Opinie o DC-SYSTEM sp.zoo w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DC-SYSTEM sp.zoo. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DC-SYSTEM sp.zoo o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DC-SYSTEM sp.zoo w Warszawa

Stefan

Ta firma w ogóle nie przejmuje się pracownikami traktuje ich jak bydło i ostatnich dziadów, a to oni pracują na ich pensje. To jest szczyt [usunięte przez moderatora], że zrobić kierownictwu bogatą wigilię z premiami i różnymi gratisami, a zwykłemu pracownikowi, który ciężko pracuje na wizerunek firmy nawet nie dać świątecznej paczki. Kierownicy zwalniają ludzi kiedy chcą i za nic, pensje ucinają tłumacząc, że jest kryzys. Ktoś powinien się za to wziąć bo tylko szkoda tych wszystkich ludzi.

anonimka

[usunięte przez moderatora] To co się dzieje w firmie woła o pomste do nieba!

Czarna mamba

Ja też kiedyś byłam kierownikiem w tej firmie, jeszcze za czasów [usunięte przez moderatora] i mam skalę porównawczą. Tak, tak to już nie ta firma. Impel rządzi, a on jest nastawiony na zyski. Teraz nie liczy się już pracownik - liczy się tylko zysk z obiektu, który idzie wiadomo do czyjej kieszeni. Przykre jest to, że [usunięte przez moderatora] tak bardzo się zmienił. Kiedyś to był naprawdę fajny facet. No cóż, woda sodowa uderzyła mu do głowy.

aaron8547

PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE I JEDNO CO MI PRZYCHODZI DO GŁOWY TO TYLKO ŻE SĄ TO [usunięte przez moderatora] BARDZO DUŻE METRAŻE PRACY Z TYM ŻE ZA BARDZO MAŁE PIENIĄDZE KASĘ NABIJAJĄ ALE TYLKO ONI DLA SIEBIE ZA NASZĄ CIĘŻKĄ PRACĘ ZWŁASZCZA CI [usunięte przez moderatora]

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Czarna mamba

Tadek, o czym Ty marzysz ? DC już chyba nigdy nie odzyska swojej dawnej renomy. Impel na to nie pozwoli. Pracowałam tam za czasów [usunięte przez moderatora]. Jeszcze [usunięte przez moderatora] trzymał to wszystko na poziomie. Walczył o to, żeby DC nie stało się Impelem. Niestety ale chyba nie wpasował się w struktury \\\\\\\\\\\\\\\"Wielkiego Brata Impela\\\\\\\\\\\\\\\". Chciał za dobrze i (usunięte przez administratora) e mu \\\\\\\\\\\\\\\"podziękowali\\\\\\\\\\\\\\\". Ja też wtedy odeszłam.

PK

[usunięte przez moderatora]Fakt dopuki nie wystąpiłem o podwyszkie to stałem się złym pracownikiem, a nadmienie że pracowałem u różnych kierowników w firmie do puki nie ftrafiłem do [usunięte przez moderatora]. Była zadowolona z pracy mojej gdy za rządałem zapłaty za weekendy i zwiększenie wynadrodzenia. To rozwcieczyło ją i robiła wszystko aby pozbyć się mnie z firmy, a pujście na skargienic nie zmieniło tylko pogorszyło! Nie polecam pracy w dc system. Teraz pracuje u konkurencji i jestem szanowany i docenianu przez obecną dyrekcje a pani wiśniewska powinna przebadać swoją głowe aby więcej nie poniżać pracowników!

Czarna Mamba

Jeszcze kiedy firma mieściła się na Krakowiaków i Impel nie miał do niej nic, wszystko było ok. A potem ... No niestety ale Impel jest firmą nastawioną na zysk. Ich nie interesuje zwykły pracownik, mimo, że on głównie pracuje na ten zysk. Kiedy moją kierowniczką była [usunięte przez moderatora] zarabiałam godziwie. Ona zawsze \"znalazła\" jakieś pieniądze żeby dorzucić do wypłaty. Jak było mało ludzi na obiekcie a roboty dużo to sama zawijała rękawy i brała się do pracy.

