3 Dodaj opinię
3 362 424 5 1

Opinie o Euro Labora

Filtruj opinie po kryteriach:

miro1157

Wyjechałem rok temu za pośrednictwem Euro Labory, do Austrii, jako cieśla szalunkowy i do dzisiaj jestem z Ich pomocy bardzo zadowolony. W wypadku problemów kontaktuję się z Panią Dorotą i wiem, że mogę na Nią liczyć.

Lech

Pracowałam za pośrednictwem Euro Labora i miło wspominam. Dobrze zorganizowany wyjazd, praca i mieszkanie.

Tak3Nie

Arkadiusz Z.
 Rekomendacja

Polecam wszystkim tę Firmę.Miałem okazję pracować od 3 lat za jej pośrednictwem.Jest wiarygodna, od początku aż do końca interesuje się swoim pracownikiem.Potwierdzam, że zawsze umowa odnośnie pracodawcy austriackiego, miejsca zamieszkania jest zawsze wiarygodna.Negocjują zawsze dobre stawki godzinowe dla pracownika. W przypadku jakichkolwiek problemów Panie są zawsze gotowe do pomocy.Zawsze Panie rekruterki proszą o potwierdzenie podjęcia pracy po przyjeździe na miejsce przyszłej pracy. Moja jedyna uwaga to taka,że trzeba znać język choć podstawy, żeby się dogadać, niestety nie da się pić alkoholu, trzeba być trzeźwym i odpowiedzialnym, należy szanować pożyczony sprzęt i poliera! Moja też taka uwaga do wszystkich przyszłych pracowników, którzy pracują dzięki Paniom rekruterkom, aby pamiętali o przysłowiowym podziękowaniu za ich trud i czas spędzony w internecie dla nas,za przysłowiowe -dziękuję_, świąteczne życzenia. Będzie to dla nich forma podziękowania i satysfakcja ze spełnionej roli.Pozdrawiam wszystkie Panie w Euro-Labora. Polecam wszystkim, Firma bardzo wiarygodna,godna zaufania po obu stronach.

Maestro
@Steff

Hej Steff. W Northeim jest spoko praca na 3 zmiany , mieszkania załatwia agencja. Nie tzeba znac jezyka niemieciego. jet tam w firmie Kierownikktorysie urodzil w Niemczech ale rodzina jest z polski i mowi po polsku , jest spoko i mozna sie dogadac on rozdziela robote. Pozdrawiam

Pracodawca

Aktualność
REKRUTACJA

Nasza Agencja proponuje oferty pracy zagranicznych pracodawców (Austria, Niemcy, Holandia) w różnych zawodach.

Wszystkie szczegóły i aktualne oferty znajdziecie w zakładce "Oferty Pracy" oraz na naszej stronie: Agencja Pracy Euro Labora

Czekamy na Wasze zgłoszenia!
Fack

Nie polecam katastrofa

Adrian
@Fack

Czego konkretnie nie polecasz? Twoja wypowiedź na chwilę obecną jest, mało zrozumiała, gdyż w żaden sposób jej nie uzasadniłeś. Mógłbyś to zrobić? Na pewno osoby odwiedzające ten wątek chciałyby poznać Twoje doświadczenia zawodowe związane z firmą Euro Labora.

Nowy

Witam. Jak jest na wentylacji. Jakie stawki?

@Nowy

O którym dokładnie z ogłoszeń dostępnych na stronie internetowej firmy Euro Labora piszesz? Przeglądałem najświeższe oferty pracy i nie znalazłem żadnej, która pasowałaby do Twojego zapytania. Mógłbyś to sprecyzować? Zachęcam.

Łucja

Faktycznie - firma Euro Labora właśnie szuka kogoś na stanowisko Montera Wentylacji w Austrii. Oferują pełen pakiet socjalny, co już jest warte docenienia, bowiem nie każdy pracodawca je zapewnia. Musimy jednak poczekać, aż osoba z interesującą Cię wiedzą zechce dodać coś od siebie. A już wysłałeś do nich swoje CV, czy jednak chcesz z tym jeszcze poczekać?

Arkadiusz Z.
 Rekomendacja

@Arkadiusz Z.

Fajnie, że podczas kontraktu masz dobry kontakt z koordynatorem. Taka pomoc jest nieoceniona. Napisz proszę o warunkach zakwaterowania. W jakim są standardzie i czy pracodawca opłaca kwaterę i ubezpieczenie pracownika? Twoje doświadczenie bardzo pomoże innym starającym się o pracę.

Mir

Czy ktoś pracował jako zmywacz naczyń w Niemczech.

...

