Opinie o Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. w Warszawa

zielona

W Andrychowie buduja aktualnie LM byl ktos na rozmowie o pracę? Ile zarobku oferują na początek. Na jakim dziale mozna zarobić lepiej? Warto w ogóle się do nich zatrudniać? Ile na reke można zarobić na początku i czy warto sie angażować? Czy ktoś to ogólnie docenia? Tematy ogrodowe mam dosyć dobrze opanowane, rośliny sprzet itd. Ile mogą zaproponować na początek?

Arcio

Leroy Merlin może kiedyś było tam fajnie teraz zaczyna się dziać źle.

Oracle

Firma z najgorszą propozycją na rynku -mało płacą -duże wymagania -telefon służbowy to Bojda wszystko poblokowane -premia jest tylko czasami -obsada kierownicza i derektorska jak w januszexie -praca bardzo uproczywa często 3 stanowiska na raz Uwaga mają swoich agentów tutaj nie słuchaj (usunięte przez administratora) opinii i nie warto na nich trącić czasu lepiej się pracuje u prywaciaza niż u nich

miłka
@Oracle

Przez takie bzdury są negatywne opinie. Ktoś coś napisze ktoś poda dalej. Telefon służbowy nie jest poblokowany. ja normalnie z niego korzystam , a nawet gdyby no to jak sama nazwa mówi :"telefon służbowy" więc do celów służbowych a nie prywatnych. Premie są co kwartał . A ,że czasami mała czasami większa ... no cóż tak jest wszędzie, wyrobisz target to jest , nie wyrobisz to nie ma. Jak to się mówi . Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Cris
@miłka

a co masz na myśli mówiąc "normalnie" ? Dzwoni, zdjęcie zrobisz, w necie coś sprawdzisz ale jak nie korzystasz w inny sposób to nie wiesz jakie ma ograniczenia. Jest to narzędzie pracy i tylko tak to można traktować choć wskazywane jest jako bonus dla pracownika w rzeczywistości po prostu kolejny klocek do kieszeni o który musisz dbać, pilnować naładowania i który da znać o sobie w domu dźwiękami powiadomień. Nie skorzystasz z niego jako swojego bo przecież nie chcesz telefonów prywatnych w pracy, w banku itp też się nie zarejestrujesz na służbowy który nie jest Twoją własnością z wiadomych względów. Więc po prostu dodatkowy balast nic więcej.

Czarnoziem
@miłka

Zablokowana jest opcja wykonywania połączen poza tereny Polski ( z małymi wyjątkami). Premia to fikcja, przez 3 lata pracy otrzymalem 3 razy jakąkolwiek. Świezy pracownik ma wiecej na umowie, niz doswiadczony. Najlepiej sie zwalniac i zatrudniac na nowo jezeli chcemy wiecej zarabiac.

Beta

A jak z pracownikami ON przestrzegają kodeksu pracy? Czy tak jak wszędzie -wyzysk

Doradca Klienta

Bardzo miła rozmowa z Panem Kierownikiem (Mielec) Na poziomie, konkretna, padło dużo szczegółów. Cała rozmowa trwała ok 40 min. Choć nie na dawałamam się akurat do jego działu. Jedna z najlepszych rozmów na jakich byłam.

Było ich dużo, typowe i standardowe, niekiedy szczegółowe.

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Rademenes

Pracowałem w tej firmie kilka lat zaczynałem jako młody człowiek mając 23 lata i powiem tak żałuje i to bardzo zmarnowane lata. Szkoda pisać co w tej firmie się wyprawia dengrengolada. Ludzie nie aplikujcie tam szkoda zdrowia,czasu i pieniędzy. Zarobki jakie firma proponuje to jest żenada.

Nie doszły pracownik

Nie polecam, zawracają głowę jakimś 3 etapami jak by płacili miliony a płacą tylko 3500 brutto... szkoda czasu na jakieś rozmowy, bo i tak wybierają pewnie tych po znajomościach, tylko formalnie rekrutacja musi być....

