Opinie o euro.com.pl - „Euro-net” Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Euro Net Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euro Net Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Net Sp. z o.o. w Warszawa

Renata

@Czarek Posiadasz już informacje o aktualnych rekrutacjach prowadzonych przez Euronet Polska? Od momentu dodania przez Ciebie wpisu minęło trochę czasu, więc mogło się coś zmienić. Być może ktoś z Was pracuje lub pracował u tego pracodawcy i także mógłby się podzielić własnymi przemyśleniami na jej temat?

Barbo
@Renata

Niestety pracuję nadal. Podnieśli podstawę z 1400 brutto do 2000 w listopadzie - podnieśli plany w cholercię :) obecnie weszła nowa usługa- klejenie folii na tablet i telefon - odpowiednio 89 i 99 zł- przez nią strasznie podnieśli plan na usługi/Akcesoria i zapomnij o wyrobieniu planu :) Mam wrażenie że w firmie działają 3 przeciwstawne siły - HR chce mieć jak najmniej ludzi o jak największej ilości kompetencji (by jak najmniej płacić), dział Finansowania Sprzedaży (raty) chce by wciskać ubezpieczenia do kredytu na potęgę, zaś kierownicy chcieliby mieć po 20 sprzedawców na sklepie by móc wciskać f5 na panelu Kierownika i patrzeć w spokoju jak się świeci na niebiesko :)

Czarek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Ciekawy

Czy firma normalnie działa?

ByłyPracownik

Firma bardzo słaba. Nie traktują pracownika jak człowieka tylko jak maszynkę do zarabiania pieniędzy. Ciągła presja, brak uznania w oczach kierowników i głodowa stawka za jakieś tam punkty. Niszczą ludzi psychicznie, a na dodatek idąc do pracy nie wiesz czy cię zwolnią czy nie. W regionie Szczecińskim jest strasznie. Kierownicy z wypranymi przez centralę mózgami kierują pracownikami w sposób bardzo dziwny. Gloryfikują i umożliwiają mataczenie lepszym sprzedawcą a tych słabszych zaganiają do pracy na sklepie później mając pretensje o wyniki sprzedażowe. Oddziałowa pani M jest niekompetentna i nie ma pojęcia o handlu. Pretensje wieczne z jej strony, że klienci muszą kupować i tyle, a ich brak nie jest wytłumaczeniem tego, że sprzedawca nie ma sprzedaży zakrawa o mobbing. Wieczne pretensje, ciągła presja wyniszczają człowieka psychicznie. Zmienność zdania tej kobiety jest tak częsta, że w momencie wypowiadania jakiegoś zdania w swojej głowie pewnie od razu temu zaprzecza. Człowiek ten jest tak zindoktrynowany tabelkami przez centralę, że pozwala na naginanie prawa tylko po to aby sprzedać. System obsługi klienta w tej firmie jest jawnym działaniem na szkodę klienta. Zagrywki psychologiczne oraz naciskanie na klienta o PG czy AKC jest tak duże, że klienci niekiedy w ogolę rezygnują z zakupów. Ponadto w regionie Szczecin, pan A., który ma zajmować się w firmie coachingiem również nie ma pojęcia co robi. Ciągłe szkolenia i pretensje z jego strony są nie do zniesienia. Pranie mózgu jest na każdym poziomie pracy w tej firmie. Nie polecam pracodawcy ze względu na właśnie atmosferę pracy, gdzie ludzie tacy jak pan A. i pani M nie mając pojęcia o niczym w handlu (wyprane mózgi zniszczone życie prywatne ) nad tobą stoją i pokazują że coś umieją lepiej niż wy gdzie naprawdę jest zupełnie odwrotnie. Dno i wodorosty. NIE RUBCIE TAM ZAKUPÓW, NIE CHODŹCIE TAM A JAK JUŻ NIE POZWALAJCIE SOBIE NA WCISKANIE GWARANCJI I UBEZPIECZEŃ KREDYTÓW – SĄ ONE NIEOBOWIĄZKOWE I BANKI NA TO NIE PATRZĄ!!! PAMIĘTAJCIE... UBEZPIECZENIA SĄ NIEOBOWIĄZKOWE, A BANK NIE MOŻE TEGO RZĄDAĆ PRZEZ SYSTEM W SKLEPIE EURO!!

