Opinie o Euro Labora

Za co mają 4 gwiazdki? Za to że wysyłają ludzi za minimalne stawki godz? Że trzeba samemu wszystko załatwiać? Dziwne Nie dałbym więcej ka 2 gwiazdki. Pozdrawiam Panią Kinge jedyna obrona kobieta w tej firmie.

Bartek

Czy jesteście przekonani, że nie można o agencji napisać cos dobrego? Opinie na tym forum są dość podzielone!

Agata

@byly pracownik - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Euro Labora? W sieci pojawiło się kilka ofert pracy na stanowiska techniczne na terenie Polski i zagranicy - czy agencja zapewnia zakwaterowanie w przypadku zagranicznych umów? Te informacje będą cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Norbi

Różne mogą być sytuacje ale to nie zmienia faktu, że agencja jest fajna.

Lech

Pracowałam za pośrednictwem Euro Labora i miło wspominam. Dobrze zorganizowany wyjazd, praca i mieszkanie.

Norbi

Euro Labora to świetna agencja, przekrój prac jest imponujący.

Agata

Zastanawiasz się nad pracą w Austrii ale ten rynek jest Ci zupełnie obcy? Zajrzyj do zakładki " Życie w Austrii". Być może informacje w niej zawarte pomogą podjąć Ci decyzję. ;)

M

Do Euro Labora jest mnóstwo ogłoszeń teraz, chociażby Operator wózka widłowego wysokiego składowania - niemieckie warunki zatrudnienia jest naprawdę w porządku, zwłaszcza z niemiecką umową i wypłatą w euro, należy pamiętać że jest trzykrotnie lepiej niż w Polsce

byly pracownik

to dobra firma polecam

pablitos

mam opcje jechac wlasnie do tej agencji do pracy na wózku widlowym,mozesz konkretniej opisac jak sie to tam odbywalo

olo1408

To chyba widza na jazdach probnych kto jak jezdzi i wtedy podejmuja decyzje, czy jest inaczej i biora jak leci?

Mechi

@olo1408 z tego co mi wiadomo warunki nie są złe, tutaj wiele jednak zależy od ludzi z którymi się mieszka. Tak to ogólnie podobno bardzo fajna praca jako operator wózka widłowego. W tej chwili na Ingolstadt szukają pracownika branży logistycznej i trzeba mieć doświadczenie i znać język angielski.

olo1408

Witam, czy ktos moze opisac jak wygladaja warunki mieszkaniowe w ingolstadt (praca jako operator wozka widlowego)

Marcin

Bylem dzisiaj.Zdalem test i jade w styczniu.

Marcin

Byłem dzisiaj na tescie, przeszłem go pomyślnie w styczniu mam wyjazd, ktoś jeszcze?

Adam

nie było trudna ale troche sie czekało na swoją kolej, trzeba było rozlorzyc skrzynie, zrobic slalom powoli i dokładnie. powodzenia

maxiking
@Adam 18.11.2015 11:38

a kiedy masz teraz wyjezdzac?? w styczniu?? chcialem sie zorientowac ile po odliczeniu podatku mozna tam zarobic na czysto

nie znam

tom

Czy jest możliwość podjęcia pracy bez znajomości języka?

KROPEK

Agecja Polsce i zagranica bardzo fajna i rzetelna,a co firmy w Buggingen ta niestety robi sobie nic z ludzi...tyle na temat...

Czy ktoś jedzie w połowie sierpnia do pracy do Ingolstadt na wózkach widłowych w zakładach audi?

adam

Witam, czy ktoś aplikował na elektryka do Austrii.

Mateusz Cz.

