Euro RTV AGD

Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie o Euro RTV AGD

Zenada

Co sądzicie o w końcu po tylu latach i obietnicach powołanych liderach?

CL Chorzów

Witam. Dla wszystkich zainteresowanych opinia tyczy się magazynu zlokalizowanego e Chorzowie. Na wstępie, kierownictwo które tam zarządza (ludzie z Sosnowca) to czyste nie porozumienie. Zero tolerancji i poszanowania dla pracownika. Nie ważne czy robisz tam dwa lata czy może miesiąc, traktują cię tak samo czyli jak psa. Nie wspomnę już o wolnych przed świętami. Przyjęli Ukraińców do pracy, a swoich stałych ludzi wysyłają do domu tłumacząc, że nie ma pracy. Ale najgorsze jest to, że dzień wcześniej patrzysz w grafik widzisz, że masz przyjść normlanie na drugi dzień do roboty. No i wstajesz rano, ubierasz się i wychodzisz do pracy jak normlany człowiek. Po czym dostajesz telefon jak już jesteś prawie pod firmą, że nie potrzebują cie i masz jechać do domu. Ja się pytam czy takie zachowanie jest normalne? Kierownictwo to czyste debile, swoim zabierają robotę, a ukraincom dają. Do wszystkich logistyków którzy to czytają: To nie są te czasy, że możecie sobie robić z ludźmi co chcecie. Oprócz was jest setki innych ofert, sami sobie możecie odpowiedzieć jaka to jest firma jak na obsłudze klienta jest ukrainiec. Uwolniłem się od nich i bardzo dobrze. Moja najgorsza firma w jakiej pracowałem.

oferta

https://www.pracuj.pl/praca/asystent-contact-center-lublin,oferta,5161821 Zaczyna się poszukiwanie jeleni na okres grudniowy. Małe sprostowanie do oferty stabilne zatrudnienie na umowę o pracę - tak, to stycznia lub lutego. pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży - będziesz musiał ogarniać błędy Warszawy pakiet szkoleniowy, który zapewni Ci 100 % przygotowanie do wykonywanych obowiązków - 4 dniowe szkolenie zrobione na kolanie, bo więcej czasu nie znajdą dla Ciebie ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach firmy - haha. Albo poza strukturami firmy wynagrodzenie podstawowe oraz możliwość wypracowania atrakcyjnej premii wynikowo-jakościowej - 1200 no dobra 1400 maksymalnie. Dużą część życia spędzasz w pracy, spędź je w dobrym towarzystwie! - Dokładnie, nie spędzaj go w EURO CC

MiraP
@sie znalazl znawca tematu 20.09.2017 20:54
Jestem ostatnia z osob, ktora miałaby bronić Euro, ale takie głupoty to sobie w buty wsadź. 1400??? Nie wiesz, ze to nawet nie...

@sie znalazl znawca tematu 1400 podstawy to fakt, tyle masz na umowie jeśli nie wypracujesz min to Euro ci dopłaca różnicę, żeby być w zgodzie z prawem.....ale nic więcej :)

tenSam
@sie znalazl znawca tematu 20.09.2017 20:54

hahah, miesiac, wasnie potwierdzilaś Inteligentko stan faktyczny o Euro CC

Jaki

W każdej firmie nie tylko w Euro RTV AGD od wydawania poleceń są odpowiednie osoby a inne od pracy!!

aaaaaaa
@Jaki 18.10.2017 17:58

Jaki a czym Ty się zajmujesz w euro????

budyń z ziemniaka
@Jaki 18.10.2017 17:58

Iza? Co Ty tutaj robisz?

nick

Ile można zarobić w tej firmie?

