Euro Labora

Opinie o Euro Labora

Pablo

Witam! Czy mógłby się ktoś konkretnie wypowiedzieć na temat pracy pakowacza w Buningen? Tj. zarobki na czysto, koszty życia i warunki mieszkaniowe.

praca

Jak z pracą na wózkach w Ingolstadt styczniu. Jedzie ktoś?

mona

mieszkania w buggingen drogie ludzie rezygnuja z pracy sami nie wiem czy jeszcze tam potrzebuja

wyjazd

no widze ze jezdzicie caly czas z eurolaborem ale powiem szczerze ze jasie jeszcze waham .. moze ktos teraz przed swietami wrocil i moze powiedziec jak tam bylo. jakie warunki sa wam proponowane w ramach wyjazdu? prosiłbym o konkretne informacje. z góry dziękuje za pomoc i udzielenie mi jakiś informacji

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euro Labora kandydat na stanowisko Tokarz CNC (Buchen) ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
wyjazd

;)

Czy orientuje się ktoś jak jest z wyjazdem po Nowym Roku do pracy w Ingolstadt. Był ktoś w Pszczynie w grudniu,do kogoś dzwonili?

pilne!!!!

Cześć wszystkim potrzebuję wiedzieć kiedy jest jazda próbna w Pszczynie w celu wyjazdu do Ingolstadt.Proszę o odpowiedź

czy ktoś pojechał na jazdę próbną do Ingolstadt 17 grudnia ,ile osób potrzebują ,czy ktoś wie coś więcej?

olek

dostał ktoś już wyplatę za ten magazyn w Buggingen? ile to wychodzi, bo nie wiemy czy się starać czy nie...500euro za mieszkanie na osobe? to duzo.

rusztowaniowiec

Witam,a jak dla monterów rusztowań jest ogólnie praca,i jakacy sa czy nie jedzie sie jako podróznik czasem.

;;;

No ładnie kombinują ściągają ludzi do Pszczyny,wożą ludzi nawet do Niemiec.Dzwonią mówią -jest pan zakwalifikowany i wyjazdu nie ma.Ktoś powinien w końcu to wyjaśnić, co to za firma?Z tego co wiem to ludzie się nawet z pracy tu w Polsce się pozwalniali,bo już będzie wyjazd. Co jest grane?

tosiek
@;;;

a mnie sie udalo wczoraj do biura dodzwonic bey problemu i powiedziala ze trzeba poczekac... tzn poczekac na decyzje tej firmy co w to magazyny ma pod soboa i ze jak tylko cos beda wiedziec to zadzwonia... no nic... bede czekac

tosiek
@;;;

a tak na marginesie nie rozumiem dlaczego juz sie ktos z roboty pozwalnial?! przeciez praca w tym audi ma byc dopiero od stycznia i to wyraznie mowili... wiec po diabla juz sie zwalniac?! niech mi to ktos wytlumaczy bo nie ogarniam...

;;;
@tosiek

Zwolniłem się , bo miałem wyjechać we wrześniu po jeździe próbnej w Ingolstadt. I co siedzę w domu, a tu dalej rekrutacja trwa , a ludzie z sierpnia nie pojechali, gdzie wszystkim dali pozytywną odpowiedź.No i co powiesz?

krótki
@;;;

Jeżeli się zwolniłeś i czekasz, to zadzwoń do Euro Labory, co ci szkodzi? Ja mam jechać na 17.12 na próbki i jak będzie ok, to od 12.01 mam prace, z tego co wiem, to szukają jeszcze 4 facetów, bo ma być ogólnie 5. A skoro byłeś na jazdach próbnych i zdałeś pozytywnie, to może wezmą cię od ręki. Pozdro!

;
@krótki

Byłeś na jeździe próbnej w grudniu, jak z wyjazdem do pracy?

chomik

Ja byłem na jeździe próbnej w Pszczynie i w Niemczech w sierpniu w Ingolstadt i do tej pory cisza.

bolek

czy ktoś po próbnej jezdzie w Pszczynie 12.11.14 wyjechał

miro

a jak wygląda sprawa z językiem niemieckim

hhh

Dodatki na dojazdy wyplacane sa wraz z wynagrodzeniem tak samo jak dodatki na mieszkanie tak jest w kazdej zeitfirmie, ale to jest tak jak ktos jedzie pierwszy raz nie ma o niczym pojecia i swoje zale potem na forum wylewa, ludzie jedziecie do pracy to sie trzeba o wszytsko dokladnie wypytaac zeby potem na miejscu nie bylo niespodzianek My z mezem tak za kazdym razem robimy i nigdy niespodzianek nie ma, kto pyta nie bladzi, bo jak sie czyta te wszytskie pierdoly na tych forach to az rece opadaja

Andzia
@hhh

Pracujesz w Buggingen? jak warunki mieszkaniowe? wyplata w terminie wyplacana? odezwij sie aniafrencel@wp.pl :)

goral
@Andzia

ile diety daja w euro labora

Czy ktoś aplikował do Ingolstadt? Ukazała się nowa oferta pracy, wyjazd w grudniu, proszę o jakieś informacje.

kj
@:)

czesc.ja aplikowałem wlasnie na ta ofertę. Z jakiego woj. wyjeżdżasz?

@kj

Ja jestem z lubelskiego ,ale do mnie nie dzwonili,złożyłem cv ,żadnej odpowiedzi.Czy do Ciebie dzwonili ,kiedy wyjazd do Niemiec? Coś więcej wiesz?

kj
@:)

pogadamy na priv, bradley@onet.pl

ooo)y

Wiadomo ,że trzeba wziąść pieniążki ,ale agencja podaję informacje,że są bez problemu wypłacane ,a teraz okazuje się trzeba liczyć na dobrą wolę agencji niemieckiej- troszkę to się mija z prawdą ,jak ròwnież co do płatności za mieszkanie .

gość99

To logiczne, że jak się jedzie do pracy trzeba wziąć ze sobą jakieś pieniądze na życie. czy się mylę?Ludzie, zachowujcie się jak dorośli i odpowiedzialni!!!! Ponadto Euro Labora nie zatrudnia pracowników, tylko kieruje do pracy, zatrudnia agencja Niemiecka- więc to oni wypłacają zaliczki.Jak widać czytanie ze zrozumieniem naprawdę zawodzi..p.s zaliczka to tylko i wyłącznie dobra wola pracodawcy- jest taka możliwość, ale to nie jest konieczność, w żadnej umowie nie jest napisane, że pracodawca zaliczki dawać musi. Ja z zaliczkami nie miałam nigdy problemu..

:)))

Tylko szkoda ,że informacje są,że po tygodniu ,a wypłacane są po 4 tygodniach lub trzeba samemu wykładać na bilety...

:)))
@:)))

Po prawka 2-3 tyg.

magi

Witam ile miesięcznie można zarobić na czysto....

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Labora - Racibórz

• Jak się pracuje w Euro Labora?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Labora tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Labora?

Euro Labora