Euro Labora

3.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Euro Labora

Konrad

Czy jest tak dobrze, że nikomu nie chce się pisać?

Zainteresowany

Podpowiedzcie jakie warunki pobytu organizuje firma?

Barti

Witam może ktoś był i wyrazi Swoje opinie o pracy przez Euro Labore w miejscowości Dahlenburg na mieszanie produktów w zakładzie produkcyjnym zgodnie z procedurą?

Agata

@Jamnikt, czy próbowałeś kierować swoje uwagi do osób odpowiedzialnych za daną sytuację? Jeśli czułeś się nieusatysfakcjonowany przebiegiem procesu rekrutacji, czy próbowałeś podjąć rozmowy z szefostwem? Czy takie rozmowy przyniosły oczekiwane rezultaty i udało Ci się wyjaśnić sytuację?

Jamnikt
@Agata

Tak jak napisałem, w czwartek (14.06) Zostałem zbyty przez rekruterkę w krótkiej rozmowie. Naiwnie (!) myślę że osoby które rekrutują osoby do pracy za granicą, traktują potencjalnych pracowników i obecnych pracowników jednostkowo tzn gdy zaistnieje problem, pochylają się nad sprawą i starają się sprawę wyjaśnić zaistniały problem, tym bardziej taka agencja jak Euro-Labora, która ma przecież dobrą opinie w internecie. Przez pare dni łudziłem się że jest jakieś nieporozumienie i pracownicy Agencji szybko to wyjaśnią, ale cóż do dziś nie mam żadnego info w mojej sprawie, ani przeprosin, nic. Ja wydzwaniać już nie mam zamiaru bo i po co ? Co może szefostwo zrobić? Po za tym takie dopominanie się jest lekko upokarzające, ale opinię mogę zostawić. Naiwność 2 : Może Euro - Labora czyta komentarze na Gowork;u i szybko skojarzy kto piszę bo być może jestem tylko odosobnionym pechowym przypadkiem i się zreflektuje Pozdrawiam M.W.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euro Labora kandydat na stanowisko Operator maszyn CNC ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Jamnikt

PIATEK : Hurra dostałem wraz z partnerką dostałem pracę w Buggingen, PROSZĘ CZEKAĆ NA MAILA Z UMOWĄ TO TYLKO FORMALNOŚĆ W PONIEDZIAŁEK BĘDZIE W SKRZYNCE (11.06) słyszałem ze słuchawki, ok poszedłem do kierownika złożyłem wypowiedzenie, poszli na rękę za porozumieniem stron, ach to sobie do wyjazdu ( 18.06 ) odpocznę. PONIEDZIAŁEK : Brak maila. z umową hmmmm WTOREK : Brak maila z umową , telefon do rekruterki, nie wie ALE PROSZĘ O CIERPLIWOŚĆ UMOWA NAPEWNO BĘDZIE. ŚRODA: Brak maila CZWARTEK : Brak maila z umową, telefon do rekruterki JA NIE WIEM DLACZEGO...zbycie w stylu nie zawracać głowy. Wiec tak, jestem bez pracy. PONIEDZIAŁEK 18.06 Euro-Labora Zamieszcza OGŁOSZENIE o pracę, tam gdzie my się rekrutowaliśmy. Teraz sami oceńcie sobie tą Agencje Pracy

Agata

Czy ktoś może podpowiedzieć użytkownikowi @Steff? @Steff, a może znasz już odpowiedzi na swoje pytania? Czy w dalszym ciągu jesteś zainteresowany pracą w firmie? @anonymous, możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Czy, jeśli nie byłeś usatysfakcjonowany pracą, próbowałeś podejmować rozmowy z kierownictwem w celu poprawy sytuacji?

anonymous

Janusz; Pracowałem w tej agencji nie polecam . Nie dbają o pracowników(usunięte przez administratora) Jeszcze raz nie polecam

Agata

Czy ktoś aplikował ostatnio do Euro Labora? @Steff, czy aplikowałeś już do firmy? Koniecznie podziel się z nami informacjami na ten temat. @Maestro i @ miro1157, dziękuje, że podzieliliście się swoimi spostrzeżeniami na temat warunków pracy w Euro Labora. Wasze opinie będą dużą pomocą dla osób, które tak jak @Steff są zainteresowani pracą dla Euro Labora.