Hugo

lolek
@Hugo 10.10.2017 11:34
Najważniejsze jest pozytywne podejście do firmy oraz do wykonywanej pracy. Nieszczęśliwcy zawsze będą narzekać!!...

to jest chore podejście ponieważ godzisz się a wszystko co Ci narzucają. W euro jak i w każdej innej korporacji nie masz wyboru, musisz wykonywać rozkazy. Wychodzi na to, że jesteś człowiekiem bez własnego zdania albo masz już tak wyprany mózg, że przekonujesz się do tego, co Ci wmawiają. Jest to bardzo przykre spostrzeżenie. Jeśli chodzi o narzekanie, to naprawdę jest na co narzekać... I piszę to nie jako nieszczęśliwiec tylko jako osoba, która zmieniła pracodawcę i wszystko zmieniło się na plus. Odnoszę nieodparte wrażenie, że wiele pozytywnych opinii, które się tutaj pojawia jest autorstwa HR tej firmy, który boryka się z olbrzymim problemem , jakim jest brak rąk do pracy. No cóż... trzeba było zadbać o politykę kadrową kilka lat temu a nie teraz, gdy mleko się już rozlało.

Lulik

renata
@Lulik 27.09.2017 09:21
Jak ktoś umie pracować to zawsze znajdzie pracę i po krótkim czasie zwierzchnicy poznają się na dobrym pracowniku....

i co Cię czeka jak już zwierzchnicy poznali się na Twojej pracy? :D pytam, bom ciekawa

były

Jak tam "kierownicy"? Nadal ciemnogród? "Podejdź do lidera" ? A jak tam ocenki za rozmowy? :D Szykuje się 50 zł premii i nagle dochodzi 10 błędów krytycznych żeby dać najmniej? :) O, a jeszcze zapytam o grafik, nadal godziny 10-20 w pracy to norma? i błaganie o nadgodziny żeby w ogóle nie mieć kontaktu z rodziną? No ale Krzyś zawsze przekonywał do godzin "więcej zarobisz i dziewczyna będzie zadowolona" XD hah, ile razy zawyżałem swoją pensję przed znajomymi/dziewczyną bo by mnie chyba wyśmiali. No ale od tego są kołchozy.

Jacek

Normalna firma, w której człowiek pracowity może dobrze zarabiać!

ZagniewaniMłodociani

W sklepaie stacjonarnym dostaje się UMOWĘ O PRACE, jest pakiet socjalny, KARTA MULTISPORT, itd. Praca w systemie zmianowym,godzinny - zależy od sklepu gdzie się znajduje, jeśli to galeria to weekendy też . Jak to wygląda to kwestia kierownika w danym sklepie bo to o układa grafik. Sama praca jest ok. Jest duże ciśnienie na sprzedaż gwarancji i usług. żeby zarobić trzeba się nabiegać za klientem. Zarobki też są bardzo zróżnicowane, kwestia w której grupie obrotowej znajduje się dany sklep. Od najniższej krajowej do 7 tys a w grudniu więcej bo to najlepszy miesiąc. Praca bywa stresująca, więc odporność na stres się przydaje. Codzienność pracy to od rana zmiana cen i metkowanie towaru, kontrola bezpieczenstwa i stanu koszów i pryzm. Tak naprawdę jakość pracy zależy na jaki sklep się trafi bo bardzo dużo zależy od kierowników i zespołu.

Natalia

@John - a jak wyglądają pozostałe warunki zatrudnienia? Czy Euro RTV AGD zatrudnia swoich pracowników w ramach umowy o pracę? Są to kluczowe informacje dla osób zainteresowanych podjęciem pracy. Często rodzaj zawieranej umowy decyduje o podjęciu pracy w danej firmie.Czy oprócz podstawowego wynagrodzenia o którym wspominasz, firma zapewnia dodatkowe benefity?

Justyna

Zawsze można znaleźć jakieś mankamenty w pracy codziennej. Ja lubię taką pracę i całkiem dobrze mi to idzie.

John

Nie jest zle... Jeśli dobrze handlujesz i przychodzisz do pracy pracować a nie stać to zarobisz. Ja zarabiam miesiac w miesiac od ok.3000 do nawet 4500 ,ale to trzeba na prawdę sprzedać duzo przedłużonych gwarancji do sprzętu klientom

Miras

Pracuje od prawie roku i u nas slabo z zarobkami. Trzeba najpierw dobrze sprzedawać żeby dojechać do najnizszej krajowej a poznei jak mega dorbrze sprzedajesz to dostaniesz troche więcej. W grudniu bylo wiecej ale i tak bez szału .Godziny pracy masakra. Roboty pełno a kasa marna eh.

