Euro Labora

Opinie o Euro Labora

Amatorka

Podpowiecie coś o pracy dla pakowaczki w Buggingen? Jakie warunki, dojazd i język?

Za co mają 4 gwiazdki? Za to że wysyłają ludzi za minimalne stawki godz? Że trzeba samemu wszystko załatwiać? Dziwne Nie dałbym więcej ka 2 gwiazdki. Pozdrawiam Panią Kinge jedyna obrona kobieta w tej firmie.

Agata

Dla zainteresowanych: w sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko Rekrutera. Czy ktoś z Was może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą na tym stanowisku? Jakie warunki zatrudnienia oferuje Euro Labora? Jak wygląda proces rekrutacyjny na to stanowisko? Z ilu etapów się składa? Część pracodawców przeprowadza rekrutację w kilku etapach, na każdym wymagając od potencjalnych kandydatów innych umiejętności. Dla osób zainteresowanych ofertami w pracy wszelkie informacje na temat rekrutacji będą bardzo przydatne w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Bartek

Czy jesteście przekonani, że nie można o agencji napisać cos dobrego? Opinie na tym forum są dość podzielone!

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euro Labora kandydat na stanowisko Tokarz CNC (Buchen) ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Agata

@byly pracownik - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Euro Labora? W sieci pojawiło się kilka ofert pracy na stanowiska techniczne na terenie Polski i zagranicy - czy agencja zapewnia zakwaterowanie w przypadku zagranicznych umów? Te informacje będą cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Norbi

Różne mogą być sytuacje ale to nie zmienia faktu, że agencja jest fajna.

Lech

Pracowałam za pośrednictwem Euro Labora i miło wspominam. Dobrze zorganizowany wyjazd, praca i mieszkanie.

Norbi

Euro Labora to świetna agencja, przekrój prac jest imponujący.

anonimus12345
@Norbi

Zalezy na co trafisz.... niekiedy jest naprawde lipa i tylko pieniadze na przejazd tracisz

Agata

Zastanawiasz się nad pracą w Austrii ale ten rynek jest Ci zupełnie obcy? Zajrzyj do zakładki " Życie w Austrii". Być może informacje w niej zawarte pomogą podjąć Ci decyzję. ;)

M

Do Euro Labora jest mnóstwo ogłoszeń teraz, chociażby Operator wózka widłowego wysokiego składowania - niemieckie warunki zatrudnienia jest naprawdę w porządku, zwłaszcza z niemiecką umową i wypłatą w euro, należy pamiętać że jest trzykrotnie lepiej niż w Polsce

byly pracownik

to dobra firma polecam

kamuś

tak, mechanik w Austrii ma zatrudnienie na warunkach austriackich

pablitos

mam opcje jechac wlasnie do tej agencji do pracy na wózku widlowym,mozesz konkretniej opisac jak sie to tam odbywalo

mgas

Każdemu niestety nie dogodzisz, no ale jak dla mnie firma sporko, zatrudnienie na (usunięte przez administratora) i za granicą masz też ubezpieczenie

olo1408

To chyba widza na jazdach probnych kto jak jezdzi i wtedy podejmuja decyzje, czy jest inaczej i biora jak leci?

Mechi

@olo1408 z tego co mi wiadomo warunki nie są złe, tutaj wiele jednak zależy od ludzi z którymi się mieszka. Tak to ogólnie podobno bardzo fajna praca jako operator wózka widłowego. W tej chwili na Ingolstadt szukają pracownika branży logistycznej i trzeba mieć doświadczenie i znać język angielski.

olo1408

Witam, czy ktos moze opisac jak wygladaja warunki mieszkaniowe w ingolstadt (praca jako operator wozka widlowego)

Bylem dzisiaj.Zdalem test i jade w styczniu.

Byłem dzisiaj na tescie, przeszłem go pomyślnie w styczniu mam wyjazd, ktoś jeszcze?

nie było trudna ale troche sie czekało na swoją kolej, trzeba było rozlorzyc skrzynie, zrobic slalom powoli i dokładnie. powodzenia

maxiking
@Adam

a kiedy masz teraz wyjezdzac?? w styczniu?? chcialem sie zorientowac ile po odliczeniu podatku mozna tam zarobic na czysto

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Labora - Racibórz

• Jak się pracuje w Euro Labora?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Labora tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Labora?

Euro Labora