Z DC DOROTA
@Czarna Mamba

Potwierdzam, teraz ta firma już niema takiej renomy jak kiedyś (usunięte przez administratora)

Czarna mamba

Z DC System została już niestety tylko nazwa. Chyba nikt nie zaprzeczy, że pod wodzą [usunięte przez moderatora] firma była jedną z najlepszych na rynku. To była \\\"firma z wyższej półki\\\" pod każdym względem. Z chwilą sprzedania jej Impelowi zmieniło się wszystko. Ci najlepsi kierownicy poodchodzili lub zostali pozwalniani. Przypadkowi ludzie usiedli na wyższych stołkach [usunięte przez moderatora] i pogrążyli firmę całkowicie, a Impel dobił ją całkowicie. [usunięte przez moderatora]

Jgnaia

Faktycznie że to dziwne ale prawdziwe jednak. Od dawna mówi się o nieprawidłowościach w firmie i nadurzyciach, ale oni się nie przejmują tym.

anonim z dc

Myślicie że oni w firmie się tym przejmują co wy tu piszecie o nich?!!! Mają was gdzieś i wasze opinnie, i tak będą robić co będą chcieli z nami i nic z tym nie skuramy bo to wolna amerykanka co dzieje się w firmie dc!

iza

dowiedziałam sie o tej stronie od kolezanki wezcie sie ludzie za prace a nie obczerniacie ludzi[usunięte przez admina] jest dobrym czlowiekiem duzo mi pomogla a kazdy moze miec zle dni dajcie jej spokuj pracowalam u[usunięte przez admina]y cztery lata i nie mialam zadnych problemów

ewka

ja pracuję w tej firmie już prawie pięć lat i jakoś nie narzekam nigdy nie zostałam oszukana na pensje a moją przełożoną jest właśnie [usunięte przez admina], ludzie przestańcie wypisywać bzdury jak komuś nie chce się pracować tylko brać kase

anonim z dc

Jak by były związki zawodowe w firmie to by inaczej do nas podchodzili bo by się bali!!! A tak mamy dziki zachód!!!

sprawiedliwy

Jedna jaskółka nie świadczy o wiośnie. Wszędzie może być ktoś kto psuje opinie. Znam tam wielu kierowników którzy nie mają tego typu problemów. Określenie zła firma na podstawie jednego kierownika, kiedy jest Ich kilku dziesięciu jest oceną niesprawiedliwą. Opinie wystawia się o średnią z całości. Pozdrawiam

sprawiedliwy

Czy zastanowiłeś się że firma Dc-System może być z (C) ciebie niezadowolona!!!.

klient

Firma nierzetelna, serwis sprzątający poniżej krytyki. Może z powodu słabych zarobków mają pracę gdzieś.

aldona warszawa

Wie ktoś kiedy PIT-y w firmie dają w tej firmie może? Pracowałam od lutego do połowy grudnia i mam dosyć pracy u nich. Mało i mało było im. Odeszłam i mam lepiej i za większą kase teraz pracuje i nikt mnie się nie czepia że mało!

anonim z dc

To fakt że zle się dzieje w dc i jak już można o nich w prasie czytać to coś musi być na rzeczy!!!

bubcia;**

KOMPROMITACJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I TYLE MOŻNA O TEJ FIRMIE NAPISAĆ.!!!

tiesto

Mam pytanie czy ktos wie czy firma DC System i Impel mają coś wspólnego z firmą AWIMA z Józefowa???Pilne

Zostaw merytoryczną opinię o DC-SYSTEM sp.zoo - Warszawa

• Jak się pracuje w DC-SYSTEM sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy DC-SYSTEM sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DC-SYSTEM sp.zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DC-SYSTEM sp.zoo?

Kandydaci do pracy w DC-SYSTEM sp.zoo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DC-SYSTEM sp.zoo