Euro Labora

3.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Euro Labora

Marek

Cześć, powie ktoś jak z praca na Eschwege oraz warunki? Oplaca sie tam jechac? Ile mniej wiecej idzie wyrobic w nadgodzinach?

adamusbambusoo

Wszystko szybko zostało załatwione, umowę dostałem w ciągu pare dni i wyjazd w niedziele. Mieszkanie czyste i praca Super !

Anna

polecam

marcin78

Już teraz załatwili prace w Niemczech na 07.01.2020 Zawsze byłem i będę zadowolony z tego biura !

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euro Labora kandydat na stanowisko Operator maszyn CNC ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
andrzej82

Super praca na magazynie, polecam ! :)

Holland CNC

Ponownie ogłoszenie do Lennestadt, Niemcy , Operator krawędziarek- giętarek CNC. Jeżeli to Indukant to dajcie sobie spokój. Słaba firma, słabe pieniądze, słabe kwatery gdzieś po okolicznych wiochach bo taniej niż w mieście.

Andrzej

@Arkadiusz Z. No w końcu firma ma wyróżnienie jako dobry pracodawca więc nic dziwnego, że szanują pracowników!

Adrian

Ktoś może potwierdzić bądź zdementować wysokość stawki godzinowej, którą oferuje firma pośrednicząca zatrudnienie? Myślałem, że można liczyć na wyższe wynagrodzenie niż 10 euro za godzinę. Czy rzeczywiście tak to wygląda?

Pracodawca

Aktualność
REKRUTACJA

Nasza Agencja proponuje oferty pracy zagranicznych pracodawców (Austria, Niemcy, Holandia) w różnych zawodach.

Wszystkie szczegóły i aktualne oferty znajdziecie w zakładce "Oferty Pracy" oraz na naszej stronie: Agencja Pracy Euro Labora

Czekamy na Wasze zgłoszenia!
Fack

Nie polecam katastrofa

Adrian
@Fack

Czego konkretnie nie polecasz? Twoja wypowiedź na chwilę obecną jest, mało zrozumiała, gdyż w żaden sposób jej nie uzasadniłeś. Mógłbyś to zrobić? Na pewno osoby odwiedzające ten wątek chciałyby poznać Twoje doświadczenia zawodowe związane z firmą Euro Labora.

Nowy

Witam. Jak jest na wentylacji. Jakie stawki?

@Nowy

O którym dokładnie z ogłoszeń dostępnych na stronie internetowej firmy Euro Labora piszesz? Przeglądałem najświeższe oferty pracy i nie znalazłem żadnej, która pasowałaby do Twojego zapytania. Mógłbyś to sprecyzować? Zachęcam.

Łucja

Faktycznie - firma Euro Labora właśnie szuka kogoś na stanowisko Montera Wentylacji w Austrii. Oferują pełen pakiet socjalny, co już jest warte docenienia, bowiem nie każdy pracodawca je zapewnia. Musimy jednak poczekać, aż osoba z interesującą Cię wiedzą zechce dodać coś od siebie. A już wysłałeś do nich swoje CV, czy jednak chcesz z tym jeszcze poczekać?

Arkadiusz Z.
 Rekomendacja

Polecam wszystkim tę Firmę.Miałem okazję pracować od 3 lat za jej pośrednictwem.Jest wiarygodna, od początku aż do końca interesuje się swoim pracownikiem.Potwierdzam, że zawsze umowa odnośnie pracodawcy austriackiego, miejsca zamieszkania jest zawsze wiarygodna.Negocjują zawsze dobre stawki godzinowe dla pracownika. W przypadku jakichkolwiek problemów Panie są zawsze gotowe do pomocy.Zawsze Panie rekruterki proszą o potwierdzenie podjęcia pracy po przyjeździe na miejsce przyszłej pracy. Moja jedyna uwaga to taka,że trzeba znać język choć podstawy, żeby się dogadać, niestety nie da się pić alkoholu, trzeba być trzeźwym i odpowiedzialnym, należy szanować pożyczony sprzęt i poliera! Moja też taka uwaga do wszystkich przyszłych pracowników, którzy pracują dzięki Paniom rekruterkom, aby pamiętali o przysłowiowym podziękowaniu za ich trud i czas spędzony w internecie dla nas,za przysłowiowe -dziękuję_, świąteczne życzenia. Będzie to dla nich forma podziękowania i satysfakcja ze spełnionej roli.Pozdrawiam wszystkie Panie w Euro-Labora. Polecam wszystkim, Firma bardzo wiarygodna,godna zaufania po obu stronach.