Agnes

Jakiś grafik musi być ,ale myślę, że jak ludzie są dla siebie życzliwi to wszystko można zrobić. Dla mnie to nie jest żaden problem, oby nie było większych. Lubię pracę w handlu i jestem zadowolona ze swojej pracy.

Mania

Euro RTV AGD dla mnie spoko firma, dobre miejsce pracy.

nvg
@Mania 20.08.2017 17:02
Euro RTV AGD dla mnie spoko firma, dobre miejsce pracy.

A dla mnie nie jest to dobre miejsce pracy.

lino

Też mnie interesuje system pracy w Euro (zmiany, godziny czy elastycznie się ustawia). Jestem studentem niestacjonarnym, dostałem ofertę i po prostu zastanawiam się czy nikt nie będzie mi robił problemów że mam zjazd sobota-niedziela, potem w sesji na egzamin itp.

@lino 17.08.2017 08:46

Grafik ustalany jest pod "spodziewany ruch". Czyli tak jak odpowiada to pracodawcy. Jest możliwość ewentualnych zamian z innymi ale tutaj to już musisz liczyć na dobre serce kolegów. Niestety nie zawsze się to udaje.

@lino 17.08.2017 08:46

Jamnik

Pisanie na siłę negatywnej opinii nie poprawi samopoczucia!

DD

Jak tam dostaliście w końcu jakieś podwyżki ? :) Bo jak bylem na rozmowie kwalifikacyjnej we wrześniu 2014 r to słyszałem, ze podwyżki maja być regularnie. Jakas regularność w tym była bo nigdy podwyżki nikt nie dostał :D

Milenka

Pracę w handlu trzeba poprostu lubić. Handel to ciężka praca do tego trzeba znosić bardzo trudnych klientów ale ja bardzo to lubię i daję sobie dobrze radę.

Ptysiu

WITAM, Moje pytanie dotyczy pracy na ratach. Jak to wygląda na prawdę? Bo jeśli chodzi o rozmowę to zapowiada się dobrze, chociaż martwi mnie to 1400 brutto (po 3 miesiącach) to jest w ogóle zgodne z prawem? I jak z socjalem bo na rozmowie nie było o tym słowa a pytanie zostało zbyte milczeniem.

ex-pracownik

@ pacownik.-pracujesz chyba, ale w dziale HR . Pracowałem w tej firmie w Contact Center i jedynymi osobami, którzy lekceważyli swoje obowiązki byli kierownicy. Niekompetentni, z mocno rozczeniowym stosunkiem do pracowników, zupełnie zamknięci na uwagi i sugestie, nieobecni. Moim zdaniem ludzie z przypadku albo z nadania. Śmiem twierdzić, że nie znali nawet dobrze systemu MG, na którym pracuje/pracował dział SI. Nie widziałem żadnego szarego pracownika, który w jakikolwiek sposób lekceważyłby swoje obowiązki a i tak zwalniali ludzi bardzo szybko i bez podania konkretnego powodu. Nie wiem jak sprawa wygląda w sklepach stacjonarnych, ale podejrzewam, że nie jest tez za różowo.

Pracuję w firmie i widzę jak niektórzy lekceważą sobie swoje obowiązki, tylko obserwują czy nikt nie pilnuje. To są pracownicy, którzy nic sobie nie robią z faktu, że oszukują firmę i innych kolegów. Firma musi takich dyscyplinować bo inaczej to będzie źle.

Jakość

Euro RTV AGD to na tyle duża firma , że mają swoje ustalone reguły funkcjonowania. Nie mogą sobie pozwolić na obniżanie standardów ponieważ mogłoby to bardzo pogorszyć ich pozycje w branży. Nie wiem dlaczego narzekacie ale ja chwalę sobie taka pracę.

JJ
@Jakość 18.07.2017 22:40

Tak, lepsze traktowanie pracowników obniży pozycję EURO w branży ! Zastanów się co ty wypisujesz pajacu z HR

cigarety

@Molekuł- gratuluje! to był chyba najglupszy komantarz na tej stronie, wróc najglupszy komentarz ostatnich 6 stron, wiecej nie dalem rade przeczytac. jestes z dzialu HR czy kadry kierowniczej w euronecie?

