Euro Labora

3.2 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Euro Labora

Marcin 160676 Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry, jestem operatorem żurawia wieżowego, czy mógłbym dostać nr telefonu do jednej z tych miłych Pań która mnie z rekrutuje, a w późniejszym czasie zapewni pomoc i opiekę na kontraktach? Z góry dziękuję, lub proszę o kontakt narazie na maila, tam odpowiem na wszystkie pytania. m.mizol@wp.pl Pozdrawiam

anonim Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Inna82 Nowy wpis
Były pracownik

Jeśli podpisuję się umowę o pracę,to pracodawca ma obowiązek tą pracę zapewnić. A nie umywać ręce i zwalać winę na zagranicznego pracodawcę. Nikt za to nie ponosi żadnej odpowiedzialności,jak można wysłać pracownika do pracy i chwilę później okazuje się że zostajesz bez pracy, przeważnie jest tak ,że siedzisz ",tam" nie zarabiasz a za np.zakwaterowanie musisz zapłacić.Wracasz do pl oczywiście na a własny koszt,suma summarum po takim"udanym wyjeździe do pracy" jesteś na minusie.

ciesla75 Nowy wpis
Pracownik
@Inna82

Pracuję przez agencję Euro Labora od lat, panie w biurze zawsze stają na wysokości zadania . Fakt początki również były takie jak @Inna82 opisuje ale to wszystko za sprawą mojego braku wtedy języka niemieckiego i braku jakiejkolwiek komunikacji z polierem na budowie . Tylko nigdy nie miałem pretensji o to do EL , bo wiem że nie oni są moim PRACODAWCĄ a tylko POŚREDNIKIEM o czym też mówi umowa z nimi podpisywana ,,że kierują nas do PRACODAWCY którym jest zagraniczne biuro ". Nie mają wpływu na to , bo to nie one szukają nowych einsatzy . Po kilku latach pracy sam rozmawiam z moim Pracodawcą a jeżeli coś jest nie tak, zawsze mogę liczyć na biuro polskie w porozumiewaniu się.

Pytanie
 Pytanie

Czy w firmie Euro Labora są regularne szkolenia pracownicze?

#eurolaborateam
Pracownik
@Pytanie

Jak najbardziej . W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu 534 550 034 .

Thickus
Kandydat
 Pytanie

Witam, jak wygląda praca w Northeim? Ile można realnie zarobić z nadgodzinami? Jak wyglądają mieszkania? Po kilka osób czy może są osobne pokoje?

Małgorzata
@Thickus

A jakie dokładne stanowisko w Northeim Cię interesuje? I do jakiej pracy tam wysyłają? Wygląda na to, że troche sie orientujesz.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euro Labora kandydat na stanowisko Operator maszyn CNC ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Pytanie
 Pytanie

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Euro Labora? Dodali nowe ogłoszenia 9 czerwca na GoWork.pl.

Kaczor
Kandydat
 Pytanie

Witam. Czy ktoś z Państwa wyjeżdżał za pośrednictwem tego biura jako operator CNC w Saterland Sharrel i może podzielić się opinia?

Incognito
Kandydat
 Pytanie

Jak mieszkania? Ile ludzi? Tylko pracownicy danej firmy czy różni ludzie z różnych miejsc? Zależy mi na spokoju...

Shoko123
Pracownik
 Pytanie

Witam, czy można obcokrajowców z karty pobytu pracować w Austrii jako operator koparko ładowarki? Bo mam uprawnienia i prawo jazdy kat B,be,ce,t. Proszę napisać do mnie albo zadzwoń 500460121. Gorzów Wlkp

Marek
 Pytanie

Czesc, wie ktos cos na temat pracy w Eschwege? Jak warunki oraz ile mozna wyrobic w nadgodzinach miesiecznie?

Marek
 Pytanie

Cześć, powie ktoś jak z praca na Eschwege oraz warunki? Oplaca sie tam jechac? Ile mniej wiecej idzie wyrobic w nadgodzinach?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Labora - Racibórz

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Euro Labora