Ola
@ByłyPracownik

Prawda:-(

Doradca Klienta

Po wysłaniu CV otrzymujesz link do idiotycznego pozal się Boże testu na inteligencję jak byś miał zarabiać w tej firmie niczym Bezos u siebie Jakimś cudem rozmowa telefoniczne z rekruterka która nie była w stanie odpowiedzieć na podstawowe pytania dotyczące pracy w sklepie ( tak centrala oderwana od rzeczywistości co jest na sklepie a co jest słupkiem w exell) aż dziw że moja dalszą oferta sięgnęła rozmowy kierownika sklepu bo miałem totalna niechęć już pracy do tej firmy i jej podejścia do pracownika i tu się dowiaduje najlepszych rzeczy .... Praca na pok chyba pokój obsługi klienta praca na kasie i obsługa ratalna obsługa magazynu i każdy ma dyżur na dany dzień więc wychodzi na to że pracujesz z klientem około 14 godzin tygodniowo ( tam gdzie jest realna kasa ) i cream de La cream podstawa to 3450 zł brutto czyli poniżej najniższej krajowej a raczej 3/4 najniższej krajowej gdzie resztę masz wypracować z klientem tak przez te 14 h tygodniowo jak nie podziękują ci za pracę i do widzenia .oczywiście dowiadujesz się odm pracownikow że jest też odpowiedzialność materialna więc głowa 360 by sprawdzać czy nie ma złodzieja na sklepie Niestety ta oferta jest jedną z najgorszych w sklepach electro naprawdę jeśli chodzi o kasę i ponad 10 letnie doświadczenie w branży i mając podobne zasady zatrudniania dostawałem o wiele więcej u konkurencji odradzam tu pracę chyba że nie masz ambicji i nie posiadasz rodziny

Pytania od czapy ... Czy pracowałem w sklepie co potrafię dlaczego chcę pracować

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Cezary

Czy dobrą pracą w firmie można wytłumaczyć tą ciszę na forum?

maryna

Piszę z pozycji nie pracownika ale klienta, który w sklepie tej firmy kupił drogi /za parę tysięcy złotych/ sprzęt AGD. Obsługa klienta b.miła i sympatyczna, ale potem załatwianie reklamacji - dno i tragedia. W moim przypadku w okresie gwarancji sprzęt psuł się 4 /cztery/ razy; pomimo trzech napraw i kolejnego zepsucia się sprzętu /ta sama wada/ odmówiono załatwienia reklamacji, powołując się na wygaśnięcie roszczeń. /!/. W dodatku całkowicie sprzecznie z obowiązującym prawem. Nie wydaje mi się, aby mieli tam tak słabych prawników; pewnie chodzi o "spuszczenie z wodą " klienta i jego reklamacji - jeśli się uda. W moim przypadku się nie uda. Zakupy w sklepach tej sieci odradzam, przynajmniej te droższe, chyba że ktoś ma parę tysięcy złotych do wyrzucenia za przysłowiowe okno.

KOK

praca tu to porażka. wyzysk na każdym kroku. do najniższej krajowej trzeba sobie dorobić dopiero potem może coś zarobisz, ale też niekoniecznie. codziennie słyszysz jakim jesteś marnym pracownikiem a i ci najlepsi bez przerwy są straszeni przeniesieniem bądź zwolnieniem. praca ponad możliwości, nawet 4-5 dni pod rząd po 12 h za pozwoleniem dyrektora oddziału. przerwa która się należy nie jest nigdy taka jak powinna być. na 12 h pracy należy się 2x po 15 minut. tutaj jeśli na cały dzień masz 10 minut nieprzerwanej jest już cudem a i tak nigdy nie jesz sam bo zawsze siedzi z tobą któryś z kierowników i ci truje na temat wyników. coś takiego jak uż nie istnieje w tej firmie bo ci nie wolno a każde zwolnienie jest oszustwem i jak z niego wracasz jesteś gnębiony fizycznie i psychicznie. Kierownik przychodzi i wychodzi kiedy chce, nie można się z nim dogadać. czuje się jak pan i władca a ty jesteś pachołkiem do którego się nie przywiązuje bo i tak cię niedługo tutaj nie będzie. praca podobno z elastycznym grafikiem, który dopasują do twoich potrzeb - tak naprawdę robisz ponad normę i nie jesteś w stanie się dogadać co do godzin pracy bądź wolnego na studia. krytykują cię na forum innych pracowników zamiast porozmawiać z tobą osobiści. i tak liczy się target. ci ludzie nie nadają się do pracy z ludźmi. nikt nikomu nie wierzy, nie masz się do kogo zgłosić. NIE POLECAM