Molekuł

Pracuję już sporo lat i wiem, że podwyżki to nie jest obowiązek firmy a jedynie argument do motywowania do lepszej mobilizacji i lepszej pracy pracowników. Nie wszyscy na nią zasługują ale to dobrze świadczy o firmie.

Zdzichu

Powiem Tak pracowałem 2 lata także myślę że już co nieco mogę powiedzieć , ogólnie więcej nerwów nic to wszystko ważne , dla kierownictwa nie liczysz się w ogóle i tak jest w każdym sklepie , jedynie co się liczy to obrót od sprzedaży , mydlą Ci oczy o podwyżkach ja przez 2 lata nie dostałem żadnej a byłem Doradcą klienta potem Menegerem :) a przepraszam dostałem za to 100 zł brutto czyli 80zł na rękę co w ogóle nie jest odczuwalne przy wypłacie bo i tak musisz dorobić do najniższej krajowej po 3 miesiącach pracy ( pierwsze 3 miechy masz 1600zł na reke netto ) potem masz 1400 brutto czyli 600zł musisz sobie dorobić do najniższej krajowej a dopiero lecisz na premie czyli tak jak byś był na własnej działanoścci jak latasz za klientem to wylatasz swoje i te 2000zł na rękę dostaniesz ale jak nie zaczniesz latać od 1 -szego danego miesiaca to zapomnij , Musisz sprzedawać towar wyprzedażowy + pełno akcesori do tego + przedłużone gwarnacje + usługi :) czyli ktoś jak przyjdzie po Telewizor to najlepiej jak by wyszedł z takim co ty musisz go sprzedać , z kable, z uchwytem , z listwą , z przedłużoną gwarą itp czyli Tv kosztuje 2 tys a klient powinien zostawić u ciebie 3,5 tys :) Takie jest podejście Euro , Ogólnie Ludzie odchodzą i wolą pracować w spokoju jako mrówki na produkcji taka jest prawda , rotacje ogromne , czasami nowy pracownik po paru dniach już odchodzi no i + zryte berety ludzi nam nami :) XXI wiek a myślą że ludzie są zacofani :) Pozdrawiam

tomek

Jak zazwyczaj wyglądają zmiany dla kierowników? Robią cały czas po 12h?

10tego

Jak po wypłatach? :D

AleBzdura
@Jak 06.07.2017 21:57
Jak ktoś bardzo będzie chciał dokopać firmie to znajdzie jakiś problem i wypisuje bzdury. Trzeba pracować i tyle!...

Co tutaj napisane wyżej przez Koleżanki i Kolegów jest bzdura?

są śmiechami

Contact Center Lublinie ? Straszny kołchoz tj. duża rotacja pracowników, pensja niższa niż na kasie w dyskoncie,kiepskie szkolenia, niekompetentni kierownicy, którzy generalnie olewają swoich podwładnych. Trzymajcie się od tej pseudo-biurowej pracy z daleka! Nie polecam!

nick

Ryba psuje się od głowy... W przypadku Lublina od Ameby.

Jak

Czy jesteście pewni, że o Euro RTV AGD nie można napisać pozytywnej opinii? Czy jest tak źle? Śledzę forum i widzę, że negatywne oceny pochodzą od kilkunastu osób a firma zatrudnia dużo, dużo więcej.

Xyz
@Fgtewsxjj 28.06.2017 07:35
Chyba kilkadziesiąt ???? Zapraszamy przyjdź popracuj i sam oceń! ????

Otóż to! Nie ma wśród bliższych i dalszych mi konsultantów , takich którzy pozytywnie wypowiadaliby się o tej firmie . Wielu czeka do 10 aby zobaczyć co wyjdzie z tych hucznie zapowiadanych zmian...