Tank

Ciekawe czy centrala to widzi ! W LM, Radom jest mnóstwo spraw cywilnych za bezpodstawne zwolnienia , lub nieodpowiednie traktowanie !!! Nie ma komu pracować a nadal to robia

@Tank

Centrala powinna się temu przyjrzeć! No ,chyba że przymykają na to oczy .... Wystarczy spojrzeć na rotacje pracowników na poszczególnych działach w całej Polsce czy faktycznie wina pracowników czy kadry kierowniczej

Ozi

Też nie mam pojęcia o co w tym chodzi ..... co daje ciągła wymiana pracowników co 3 miesiące ? widziałem ciągłe ogłoszenia że potrzebują ludzi myślałem albo faktycznie nikt nie chce pracować albo ludzie się nie nadają ..... zatrudniłem się i już wiem że tam po prostu 3 miesiące i żegnaj i w dalszym ciągu sypią ogłoszeniami że trzeba im ludzi ... to nie jest poważne

Sylwester

Dzis podejmując próbę kupienia regips zawiodłem się na obsłudze. Z racji gabarytów płyty poprosiłem Pana z działu aby pomógł mi przeciąć płytę. No i tu zaskoczenie. Pan pyta mnie czy mam narzędzia żeby przeciąć sobie płytę? Kto wozi narzedzia na każde zakupy? I mówi mi żebym sobie jeszcze kupił narzędzia i sobie przeciął. Wstyd dla sieci i tyle

Większej bufonady i zadufania w sobie w życiu nie widziałem. Mam za sobą setki rozmów o pracę ale tylko raz trafiłem na coś takiego jak tutaj. Rozmowa przez telefon na bardzo fajnym poziomie. Jednak rozmowa w sklepie z kierownikiem działu to jakiś żart. (usunięte przez administratora) brak profesjonalizmu i buta. Jeśli celem rozmowy jest pokazanie potencjalnemu pracownikowi że w firmie będzie nic nieznaczącym robakiem to gratuluje bo się udało. Tak właśnie się poczułem przy panu wielce szanowanym kierowniku.

P.
@Kandydat

Czy mógłbyś napisać jakiej lokalizacji dotyczyła ta sytuacja? I na jakie stanowisko aplikowałeś/aś?

xyz
@Kandydat

Hmmm ciekawe dlaczego setki rozmów masz za sobą... :)

@xyz

Pewnie przed takie (usunięte przez administratora)firmy jak LM które tylko tracą mój czas oferując komicznie niskie zarobki i atmosferę ucisku. No ale spokojna twoja głowa. Ja już lepszą pracę znalazłem i nie musiałem być szmatą jakiegoś spoconego grubasa który myśli że jak ma pozycję kierownika to Boga za nogi złapał i może każdym pomiatać.

Irena

O jakie stanowisko w Leroy-Merlin może ubiegać się student? Tak żeby pogodzić uczelnie z pracą w firmie i móc liczyć na elastyczny grafik pracy. Jakie w ogóle zasady zatrudnienia przewidziane są dla osób, które jeszcze studiują? Jakie zarobki oraz umowa? :)

FrankDux
@Irena

Myślę, że spokojnie można przyjąć studenta do serwisu sprzątającego na maszynę czyszczącą, czy student ma prawo jazdy??

Prawilny ziomek
@Irena

U nas zwykle ludzie na logistyce (DOK) łączą pracę ze studiami.

tak to ja
@Irena

Na każde, tylko to kwestia kierownika czy będzie chciał kogoś w niepełnym wymiarze godzin.

Maverick
@Irena

znajoma pracowała na umowe zlecenie i dostała 2200.... żadnych premi za nocki i weekendy. dramat

@Maverick

A czy pracowała na pełen etat czy w niepełnym wymiarze czasu pracy? Zastanawiam się właśnie jakie są możliwości i czy można w tej kwestii liczyć na pójście na rękę gdy zajęcia są piątek-niedziela. Czy wtedy takie dni trzeba jakoś odpracować? Jak to wszystko wygląda?

Daniel

Witam, jeśli mam napisać prawdę to praca jest do przerobienia, mimo że trzeba się na dźwigać i to sporo. Jeśli chodzi o zarobki na tle innych firm są bardzo słabe około 3600 brutto, jedyny pozytywny aspekt to taki że można zrobić za darmo kurs na wózki widłowe po czym uciec jak najdalej do dobrze płatnej pracy. Pozdrawiam

Andrzej wrocek

Sklep super ,jednak Ceny trochę zawyżone w porównaniu do Castorama,lubię robić zakupy w Leroy Merlin,gdy natomiast widzę ich reklamę w telewizji z tym gościem łysym ,co wygląda jak brat bliźniak Shreka wzbiera mnie na wymioty czy dział ich reklamy nie moze kogoś zatrudnić z lepszym wyglądem niż ten łysy Shrek ,tragedia ,przecież gość straszy ludzi taką facjatą

Tymon

Żenada firma w ogóle nie dba o swoich pracowników liczy się tylko kasa Ale nie dla pracownika.zenada w dobie pandemia brak mi słów.czym wy się chwalicie

