Opinie o Euro RTV AGD w Ostrowiec Świętokrzyski Adama Mickiewicza 30

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Euro RTV AGD. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro RTV AGD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro RTV AGD w Ostrowiec Świętokrzyski Adama Mickiewicza 30

Ewka Nowy wpis

Wiem z oferty, że doradca klienta dostaje stałą podstawę wynagrodzenia + premia za wyniki. Tylko np. w mojej poprzedniej firmie plany sprzedażowe poszybowały tak w górę, że te premie były mało realne do otrzymania. A jak u was, nie było zbyt dużych wzrostów i wystarczy chcieć i się starać? Ile to może być teraz % od podstawy?

Miziak Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Czy można liczyć na jakaś podwyżkę po roku pracy?

Szukam stabilnej pracy na stanowisku obsługi klienta. Czytałem, że kilka lat temu pracowano tutaj na umowę na okres próbny, na czas określony itp. A czy po latach się zmieniło i można liczyć na uop na czas nieokreślony? Na tym zależałoby mi najbardziej. Poza tym, jakie wymagania trzeba spełniać, aby móc tutaj zaaplikować?

Thylikos

Pierwsza umowa na okres próbny, kolejna na określony, trzecia z reguły też określony, kolejna na nieokreślony

@Thylikos

A ile ten okres próbny trwa, długo? Mam nadzieję, że stawka sie nie różni pomiędzy próbnym a potem? A jak tak to żeby za długo nie zarabiać mniej bo ja osobiście mam już doświadczenie. Patrzą w ogóle na to czy im obojętne?

Czy Euro RTV AGD organizuje staże dla studentów?

Doradca Klienta

Rekrutacja w bardzo miłej atmosferze. Państwo, które ze mną rozmawiało dużo opowiadało mi o firmie i o wszystkim co związane z pracą w tej branży. Zero stresu, fajni ludzie.

-Czy wiem co to standard obsługi klienta. -Kazano mi sprzedać pewną rzecz agd i co bym do tego dosprzedała -Czy wiem co znaczy sprzedaż komplementarna -Co wiem o firmie rtvEUROagd

logo firmy Elektromonter
Hrappka.pl
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
Klientka

Dziś byłam światkiem jednej wielkiej porażki w obsłudze klienta.Jest upał nie bylam w stanie zostawić psa( rasa york) w samochodzie a musiałam zakupy zrobić w Euro RTV AGD sprzedawcy z braku klientów stali w kupie i dyskutowali.Pan z działu telefonów obsłużył nas miło jednak gdy przyszło bym raty na dwa telefony po 700 zł kupiła Pani na głos skomentowała niezadowolenie że musi mnie z psem obsłużyć.Kupilam telefon gdzie indziej a ona niech tak dalej łaskę robi i nic nie robi.

Obiektywny
@Klientka

Po pierwsze polecam nauczyć się polskiej pisowni, a po drugie... Co jak co, ale też bym nie chciał żeby jakiś szczur chodził po sklepie gdzie robię zakupy. Są jakieś zasady które się stosuje, Pani najwidoczniej ma swoje indywidualne. Może sobie je stosować w domu lub u rodziny, ale nie narzucać obcym ludziom.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Euro RTV AGD?

Thylikos

obecnie najlepszy jest taki(podobno z powodu pandemii), który umożliwi najłatwiejsze rozstanie się z pracownikiem, czyli umowy na okres próbny, umowy na czas określony oraz umowy przez Agencję Pracy Tymczasowej. Ogólnie obecnie firma tnie koszty, etaty, premie itp.

Jak jest z awansem w Euro RTV AGD?

JerrySzy

jak będziesz odpowiednio ciężko pracował i nie zadawał pytań, nie krytykował obecnego stanu i był miły i sympatyczny dla wszystkich - Klientów, współpracowników z uwzględnieniem pracowników centrali a przede wszystkim Dyrekcji , bez względu na ich humory, system wartości i zachowania - to będzie awans :)

@JerrySzy

Podstawowe pytanie.... Awansem na kogo lub raczej na co? Chcesz podam nr telefonu pogadamy

@Paweł

Dobrze wiesz jak to się robi Pawełku w Euro :-) Sam jesteś najlepszym przykładem :-)

Grzesiek

@JerrySzy Mówiąc krótko trzeba być pracownikiem na którego firma może liczyć. Dobra firma potrzebuje dobrych pracowników.

@Grzesiek

Tak tak…dobrze zasuwać, nie odzywać się i cieszyć się z wynagrodzenia chociaż co i rusz obniżają zapłatę za punkt lub przeliczniki :-) Chyba ze ty Grzesiu jesteś u żłobu i poganiasz tych (usunięte przez administratora) :-)

ok

Nie jest tak źle

BylyEuro
@ok

Ha ha ha...dla lizusów i donosicieli jest super. To standardowy model zarządzania KSów i KSP.

Czy pracodawca Euro RTV AGD motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

OlekOlek

Tak motywuje.(usunięte przez administratora), nie ma czasu zjeśc kanapki.

