Euro Labora

3.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Euro Labora

Arkadiusz Z.
 Rekomendacja

Polecam wszystkim tę Firmę.Miałem okazję pracować od 3 lat za jej pośrednictwem.Jest wiarygodna, od początku aż do końca interesuje się swoim pracownikiem.Potwierdzam, że zawsze umowa odnośnie pracodawcy austriackiego, miejsca zamieszkania jest zawsze wiarygodna.Negocjują zawsze dobre stawki godzinowe dla pracownika. W przypadku jakichkolwiek problemów Panie są zawsze gotowe do pomocy.Zawsze Panie rekruterki proszą o potwierdzenie podjęcia pracy po przyjeździe na miejsce przyszłej pracy. Moja jedyna uwaga to taka,że trzeba znać język choć podstawy, żeby się dogadać, niestety nie da się pić alkoholu, trzeba być trzeźwym i odpowiedzialnym, należy szanować pożyczony sprzęt i poliera! Moja też taka uwaga do wszystkich przyszłych pracowników, którzy pracują dzięki Paniom rekruterkom, aby pamiętali o przysłowiowym podziękowaniu za ich trud i czas spędzony w internecie dla nas,za przysłowiowe -dziękuję_, świąteczne życzenia. Będzie to dla nich forma podziękowania i satysfakcja ze spełnionej roli.Pozdrawiam wszystkie Panie w Euro-Labora. Polecam wszystkim, Firma bardzo wiarygodna,godna zaufania po obu stronach.

6
Robert
Inne
@Arkadiusz Z.

Fajnie, że podczas kontraktu masz dobry kontakt z koordynatorem. Taka pomoc jest nieoceniona. Napisz proszę o warunkach zakwaterowania. W jakim są standardzie i czy pracodawca opłaca kwaterę i ubezpieczenie pracownika? Twoje doświadczenie bardzo pomoże innym starającym się o pracę.

Maestro
@Steff

Hej Steff. W Northeim jest spoko praca na 3 zmiany , mieszkania załatwia agencja. Nie tzeba znac jezyka niemieciego. jet tam w firmie Kierownikktorysie urodzil w Niemczech ale rodzina jest z polski i mowi po polsku , jest spoko i mozna sie dogadac on rozdziela robote. Pozdrawiam

8
miro1157

Wyjechałem rok temu za pośrednictwem Euro Labory, do Austrii, jako cieśla szalunkowy i do dzisiaj jestem z Ich pomocy bardzo zadowolony. W wypadku problemów kontaktuję się z Panią Dorotą i wiem, że mogę na Nią liczyć.

4
Lech

Pracowałam za pośrednictwem Euro Labora i miło wspominam. Dobrze zorganizowany wyjazd, praca i mieszkanie.

3
anonim Nowy wpis
Inne

Ten wspomniany pokój jednoosobowy to jest norma tu w agencji chyba? Przynajmniej u mnie w ofercie do Uhingen widnieje w sekcji z zakwaterowaniem. Na operatora wózka się wybieram, tylko ciekaw byłbym ile to będzie kosztować? I czy polecacie te ofertę? miasto znam ale firmy nie bardzo

damian krk Nowy wpis
Kandydat

witam. jestem nowy i nie wiem co i jak. chcialbym wyjechac za granice do pracy. co mi jest potrzebne do tego. nie mam prawo jazdy. duzo zalatwiania, ktos mi pomoze z tym.

Józek Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie

Dzień dobry. Pracowałem przez Euro Labora w Austrii od 15.11. 22 - 13.01.23. Krótko, ale jedno co mogę powiedzieć to że firmie nie mam nic do zrzucenia. Kontakt od samego początku do końca był wzorowy. Podobnie było z pracodawcą którym był Ing. Gerhard Eder. Wypłaty zawsze były przed czasem i wypłacone wg godzin przesłanych przez leasingobiorcę (w moim przypadku Bau Bast z Pilling). I tu już same NEGATYWY!!!!! Na początku wszystko ok. Robota przydzielona(narzędzia własne) i do dzieła. Wszyscy zadowoleni( tak myślałem). Ale po tygodniu przyszło podpisać godziny i zaczęła się jazda. To brak długopisu, to nie mam czasu - podpisze w biurze i wyślę zdjęcie, albo po prostu nie było na budowie nikogo kto mógłby złożyć podpis. Dostarczenie listy godzin osobiście do biura w Polling tez niczego nie załatwia bo: nie ma szefa, nie ma odpowiedzialnego za budowę człowieka, lup muszą sprawdzić na budowie postępy prac. Moim zdaniem robią to by skroić godziny w taki sposób by się pracownik nie zorientował.W moim przypadku udało im się za listopad ii grudzień. W styczniu Przyszła wypłata i pasek. Szybka weryfikacja (poprosiłem Edera o przesłanie otrzymanych z Bau Bastu kopi list z godzinami) i okazało się że Bau Bast oskubał mnie na ponad 600 euro! Żeby było śmieszniej, gdy poinformowałem (przez współpracownika mówiącego po niemiecku i zarazem pracownika tej firmy) o obciętych godzinach jeden z kierowników Bau Bastu szedł w zaparte: to jest nie możliwe, żadna godzina nie została obcięta, przecież zaproponowaliśmy mu przejście do nas na etat, on to sprawdzi i oddzwoni. Więc wysłałem mu zdjęcia podpisanych i wysłanych do Edera przez Bau Bast godzin.(usunięte przez administratora) proponuje się przejście na etat? Podsumowując - mogę z czystym sumieniem polecić firmę Euro Labora każdemu,jednak przestrzegam przed pracą dla Bau Bnast.

