Euro Labora

Opinie o Euro Labora

zibi

Mowila ze praca od 01.09.,powiedziala ze na pewno odezwie sie teraz po niedzieli i mam jechac kolo srody podpisac umowe,odnosnie twojego dojazdu nie ma sprawy moge cie zabrac jesli pojedziemy,ale z tym na razie poczekajmy jak podpiszemy umowe.A ty gdzie bys podpisywal umowe?Z tego co wiem to do tego Graben na komisjoniera mieli tylko 5miejsc,mam nadzieje ze sie zalapiemy.Aodnosnie stawki powiedziala mi 11e a tobie?

adam

No mi powiedziała ze ma się odezwać w poniedziałek rano.Bo dzwoniła w tamtym tygodniu i powiedział ze albo piątek da znać albo poniedziałek . A mówiła ci kiedy trzeba tam być w tym Graben ? A jak by co to dało by rade zabrać się z tobą bo ja bez auta jestem ;( ?

zibi

Cze,odpowiedz mam miec ponoc teraz wtorek,sroda,a jak mnie wezma to jade swoim autem.A tobie co powiedziala kiedy masz miec odpowiedz?

adam

A ile Ci kazała czekać na odp?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euro Labora kandydat na stanowisko Tokarz CNC (Buchen) ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
adam

Siemka no tez tak myślę własnie . No ja jej powiedziałem ze znam język podstawowy z tego co wiem to trzeba znać liczebniki i słówka magazynowe . Jestem z Żyrardowa .A ty masz czym dojechać do Graben jak by co ?

zibi

Cze Adam,ja jestem z Zawiercia,mysle ze nie robila by sobie jaj jak by mialo nic z tego nie byc tym bardziej ze jej mowilem ze mialem inne oferty i je odrzucam bo zdecydowalem sie na jej oferte.Odnosnie jezyka to cos tam pytala o jezyk,powiedzialem jej ze podstawy,a ciebie co powiedziala o jezyku?.A Ty skad jestes?.

adam

A tobie coś mówiła o języku w jakim stopniu trzeba znać?

l
@adam

:P

adam

ja czekam na odp od agencji w sprawie graben do Lidla. Zibi skąd jesteś?

czesław
@adam

czekaj dalej :D

zibi

Czy kotos z Was podpisal juz umowe odnosnie Graben?,ponc jest to magazyn Lidla,wiecie moze ilu Polakow juz tam pracuje?i czy normy sa do zrobienia?

zibi

Tez czekam ponoc po niedzieli ma sie cos ruszyc w sprawie umow,ja sie zdecydowalem i pojade jak mi kaza przyjechac podpisac umowe bo to jest tu najistotniejsze.

adam

Jedzie ktoś do graben ? od września

adam

Witam. A jedziesz na ten magazyn do graben zdecydowałeś się? Bo ja czekam na odp od agencji.

zibi

Witam,mam pytanie czy ktos ma jakas wiedze na temat pracy jako komisjoner w Graben>wlasnie dostalem tam oferte pracy na magazynie.

adam

Witam. Czy ktoś się wybiera do Niemiec od 1 września do miejscowości Graben jako komisjoner ?

bursztyn

Witam Mam pytanie czy pracowal ktos u pana maiernfof w walt pigznal w austri jako stolarz

mats

Witam, jedzie ktos w strone wiednia w niedziele a dokladnie do Braitenau?

piotr

czy ktoś jedzie do Inglostadt na wózki widłowe od września

dermal

Witam, Czy ktoś z was jedzie na komisjonowanie do Ingolstadt?

Pilocik87
@dermal

ja sie wybieram na komisjonowanie do ingol, ale najpierw na rozmowe do gliwic, zobaczymy co z tego bedzie, z doswiadczenia wiem, ze czesto dzownia obiecuja, a potem okazuje sie co innego czesto (mowa tu o roznych posrednikach).

dermal
@Pilocik87

no właśnie długo to trwa, ja czekam od początku sierpnia na jakąś informację zwrotną od agencji.

witam. jedzie ktos do austrii jako spawacz?

paula

Jeszcze się nie odzywali ale napisałam do nich i odpisali mi ,ze czekają na odpowiedz pracodawcy i jak tylko będą informację dotyczące pracy to zadzwoni.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Labora - Racibórz

• Jak się pracuje w Euro Labora?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Labora tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Labora?

Euro Labora