Euro Labora

3.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Euro Labora

Arkadiusz Z.
 Rekomendacja

Polecam wszystkim tę Firmę.Miałem okazję pracować od 3 lat za jej pośrednictwem.Jest wiarygodna, od początku aż do końca interesuje się swoim pracownikiem.Potwierdzam, że zawsze umowa odnośnie pracodawcy austriackiego, miejsca zamieszkania jest zawsze wiarygodna.Negocjują zawsze dobre stawki godzinowe dla pracownika. W przypadku jakichkolwiek problemów Panie są zawsze gotowe do pomocy.Zawsze Panie rekruterki proszą o potwierdzenie podjęcia pracy po przyjeździe na miejsce przyszłej pracy. Moja jedyna uwaga to taka,że trzeba znać język choć podstawy, żeby się dogadać, niestety nie da się pić alkoholu, trzeba być trzeźwym i odpowiedzialnym, należy szanować pożyczony sprzęt i poliera! Moja też taka uwaga do wszystkich przyszłych pracowników, którzy pracują dzięki Paniom rekruterkom, aby pamiętali o przysłowiowym podziękowaniu za ich trud i czas spędzony w internecie dla nas,za przysłowiowe -dziękuję_, świąteczne życzenia. Będzie to dla nich forma podziękowania i satysfakcja ze spełnionej roli.Pozdrawiam wszystkie Panie w Euro-Labora. Polecam wszystkim, Firma bardzo wiarygodna,godna zaufania po obu stronach.

Maestro
@Steff

Hej Steff. W Northeim jest spoko praca na 3 zmiany , mieszkania załatwia agencja. Nie tzeba znac jezyka niemieciego. jet tam w firmie Kierownikktorysie urodzil w Niemczech ale rodzina jest z polski i mowi po polsku , jest spoko i mozna sie dogadac on rozdziela robote. Pozdrawiam

miro1157

Wyjechałem rok temu za pośrednictwem Euro Labory, do Austrii, jako cieśla szalunkowy i do dzisiaj jestem z Ich pomocy bardzo zadowolony. W wypadku problemów kontaktuję się z Panią Dorotą i wiem, że mogę na Nią liczyć.

Lech

Pracowałam za pośrednictwem Euro Labora i miło wspominam. Dobrze zorganizowany wyjazd, praca i mieszkanie.

Administrator Nowy wpis

Euro Labora prowadzi rekrutację na stanowisko Rzeźnik w Linz. Jeśli wiesz, jak wygląda ten proces, podziel się swoimi wrażeniami. Mogą to być cenne informacje dla osób, które rozważają pracę w firmie.

Marcin 160676 Nowy wpis
Kandydat

Dzień dobry, jestem operatorem żurawia wieżowego, czy mógłbym dostać nr telefonu do jednej z tych miłych Pań która mnie z rekrutuje, a w późniejszym czasie zapewni pomoc i opiekę na kontraktach? Z góry dziękuję, lub proszę o kontakt narazie na maila, tam odpowiem na wszystkie pytania. m.mizol@wp.pl Pozdrawiam

Administrator Nowy wpis

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo Euro Labora rekrutuje na stanowisko Stolarz. Może ktoś planuje aplikować?

Podobno pracując jako Cieśla można liczyć na 10600 na rękę. Czy to prawda?

#Eurolaborateam Nowy wpis
Klient
@Administrator

Dzień Dobry , Tak , ale 10 600 ZŁOTY przy przepracowanych 160 h w miesiącu . A każda nadgodzina jest przez Austriackiego PRACODAWCĘ dodatkowo 50% płatna .

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euro Labora kandydat na stanowisko Operator maszyn CNC ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Inna82

Jeśli podpisuję się umowę o pracę,to pracodawca ma obowiązek tą pracę zapewnić. A nie umywać ręce i zwalać winę na zagranicznego pracodawcę. Nikt za to nie ponosi żadnej odpowiedzialności,jak można wysłać pracownika do pracy i chwilę później okazuje się że zostajesz bez pracy, przeważnie jest tak ,że siedzisz ",tam" nie zarabiasz a za np.zakwaterowanie musisz zapłacić.Wracasz do pl oczywiście na a własny koszt,suma summarum po takim"udanym wyjeździe do pracy" jesteś na minusie.

ciesla75
@Inna82

Pracuję przez agencję Euro Labora od lat, panie w biurze zawsze stają na wysokości zadania . Fakt początki również były takie jak @Inna82 opisuje ale to wszystko za sprawą mojego braku wtedy języka niemieckiego i braku jakiejkolwiek komunikacji z polierem na budowie . Tylko nigdy nie miałem pretensji o to do EL , bo wiem że nie oni są moim PRACODAWCĄ a tylko POŚREDNIKIEM o czym też mówi umowa z nimi podpisywana ,,że kierują nas do PRACODAWCY którym jest zagraniczne biuro ". Nie mają wpływu na to , bo to nie one szukają nowych einsatzy . Po kilku latach pracy sam rozmawiam z moim Pracodawcą a jeżeli coś jest nie tak, zawsze mogę liczyć na biuro polskie w porozumiewaniu się.

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Operator Maszyn w firmie Euro Labora. Czy mogę liczyć na 3700 , jeśli chcę pracować na Operator Maszyn?

Czy w firmie Euro Labora są regularne szkolenia pracownicze?

#eurolaborateam
@Pytanie

Jak najbardziej . W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu 534 550 034 .

Zibi

Nie polecam niekmpetencja i olewanie ludzi.W Biurze pracuja panienki ktore nie maja zielonego pojecia o zatrudnianiu ludzi.

