Opinie o Asseco Data Systems S.A. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Asseco Data Systems S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Asseco Data Systems S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asseco Data Systems S.A. w Łódź

Łukasz

ADS to taka firma w której zarząd wraz ze związkiem zawodowym Solidarność potrafi obniżyć pensje pracownikom bez ich wiedzy. Dno i wodorosty po prostu.

Ragnar

Szukam pracy jako pracownik wsparcia sprzedaży i wrożeniowiec w firmie integratorskiej. Przeglądam opinie o różnych firmach. Wszędzie narzekanie. Może mi ktoś podpowie (mi się nie udało znaleźć), która firma ma dobre opinie i warto tam aplikować?

Maja

@Binarski a jak wygląda kwestia rozwoju zawodowego w Asseco Data Systems? Czy są organizowane szkolenia, dzięki którym można podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Jest wyznaczona ścieżka kariery i możliwość uzyskania awansu, tak aby osiągnąć wyższe wynagrodzenie? Jest to ważny aspekt, który jest brany przez wiele osób pod uwagę przy wyborze miejsca pracy.

AntyKorpo
@Maja

Korpo-bełkot jakiego dawno tu nie widziałem :D Tylko prowadząc własną firmę można osiągnąć sukces. Pracując na etacie można co najwyżej osiągnąć wiek emerytalny.

Letuce
@Maja

Szkolenia czy droga rozwoju te pojęcia są traktowane wybiórczo czyli nie dotyczą każdego. Polecam szukać pracy w innych krajach gdzie pracownik wykonuje czynności z pasją przy szeregowej pensji w branży IT grubo przekraczającej 300 tyś PLN rocznie. Ten kraj nadrabia jedynie ceną pracy dlatego sporo firm otwiera tutaj swoje komórki i wykonuje uciążliwe czynności przy tutejszych jej kosztach. Logiczne, podobnie jak przeważająca specyfika puli zleceń tutaj wpadająca.

Maja

@Byly pracownik a jak ta sytuacja wygląda odnośnie przepisów prawa pracy? Przecież jest okres wypowiedzenia. Czy byłeś zatrudniony na umowę o pracę czy miałeś podpisaną jakąś inną umowę, że musiałeś zakończyć pracę z dnia na dzień? @Terms na forum niedozwolone jest używanie pseudonimów, ani jakichkolwiek innych określeń wskazujących na konkretnego pracownika firmy. Takie wpisy mogą być usuwane przez administratora.

Binarski
@Maja

Cześć, pracowałem ADS w Szczecinie i polecam. Moim zdaniem jest super. Świetna ekipa, zarząd który dba o ludzi i ich szanuje. Biorąc po uwagę, że wcześniej pracowałem dla kilku korporacji, muszę powiedzieć, że tu jest naprawdę miło. Uwierzcie mi, wiele znanych zachodnich korpo, może się od uczyć... Jedyny minus, trochę za niskie płace...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Asseco Data Systems S.A. na stanowisko Programista Java? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Maja

Na stronie internetowej Asseco Data Systems, znalazłam informację, że firma poszukuje aktualnie osób chętnych do pracy na stanowisku Młodszy Programista do oddziału w Łodzi. Należy posiadać 1 rok doświadczenia w branży IT na stanowisku Testera, Programisty lub Administratora. Wszystkie szczegóły znajdziecie pod linkiem: https://kariera.assecods.pl/Oferta/83d2dadf-6b58-40bd-8e1d-99095b9193db/4 Czy ktoś jest zainteresowany ofertą? Zamierzacie wysłać swoje aplikacje? Możecie to zrobić do 31.12.br. Jeżeli zostaniecie zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, koniecznie podzielcie się z nami jej przebiegiem. Każda informacja poparta osobistym doświadczeniem jest cenna dla użytkowników forum.

Daniel

Żadna firma nie narazi się na oczywisty problemy i nie zwolni bez konkretnej przyczyny!!

Były
@Daniel

Zawsze może powiedzieć, że robi oszczędności i zwalnia z przyczyn ekonomicznych. To nie do udowodnienia że sądzie, że zwalnia sie pracownika bo jest lepszy niż jego przełożony, ktory zwyczajnie boi się o swoj stołek.

hyd
@Daniel

robi sie to tak : 1. zwalnia z dyscyplinarka powod whatever 2. pracownik idzie do sadu pracy iwygra 3. ma racje ale woli isc na porozumienie ugode moze jakies odszkodowanie niz byc przywrocony do pracy bo go tak zeszmacili....4 .patrzac dlugokresowo i tak firma pozbywa sie sporego kosztu.... i moze spokojnie zaraz zatrudnic stazyste lub kontraktora latweg do wywalenia na zbita morde lub w ostecznosci absolwenta co bedzie robil za guziki ... koszty panie koszty

Maja

@anonymous forum gowork służy do prowadzenia dyskusji na temat firm odnośnie tego jakimi są pracodawcami. Należy pisać o firmie, której dotyczy wątek. Nie jest to odpowiednie miejsce do publikowania linków, które nie dotyczą tematu. Takie być usunięte przez administratora na mocy regulaminu.