Master

Nie polecam pracy w RTV EURO AGD . W firmie panuje duży wyzysk i duża rotacja , poza tym zarobki są przeważnie poniżej średniej krajowej , jest podstawa+ prowizja . Jak chcesz dorobić do średniej krajowej to musisz sprzedać dużo gwarancji o których klienci najczęściej nie chcą słyszeć i co sprawia nie lada trudność. Najtrudniej jest przebrnąć przez okres próbny , jest dużo do nauczenia a stali pracownicy robią ci łaskę że ci pokażą np. jak wystawiać dokumenty sprzedaży . Ogólnie firma szuka Jelenii , nie polecam.

Neo

Praca w tej firmie to katastrofa , jest duża rotacja nie przedłużają umów bo np. sprzedałeś za mało ubezpieczeń których klienci i tak nie chcą , poza tym czasami trzeba pracować po pare 12 godzinnych zmian z rzędu co jest nie przestrzeganiem prawa pracy . Firma po okresie próbnym nie gwarantuje najniższej krajowej , trzeba dorobić sobie do najniższej krajowej sprzedając ubezpieczenia.Sprzedając sam sprzęt prawie nic nie zarobisz . Reasumując płaca marna , obowiązków dużo , nie polecam.

Paulina

Praca w RTV EURO AGD to tragedia po okresie próbnym za cały etat pracodawca nie gwarantuje najniższej krajowej płacy poza tym jest duża rotacja w sklepach a osoby które się utrzymują w pracy to głównie znajomi kierownika sklepu albo lizusy . Atmosfera nie jest fajna każdy się boi o swoją prace , i każdy jest gotów podstawić ci świnię . Nie polecam tej pracy szczególnie w sklepie który mieści się w galerii Pestka w Poznaniu.

wrty

nikogo to nie dziwi dlaczego w polsce jest najwieksza siec ? w najbiedniejszym kraju w europie bo polska to najleprzy kraj dla oszustow ... a wy debile pobierajcie dalej u nich pieniadze a zobaczycie jaki bedzie tego finał bo nikt niewie o co w ty chodzi a ja niepowiem bo mam was gdzies hahah

obiektywna

Naprawdę współczuję waszym pracodawcom skoro nie umiecie czytać ze zrozumieniem... To nie jest forum opinii o sieci sklepów z elektroniką, tylko o właścicielu największej sieci bankomatów!

Do obiektywnej
@obiektywna

Współczuć to należy Twoim pracodawcom o ile takiego masz, ponieważ czytanie ze zrozumieniem oraz świadomość istnienia spółek których nazwa nie musi być identyczna jak brand sklepowy. EURO-net Sp. z o.o to spółka zajmująca się handlem w której skład wchodzą RTVEUROAGD, OLEOLE. Natomiast Euronet Polska to Twoje bankomaty i płatności. Wiec na przyszłość nie zarzucaj komuś niekompetencji jak sama jesteś niedouczona. Odnośnie wątku to do działów które nie wymagają specjalistycznej wiedzy, to kołchoz.

Bochen

Fakt, Pan Bartek nie umie się zachować, klnie jak szewc, jest chamski, wybuchowy i porywczy. Nie wiem skąd on się wziął w takiej fajnej pozostałej załodze. Idźcie na skarge do Pani Sylwii od rekrutacji może ona zrobi z nim porządek. Tylko do niej trudno się dodzwonić ale próbujcie może to cos pomoże. Bochen

bezradniwalczącyoszacunek

Pierwszy raz spotkałem sie by szef wyrażał sie w tak niecenzuralny sposób. Panie Bartłomieju jak tak bedzie Pan sie do nas odzywał to sznureczkiem pojdziemy na skargę do Pana szefa. Jesteśmy w pracy a nie pod budka z piwem. Litości! A swoją drogą czy Pan sądzi że cos tym osiagnie? Na pewno nie. Ewentualnie tylko tyle, ze się wszyscy zwolnimy. Nam też się nalezy szacunek Panie Bartłomieju ! Trzej Muszkieterowie z Sokołowa!