Marcinku, rodzinnie opisujecie firmę negatywnie od pół roku. Wylewacie swoje bolączki, wymyślacie wyssane z palca głupoty. Wymagaliscie złotych gór obiecywaliscie najlepsze wyniki a co pokazaliście ?? Wystarczy pracować 8 godzin i można fajnie zarobić. Ale trzeba pracować. To słabe że obrażacie koleżanki i kolegów. Słabe jak wasze wyniki i to co robiliście tu. Niestety taka jest prawda. Ale my jesteśmy ponad tym. Życzę wam powodzenia i pozdrawiam. I tyle reklamacji

Robert

Nie bardzo rozumiem co miałeś na myśli pisząc swoja opinię. Czy mógłbyś doprecyzować czy jesteś pracownikiem Euro Labora? Jeśli tak może spróbuj napisać kilka słów o pracodawcy. Zależy mi na opiniach o warunkach zatrudnienia, wynagrodzenia i atmosferze w pracy. Proszę pracowników o wpisy, bo tylko dzięki Waszym komentarzom będziemy mogli dowiedzieć się, czy pracownicy są zadowoleni z zatrudnienia?

Magdalena

Nie wiem, czy pamiętacie, ale Euro Labora to dynamiczna firma zajmująca się pośrednictwem pracy w kraju i za granicą. Osobom poszukującym pracy oferują oferty pracy zagranicznych pracodawców (Austria, Niemcy) w różnych zawodach. Ich pracownicy zatrudnieni są bezpośrednio u pracodawców zagranicznych. Wystarczy, że odwiedzicie ich stronę: http://euro-labora.com/oferty-pracy i wybierzecie odpowiednią dla siebie ofertę. Może ktoś z Was szuka za ich pośrednictwem zatrudnienia? Czekam na Wasze wpisy.

punisher

Pracuje ktoś w Lennestadt? Dostałem tam ofertę i chcę ją zweryfikować.

qwerty
@punisher

Jeżeli do Indukant w Lennestadt to nie warto

Tak2Nie

wercia

Mam pytanie. Czy agencja pośrednictwa pracy, może pobrać sobie pieniądze , za mieszkanie do 14 dnia miesiąca , niezależnie czy się mieszkało tylko tydzień czy parę dni? Niestety mam taką sytuację w tej agencji...

qwerty
@wercia

uciekaj od nich jak najszybciej, szkoda czasu u nich marnować

marcin

(usunięte przez administratora) obiecują stala prace a po 3 tyg redukowali zaloge

wercia

Mam pytanie. Czy agencja pośrednictwa pracy, może pobrać sobie pieniądze , za mieszkanie do 14 dnia miesiąca , niezależnie czy się mieszkało tylko tydzień czy parę dni? Wyjechałam do pracy z tej agencji właśnie i potrącono mi zamieszkanie tak...

Steff

Witam, dostalem oferte na obsluge maszyn cnc w northeim, warto tam jechac? Moze ktos tam pracowal i wie cos na temat tej pracy i warunki, zakwaterowanie. Czy ogolnie jest spoko czy gnoj jak w niektorych miejscach? Pozdrawiam

Maestro

@Maestro

Witam, a jak samo zakwaterowanie, mieszkanie normalne czy jakis hotel pracowniczy i jaka cena? Pozdrawiam

upadły anioł
@Steff

też jestem ciekaw tej oferty

Konrad

Czy jest tak dobrze, że nikomu nie chce się pisać?

Tak2Nie

Zainteresowany

Podpowiedzcie jakie warunki pobytu organizuje firma?

Barti

Witam może ktoś był i wyrazi Swoje opinie o pracy przez Euro Labore w miejscowości Dahlenburg na mieszanie produktów w zakładzie produkcyjnym zgodnie z procedurą?

Tak8Nie

Agata

@Jamnikt, czy próbowałeś kierować swoje uwagi do osób odpowiedzialnych za daną sytuację? Jeśli czułeś się nieusatysfakcjonowany przebiegiem procesu rekrutacji, czy próbowałeś podjąć rozmowy z szefostwem? Czy takie rozmowy przyniosły oczekiwane rezultaty i udało Ci się wyjaśnić sytuację?

Jamnikt
@Agata

Tak jak napisałem, w czwartek (14.06) Zostałem zbyty przez rekruterkę w krótkiej rozmowie. Naiwnie (!) myślę że osoby które rekrutują osoby do pracy za granicą, traktują potencjalnych pracowników i obecnych pracowników jednostkowo tzn gdy zaistnieje problem, pochylają się nad sprawą i starają się sprawę wyjaśnić zaistniały problem, tym bardziej taka agencja jak Euro-Labora, która ma przecież dobrą opinie w internecie. Przez pare dni łudziłem się że jest jakieś nieporozumienie i pracownicy Agencji szybko to wyjaśnią, ale cóż do dziś nie mam żadnego info w mojej sprawie, ani przeprosin, nic. Ja wydzwaniać już nie mam zamiaru bo i po co ? Co może szefostwo zrobić? Po za tym takie dopominanie się jest lekko upokarzające, ale opinię mogę zostawić. Naiwność 2 : Może Euro - Labora czyta komentarze na Gowork;u i szybko skojarzy kto piszę bo być może jestem tylko odosobnionym pechowym przypadkiem i się zreflektuje Pozdrawiam M.W.