Remik

Podpowiedzcie czy rekrutacja w firmie jest trudna?

Poldek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy, warto aplikować?

Byly pracownik
@Poldek

Nie warto. Sposob traktowania pracownikow, by sie ich pozbyc dosc drastyczny. Kop w (usunięte przez administratora) nagle, bez uprzedzenia I 45 minutes na zabranie manatkow z kilkunastu czy nawet kilkudziesieciu lat pracy. Nie wystawianie na prosbe pracownika opinii. I nie chodzi o zwolnienie z powodu zlej pracy, bledow pracownika a bez zadnej konkretnej przyczyny.

Maja

@ktoś i nikt mógłbyś powiedzieć coś więcej o Twoich doświadczeniach z pracy w Asseco Data Systems? Jak pewnie zauważyłeś ostatnio w komentarzach trochę brakuje konkretów. Co takiego sprawia, że odradzasz innym pracę w tej firmie? Długo w niej pracowałeś?

Młody
@Maja

Maja, 'ktoś i nikt' to ten sam osobnik, który w styczniu podpisywał się jako 'nick' a w kolejnych miesiącach jeszcze inaczej. Mieszkaniec wschodniej strony miasta Łodzi, który nie wie co to numer IP. Kiedyś miał neta tylko we wtorki, teraz ma w poniedziałki. Dawno temu sprzedał akcje Zeto, zwolnił się (wyleciał?) i nie dotarło do niego, że już nie ma Zeto. Jest Asseco Data Systems, Biuro w Łodzi, o którym nie ma zielonego pojęcia. Kolega ze Szczecina ma takiego Niemca, który przyjeżdża ciągle do jego kamienicy i powtarza, 'To kamenyca mój dziadek, ty Polak szanuj ten dom, my tu wrócimy'. Chore, nie?

@Młody

Chore to za mało powiedziane, to ... . Taki Pan KTOŚ, udziałowiec Spółki, który nic nie robił, bo pracować to musieli młodzi nieudziałowcy, całe dni spędzał na gadaniu z innymi udziałowcami na co kase z dywidendy wyda. Potem skasował kolejne miliony za udziały a teraz mu sie nie podoba, że wszyscy mają równe prawa i że on też musi pracować. Odejdź ktoś, nikt Cię tu nie trzyma.

gama
@formalista

Formlisto, widać mobbing cię nie dotknął, poczekamy, pożyjemy, zobaczymy. Karma wraca.

@gama

Mobbing mnie nie dotknął, jak zresztą wszystkich oprócz jednej Pani co się z drugą Panią pokłóciła i obie sobie mobbing zarzuciły. Z karmą to Ty nie kminisz. Ona w-r-a-c-a. Jak kogoś uderzysz to karma Ci odda, ktoś Ciebie uderzy też. A może się przestaw pozytywnie - zrób coś dobrego, to karma Ci odda czymś dobrym dla Ciebie. Potrafiłbyś?

Młody

Nie psychiatryk, a geriatryk. Internet w domu starców włączyli i posypało postami.

G. Ano. N

Nie masz klasy 'rycerzu' wyzywając kobietę w biały dzień. O białogłowach rycerze nie mówią. Sami potrafią sobie z nimi poradzić. Nawet giermkowie nie winią kobiet za swoją impotencję. Tylko ciemnoskórzy amerykanie w złotych łańcuchach rapują nieładnie o jakiś fokach. A czemu nie winisz tego, który uciekł jak okręt tonąć począł ? Senior Rodriguez pewnie się cieszy z twojej ciemnoty, bo nie krewetki a homary zajada i szampanem popija.

Maja

@Geronimo33niestety nie mam takich informacji. Może ktoś z obecnych pracowników będzie w stanie pomóc z odpowiedzią na Twoje pytanie.

Geronimo33

Maja A wiesz ile płacą w Szczecinie na stanowisku operatora pakowacza..?

Pogoń Pogoni.
@Geronimo33

Lepiej płacą niż Amazon, Zalando, Lidle, Biedronki.

Maja

@Pogoń pogoni. rozumiem, że Ty pracujesz w Asseco Data Systems i masz aktualne informacje na temat tego co się dzieje w firmie. Jak wygląda praca w nowym oddziale w Szczecinie?

Maja

@Monter Długo już pracujesz w Asseco Data Systems? Możesz powiedzieć coś więcej na temat swoich doświadczeń z firmą?