@Tymon

Na słaba

generalnie to jest duży rozstrzał w zarobkach. jezeli chodzi o moja wyplate to dostaje od roku 4000 brutto jako szeregowy pracownik dzialu. mimo to sa sytuacje gdzie koordynator ma 3800 albo i nizej... prawda jest taka, ze zeby dostac wiecej nie trzeba pracowac ciezko ale produktywnie, mozesz wracac do domu na czworaka ale jak nie widac efektu to nikt nawet nie powie dziekuje. polecam prace jak ktos sie odnajduje w natloku informacji i potrafi sobie tak rozpalnowac prace zeby sie wyrobic ze wszystkim. jezeli nie czujecie sie na silach i wolicie spokojna prace to nie liczcie na mile relacje z ludzmi i porzadne pieniadze - ta firma patrzy na wykresy i tableki

@pracownik

To czysta prawda pracuje 10 lat

Czy orientuje się ktoś jakie są zarobki projektanta w Leroy? Dzięki

Tyle że z głodu nie padniesz 2300-2500 na początek

kandydat

Witam, Czy praca jako DORADCA KLIENTA jest ciężka fizycznie? Trzeba dużo dzwigać towaru pod presją czasu?

Prawilny ziomek
@kandydat

W sumie to zależy od działu. Generalnie bywa ciężko i jak się na coś zobowiążesz to wtedy presja czasu jest jak najbardziej. Na budowlance, z pewnością się nadźwigasz sporo.

tak to ja
@kandydat

Większość działów to dźwiganie. Glazura, drzewny, budowlanka... są średnie działy np narzędzia, elektryczny czy hydraulika. Słońce czy śnieg to atuty budowlanki, logistyki i ogrody. Ok, na każdym trafi się coś cięższego np. na hydraulice nie są same złączki ale jakiś zbiornik się trafi. Jedynie kasjerki nie dźwigają ale coraz częściej mam wrażenie że na kasach to wystarczy tylko być

Kasjerka
@tak to ja

To proponuję spróbować pracy na kasie.

P.
@tak to ja

Na stanowisku Doradcy wykonywane są również prace związane z uzupełnieniem towaru, przygotowaniem zamówień dla klientów czy zmianą ekspozycji produktów - te zadania mają znamiona pracy fizycznej. Nawet na tych potencjalnie "lekkich" działach jak np. dekoracje (belka z tkaniną potrafi trochę ważyć i można się zmęczyć, gdy trzeba ją przewinąć; poza tym mamy tam np. dywany, rolki wykładzin).

MiSiek
@tak to ja

A to ciekawostka - spróbowałeś kiedyś ??

Ogi
@kandydat

To głównie praca fizyczna i w zależności od działu przeważnie ciężka

Dzień dobry ile na start może liczyć magazynier pracownik działu przyjęcia towaru? Mówimy o Warszawie

Magazynier
@Tomek

2600 zł brutto

Boss
@Tomek

około 3400 brutto, w dużych miastach na start już wszędzie dostaniesz 3300 brutto, każdy kto minusuje chyba żyje czasami z 2012 roku, albo dalej robią za 2800 brutto i są niezadowoleni ze swojego spierdolenia życiowego, że przegrali życie, nie mając wykształcenia a oczekując złotych gór.

Daniel198610
@Magazynier

3400 zł brutto

Daniel
@Magazynier

Dobra praca i rozwojowa, miła atmosfera oraz fajny tryb zaangażowania nowych pracowników, aktualne pracuje na logistyce i jest okej :-) wlasnie robie uprawnienia na wózki widłowe za które firma płaci po za tym pensja mimo to że każda firma płacze że korona wirus i bla bla tu jest okej :) bylem wcześniej na rozmowach o prace i wszędzie minimalna krajowa + premie ktorych nie widać także polecam.

Dada
@Boss

Jeśli dla ciebie 3400 brutto to takie kokosy, to pewnie też nie masz się za bardzo czym pochwalić w kwestii wykształcenia. Zarobki w Leroy Merlin są mizerne, a podwyżki śmieszne, niezależnie od stanowiska, czy doświadczenia.

quwerty
@Dada

@Dada, co do mizerności zarobków OK, ale co ty nazywasz podwyżkami? To przypomina wyrównanie inflacyjne i wcale nie pogrubia twojego portfela. 15 lat temu otrzymywałem mierną pensję ale z uwagi na niską inflację mogłem żyć normalnie. Obecnie mam teoretycznie więcej pieniędzy w kieszeni ale tej kasy, z uwagi na wysoką inflację, starcza mi naprawdę na króciutko. Sprawiedliwy podział wypracowanego zysku to w LM czysta fikcja.Jeśli ktoś jest altruistą, z pewnością odnajdzie się w tej firmie:)

Stefan
@Dada

Zarobki zależą od dobrej fuchy po znajomości a nie od wykształcenia.