Widzę że poziom osób szukających pracy w Laborze - katastrofa! Każdy mądry kto jeździł już do pracy za granicę wie że EURO LABORA to POŚREDNICWO PRACY a nie PRACODAWCA. Ludzie ogarnijcie temat! Pośrednik przedstawia wam oferty od pracodawców zagranicznych. Euro Labora nie może Wam dać więcej kasy lub nagle zmienić bo oni nie mają wglądu do pieniędzy.. Ja pracuje w Austrii - właśnie odpoczywam na urlopie (pozdrawiam miłe Panie z Labory) i mam stawkę godzinową + 26,40 €diety + 15 € na mieszkanie. Nie pomyślałem że ktoś może wypisywać jakieś głupoty na ich temat, bo już dawno bym wystawił pozytywną opinie. Pozdrawiam !

Weronika

Dla mnie to dziwne wysylac zdj sylwetki. Od kiedy to ma w pracy jakieś znaczenie. Rozumiem jakies modelki czy coś..

Weronika kiedy dokładnie jedzie Twój chłopak .Czy ma już jakieś dokumenty. Mój mąż tez ma jechać do Ingolstadt na wózki.

weronika

Witam. Z tej strony Weronika. /moj chłopak na dniach ma wyjechać do pracy przez tą agencję na wózki widłowe. Elektryk czy mogłabym do Ciebie jakiś kontakt? Bo niby wszystko gra ale jednak zaniepokoiła mnie twoja opinia.

weronika

emma

hej chce podjac prace w okolicach Freiburg przyszły tydz z euro labora jest ktos jeszcze kto sie waha zastanawia?czekam na odp p.s faktycznie dziwnie te zdj sylwetki ale niemcy maja rózne dziwactwa ..

ktoś

Cześć, Ma może ktoś info jak wygląda praca na miejscu? Czy płacą na czas? i jakie są warunki mieszkalne na początku? Pozdrawiam

bezrobotny

Witam ja własnie jutro jade do Ingolstadt i tez miałem testy w Pszczynie

wesoly
@Robert 30.10.2015 21:21
Witam ja własnie jutro jade do Ingolstadt i tez miałem testy w Pszczynie

chcialem sie zapytac czy testy byly trudne czy w miare latwe bo po niedzieli tesz chce tam jechac

chętny

Cześć, brak ktoś z was udział w testach na wózki widłowe w Pszczynie? Jak tak to na czym polegają te testy? Czy ktoś z Was pracuje jako operator wózka w Ingolstadt? Pozdrawiam Tomek

panieeeeeeeeedajpanspokoj@poczta.pl

Przez jakiego pośrednika niemieckiego jesteście ?

jola
@panieeeeeeeeedajpanspokoj@poczta.pl 11.06.2015 09:26
Przez jakiego pośrednika niemieckiego jesteście ?

hej odezwij sie jak mozesz na meila beyonce851@wp.pl p.s tez chce ppodjąc tam prace!

MY

hej wszystkim jest takie pytanie z naszej strony moje i kolezanki czy ktos z was musiał wysłac zdjecie całej sylwetki do tej agencji? chcemy z kolezanka wyjechac jako pakowaczka do niemiec i kazali wyslac zdjecie na tle dzwi lub sciane. troche to dla nas dziwne jest :/

lol

A jak z dojazdami do pracy od miejsca zakwaterowania w Freiburgu-Tiengen do Heitersheimu do pracy ?

Ula
@lol 24.05.2015 09:13

Prawie wszyscy dojeżdżamy pociągiem. Firma kupuje/daje nam kase na bilet miesięczny. Ewentualnie jak ktoś jest z autem na miejscu to jak ma miejsce wolne to można się z nim zabrać.

kinia

Witam, czy ta agencja jest pewna?? Jedzie ktoś może do freyburga??albo ktoś tam był ??

hfddx
@nela 20.05.2015 10:22
Pracowałam we freiburgu. Praca w porządku, nic trudnego. Zarobki mogłyby być wyższe

nela
@hfddx 24.05.2015 09:27
A gdzie mieszkałaś w tym Freiburgu, ile wynosilo zakwaterowanie? jak z transportem do pracy. dzięki za odp....