@Maja

@Maja już nie pracuję. Moje doświadczenia - do mniej więcej 2015 roku - bardzo dobre, bardzo przyjemna firma, przyjazne stosunki. Potem (mniej więcej 2015) zaczęło się powoli kruszyć tu i ówdzie, zaczęto zwalniać dobrych pracowników. Odechciewa się pracować w takiej atmosferez

Pogoń pogoni.
@Monter

Nie pracujesz i nie wiesz, że dział jest po prostu przeniesiony do Szczecina. W Szczecinie operatorzy są zatrudniani. Szkoda,że w Łodzi zwalniają, ale w Szczecinie zatrudniają. Mogliście się przenieść. Piękne miasto i jeszcze Pogoń!

@Monter

Asseco Data Systems powstało 4 stycznia 2016 roku. Jak mogłeś pracować tam przed 2015 rokiem?

@formalista

Drogi Formalisto Asseco Data Systems powstało przez połączenie kilku spółek, znam więc pracę w tej firmie sprzed nowej nazwy jako pracownik starej spółki

@Pogoń pogoni.

Napisz proszę czy w Szczecinie są przyjęcia na operatorów maszyn. jak się pracuje w tamtym oddziale? Jaka atmosfera i zarobki? Jakie maszyny?

@Pogoń pogoni.

Pogoń Pogoni.
@zefarek

Spóźniłeś się. Rekrutacja zakończona. Wolne miejsca są dla osób do kompletowania zestawów dla podpisu cyfrowego, ale nie znam się na tym - inna lokalizacja. Zobacz na www.

@Pogoń Pogoni.

Ok dzięki.

Geronimo33

A czy ktoś orientuje się, ile zarabia miesięcznie lub na godzinę Młodszy Operator Urządzeń Kopertujących, w Asseco...? Zastanawiam się, czy warto aplikować....

gama
@Geronimo33

Zależy w Łodzi czy w Szczecinie, w Łodzi wszyscy operatorzy są zwalniani.

@gama

Zwalniani po okresie próby, czy jak? No i ile zarabiają średnio...?

@Geronimo33

@Geronimo33 zwalniani są wszyscy operatorzy, bo nie ma dla nich już pracy. Powoli wygaszają ten dział. Albo ni epowoli

Maja

@tiruriru Ty również masz możliwość zostawienia opinii. Chętnie usłyszymy o tym jakie są Twoje doświadczenia z pracy w firmie. Jakie są jej plusy, a czemu warto by się jeszcze przyjrzeć.

Młodszy
@Maja

@Maja, tiruriru to przecież to ta sama osoba co wcześniej. Nawet nick, nie ważne, co znaczy dzisiaj brzmi dość staroświecko. Co on ma pisać, jak tu się pracowało za czasów Gierka? Słusznie domyślił się, że to nikogo nie zainteresuje.

@Młodszy

nie ta sama osoba, skoro już mnie wywołano do tablicy. Piszę o moderowanej dyskusji, bo to prawda przecież, nikt się z tym nie kryje. Gratuluję bardzo innowacyjnego nicka.

Młodszy
@tiruriru

A co do innowacyjności nicków, to polecam internetowy słownik slangu miejskiego: słowo-Tiruriru: Tiruriru: stosunek płciowy, czyli małe bzyku-bzyku - Masz ochotę na małe tiruriru? - Jasne, tylko wezmę prysznic :)

@Młodszy

a dziękuję za douczenie, ja używam tego słowa w znaczeniu "pitu-pitu", ale jak kto woli oczywiście, język się rozwija i zmienia. Co do meritum rozmowy - ZETO też się zmieniło, w moim przekonaniu zostało okrojone, trochę jak drzewo obcięte z gałęzi, zostaje tylko pień - który też już powoli obumiera.

Maja

@pracuś możliwość poznania jasnej ścieżki rozwoju to rzeczywiście cenna informacja dla pracownika. Czy firma w jakichś sposób ułatwia informatykom proces rozwijania kompetencji?

@Maja

już przerwijcie tę moderowaną dyskusję...

pracuś

Aktualnie trwa wdrożenie systemu ocen okresowych i ścieżek rozwoju przez HR. Już niedługo każdy będzie dokładnie wiedział jaka będzie standardowa ścieżka dla jego stanowiska, jakie kursy i kiedy musi skończyć, ile lat doświadczenia wypracować aby wskoczyć na kolejny szczebelek. Póki co wszyscy się rozwijają, gdyż informatyk, który stanie w miejscu po kilku latach stanie się nieużyteczny, ale samo sformalizowanie ścieżek kariery zależy od tego w jakim pionie się pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Asseco Data Systems S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Asseco Data Systems S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Asseco Data Systems S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Asseco Data Systems S.A.