Tak2Nie1

Jamnikt

PIATEK : Hurra dostałem wraz z partnerką dostałem pracę w Buggingen, PROSZĘ CZEKAĆ NA MAILA Z UMOWĄ TO TYLKO FORMALNOŚĆ W PONIEDZIAŁEK BĘDZIE W SKRZYNCE (11.06) słyszałem ze słuchawki, ok poszedłem do kierownika złożyłem wypowiedzenie, poszli na rękę za porozumieniem stron, ach to sobie do wyjazdu ( 18.06 ) odpocznę. PONIEDZIAŁEK : Brak maila. z umową hmmmm WTOREK : Brak maila z umową , telefon do rekruterki, nie wie ALE PROSZĘ O CIERPLIWOŚĆ UMOWA NAPEWNO BĘDZIE. ŚRODA: Brak maila CZWARTEK : Brak maila z umową, telefon do rekruterki JA NIE WIEM DLACZEGO...zbycie w stylu nie zawracać głowy. Wiec tak, jestem bez pracy. PONIEDZIAŁEK 18.06 Euro-Labora Zamieszcza OGŁOSZENIE o pracę, tam gdzie my się rekrutowaliśmy. Teraz sami oceńcie sobie tą Agencje Pracy

Tak9Nie

Agata

Czy ktoś może podpowiedzieć użytkownikowi @Steff? @Steff, a może znasz już odpowiedzi na swoje pytania? Czy w dalszym ciągu jesteś zainteresowany pracą w firmie? @anonymous, możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Czy, jeśli nie byłeś usatysfakcjonowany pracą, próbowałeś podejmować rozmowy z kierownictwem w celu poprawy sytuacji?

anonymous

Janusz; Pracowałem w tej agencji nie polecam . Nie dbają o pracowników(usunięte przez administratora) Jeszcze raz nie polecam

Agata

Czy ktoś aplikował ostatnio do Euro Labora? @Steff, czy aplikowałeś już do firmy? Koniecznie podziel się z nami informacjami na ten temat. @Maestro i @ miro1157, dziękuje, że podzieliliście się swoimi spostrzeżeniami na temat warunków pracy w Euro Labora. Wasze opinie będą dużą pomocą dla osób, które tak jak @Steff są zainteresowani pracą dla Euro Labora.

TakNie1

Steff

Nie jestem jeszcze pracownikiem. Dostalem dopiero propozycję wyjazdu za kilka dni. I chcialbym wiedziec czy mozna liczyc na kogos z tej firmy w kwesti jezyka itp. I jak wygladaja mieszkania ich koszty.

@Steff

Euro Labora tylko wynajduje Ci pracodawcę na terenie Austrii (Niemiec) i ten Ci zapewnia mieszkanie (jestem w Austrii od roku i nie są tragiczne, bywają też b. dobre). Co do języka to najlepiej znać, bo nikt z Euro Labory nie będzie przy Tobie, aby przetłumaczyć, co masz teraz zrobić. Jedyne co mogą zrobić, to dołączyć Cię do osoby niemieckojęzycznej, ale musisz dać im znać wcześniej, że jest taka potrzeba.

Agata

Czy któryś z użytkowników forum pracuję aktualnie w firmie Euro Labora? Możecie podzielić się informacjami na temat możliwości rozwoju w firmie? @Steff, jak rozumiem nie jesteś pracownikiem Euro Labora a jedynie osobą korzystającą z ich usług? @Wojtek, jesteś aktualnie pracownikiem firmy? Czy podzielisz się z nami wiedzą na temat benefitów pozapłacowych w Euro Labora?

Wojtek

Widać jak jest cisza na forum to z reguły dobrze się pracuje.

Agata

@Witold, to prawda, osoby zadowolone z pracy rzadziej wypowiadają się na gowork.pl. A Ty obecnie pracujesz w Euro Labora, czy znasz firmę ze słyszenia? Zapraszam też innych do komentowania - jak wam się obecnie pracuje? Co sądzicie o tym pracodawcy? Warto aplikować?

Witold

Mam wrażenie patrząc na forum, że ludzie są zadowoleni dlatego tak rzadko piszą!

Amatorka

Podpowiecie coś o pracy dla pakowaczki w Buggingen? Jakie warunki, dojazd i język?

Tak15Nie

Za co mają 4 gwiazdki? Za to że wysyłają ludzi za minimalne stawki godz? Że trzeba samemu wszystko załatwiać? Dziwne Nie dałbym więcej ka 2 gwiazdki. Pozdrawiam Panią Kinge jedyna obrona kobieta w tej firmie.

Tak9Nie
Agata

Dla zainteresowanych: w sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko Rekrutera. Czy ktoś z Was może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą na tym stanowisku? Jakie warunki zatrudnienia oferuje Euro Labora? Jak wygląda proces rekrutacyjny na to stanowisko? Z ilu etapów się składa? Część pracodawców przeprowadza rekrutację w kilku etapach, na każdym wymagając od potencjalnych kandydatów innych umiejętności. Dla osób zainteresowanych ofertami w pracy wszelkie informacje na temat rekrutacji będą bardzo przydatne w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Zostaw opinię o Euro Labora - Racibórz

Chcę opublikować: