Opinie o Job4everybody w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Job4everybody. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Job4everybody o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job4everybody w Racibórz

Hubert

Pozytywne opinie są pisane głównie przez firmowych donosicieli którzy mają płacone inaczej i w tej firmie nigdy ciężkiej pracy nie widzieli przez układy, do ciężkiej pracy są nowi nic nie wiedzący o tej firmie pracownicy którzy robią za grosze. W tej firmie soboty i niedziele są płacone normalnie gdzie w innych jest 100/200% więcej płatne za weekendy, większość starych dobrych pracowników którzy pracowali za trzech już dawno uciekło do innych firm a zostali donosiciele i nieroby którzy cały dzień stoją i gadają lub przesiedzą w WC :)

Marlena
@Marzena

Nie ma żadnych konsekwencji, chyba że pewna Pani która wiecznie stoi przy maszynie do sadzenia (bo do innej pracy się nie nadaje) doniesie do szefostwa bo ma zbyt dużo czasu i tylko obserwuje każdego czy pracuje

Widzieliście te jedyna ofertę teraz na ogrody? Czy na bieżąco ktoś jest? niby stale szukają, więc interesuje mnie tegoroczna opinia. dodatek dalej nie udzielono odpowiedzi co do osób karanych. Możecie więc określić wstępnie atmosferę tam na miejscu?

tak

tak

Danuta
@tak

A dużo i jacy? Bo ja słabo mówie po angielsku a jakbym się zatrudniła to jednak chciałaby pozyskać nowych znajomych a nie milczeć cały dzień :)

Zapracowana
@Danuta

Pracuja tam praktycznie sami Polacy a jesli czegos nie zrozumiesz to ktos napewno Ci wytlumaczy.

Xxx

Tak , biorą wszystkich jak popadnie :)

Katarzyna Nowy wpis
@Danuta

Biorą wszystkich jak popadnie głównie polacy, był nawet pracownik Pan Lesław B, prawdopodobnie opóźniony w rozwoju który miał problem nawet z czytaniem i pisaniem :)

Nie ma żadnych konsekwencji? Tak cos pisali o wynikach z pracy i teraz to nie wiem jak się co do tego odnieść? przede wszystkim jak oceniacie warunki które maja do zaoferowania? Jest jakaś konkretna oferta która można polecić? Jest kilka ofert na stronie, myślę o tych stażach, które oferują, był ktoś teraz może i podzieli się informacjami dotyczącymi przebiegu?

Hubert

Marzena
@Hubert

nie wiem kto co robi, bo nie widziałam ale jakie obecne proporcje przytaczasz? twierdzi, że część pracuje mniej a część więcej? a sumarycznie? jak to odbija się na późniejszych wynikach na chwilę obecną i jakie są z tego dalsze konsekwencje?

Marlena Nowy wpis
@Marzena

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Praca w ogrodnictwie w Holandii w firmie Job4everybody? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Filip

Do jakiej agencji kierują w holandi

Danuta
@Filip

Planujesz samotny wyjazd? Bo ja się cały czas nad tym zastanawiam, ale trochę boję :(

Zapracowana
@Danuta

Mozna smialo jechac nawet i samemu, ja tam bylam pracowalam i nie narzekalam i tez pojechalam sama. Kto chce pracowac to zarobi.

Ona
@Danuta

Pracowałam przez Job długi czas. Naprawdę polecam. Jeśli chcesz pracować to będziesz

Arthur
@Zapracowana

Te komentarze to chyba pisze sama koordynatorka Asia z Damianem na przemian

Zbigniew
@Arthur

a co za słowa niezgodne z rzeczywistością? jaka jest więc prawda co do pracy przez nich organizowanej? za jakie stawki się teraz robi?

@Zbigniew

Damian

Dobre pieniądze idzie zarobić, jeżeli ktoś przyjechał do pracy a nie na wakacje

Artur
@Damian

Dobre to znaczy ile konkretnie? Napisałbyś chociaż widełki finansowe bo mnie zaciekawiłeś :)

młody
@Artur

Ciekawość to za mało. Trzeba sie przyjąć

Hmm
@Artur

Jakies 260€ tygodniowo po odliczeniach(zalezy ile za domek skasuja bo nie wszyscy placa tyle samo)Jakies nadgodziny moze wpadna,no i wakacyjne wyplacaja po zjezdzie dopiero

Artur
@Damian

Nie prawda

kasuenka28l

Byłam w 2016 roku przez tą agencje, praca miała być przy storczykach i była jakieś 2tyg,w tym czasie klient zrezygnował z pani Joanny za szmuchle i kombinacje, i tym oto sposobem zostaliśmy bez pracy, dobrze e była tam agencja kiwi i nas przechwyciła do siebie bo zostaliśmy z dnia na dzień na lodzie... Nie polecam, hotel gdzie mieszkaliśmy totalna riuna.. Cieszę się że ta przygoda się szybko skończyła... Natomiast agencja kiwi jak najbardziej polecam, wypłacalni, nowe domki mają w winschoten.i niech mi nikt nie pisze ze job4everybody to dobra agencja, sama się przekonałam na własnej skórze.

Co jaki okres czasu w Job4everybody można ubiegać się o podwyżkę?

Nigdy

@Anonim

dlaczego nigdy??? co pol roku sa podwyzki tak jak w klazdej agencji a na reszte tak jak wszedzie trzeba sobie wypracowac :)

do aninimu

zalezy co ze soba reprezentujesz

Prawda
@do aninimu

Soboty,niedziele i swieta sa wyplacane jak zwykłe godziny

x

Jaka podwyżkę?! Co to podwyżka

Przez przypadek tutaj na gowork sie znalazlem i jest to okropne jak mozna dopuscic przez was do opisywania firm, ich oczerniania skoro zapewne nie maja Panstwo na to zadnej dokkumentacji. Szkoda ze firmy was nie podaja za oczenianie ich!!! Pracuje w tej firmie od lat i nigdy nie bylo problemow z wyplatami, kontaktem z koordynatorem, pracodawca, mieszkaniem itp. Oczywiscie nie jestem czlowiekiem problemowym, chodze do pracy, nie uzywam uzywek. Szczerze to nie tylko ta firma, ale takze inne firmy powinnw sie zabrac za GOWORK i ich dopuszczenie do oczerniania firm!!!

Te

Te pracownik chyba (usunięte przez administratora) dajesz kordynar weź nie kłam zawsze był problem i bd ahah

Rrr

Byłem nie warto dużo godzin pracy mało Pieniędzy czasami nie było wypłaty jak już była dostałem 140 euro za 45 godzin pracy masakra

świerszcz

Niedługo wybieram się do pracy do Erica na ogórki, czy warto tam pracować ? za jaką stawkę ? czy ktoś tam już pracował ?, firma mówi , że zakwaterowanie jest, i 50 godz. tygodniowo. Czy warto ?

tomek
@świerszcz

moj kuzyn tam pracuje i chwali sobie, owszem czasami maja problemy ale to jak bywa z leniami ktorzy mysla ze na wakacje przyjechali, (usunięte przez administratora)Firma moin zdaniem jest spoko bo wkoncu tyle by tam nie siedzial

Black

Hej! Jesteś już w tej pracy? Proszę o pilna odpowiedz

xxx

nie warto

Szumix

Hejka, czy ktoś pracuje na ogórkach? Chciałabym się dowiedzieć coś więcej o pracy od kogoś kto już tam był/jest. :)

xxx
@Szumix

byłam i nie polecam. wykończysz się i fizycznie i psychicznie

SW

Zdecydowanie nie polecam. Praca ciężka, a wynagrodzenie wręcz śmieszne. Brak dodatków za nadgodziny czy pracę w weekendy. W trakcie sezonu domki przepełnione. Kontakt z koordynatorami na poziomie bliskim zeru. Ale przynajmniej reklamują się uczciwie - "Praca dla każdego". Dosłownie... Czasami człowiek odnosił wrażenie, że ludzi tam z łapanki spod monopolowego biorą. Mieszkałam z alkoholikami, narkomanami, złodziejami i osobami uciekającymi przed więzieniem. Jak ktoś lubi takie klimaty, to proszę bardzo. Biorą też ludzi, którzy kompletnie nie mają pojęcia czy chęci do pracy, przez co normalny pracownik cierpi, bo musi za takich osłów nadrabiać. Ale najgorsi są Ci, którzy siedzą tam już parę lat, mają układy z szefostwem i uważają się za niewiadomo kogo. Do pracy się nie garną, ale do pomiatania innymi już tak. Byli też normalni ludzie, którzy chcieli uczciwie zarobić uczciwie pracując. Ale tak jak ja nie spędzili tam dużo czasu. Bo w Holandii można bez problemu znaleźć coś dużo lepszego za dużo lepsze pieniądze.

