Euro Labora

Opinie o Euro Labora

kolega

maru - 2013-09-17 20:00:11 kolego JA powiedz ćoś więcej na temat biura aml job servise jak mozesz skat jechaleś bo ja mam też jechachej, ja nie narzekam jak pracujesz to masz. (usunięte porzez administratora) bardzo szybko znalazła mi prace i bylem w szoku (mam slaby niemiecki) bo poskladalem dokumenty do innych biur i do teraz nie mam odpowiedzi. aml job service (usunięte porzez administratora) zaproponowala mi prace w Rostocku i po 4 dniach bylem juz w pracy. mam super majstra, robota ok. pozdrawiam i POLECAM!!! bardzo mila i szybka obsluga!!!

zadowolony

Witam, ja siedze w pracy w Monachium i jestem zadowolony z AML job service. pracuje juz 4 tygodnie- zaliczki mam zawsze na czas i z wypłaty tez jestem zadowolony. wedlug mnie pani Aleksandra jest pelna profesjonalistka i nigdy mnie nie zawiodla. jak ktoś pracować nie potrafi i kompletnie nie zna jezyka to tak się dzieje. proszę nie piszcie takich glupot!!!

maru

Chyba wszystkie agencje sa lepsze niz AML Job service... masakra co tam sie z ludźmi wyrabia. Jesli chcecie mieć pewna prace to w zyciu nie korzystajcie z ich usług bo wrócicie bez kasy i bez pracy. Szkoda ze Polak mądry po szkodzie ;(

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euro Labora kandydat na stanowisko Tokarz CNC (Buchen) ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
remik

W jakim charakterze na budowie?

lukassio

Witaj to normalna cena za pokoj. Mozna zawsze szukac na wałsna reke mieszkanie jednopokojowe ale tez sie z mediami zaplaci 500 euro na dwóch to prawie to samo. Freiburg to studenckie miasto wiec ciężko o mieszkanie ogólnie. Pozdrawiam

martka

z chłopakiem również dostaliśmy oferte pracy do Freiburga, Ja do pracy w magazynie ,a chłopak jako pomocnik budowlany, oferta spoko,ale powiedziano nam ,że 300euro miesięcznie od osoby za pokój,to drogo jest,czy znacie może gdzieć coś tańszego ?

ryba

jako operator ale jeszcze nie wiem gdzie bo sie nie odzywają

ryba

witam czy ktos wybiera sie z euro labary do pracy w austri na budowe.ja mam wyjazd 12 sierpnia

remik

Czy ktoś wybiera się do pracy w Austrii w charakterze kafelkarza?Jakie warunki przedstawiają?

Kamil

Witam ,chwiałem podzielić się opinią i tym co osobiście doświadczyłem przez firmę Euro Labora. Całkiem niedawno otrzymałem propozycje pracy wraz z znajomym. Mieliśmy wyjechać do pracy na stanowisko elektryk utrzymania ruchu do Niemiec, pod Ulm. Decyzję musieliśmy podjąć w trybie natychmiastowym . Po przyjeździe na miejsce ( 800 klm ) okazało się że nikt w biurze nie był przygotowany na nasze przybycie. Pracy o której była mowa nie było dla nas,w ostateczności zaproponowano nam prace na budowie. Zapewniono nam ją na tydzień.Mimo tak ciężkiego początku ,podpisaliśmy umowę na 6 miesięcy.Tym bardziej że zapożyczyliśmy na wyjazd.Po czym pojawił się problem z zakwaterowaniem ,musieliśmy czekać 5 godzin aż znajdzie się miejsce dla nas. W miejscu w którym mieliśmy zamieszkać nie było dostępu do kuchni ,pokój miał 2metry na 3metry. Z zaznaczeniem że był to pokój dwu osobowy.Panował w nim straszny smród i bałagan . Warunki spartańskie .Prosiliśmy o zmianę kwatery ,odmówiono nam .Zupełnie co innego zapewniano nam podczas rozmowy telefoniczne .Euro Labora zapewniła nam ciekawą wycieczkę na własny koszt i sporo stresu .

czarnawx

Witam! Mam pytanko czy ktoś pracuje bądz pracował na tasmie we Freiburgu? Mam wyjazd tam ale chciałabym sie cos dowiedziec... pozdrawiam!

