Opinie o Sunzinet Polska Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sunzinet Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sunzinet Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sunzinet Polska Sp. z o.o. w Gdańsk

ITakUsuna

Rotacja spora, typowy branch w polsce, dziadowskie technologie. Pseudo specjalisci. CEO z restauracji :D

@ITakUsuna

Dziękujemy za podzielenie się spostrzeżeniami dotyczącymi pracy w naszej firmie. Komentarze są dla nas ważne, pomagają zrozumieć oczekiwania pracowników i klientów. Rotacja pracowników jest wyzwaniem w branży IT. Staramy się stworzyć stabilne środowisko pracy i zatrzymać talenty. Inwestujemy w nowoczesne technologie i otwieramy się na sugestie pracowników w tym zakresie, jeśli tylko dzielą się tym wewnątrz firmy i ze swoimi przełożonymi. Z poważaniem, Zespół HR

ex rekruterka

Jako były pracownik działu HR, zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Drodzy PHP developerzy czy front-endzi z Vue.js. UCIEKAJCIE!!! Aż słów brak jak bardzo źle zarządzana jest firma. Sami złotouści! W momencie kiedy jesteś na nie i argumentujesz to wychodzi się na osobę, która tworzy nie miłą atmosferę w pracy. Zwolnienia absolutnie z zaskoczenia, firma nie przygotowana na offboarding czy nawet outplacement. Niestety w moim przypadku skończyło się l4 w związku ze stresową sytuacją. Niestety w firmie nie spotkałam się z empatią. Dodatkowo dział HR wycofał swoje rekomendację po zgłoszeniu firmy do PIP w związku z zaniechaniem wydania świadectwa pracy. Pracownicy uznali to za personalny atak. Jeżeli sam/sama nie rozpiszesz sobie planu rozwojowego to nie masz na co liczyć. Wybór firmy zdecydowanie był jednym z największych błędów jakie popełniłam. Powtórzę! UCIEKAJCIE!!!!!

@ex rekruterka

Dziękujemy za podzielenie się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami dotyczącymi pracy w naszej firmie. Każda opinia jest ważna i stanowi dla nas cenną lekcję, jak możemy ulepszać nasze procesy i środowisko pracy. Decyzje o zwolnieniach są trudne i podejmowane z pełną świadomością ich wag i konsekwencji. W branży technologicznej zmieniające się wymagania projektów mogą prowadzić do trudnych decyzji dotyczących zatrudnienia. Staramy się zarządzać takimi sytuacjami profesjonalnie. Nasz dział HR wspiera pracowników zarówno podczas zatrudnienia, jak i offboardingu. Wiemy też, że w takich sytuacjach perspektywy pracodawcy i pracownika mogą się różnić. Ważne jest posiadanie jasnego planu rozwoju zawodowego dla każdego pracownika. Oferujemy szkolenia i możliwości awansu, ale zachęcamy również do aktywnego kształtowania własnej ścieżki kariery. Z poważaniem Zespół HR

Kajetan Z. Nowy wpis

Miałem przyjemność zaczynać pracę w tej firmie w czasie powstawania Polskiego oddziału. Już na wstępie zaznaczę, że jak każdy początek i ten nie był łatwy... Wynikało to głównie z komunikacji, która w dużej międzynarodowej firmie nie jest łatwa do ogarnięcia. Mimo to z biegiem czasu komunikacja ta w znacznym stopniu się poprawiła i jest na wysokim poziomie. Aktualnie pracuję na stanowisku Senior Lead Fullstack developera. Technologie wiodące w firmie oparte są o języki takie jak PHP, Go, Javascript i wiele innych, więc jest w czym wybierać. Ścieżka kariery oparta jest głównie o ambicje kandydata, stawki są proporcjonalne do umiejętności dev'a, z czym zaznaczam, można kwestionować stawkę w oparciu o argumenty na rozmowach rocznych. Dodatkowym atutem według mnie jest przyjazna atmosfera w biurze, osoby godne zaufania oraz ciekawe projekty dla "graczy" ze światowych rynków. Dodam, że każdy programista ma budżet osobisty oraz czas w godzinach pracy na rozwój w nowych technologiach. Myślę, że młodsi jak i bardziej doświadczeni programiści znajdą w tej firmie coś dla siebie. Pozdrawiam

Martyna Nowy wpis

Od 2 lat pracuję w Sunzinet i chciałabym trochę opowiedzieć o tym jakie zmiany przeszedł proces rekrutacji w firmie. Dołączyłam do zespołu jako druga osoba z działu HR, mój proces rekrutacyjny był sprawny i szybki. Mimo braku studiów psychologicznych zostałam wzięta pod uwagę w procesie. :) Po dołączeniu do firmy jako dział HR usprawniłyśmy wiele procesów i stworzyłyśmy nowe "work flow" by umilić proces jeszcze bardziej. Pracę w Sunzinet szczególnie polecam osobom, które chcą nauczyć się nowych rzeczy i mieć realny wpływ na kształtowanie się struktury w firmie. :) Co do benefitów, zgadzam się jak najbardziej z koleżankami poniżej. Elastyczność jak najbardziej można zaliczyć do jednego z większych benefitów tutaj. Można pracować 100% zdalnie, z każdego miejsca na Ziemi.