Ja płaciłam 300, ale koleżanki 350, wiec to zależy gdzie się trafi. Dojeżdżałam do pracy pociągiem, ale byli i tacy którzy dojeżdżali z innymi samochodami.

kama

Napiszcie coś więcej o mieszkaniach w Buggingen? Jest szansa pokoju tylko dla siebie z dostępem do neta? Albo najwyżej poszukania sobie później pokoju poza agencją?

blabla

polecam wszystkim, zamiast tutaj wypisywać i bawić się w głuchy telefon poprostu zadzwonić do biura i spytać :)

Pablo

Witam! Czy mógłby się ktoś konkretnie wypowiedzieć na temat pracy pakowacza w Buningen? Tj. zarobki na czysto, koszty życia i warunki mieszkaniowe.

praca

Jak z pracą na wózkach w Ingolstadt styczniu. Jedzie ktoś?

mona

mieszkania w buggingen drogie ludzie rezygnuja z pracy sami nie wiem czy jeszcze tam potrzebuja

wyjazd

no widze ze jezdzicie caly czas z eurolaborem ale powiem szczerze ze jasie jeszcze waham .. moze ktos teraz przed swietami wrocil i moze powiedziec jak tam bylo. jakie warunki sa wam proponowane w ramach wyjazdu? prosiłbym o konkretne informacje. z góry dziękuje za pomoc i udzielenie mi jakiś informacji

wyjazd

;)

Czy orientuje się ktoś jak jest z wyjazdem po Nowym Roku do pracy w Ingolstadt. Był ktoś w Pszczynie w grudniu,do kogoś dzwonili?

pilne!!!!

Cześć wszystkim potrzebuję wiedzieć kiedy jest jazda próbna w Pszczynie w celu wyjazdu do Ingolstadt.Proszę o odpowiedź

czy ktoś pojechał na jazdę próbną do Ingolstadt 17 grudnia ,ile osób potrzebują ,czy ktoś wie coś więcej?

olek

dostał ktoś już wyplatę za ten magazyn w Buggingen? ile to wychodzi, bo nie wiemy czy się starać czy nie...500euro za mieszkanie na osobe? to duzo.

rusztowaniowiec

Witam,a jak dla monterów rusztowań jest ogólnie praca,i jakacy sa czy nie jedzie sie jako podróznik czasem.

;;;

No ładnie kombinują ściągają ludzi do Pszczyny,wożą ludzi nawet do Niemiec.Dzwonią mówią -jest pan zakwalifikowany i wyjazdu nie ma.Ktoś powinien w końcu to wyjaśnić, co to za firma?Z tego co wiem to ludzie się nawet z pracy tu w Polsce się pozwalniali,bo już będzie wyjazd. Co jest grane?

krótki
@;;; 05.12.2014 19:27
Zwolniłem się , bo miałem wyjechać we wrześniu po jeździe próbnej w Ingolstadt. I co siedzę w domu, a tu dalej rekrutacja trwa...

Jeżeli się zwolniłeś i czekasz, to zadzwoń do Euro Labory, co ci szkodzi? Ja mam jechać na 17.12 na próbki i jak będzie ok, to od 12.01 mam prace, z tego co wiem, to szukają jeszcze 4 facetów, bo ma być ogólnie 5. A skoro byłeś na jazdach próbnych i zdałeś pozytywnie, to może wezmą cię od ręki. Pozdro!

;
@krótki 10.12.2014 09:26

Byłeś na jeździe próbnej w grudniu, jak z wyjazdem do pracy?

chomik

Ja byłem na jeździe próbnej w Pszczynie i w Niemczech w sierpniu w Ingolstadt i do tej pory cisza.

bolek

czy ktoś po próbnej jezdzie w Pszczynie 12.11.14 wyjechał

miro

a jak wygląda sprawa z językiem niemieckim

Zostaw opinię o Euro Labora - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Labora