@Arkadiusz Z.

Fajnie, że podczas kontraktu masz dobry kontakt z koordynatorem. Taka pomoc jest nieoceniona. Napisz proszę o warunkach zakwaterowania. W jakim są standardzie i czy pracodawca opłaca kwaterę i ubezpieczenie pracownika? Twoje doświadczenie bardzo pomoże innym starającym się o pracę.

Mir

Czy ktoś pracował jako zmywacz naczyń w Niemczech.

...

Marcinku, rodzinnie opisujecie firmę negatywnie od pół roku. Wylewacie swoje bolączki, wymyślacie wyssane z palca głupoty. Wymagaliscie złotych gór obiecywaliscie najlepsze wyniki a co pokazaliście ?? Wystarczy pracować 8 godzin i można fajnie zarobić. Ale trzeba pracować. To słabe że obrażacie koleżanki i kolegów. Słabe jak wasze wyniki i to co robiliście tu. Niestety taka jest prawda. Ale my jesteśmy ponad tym. Życzę wam powodzenia i pozdrawiam. I tyle reklamacji

Robert

Nie bardzo rozumiem co miałeś na myśli pisząc swoja opinię. Czy mógłbyś doprecyzować czy jesteś pracownikiem Euro Labora? Jeśli tak może spróbuj napisać kilka słów o pracodawcy. Zależy mi na opiniach o warunkach zatrudnienia, wynagrodzenia i atmosferze w pracy. Proszę pracowników o wpisy, bo tylko dzięki Waszym komentarzom będziemy mogli dowiedzieć się, czy pracownicy są zadowoleni z zatrudnienia?

Magdalena

Nie wiem, czy pamiętacie, ale Euro Labora to dynamiczna firma zajmująca się pośrednictwem pracy w kraju i za granicą. Osobom poszukującym pracy oferują oferty pracy zagranicznych pracodawców (Austria, Niemcy) w różnych zawodach. Ich pracownicy zatrudnieni są bezpośrednio u pracodawców zagranicznych. Wystarczy, że odwiedzicie ich stronę: http://euro-labora.com/oferty-pracy i wybierzecie odpowiednią dla siebie ofertę. Może ktoś z Was szuka za ich pośrednictwem zatrudnienia? Czekam na Wasze wpisy.

punisher

Pracuje ktoś w Lennestadt? Dostałem tam ofertę i chcę ją zweryfikować.

qwerty
@punisher

Jeżeli do Indukant w Lennestadt to nie warto

wercia

Mam pytanie. Czy agencja pośrednictwa pracy, może pobrać sobie pieniądze , za mieszkanie do 14 dnia miesiąca , niezależnie czy się mieszkało tylko tydzień czy parę dni? Niestety mam taką sytuację w tej agencji...

qwerty
@wercia

uciekaj od nich jak najszybciej, szkoda czasu u nich marnować

marcin

(usunięte przez administratora) obiecują stala prace a po 3 tyg redukowali zaloge

wercia

Mam pytanie. Czy agencja pośrednictwa pracy, może pobrać sobie pieniądze , za mieszkanie do 14 dnia miesiąca , niezależnie czy się mieszkało tylko tydzień czy parę dni? Wyjechałam do pracy z tej agencji właśnie i potrącono mi zamieszkanie tak...

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Labora - Racibórz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Euro Labora?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Labora tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Labora?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euro Labora