Rik

Ja byłem u jakiejś Pani Melanii czy Mileny też z infopracy. Po tej rozmowie trafiłem chyba włsnie do tego Staśka bo bardzo kumaty gość i od razu dał mi odpowiedź że będę przyjęty. Pracuje już drugi miesiąc i sobie chwalę. W piatek była wypłata dokładnie tak jak w umowie. Sama praca bardzo w porządku co prawda jest tam jeden gość co strasznie wrzeszczy za byle co ale ja sie tym nie przejmuje bo już nie jedno widziałem.

Tez jestem z infopracy tutaj. I miałem rozmowę z jakimś Panem Łukaszem - spoko gość, wszystko mi powiedział. Sama praca w magazynie tez lepsza niż na rynku a trochę już doświadczeń mam.

Beny

No no Stasiek to na prawdę spoko gość. Mało jest takich szefów.

Max24

A mnie się podoba praca na magazynie. W szczególności na pochwałę zasługuje Pan (usunięte przez administratora)i - bardzo dużo sie od niego nauczyłem. Do firmy trafiłem za pośrednictwem agencji pracy PracaInfo jak chyba i większość tutaj pracujących przez agencję - biuro mają na ul. Ciołka budynek obok Urzedu Pracy. Jak chcecie to dzwwońcie 22 463-63-29 - prosić Milenę lub Kasię

a .... było

praca na magazynie w euro-net w sokołowie to porażka, przychodzisz do pracy i wychodzisz jak robota jest zrobiona, czyli 2 do 3 godzin po czasie. większość nadgodzin oddają w dniach wolnych w stosunku 1 do 1. na rozmowie wstępnej informują, że po 3 miesiącach podstawa na umowie o pracę będzie większa, podwyżkę to po kilku latach dostaniesz. ostatnio zlikwidowali palarnię, masz niby wyznaczoną przerwę półgodzinną w określonych godzinach, ale to tylko teoria. czasami jest tak, że w nocy przyjeżdża katering i po twoich 2 godzinach pracy (23.00)masz przerwę, po przerwie dymasz do godz.6-7 i kierownika nie obchodzi że masz w grafiku do 4.30, jak ci nie pasuje to ... na magazynie nie ważne czy jeździsz wózkiem czy koszykiem z tesco zarobisz 2300-2500 oczywiście z nadgodzinami, z dodatkiem za nocki i z premią. nie polecam nikomu pracy na magazynie odkąd przyjęli nowego kierownika logistyki, rozwalił dobre zespoły, ludzie przychodzili do pracy z uśmiechem, teraz: z dnia nadzień ludzie uciekają. zostali tacy co muszą i lizusy, których rozpoznasz pierwszego dnia. na każdym obszarze brakuje ludzi bo jest sajgon, roboty nie przerobisz bo automatycznie dopisują linie i im szybciej biegasz tym mniej zarabiasz. pozdrawiam tych którzy zostali,niepozdrawiam zezowatego smroda z grubasa, który bierze kase od kierowców za po za kolejkowe rozładunki,łysego okularnika z dwójki,ponoć dostała łajza szefa, który do pracowników zwraca się ty ku.. i (usunięte przez administratora) oraz pana kordynatora-mikołaja, który podpieprza nawet siebie

klawiatura

Byyłem dziś na rozmowie kwalifikacyjnej, niezwykle uśmiechnięta pani wypytywała się mnie o rzeczy których nie miała prawa się wypytywać (bodajże nawet prawo broni). Widać że szukali jakiegoś osobnika który musiałby znosić i nosić. Pozdrawiam pracowników sieci EURO-NET. Ogólna ocena dla zarządu - powinni się domyślać.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Net Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Euro Net Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Net Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Net Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 0 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Net Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Euro Net Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Net Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 81 ocen.

Euro Net Sp. z o.o.