Ewelina
@Zibi

Hej, a na jakiej podstawie uważasz, że osoby pracujące w Euro Laborze nie mają pojęcia o zatrudnianiu ludzi? Co się takiego stało? Mógłbyś opisać sytuację?

Groszek

Nie zgadzam sie z wypowiedzią w żadnym wypadku ! Pracuje przez Euro Laborę od ponad 2 lat miałem do czynienia juz z 3 koordynatorkami z biura Panią M ,D oraz M - każda wykazała się cierpliwością, zrozumieniem oraz pomogła w każdym aspekcie . Może zanim zaczniecie pisać takie komentarze zastanowicie się ze Panie z Biura codziennie muszą użerać się z dziesiątkami osób którzy nie rozumieją ,ze to nie One zatrudniają a i tak największy atak czy to z niezrozumieniem paska z wypłaty czy z zbyt daleką droga na mieszkanie z budowy nie zależy od nich . Każdemu serdecznie polecam Euro Laborę ,pracowałem w kilku firmach ale nigdy nie miałem tak świetnej pracy i kontaktu z firmą bo Panie choć nie muszą poświęcają czasami swoje wolne wieczory by załatwić nasze sprawy . Panie z biura to równe babeczki lepszych na rynku pracy nie znajdziecie ! Kompetencja 10/10 Życzliwość 10/10 Pomocna dłoń 10/10 Szybką reakcja 10/10 Kontakt z pracownikiem 10/10 Polecam !

Anonim
@Groszek

@Groszek popieram ! Byłem już w 5 leasing firmach a tak naprawdę tylko się o ciebie troszczą w Euro Laborze . W żadnej innej agencji Panie w niedzielę gdy przez własny błąd dojechałem za późno o 23 nie przejęły się moim losem . Dopiero w Laborze szybka interwencja ,szybkie wejście na mieszkanie i nie musiałem spędzić nocy w samochodzie jak to w innych agencjach było. Panie koordynatorki na medal Polecam

ŁUKASZ
Kandydat

Cześć. Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy w miejscowości Eschwege na magazynie, jak wyglądają warunki pracy, mieszkaniowe i wynagrodzenie. Pozdrawiam

Thickus
Kandydat

Witam, jak wygląda praca w Northeim? Ile można realnie zarobić z nadgodzinami? Jak wyglądają mieszkania? Po kilka osób czy może są osobne pokoje?

Małgorzata
@Thickus

A jakie dokładne stanowisko w Northeim Cię interesuje? I do jakiej pracy tam wysyłają? Wygląda na to, że troche sie orientujesz.

Polecam wszystkim tą firmę. Panie w biurze sympatyczne i pomocne . Zawsze odpowiedzą na pytania i pomogą. Praca i zakwaterowanie super .Wynagrodzenie zawsze na czas .

Adrian
@Pracownik

A powiesz może na czym polega praca? Na jakie rzeczy trzeba się nastawić w Euro Labora, co należy do zadań pracowników? No i ciekawi mnie też kwestia pensji, więc liczę że powiesz coś na ten temat. :)

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Euro Labora? Dodali nowe ogłoszenia 9 czerwca na GoWork.pl.

Kaczor
Kandydat

Witam. Czy ktoś z Państwa wyjeżdżał za pośrednictwem tego biura jako operator CNC w Saterland Sharrel i może podzielić się opinia?

Mietek
Kandydat

Witam wie ktoś jak sprawa mieszkań dla cieśli, czy wynajmują normalne czy lecą w kulki. No i jeszcze jak z nadgodzinami płacą czy kombinują

Incognito
Kandydat

Jak mieszkania? Ile ludzi? Tylko pracownicy danej firmy czy różni ludzie z różnych miejsc? Zależy mi na spokoju...

Shoko123

Witam, czy można obcokrajowców z karty pobytu pracować w Austrii jako operator koparko ładowarki? Bo mam uprawnienia i prawo jazdy kat B,be,ce,t. Proszę napisać do mnie albo zadzwoń 500460121. Gorzów Wlkp

Steff

Witam, dostalem oferte na obsluge maszyn cnc w northeim, warto tam jechac? Moze ktos tam pracowal i wie cos na temat tej pracy i warunki, zakwaterowanie. Czy ogolnie jest spoko czy gnoj jak w niektorych miejscach? Pozdrawiam

Maestro

Steff
@Maestro

Witam, a jak samo zakwaterowanie, mieszkanie normalne czy jakis hotel pracowniczy i jaka cena? Pozdrawiam

upadły anioł
@Steff

też jestem ciekaw tej oferty

Jadwiga
@Maestro

Przy czym ta praca i kontakt do agencji która ja załatwia. Jeżeli mogła bym prosić. Pozdrawiam

Adrian

W jakim sensie zawiodłeś się na Euro Labora? Możesz napisać coś więcej na ten temat? Twoja opinia jest bardzo krótka, liczę że uzasadnisz swoją wypowiedź i podasz nieco więcej szczegółów.

Niezadowolona

Widzę że jak zawsze na stronie tylko dobre opinie, złe są pewnie usuwane, ponieważ taki przypadek jak mojego syna nie jest odosobniony...syn z kolegą zostali wysłani do pracy w Austrii na budowę. Praca była, ale zakwaterowanie wyglądało tak że pod podanym adresem nikt nie wiedział o ich przyjeździe, pierwsza noc w aucie...wyjasni się...Ale nic się nie wyjaśniło. Pisałam maila, dzwoniłam do koordynatorki- brak kontaktu...(usunięte przez administratora)

Marek

Czesc, wie ktos cos na temat pracy w Eschwege? Jak warunki oraz ile mozna wyrobic w nadgodzinach miesiecznie?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Labora - Racibórz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Euro Labora?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Labora tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Labora?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euro Labora