Elektryk

Eindhoven
Oferta opublikowana22.04.2024
Oferta wygasa16.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Obowiązki

  • wymiana instalacji elektrycznych w domach, sklepach i lokalach użytkowych
  • praca od poniedziałku do piątku
  • praca na jedną zmianę
  • możliwość nadgodzin w soboty

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywna/dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • niewymagane duże doświadczenie, możliwość przyuczenia
  • certyfikat VCA (możliwość wyrobienia na terenie Holandii)
  • znajomość rysunku technicznego, schematów elektrycznych

Oferujemy

  • holenderskie warunki zatrudnienia
  • stawka: jest ustalana na podstawie doświadczenia zawodowego
  • zakwaterowanie
  • samochód służbowy na dojazdy z zakwaterowania do miejsca pracy i odwrotnie
  • pełen pakiet socjalny

Dodatkowe informacje

  • Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: holandia@euro-labora.com
  • W temacie e-maila proszę wpisać podany w ogłoszeniu numer referencyjny: ELEK/NL/2022
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1