@Daniel

A w Leroy Merlin obowiązują jakieś premie prócz pensji podstawowej? Mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? Jeśli są, to za co konkretnie i jak wysokie są? Jakie normy trzeba wypracowywać?

Kasa

Jaka stawka brutto na doradcę klienta? Czy do tego są premie jakieś? Jeśli tak to ile ok na rękę wyjdzie?

Tolo
@Kasa

3200-3400 brutto

Andrychów

Nie polecam pracy, rekrutacja ogólnie dramat 3 etapy na zwykle stanowisko niczym jak na dyrektora jakiegoś, warunki bardzo bardzo słabe, poziom rozmowy kwalifikacyjnej meeeega słaby. Jeden z przedstawionych benefitow pracy to telefon służbowy do prywatnego korzystania haha, kto w dzisiejszych czasach potrzebuje telefon służbowy do prywatnego korzystania. Hit hitów po prostu

Ciekawy
@Andrychów

Chciałem zapytać konkretnie ponieważ też mnie czeka rozmowa. "Poziom rozmowy meeeega słaby" to znaczy że co? Pytają o sprawy rodzinne, osobiste nie związane z doświadczeniem zawodowym? Rozwiń temat. A kolejna sprawa jakie warunki? Dowiedziałeś się jaka stawka początkowa? Jaka umowa? Jakie dodatki tzn bony świąteczne, opieka medyczna, premie do wypłaty? Czy to tylko fikcja? Taki komentarz nic nie wnosi bo nic z niego nie wiadomo.

Ciekawy
@Andrychów

Nie wiem czy nie polecasz pracy bo na rozmowie Ci nie poszło? Telefon telefonem nikt nie kazuje Ci go zabierać do domu po pracy możesz zostawiać wyłączony w pracy zapewne. Jest to do komunikowania się między pracownikami sklepu aby nie biegać po sklepie w poszukiwaniu kolegi z innego działu tak samo jest w Lidlu czy nawet action. Jeśli możesz powiedzieć o co pytają i jakie warunki oferują będę bardzo wdzięczny.

Andrychów
@Ciekawy

Poszło, poszło. Fnalnie propozycja współpracy, lecz jednak nie zamierzam podejmować pracy . Nie, nie mogę ujawnić gdyż to jest tajemnicą rekrutacji logiczne. Ja nie piszę o dzwonieniu do kolegi z działu bo trudno żeby szukać go bóg wie gdzie jak potrzebny, tylko o tym, że oferują telefon jako super benefit do korzystania prywatnego w domu, naucz się czytać ze zrozumieniem... Plus szkolenie dojazd codziennie ok 160km w dwie strony, zamiast szkolenia 30km w dwie do pobliskiego sklepu w Bielsku. Więc odpowiedź sobie sam

Andrychów blee
@Andrychów

Rozmowa kwalifikacyjna porażka a raczej przesłuchanie z 3osobami w jednym pomieszczeniu gorzej jak na sali sądowej hahaha rozmowa a raczej przesłuchanie o swoim życiorysie i doświadczeniu zawodowym bardzo niski poziom miała. Szkolenie bardzo oddalone bo aż w Krakowie. Chcą pracownika za miskę ryżu.. za stawkę 3500zl brutto to za dużo dać ale wymagań i szukanie nie wiadomo kogo na doradcę handlowego szopka. Rozmowa jak by szukali prezesa za 2800..Wstyd firmo... Szkoda czasu

Doradca
@Andrychów blee

Na doradcę dają 2800 brutto czy netto na rękę ? Mówili czy do tego jakieś premie?

Merrrry
@Andrychów

A jak z kasą? Podstawa + premia? Taki system?

Ogłoszenia
@Andrychów

Jaka stawka na doradcę klienta brutto w Andrychowie? Widzę non stop ogłoszenia powielane i chyba nikt tu nie chce pracować, że tyle czasu nie mogą ludzi znaleźć. Jak wygląda rozmowa? Warto aplikować?

Mandelinka Bramborova

Możecie coś więcej napisać o tych "bezpiecznych warunkach pracy"? Jak to wygląda na kasach?

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 239.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 138, z czego 16 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.

Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.