Mati Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie

Jeśli ktoś chce aplikować na stanowisko Pomocnik Doradcy Klienta w tym sklepie, stanowczo odradzam! "Zatrudnienie" jest oparte na umowie zlecenie, czyli w każdej chwili kierownik może wręczyć wypowiedzenie. Ja zmarnowałem tutaj 3 tygodnie, po czym kierownik wręcza mi wypowiedzenie z powodu nie zapytania się czy mam zostać dłużej w pracy (pracowałem wg grafiku) oraz, że wykonywałem gorzej swoje obowiązki od innych. Jak mam wykonywać swoje obowiązki lepiej od ludzi co pracują tam dłuższy czas? Chyba każdy musi się tego nauczyć, tak? Podsumowując, aplikacja na to stanowisko to strata czasu. Nie polecam nikomu.

Wkur wio ny pracownik

Jeśli lubisz być jeb any o cokolwiek i zarabia w normalbym miesiacu( nie tyczy sie grudnia) 1300 zl na reke to jest to praca dla ciebie. Na slepach wysokoobratowych mozesz zarobic ok 2~3 tysa jesli nie posiadasz kregoslupa m9ralnego, w mniejszych miastach 1400 -1500 to max. Zero znizek dla pracownikow, zero bonow na swieta, zero jakiegokolwiek socjanu. Liczyc mozesz tylko na cala mase bezsensownych zajec, prace wedlug grafiku na ktory masz maly wplyw, prabie mozgu odnośnie SOKu( ich dziwnego Standardu Obslugi Kilenta) i zajebiaszczy wielki nacisk na realizacje planu, ktory jest tak skonstruowany ze nie da sie zarobic godziwych pieniedzy. Wiec jrsli jestes zdesperowany/badz debilem smialo skladaj cv moze przyjdziesz na moje miejsce:)

Zostaw merytoryczną opinię o Rtv euro agd - Częstochowa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Rtv euro agd