Steff

Nie jestem jeszcze pracownikiem. Dostalem dopiero propozycję wyjazdu za kilka dni. I chcialbym wiedziec czy mozna liczyc na kogos z tej firmy w kwesti jezyka itp. I jak wygladaja mieszkania ich koszty.

miro1157
@Steff

Euro Labora tylko wynajduje Ci pracodawcę na terenie Austrii (Niemiec) i ten Ci zapewnia mieszkanie (jestem w Austrii od roku i nie są tragiczne, bywają też b. dobre). Co do języka to najlepiej znać, bo nikt z Euro Labory nie będzie przy Tobie, aby przetłumaczyć, co masz teraz zrobić. Jedyne co mogą zrobić, to dołączyć Cię do osoby niemieckojęzycznej, ale musisz dać im znać wcześniej, że jest taka potrzeba.

Agata

Czy któryś z użytkowników forum pracuję aktualnie w firmie Euro Labora? Możecie podzielić się informacjami na temat możliwości rozwoju w firmie? @Steff, jak rozumiem nie jesteś pracownikiem Euro Labora a jedynie osobą korzystającą z ich usług? @Wojtek, jesteś aktualnie pracownikiem firmy? Czy podzielisz się z nami wiedzą na temat benefitów pozapłacowych w Euro Labora?

Wojtek

Widać jak jest cisza na forum to z reguły dobrze się pracuje.

miro1157

Wyjechałem rok temu za pośrednictwem Euro Labory, do Austrii, jako cieśla szalunkowy i do dzisiaj jestem z Ich pomocy bardzo zadowolony. W wypadku problemów kontaktuję się z Panią Dorotą i wiem, że mogę na Nią liczyć.

Agata

@Witold, to prawda, osoby zadowolone z pracy rzadziej wypowiadają się na gowork.pl. A Ty obecnie pracujesz w Euro Labora, czy znasz firmę ze słyszenia? Zapraszam też innych do komentowania - jak wam się obecnie pracuje? Co sądzicie o tym pracodawcy? Warto aplikować?

Witold

Mam wrażenie patrząc na forum, że ludzie są zadowoleni dlatego tak rzadko piszą!

Amatorka

Podpowiecie coś o pracy dla pakowaczki w Buggingen? Jakie warunki, dojazd i język?

Za co mają 4 gwiazdki? Za to że wysyłają ludzi za minimalne stawki godz? Że trzeba samemu wszystko załatwiać? Dziwne Nie dałbym więcej ka 2 gwiazdki. Pozdrawiam Panią Kinge jedyna obrona kobieta w tej firmie.

Agata

Dla zainteresowanych: w sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko Rekrutera. Czy ktoś z Was może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą na tym stanowisku? Jakie warunki zatrudnienia oferuje Euro Labora? Jak wygląda proces rekrutacyjny na to stanowisko? Z ilu etapów się składa? Część pracodawców przeprowadza rekrutację w kilku etapach, na każdym wymagając od potencjalnych kandydatów innych umiejętności. Dla osób zainteresowanych ofertami w pracy wszelkie informacje na temat rekrutacji będą bardzo przydatne w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Bartek

Czy jesteście przekonani, że nie można o agencji napisać cos dobrego? Opinie na tym forum są dość podzielone!

Agata

@byly pracownik - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Euro Labora? W sieci pojawiło się kilka ofert pracy na stanowiska techniczne na terenie Polski i zagranicy - czy agencja zapewnia zakwaterowanie w przypadku zagranicznych umów? Te informacje będą cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Norbi

Różne mogą być sytuacje ale to nie zmienia faktu, że agencja jest fajna.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Labora - Racibórz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Euro Labora?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Labora tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Labora?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euro Labora