Pracuś
@SW

SW Ci których nazywasz "Że siedzą tam już parę lat i mają układy z szefostwem" to są ludzie Którzy na to zasłużyli nie pracowałaś/eś tutaj parę lat temu , nie wiesz co się tu działo i jak traktowali ludzi , jakie panowały tutaj warunki ..... A Ci co mają układy z szefostwem to wież mi że nie przychodzą do pracy odbębnić swoje godziny tylko naprawdę ciężko się muszą naginać żeby te szefostwo było zadowolone ...... i czasem mózg się przegrzewa bo za nich nikt nie myśli co i jak musi być zrobione ...... Oni wydają wam polecenia owszem ..... bo taka jest ich rola ..... i nikt NIKIM nie pomiata .... no chyba że już naprawdę ktoś gra w Ciul**** że najspokojniejszy człowiek by nie wytrzymał .... co do warunków mieszkalnych to fakt domki za bardzo przepełnione , a ludzie są jacy są .... myślę że wszędzie pełno takich ....

to i owo
@SW

Praca ciezka tak jak wszedzie. Kto chce pracowac to zadna praca mu ciezka. Jezeli nie jestes nauczony pracy to poszukaj sobie lezacej wtedy bedzie moze lepirj platna. Osoby opisujace agencje pracy to czyste lenie, nie szukajace pracy tylko przygod i taka w tym prawda. Znajomi tam pracuja i tez tam bylem i wszystko na czas wyplacane. Jestem studentem ale nigdy nie mam problemow. Wiekszosc osob z moich rocznikow to ludzie ktorzy kokosy chca osiagnac a nie pracowac nauczeni takiego stylu zycia poprzez rodzicow. Ja jak najbardziej polecam. Wyplaty sa a kokosy to zalezy od tego czy pracujesz czy leniuchujesz

@SW

leni w firmie nie potrzeba a ty jezeli wymagasz stanowiska dyrektora to najpierw skoncz szkoly a nie osle lawki wtedy moze cos znajdziesz

Przez ta firme mam kłopoty z holenderskim balasting firma za malo placi podatku po 6 miesiącach musialem oddac 542e bo byl za maly podatek zapłacony jak sie rozliczylem to sie załamałem opinie pozytywne wystawia pracodawca jazda z wilikami!

to i owo
@anonymous

czemu nie napiszesz ze masz do oddania za dodatek z ubezpieczenia ktory pobierales nawet jak sie tobie nie nalezal. Owszem urzad skarbowy daje wszystkie dodatki ale to sie tobie nie nalezy to powinno sie oddac i taka w tym prawda. Nie obwiniaj biura za swoje pazerstwo i glupote

do anonynmous
@anonymous

smieszny jestes jak niektorzy, najpierw zbierasz holenderskie dodatki ktore sie nie naleza a pozniej musisz oddac i to tu dziwnego. Napisz prawde o tym co sie nie nalezalo a pisz glupot

Polak

Czy w pracy poczebny jest negatywny wynik testu na cowid?

Honorata
@Polak

Dołączam do Twego zapytania, także chętnie się dowiem, czy kandydaci do pracy za granicą muszą przedstawić w Job4everybody aktualny wynik testu na Covid-19. A może agencja pomaga w jego szybkim uzyskaniu? Proszę o pilną odpowiedź.

Czy w Job4everybody panuje luźna atmosfera?

Pani Joanna to arogancka i oziębła osoba, nie polecam tej agencji, zarobki poniżej normy, warunki mieszkalne w stanie opłakanym, praca nieadekwatna do zarobków... (usunięte przez administratora)

dddddd
@Anonim

po co ipisujecie takie glupoty? z nami mieszkaliscie na mieszkaniu wasze dziennie cpanie, wieczne problemy w pracy. Do pracy sie spoznialiscie lub nie chodziliscie i to klient wam podziekowal za wasze lenistwo pracy. (usunięte przez administratora)

Jarek

Powiedzcie kiedy będą szanse na pracę w firmie? Firma ma dobre opinie więc nie szukajmy dziury w całym.

@Jarek

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) i nic więcej nie wiem skąd masz te świetne opinie.... Pracowaliśmy tam przez 6 tygodni i uciekliśmy jak tylko się dało, po 2-3tyg robią wszystko żebyś sam zrezygnował, warunki są nie adekwatne do pracy. Życzę powodzenia

Jaka jest tygodniowa wyplata netto?

Jerzyk

Co by nie pisać to generalnie firma jest dobra a każdy musi zdecydować czy nadaje się do pracy ?

Honorata
@Jerzyk

Czyli rozumiem, że poleciłbyś pracę w Job4everybody. Co do decydowania o tym, czy ktoś nadaje się do tej pracy, to może powiedz, na czym ona polega. Jak wyglądają Twoje obowiązki?

Jak jest z awansem w Job4everybody?

Nie słyszałam o awansach w tej firmie. Ale ogólnie nie najgorsza agencja. Jest dokładnie tak jak mówią gdy się przyjmujesz do pracy. Pieniądze małe ale pewne.

Zostaw merytoryczną opinię o Job4everybody - Racibórz

• Jak się pracuje w Job4everybody?

Zobacz opinie na temat firmy Job4everybody tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job4everybody?

Job4everybody
2.2/5 Na podstawie 141 ocen.
  • ul. Rolna 2
    47-400 Racibórz