Budyń z ziemniaka
@Jak 23.06.2017 18:51

Pozytywne opinie masz tutaj: http://karieraweuro.pl/strona/nasze-historie To nie jest tak ze wszyscy ludzie w euro nie lubia swojej pracy, to raczej kwestia tego co dzieje sie w CC w lublinie. Smutne jest to, ze kierownictwo w warszawie reaguje wstawiajac takie teksty marketingowe i udajac ze nic sie nie dzieje. Kazda osoba, ktora odchodzi z pracy dostaje do wypelnienia ankiete do wypelnienia, gdzies one musza trafiac, dodatkowo czesto do lublina przyjezdzaja ludzie z si warszawa i tam tez sie ktos przenosil, wiec sytuacja jest znana... Ale skoro cc w euro przynosi zyski to po.co.przejmowac sie takimi drobnostkami jak opinia o firmie, prawo pracy czy jakosc obslugi. Zeby dodac cos pozytywnego powiem, ze podobno w sklepach i centrali pracuje sie znacznie lepiej :) A dzieki takim dziwnym godzinom pracy, mozna latwiej chodzic na rozmowy o prace ;)

Norma

Jestem zainteresowana pracą w dziale kadr i płac. Czy to jest oferta aktualna, może ktoś mi podpowie parę informacji?

Dziewczyna Szamana

Mireczki jak premie? Jak nowy system motywacujny? Pani Meduza znowu Wam oczy zamydlila? Mial byc juz od lipca wprowadzany a tu cicho sza...

LLE
@Dziewczyna Szamana 20.06.2017 07:34

Z tego co pamiętam, jakies 2-4 tyg przed wielkanocą Królowa Śniegu zrobila spotkanie na którym opowiadala, że zmiany bedą jeszcze przes świętami albo zaraz po :) Jak to mówił klasyk, nikt wam tyle nie da co ja naobiecuje ;)

heh
@LLE 21.06.2017 15:00

Trafione w sedno !

BŁAZEN STAŃCZYK

w CC znów rekrutują

Ja
@BŁAZEN STAŃCZYK 18.06.2017 20:31
w CC znów rekrutują

Nom stop rekrutują bo ciągle ktoś odchodzi. ..

eve

Jestem umówiona na rozmowe kwalifikacyjna i musze powiedzieć że byłam pełna optymizmu. Jednak po przeczytaniu tych opinii i kłotnii, jestem przerażona. Jest w ogole sens isc na tą rozmowe ?

Doradca
@eve 12.06.2017 20:14

Osobiście odradzam.

Zenek

Orientujecie się może ile zarabia kierowca,dostawca? I jak wygląda praca?

adam

obroty rosną, ciężko się nie domyślić, PKB w Polsce w pierwszym kwartale wzrosło o 4%i zapewne wszystkie firmy handlowe odczuwają pozytywne tego skutki , a raczej skutki polityki PIS w postaci 500+, która od samego początku była ukierunkowana na pobudzenie gospodarki poprzez wpompowanie w nią ogromnej kasy. Dziwi mnie tylko, że są w firmie DO którzy nie maja za grosz pojęcia o tym co się dzieje w gospodarce i narzucają swoim KS i KSP własne poglądy polityczne (centralna Polska). W XXI wieku jest to niedopuszczalna praktyka. Mniejsza o większość, zadajcie sobie pytanie, czy w związku ze zwiększonymi obrotami otrzymujecie większe wynagrodzenia? jak są układane plany? realnie? czy więcej pracy oznacza dla was więcej pieniędzy?

Jak

Euro RTV AGD radzi sobie całkiem dobrze, znacznie zwiększyła się sprzedaż i to będzie z korzyścią dla nas.

telegrafistka

na pewno nie podoba mi się obcinanie premii za UŻ i opiekę na dziecko...

Euro

Fala komentarzy po pensji za 3...2...1... ;)

Jutro wypłaty, już mi brakuje słów, żeby opisać ten dzień..

@€ 08.06.2017 13:17
Jutro wypłaty, już mi brakuje słów, żeby opisać ten dzień..

No w końcu zarabiasz w Euro :D

MJ23

Misiu, robimy targety :) nie ma czasu na goworki :)

Zmeczony
@MJ23 02.06.2017 14:25
Misiu, robimy targety :) nie ma czasu na goworki :)

Takie kolejki że nie ma czasu się po tyłku podrapac..

Admin

co tu tak cicho?