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Zadowolony Krzyś
Pracownik
 Pytanie

Witam, pracuję przez laborę 4 rok i jeszcze nigdy nie została mi przelana wypłata przez nich. Zawsze przez pracodawce który był w austrii. Jeżeli miałem problem z odległoscia mieszkania badz mieszkaniem to zawsze pani Dorota słuzyła pomoca. Zgłosiłeś to do labory ze miałeś taka odległość z mieszkania na budowę?

Franz Nowy wpis
Były pracownik
 Problem

Z takimi sugestiami zgadzam się z firmami porwadzonych przez połamane i poplątane firmy polsko niemieckie. Jak widzę w ofercie jest malarz a piszą o ślusarzach. i taka sugestia o stawkach że do jest OK jak na plskie pieniądze, kpina totalna płaci się za pochodzenie a nie za prace , niech tam (usunięte przez administratora) ci wszyscy habla habla łącznie z turasami to zobaczymy jak zaczna doceniiac Polskich pracowników. (usunięte przez administratora) że jak na polskie pieniądze do dość , co za (usunięte przez administratora) Jak nie chcą dać wam minimum 18 eur netto pro st. to mnijcie to w (usunięte przez administratora)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euro Labora kandydat na stanowisko Tokarz CNC (Buchen) ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Henryk
Kandydat

Euro Labora według mnie jest ok. Pozdrawiam.

Henryk
Kandydat
 Rekomendacja

Moja opinia o firmie Euro Labora jest zadawalajaca.

Jurek
Pracownik

Szukam pracy w Austrii na produkcji lub w fabryce,magazynie lub pomocnik budowlany lub drogowy

Olga
Inne
@Jurek

Chyba będzie najlepiej, jak przejrzysz po prostu oferty firmy, albo prześlesz CV, może mają jakieś wolne stanowiska. Znasz język?

screwthe10
Kandydat
 Pytanie

Na jakie zarobki może liczyć spawacz Mag/TiG w EL?

Robert
Inne
@screwthe10

A jakie masz doświadczenie? Bo wypłata pewnie zależy od twoich kwalifikacji.

screwthe10
Kandydat
@Robert

8 lat jako ślusarz oraz Spawacz Mag.

Karolina
Inne
@screwthe10

To faktycznie sporo. Widzę, że dalej nikt nie odpowiedział ale tak z ciekawości to na jakie widełki byś liczył?

zainteresowany
Kandydat
 Pytanie
@Robert

Z doświadczeniem lepiej płacą?

Iza
Kandydat

A kobiety zatrudniają

Beata
Inne
@Iza

To pytanie czy stwierdzenie? Bo akurat szukam pracy.

Marcin 160676
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry, jestem operatorem żurawia wieżowego, czy mógłbym dostać nr telefonu do jednej z tych miłych Pań która mnie z rekrutuje, a w późniejszym czasie zapewni pomoc i opiekę na kontraktach? Z góry dziękuję, lub proszę o kontakt narazie na maila, tam odpowiem na wszystkie pytania. m.mizol@wp.pl Pozdrawiam

Administrator

Podobno pracując jako Cieśla można liczyć na 10600 na rękę. Czy to prawda?

#Eurolaborateam
Inne
@Administrator

Dzień Dobry , Tak , ale 10 600 ZŁOTY przy przepracowanych 160 h w miesiącu . A każda nadgodzina jest przez Austriackiego PRACODAWCĘ dodatkowo 50% płatna .

anonim
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Inna82
Były pracownik

Jeśli podpisuję się umowę o pracę,to pracodawca ma obowiązek tą pracę zapewnić. A nie umywać ręce i zwalać winę na zagranicznego pracodawcę. Nikt za to nie ponosi żadnej odpowiedzialności,jak można wysłać pracownika do pracy i chwilę później okazuje się że zostajesz bez pracy, przeważnie jest tak ,że siedzisz ",tam" nie zarabiasz a za np.zakwaterowanie musisz zapłacić.Wracasz do pl oczywiście na a własny koszt,suma summarum po takim"udanym wyjeździe do pracy" jesteś na minusie.

ciesla75
Pracownik
@Inna82

Pracuję przez agencję Euro Labora od lat, panie w biurze zawsze stają na wysokości zadania . Fakt początki również były takie jak @Inna82 opisuje ale to wszystko za sprawą mojego braku wtedy języka niemieckiego i braku jakiejkolwiek komunikacji z polierem na budowie . Tylko nigdy nie miałem pretensji o to do EL , bo wiem że nie oni są moim PRACODAWCĄ a tylko POŚREDNIKIEM o czym też mówi umowa z nimi podpisywana ,,że kierują nas do PRACODAWCY którym jest zagraniczne biuro ". Nie mają wpływu na to , bo to nie one szukają nowych einsatzy . Po kilku latach pracy sam rozmawiam z moim Pracodawcą a jeżeli coś jest nie tak, zawsze mogę liczyć na biuro polskie w porozumiewaniu się.