Julia Nowy wpis

W firmie SUNZINET Polska jestem już trzeci rok i z czytym sumieniem mogę polecić każdemu pracę w tej firmie :) Warto nadmienić, że firma jest w fazie rozwoju i praca w niej w szczególności będzie ekscytowała osoby, które lubią budować od podstaw, nie boją się wyzwań związanych z projektowaniem procesów oraz chcą mieć realny wpływ na kształt organizacji. Pracownicy mają dużą autonomię oraz decyzyjność co sprawia, że można realnie wdrożyć swoje plany oraz pomysły w życie, przekuć myśli w akcje. Dodatkowym atutem jest swobodność, elastyczność oraz zaufanie. Praca jest możliwe w formie zdalnej, z dowolnego miejsca na świecie w związku z tym workation jest na wyciągnięcie ręki. Jeżeli potrzebujesz wyjść do lekarza bądź masz umówioną wizytę u weterynarza w ciągu dnia to nie ma problemu, żeby pogodzić to z pracą. Duży nacisk kładziony jest na proaktywność, rozszerzanie woich kompetencji oraz budowanie świadomości biznesowej. Przez szeroki zakres obowiązków mam możliwość odkrywania swoich mocniejszych oraz słabszych stron. Firma pozwala na ekperymenty, z następującą po tym walidacją rezultatów. Benefity w postaci indywidualnego rocznego budżetu szkoleniowego przysługującemu każdemu na różnego rodzaju konferencje, książki, studia czy kursy to jeden z najlepszych benefitów w kontekście samorozwoju :)

Ewa Nowy wpis

Jestem związania z SUNZI już półtora roku i jak w każdej organizacji, z którą przyszło mi pracować są rzeczy lepiej i gorzej rozwiązane. Z zaskakujących dla mnie plusów to na pewno płaskość struktury i budżet szkoleniowy (naprawdę można z niego korzystać, a nie tylko na papierze :) ) Praca z naszym niemiecką siedzibą główną jest różna na różnych stanowiskach - w marketingu jest jest naprawdę sporo co jest mega fajnym doświadczeniem i co pozwala też cały czas mieć kontakt z językiem EN lub DE (zależy jakiego kto używa). To co doceniam najbardziej to elastyczność godzin i miejsca - fakt, że mogę godzić swoją pracę z treningami oraz wyjazdami poza PL treningowymi to dla mnie największy benefit. Warto pamiętać, że jest to firma, która ma kulturę organizacyjną trochę pomiędzy start-upem a korporacją, więc niektóre procesy są super poukładane, a niektóre dopiero się budują.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sunzinet Polska Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Specjalista IT Service Desk
Jelenia Góra
KCM Clinic S.A.

Pracuję w SUNZINET Polska na stanowisku spoza IT. Podczas rekrutacji firma zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Terminowy kontakt z HR, zadania sprawdzające kompetencje, otwarta komunikacja, bez tendencyjnych pytań. Wdrożenie merytorycznie dobrze przygotowane. Już pierwszego dnia pracy poznałam sporą część zespołu, główne projekty i kluczowe działania. To sprawiło, że bardzo szybko odnalazłam się w nowym miejscu. Polski zespół nie jest duży, natomiast firma dba o dobre relacje z niemiecką częścią SUNZINET. Struktura w firmie dość płaska, decyzje podejmowane szybko, duża otwartość na nowe pomysły - to bardzo cieszy. Dla mnie to super szansa na wykorzystanie kompetencji, które mam w nowym środowisku (w IT pracuję od niedawna).

ITakUsuna

@ITakUsuna

M

Prawowałem na stanowisku Leaderskim. Nie polecam. Projekty się sypią. Ogromna rotacja ludzi. Bardzo złe zarządzanie firmą. Uciekać!

@M

Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z pracy w naszej firmie. Pragniemy zapewnić, że ciągle dążymy do poprawy zarządzania naszymi projektami i zespołami. Rozumiemy, że branża, w której działamy, jest dynamiczna i wymaga ciągłego dostosowywania się do zmieniających się warunków rynkowych. Z tego powodu, czasami pojawiają się wyzwania, takie jak konieczność reorganizacji niektórych projektów lub zmiany w zespołach. Staramy się zarządzać tymi sytuacjami z największą starannością i uwzględnieniem dobra zarówno naszych pracowników, jak i firmy. Rozumiemy, że może to być frustrujące i że zmiany te mogą wpłynąć na doświadczenia naszych pracowników. Dlatego jesteśmy otwarci na szczere rozmowy i sugestie, które mogą pomóc nam w ulepszaniu naszych metod zarządzania i środowiska pracy. Z poważaniem, Zespół HR

ex rekruterka

@ex rekruterka

Nowy pracownik

Sam proces rekrutacyjny bardzo udany. Sprawny! ok 1,5 tyg.od 1 rozmowy do podpisania umowy. Bardzo jasne komunikaty. Wiele możliwości podjęcia współpracy: b2b, UoP, zlecenie. Atmosfera w firmie bardzo fajna. Zdecydowanie agile vibe, a nie korpo vibe. Elastyczne podejscie do zatrudnienia. Zdecydowanie można mówić o możliwościach rozwoju i nauce. Dod. bardzo fajny dodatek finansowy na indywidualny rozwój!

Nowy pracownik

Dobra atmosfera, ciekawe projekty, dobrzy ludzie. Organizacja słucha potrzeb i wymagań stawiamych przez kandydatów i pracowników. Super jest elastyczne podejście do pracy - można pracować zdalnie lub z biura. Na pewno nie jest to korpo, które stawia ogromne wymagania i wypluwa pracowników. Serdecznie polecam, szczególnie dla ludzi, którzy mają pasję i chcą się rozwijać.

Zostaw merytoryczną opinię o Sunzinet Polska Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Sunzinet Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sunzinet Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunzinet Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sunzinet Polska Sp. z o.o.
  • Szafarnia 6 lok. 47
    80-755 Gdańsk

Sunzinet Polska Sp. z o.o.