Mati

Pomocnik doradcy klienta na umowe zlecenie. Pracował ktoś na takim stanowisku? W środę zaczynam pracę, chciałbym jakieś opinie :)

PolYY

1. Jak wyglądają zarobki przy małym mieście? 2. Jak to jest możliwe, że na umowie oferują tylko 2250zl brutto gdzie jest to mniej niż najniższa krajowa? Czy w takim przypadku nie jest to cały etat na umowie tylko część? 3. Czy jeśli pracownik nie wyrobi premii żeby łącznie wyszła najniższa krajowa czy jakoś to wyrównują przy wypłacie? 4. Jeśli szkole się na innym sklepie czy jest zwracana delegacja/kilometrówka (czy tego nie oferują) ? Z góry dzięki za odpowiedzi! Pozdrawiam!

Jakie są warunki zatrudnienia w Euro RTV AGD?

Teraz Euro zwalnia

Miki

@JerrySzy to w zasadzie chyba nie aż tak trudno o awans skoro chodzi tylko o bycie miłym dla każdego?

Kamil

Macie jakiś powód, że nikt tu nie zaglądał od dawna. Liczyłem na informacje!

Michi

Moje sugestie dla Euro RTV AGD: Ostrowiec Św., sklep Euro RTV AGD w Tesco. Po prostu tragedia, moja noga więcej tam nie postanie! Zawsze, gdy tam jestem, nie mogę doprosić się obsługi, porady itp. Najczęściej chowają się za lodówkami i bawią się telefonami. Dorwałem jednego z nich, powiedziałem, że potrzebuję pomocy, a ten, nie odrywając oczu od telefonu, powiedział, że zaraz. Ten zaraz trwał 15 min. Tam po prostu unikają klijenta, klijent im przeszkadza. Chyba szefostwo nie ma monitoringu i nie wie co się tam dzieje. Ja już więcej tam się nie pojawię, to nie był pierwszy raz. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nauczyć, że klijent nie gryzie i zakazać prywatnych telefonów w pracy. Tak jak w większości firm

@Michi

Ha, ha i wszędze brud i kurz, nie polecam dla alergików

Natalia

Ten wątek poświęcony jest oddziałowi Euro RTV AGD znajdującemu się w Ostrowcu Świętokrzyskim. I co najważniejsze został założony w celu gromadzenia tylko rzetelnych i wartościowych opinii o tej firmie, ale jako pracodawcy, nie usługodawcy. W związku z tym zachęcam pracowników tego oddziału do rozpoczęcia prowadzenia merytorycznej dyskusji na temat Waszej pracy w nim i warunków zatrudnienia.

Xxx

Witam, nie polecam sklepu w Chełmie , pani od Rat w różowych paznokciach jest wręcz odpychająca , kobieto pierwsza zasada nigdy nie rozmawiamy o konkurencji i nie udajemy że są nikim dla was ! Pani kłamie , wciska i jeszcze arogancko odpowiada ! Kiedy pytałem w jakim banku pisze raty to powiedziała że wysyła wniosek do 3 bąków , bzdura ! Pisze tam gdzie ma największy profit do tego dziś chcieliśmy zrobić zakupy za około 3000zl ale jak nas pani tak obsłużyła poprostu wyszliśmy z niczym ! Sprzedać coś komuś na raty 0% to dla nich udręka i woli nic nie sprzedać niż sprzedać na 0% , i dlatego zrobiliśmy zakupy u konkurencji z miłą obsługą i bez kłamstwa i wciskania ! Życzę pani dalszej kariery , jak będzie takemniczy klient to premie nie będzie ! DZIEKUJE ZA UWAGE OANI W RÓŻOWYCH PAZNOKCIACH

olo
@Xxx

Standard

Juzef
@Xxx

pani nie klamala mowiac, ze ma opcje wysylki do 3 bankow. ma taka opcje, o czym ty nie wiedziales. inna sprawa, ze raty 0% to jej strata i problemy z przelozonymi. zamiast obwiniac jednostki, obwiniaj system ktory prowadzi do takich zachowan.

klient
@Juzef

Nie masz racji, pani pytana o raty 0% powinna udzielić odpowiedzi, jeśli tego nie robi lub robi wadliwie to nie wina systemu tylko pani.Też nie zrobił bym u niej zakupów.Idąc do sklepu i zadając pytanie oczekuję rzetelnej odpowiedzi a nie kłamstw o systemie które mnie nie interesują.Zapominasz że te pieniądze które chcę wydać są moje!!!!!!

Natalia

Wątek na tym forum poświęcony Euro RTV AGD w Ostrowcu Świętokrzyskim służy wyłącznie do wymiany między użytkownikami opinii na temat tej firmy, ale jako pracodawcy. Proszę Was, o to, żebyście pamiętali o przeznaczeniu tego miejsca i dodawali wpisy zgodne z tematyką tego forum.

Natalia

Jak aktualnie wygląda sytuacja Euro RTV AGD w Ostrowcu Świętokrzyskim? Czy poszukują nowych pracowników? A może zmieniły się warunki zatrudnienia i standard pracy? Jak oceniacie tego pracodawcę? Zachęcam osoby zatrudnione w firmie do aktywności na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro RTV AGD - Ostrowiec Świętokrzyski

• Jak się pracuje w Euro RTV AGD?

Zobacz opinie na temat firmy Euro RTV AGD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro RTV AGD?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro RTV AGD?

Kandydaci do pracy w Euro RTV AGD napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro RTV AGD