny powołując się na to, że jesteś na okresie próbnym i nie mają obowiązku cię informować. To prawda i mają rację, ale mimo wszystko jest to słabe. Forma zwolnienia również była żałosna. Położono mi dokument na biurku jak mnie nie było. Przełożony wzruszył ramionami a dział HR to jest zupełnie obco działającą komórką, która rzadko ma czas na rozmowę. Szefowie nie odpowiadają na twoje "dzień dobry" choć rozumiem, że nie muszą, bo są ważni bardzo i taka odpowiedź mogłaby sprawić, że stracą szacunek do samego siebie. Brak szkolenia, brak jakiegokolwiek wdrożenia w pracę powiedzenia jak co działa np. kiedy są przerwy na lunch gdzie się odbijać gdzie podpisać. Wszystko to jedne wielkie chodzenie w ciemnościach. 4 gości do pomocy i każdy mówi co innego a szef krzyczy i poniża. Nigdy się z czymś takim nie spotkałem.

Zostaw merytoryczną opinię o EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - Zielona Góra

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

    Zobacz opinie na temat firmy EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 11 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
Przejdź do nowych opinii