LLE
@Admin 01.06.2017 22:22
co tu tak cicho?

Przyspieszamy :)

Forza

hmmm.... wielce dziwi mnie fakt, ze nikt jeszcze nie poruszył tematu "kolegi" z SI, lidera TO, który nie ma w sobie za grosz kultury. "wsparcie merytoryczne", które wzrokiem Cie zabija jak tylko widzi, że się zbliżasz, albo udaje, ze Cie nie słyszy, bądź odparskuje Ci po chamsku mimo że w stosunku do niego jesteś kulturalny. Człowiek o wielkim mniemaniu na temat swojej osoby. Ciekawe czy zdaje sobie sprawę z tego, że przez 90% ludzi pracujących w tym miejscu uważany jest za buraka i chama. Reszta liderów przy nim to potulne baranki. Żenujący człowiek.

poinformawana

@Bert - ja juz cie napisałam ile zarobisz a ty dalej wierzysz w bajki:) jesli znasz biegle rosyjski to mozesz obsługiwać klientów z zamówieniami tax-free ( dowiedz sie co to jest bystrzaku) czyli tych z poza UE. Problem w tym, że obsługują to głównie Ukrainki i faktycznie oni/one moga liczyć na premie i zarobić więcej. Kiedyś w tej sekcji było 6-10 osób i wątpię, żeby ciągle potrzebowali nowych( nie pracuje w tym kołchozie od kilku m-cy wiec może coś się zmieniło).Jeśli trafisz po szkoleniu np. do SI to z dużym prawdopodobieństwem będziesz tyrać za 1600 zł netto( to na pewno się nie zmieniło) i z dużym prawdopodobieństwem zakończysz karierę po 3 miesiącach(to, ze jesteś "dobry" nie ma żadnego znaczenia bo kompetencje, pracowitość i sumienność nie są cechami, które są jakoś specjalnie cenione w tej firmie).

Berr
@poinformawana 25.05.2017 13:52

Właśnie znam rosyjski. Wtedy mogę liczyć na ile?(tak pi razy drzwi ) Te kwoty o których piszecie to bardziej sugerują że to raczej jakakolwiek praca dodatkowa..........

Murzyn

Wczoraj został opublikowany grafik na czerwiec w CC. I oczywiście jak co miesiąc pojawia się pytanie . Czym nasza firma kieruje się układając grafik 6 i 10 godzinny? Przy takiej ilości pracowników spokojnie udałoby się ułożyć grafik po 8 godzin jak w każdej firmie tego typu szanującej swoich pracowników... ale przeciez my murzyni mozemy pracowac kilka dni pod rzad po 10 godz... a Tak naprawde 6 godzinne zmiany wcale tego nie wynagrodza..

Kolega
@Murzyn 25.05.2017 08:11

Co do grafiku zmiany 10 godzinne to tylko na FL , na Si przeważają zmiany po 8 godzin.

były pracownik

Nikt Was nie będzie słuchał i respektował Waszych postulatów jeśli nie założycie związków zawodowych. poczytajcie o tym, jak tego dokonać i jakie korzyści może to wnieść oraz jakie immunitety to ze sobą niesie. Zachęcam. Mam porównanie.

poinformowana

@Bert -kto ci takich bajek naopowiadał? zarobisz na początek ok 1600 zł netto a przy dobrych wiatrach premie typu 100 zł jak weźmiesz nadgodziny, ale musisz mieć perfekcyjne rozmowy :) Z dużym prawdopodobieństwem zwolnią cie po 3 miesiącach bo wymieniają 80% załogi po okresie próbnym dlatego ciągle są ogłoszenia o prace, rekrutują nonstop co kilkanaście tygodni. Cofnij się 5 stron wcześniej i poczytaj opinie ludzi których pozwalniali w styczniu i grudniu. próbuj sam się przekonasz;) @QLALEFHlhgeflJD- nic nie muszę, zakończyłam kariere w waszym disneylandzie w 2016 roku i to był najgorszy pracodawca z jakim miałam do czynienia. Żyjesz w matixie, czas sie obudzić.

Zostaw opinię o Euro RTV AGD - Ostrowiec Świętokrzyski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro RTV AGD