Pytanie
 Pytanie

Czy w firmie Euro Labora są regularne szkolenia pracownicze?

#eurolaborateam
Pracownik
@Pytanie

Jak najbardziej . W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu 534 550 034 .

Zibi
Pracownik

Nie polecam niekmpetencja i olewanie ludzi.W Biurze pracuja panienki ktore nie maja zielonego pojecia o zatrudnianiu ludzi.

Ewelina
Inne
@Zibi

Hej, a na jakiej podstawie uważasz, że osoby pracujące w Euro Laborze nie mają pojęcia o zatrudnianiu ludzi? Co się takiego stało? Mógłbyś opisać sytuację?

Groszek
Pracownik

Nie zgadzam sie z wypowiedzią w żadnym wypadku ! Pracuje przez Euro Laborę od ponad 2 lat miałem do czynienia juz z 3 koordynatorkami z biura Panią M ,D oraz M - każda wykazała się cierpliwością, zrozumieniem oraz pomogła w każdym aspekcie . Może zanim zaczniecie pisać takie komentarze zastanowicie się ze Panie z Biura codziennie muszą użerać się z dziesiątkami osób którzy nie rozumieją ,ze to nie One zatrudniają a i tak największy atak czy to z niezrozumieniem paska z wypłaty czy z zbyt daleką droga na mieszkanie z budowy nie zależy od nich . Każdemu serdecznie polecam Euro Laborę ,pracowałem w kilku firmach ale nigdy nie miałem tak świetnej pracy i kontaktu z firmą bo Panie choć nie muszą poświęcają czasami swoje wolne wieczory by załatwić nasze sprawy . Panie z biura to równe babeczki lepszych na rynku pracy nie znajdziecie ! Kompetencja 10/10 Życzliwość 10/10 Pomocna dłoń 10/10 Szybką reakcja 10/10 Kontakt z pracownikiem 10/10 Polecam !

Anonim
Pracownik
@Groszek

@Groszek popieram ! Byłem już w 5 leasing firmach a tak naprawdę tylko się o ciebie troszczą w Euro Laborze . W żadnej innej agencji Panie w niedzielę gdy przez własny błąd dojechałem za późno o 23 nie przejęły się moim losem . Dopiero w Laborze szybka interwencja ,szybkie wejście na mieszkanie i nie musiałem spędzić nocy w samochodzie jak to w innych agencjach było. Panie koordynatorki na medal Polecam

ŁUKASZ
Kandydat

Cześć. Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy w miejscowości Eschwege na magazynie, jak wyglądają warunki pracy, mieszkaniowe i wynagrodzenie. Pozdrawiam

Thickus
Kandydat
 Pytanie

Witam, jak wygląda praca w Northeim? Ile można realnie zarobić z nadgodzinami? Jak wyglądają mieszkania? Po kilka osób czy może są osobne pokoje?

Małgorzata
Inne
@Thickus

A jakie dokładne stanowisko w Northeim Cię interesuje? I do jakiej pracy tam wysyłają? Wygląda na to, że troche sie orientujesz.

Pracownik
Pracownik

Polecam wszystkim tą firmę. Panie w biurze sympatyczne i pomocne . Zawsze odpowiedzą na pytania i pomogą. Praca i zakwaterowanie super .Wynagrodzenie zawsze na czas .

1
Adrian
Inne
@Pracownik

A powiesz może na czym polega praca? Na jakie rzeczy trzeba się nastawić w Euro Labora, co należy do zadań pracowników? No i ciekawi mnie też kwestia pensji, więc liczę że powiesz coś na ten temat. :)

1
Kaczor
Kandydat
 Pytanie

Witam. Czy ktoś z Państwa wyjeżdżał za pośrednictwem tego biura jako operator CNC w Saterland Sharrel i może podzielić się opinia?

Mietek
Kandydat

Witam wie ktoś jak sprawa mieszkań dla cieśli, czy wynajmują normalne czy lecą w kulki. No i jeszcze jak z nadgodzinami płacą czy kombinują

2
Incognito
Kandydat
 Pytanie

Jak mieszkania? Ile ludzi? Tylko pracownicy danej firmy czy różni ludzie z różnych miejsc? Zależy mi na spokoju...

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Labora - Racibórz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Euro Labora?

    Zobacz opinie na temat firmy Euro Labora tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Labora?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euro Labora
Przejdź do nowych opinii