GrzegorzS04

aga - 2013-07-17 12:07:38 Też chciałabym wyjechać ale już na stałe. Lecz chcę zacząć od pracy w pewnej firmie. Ale lepiej wyjechać do Austrii czy do Niemiec? Jakie macie doświadczenia, co byście doradzili? pozdrawiam, AgaWiesz,przez lata pracowałem w Niemczech ale teraz dostałem dobrą ofertę do Austrii i zamierzam skorzystać.Oferta jest naprawdę dobra.

aga

Też chciałabym wyjechać ale już na stałe. Lecz chcę zacząć od pracy w pewnej firmie. Ale lepiej wyjechać do Austrii czy do Niemiec? Jakie macie doświadczenia, co byście doradzili? pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Agnieszka

Czy ktoś wie czy ejst możliwość wyjechania z Euro Labory na 6-8 tygodni? Mam tu na myśli wyjazd na magazyn jako pakowaczka.

GrzegorzS04

super - 2013-07-10 12:17:56 mam tyle pytań, bo nie chcę jechać i gdzieś (usunięte przez administratora), że tak powiem :) a jak jest z urlopami żeby do domu przyjechać? Dzięki za tę opinię.Mam nadzieje,że skorzystam z ich usług w najbliższym czasie i będę zadowolony.

GrzegorzS04

super - 2013-07-10 11:26:53 to widze, że porządne podejście, a do jakich miejsc można trafić, w sensie regionu? szefowie dobrze traktują?Zależy gdzie jest oferta i czy ją przyjmiesz.Ja najczęściej pracowałem na Bayern,tam jest dużo pracy,bo to przemysłowy region. Tak,jak pisałem nie spotkałem się ze złym traktowaniem. Zgłoś się do agencji,wyślij CV.Pewnie cos znajdziesz.Np.dziś Labora proponowała mi pracę od 22 lipca do Freiburga.

lukassio

Euro Labora to jedna z niewielu rzetelnych pośredników pracy na polskim rynku, pracuje juz drugi rok przez ta firme w roznych krajach u róznych ich partnerów ( Niemcy Austria) i nie moge narzekac. Kasa na czas! to najwazniejsze, wszystkie info przed wyjazdem łacznie z informacja która wysyłaja na maila gdzie sie ma czlowiek zjawic na mieszkanie, o ktorej gdozinie do pracy i u kogo sie zameldowac, pełna profeska. Agencje na miejscu sprawdzone mila obsługa. Dziewczyny w biurze miłe zaliczki załatwiaja zawsze na czas wiadomo ze trzeba uprzednio ich poinformaowac wszystko jest w karcie wyjazdowej pracownika. Szczerze powiem traktuja ludzi z szacunkiem... Niemiecki trzeba wszedzie znac jak sie chce jechac do tych krajów pracowac. Firma godna polecenia!

GrzegorzS04

super - 2013-07-10 10:31:51 a jak tubylcy przyjmują przyjezdnych z Polski? nadal jesteśmy traktowani jedynie jako tania siła robocza?Od 12 lat pracuję w Niemczech i nie spotkałem się z jakąś dyskryminacją ze strony pracodawcy czy współpracowników.Raz tylko w pewnej agencji gdy czekaliśmy na umowy,szef się trochę wkurzył,bo rozmawialiśmy głośno,śmialiśmy się itp.Wtedy wyszedł i powiedział,że mamy rozmawiać po niemiecku.To jedyny przypadek gdy spotkałem się z tym,że ktoś miał jakieś "ale" do mojego pochodzenia.Musze przyznać jednak,że wówczas było nas 17 osób i naprawdę robiliśmy duży harmider w biurze.Poza tym nigdy nie spotkałem się z wrogością w pracy.Poza tym,przy podpisywaniu umowy podpisuje się deklarację,że nie będzie się nikogo dyskryminować ze względu na kolor skóry czy narodowośc lub religię.Kilka razy podpisywałem takie zobowiązanie.

GrzegorzS04

super - 2013-07-10 10:24:34 to naprawdę fajnie, że zapewniają kwaterę. jasne, że samemu trzeba płacić, ale jakby jeszcze samemu trzeba było szukać to (usunięte przez administratora) bada :)Czasem jest tak,że niektóre niemieckie agencje,które nie współpracują z polskimi nie zapewniają kwater ale i teraz coraz więcej takich agencji stara się załatwiać kwaterę,bo wiedzą,że przyjeżdżają ludzie z Polski.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Labora - Racibórz

• Jak się pracuje w Euro Labora?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Labora tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Labora?

Euro Labora