Opinie o Euro RTV AGD w Ostrowiec Świętokrzyski Adama Mickiewicza 30

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Euro RTV AGD. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro RTV AGD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro RTV AGD w Ostrowiec Świętokrzyski Adama Mickiewicza 30

Natalia

@Daniel, jesteś pracownikiem Euro RTV AGD? Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź na forum? Jaka panuje atmosfera w pracy? Czy istnieje możliwość awansu lub premii? Jak przebiega rekrutacja w Euro RTV AGD? Wszystkie rzetelne i merytoryczne wpisy są bardzo przydatne dla przyszłych kandydatów o pracę. Dla zainteresowanych pracą polecam stronę: https://karieraweuro.pl/. Można znaleźć tam ogłoszenia o obecnych rekrutacjach i formularz kwalifikacyjny.

Daniel

Nie narzekajcie bo nie jest źle. Ważne żeby poukładać sobie pracę.

Pracownik Euro

Na wstępie dodam że w Euro jako sprzedawca pracuje od końca 2016 roku w okolicach Gliwic (ślaskie). Szkolą Cie, fakt, ale musisz od razu cisnąć na sprzedaż gwarancji- jak nie masz jakichś innych parametrów dobrych (np. usług lub produktów podstawowych) do wywalenia. Od października 2017 dali podwyżkę - podstawa z 1400 brutto wzrosła na 2000. Cieszyliśmy dopóki nie przyszły wraz z nowym rokiem MASAKRYCZNIE wygórowane plany. Niestety handel ma to do siebie że w marzec-lipiec jest zastój także jak dostaniesz 2 k na rękę to się cieszysz. Szkolenia? Są i wysyłają ale mało dają jeśli nie umiesz wciskać klientom gwarancji ;) Generalnie od kwietnia jeśli chcesz zostać doradcą finansowym to uważaj bo odejmują premię jeśli klient zrezygnuje z Rat Pod Ochroną (RPO) lub pakietu Pomoc (ASS) w ciągu 30 dni - wtedy bach po premii ;) Ogólnie jak wciskasz gwarancje i ubezpieczenia to noszą Cię na rekach i całują w d..ę a a jak nie wciskasz to dosatjesz ch*jowe zadania na magazynie które Ci premii nie dają ;)

xyzxyz

Praca na sklepie jako DK jest do ogarnięcia - spokojnie da się zarobić przyzwoite pieniądze. Nie trzeba robić fizycznie, tyle co przy wydaniu towaru. Jak ktoś lubi pracę z ludźmi i jest odporny na głupie pytania upierdliwych klientów to praca w Euro jest OK. W grudniu jest sporo pracy ale też znacznie lepsze zarobki, więc warto.

Doradca Klienta

Rekrutacja w bardzo miłej atmosferze. Państwo, które ze mną rozmawiało dużo opowiadało mi o firmie i o wszystkim co związane z pracą w tej branży. Zero stresu, fajni ludzie.

-Czy wiem co to standard obsługi klienta. -Kazano mi sprzedać pewną rzecz agd i co bym do tego dosprzedała -Czy wiem co znaczy sprzedaż komplementarna -Co wiem o firmie rtvEUROagd

logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Elektromonter
Hrappka.pl
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
Bolo

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje może pracowników?

Nikt

Poszukuję osób pracujących w RTV-Euro-AGD do założenia związków zawodowych w Euro-net sp. z o.o. Kontakt zzeuro@wp.pl

transporter

Potrafisz wnieść i znieść lodówkę na czwarte piętro w ciągu sześciu minut? To praca dla ciebie. Lubisz pracować po 10 i słuchać kierownika, że jesteś na czerwonej liście? To też praca dla ciebie! Euro agd Chorzów, miejsce pracy marzeń.

ile zarabia kasjer na umowę zlecenie do reki? prosze, to pilne

Dudu
@anonymous

16 brutto najmniej ze wszystkich pracowników przy mega wielkiej odpowiedzinności materialnej za kasę.

nie polecam

w tym lubelskim CC dalej taka sama kaszana czy cos sie zmienilo na lepsze?

Kefir
@nie polecam

Sam jestes kaszana kielbaso.

Zenada

Co sądzicie o w końcu po tylu latach i obietnicach powołanych liderach?

Natalia
@Zenada

Matura to bzdura! tyle w temacie!

Dbs
@Zenada

Kto miał dostać ten dostał o tyle w temacie.

Bb

A powiedzcie, czy w cc zmieniło się na lepsze? Dostaliście premie świąteczne?

Robert
@Bb

Premie są wypłacone w styczniu. Ameba nic nie obiecywała w tym roku, więc nie będzie chyba pensji na poziomie 4000.... szkoda, bo zawsze mocno w nie wierzyłem :D

Bb
@Robert

W styczniu dostaniecie premie świąteczne? Wow. Pozazdrościć... A Ameba może chce Was zaskoczyć i dostaniesz taką premię, jakiej się nie spodziewasz :p

cc
@Bb

liczymy na to

Dd
@cc

Ameba jest w formie.

Dawid

Jeśli komuś jest po drodze z pracą to w tej firmie będzie zadowolony!

CL Chorzów

Witam. Dla wszystkich zainteresowanych opinia tyczy się magazynu zlokalizowanego e Chorzowie. Na wstępie, kierownictwo które tam zarządza (ludzie z Sosnowca) to czyste nie porozumienie. Zero tolerancji i poszanowania dla pracownika. Nie ważne czy robisz tam dwa lata czy może miesiąc, traktują cię tak samo czyli jak psa. Nie wspomnę już o wolnych przed świętami. Przyjęli Ukraińców do pracy, a swoich stałych ludzi wysyłają do domu tłumacząc, że nie ma pracy. Ale najgorsze jest to, że dzień wcześniej patrzysz w grafik widzisz, że masz przyjść normlanie na drugi dzień do roboty. No i wstajesz rano, ubierasz się i wychodzisz do pracy jak normlany człowiek. Po czym dostajesz telefon jak już jesteś prawie pod firmą, że nie potrzebują cie i masz jechać do domu. Ja się pytam czy takie zachowanie jest normalne? Kierownictwo to czyste debile, swoim zabierają robotę, a ukraincom dają. Do wszystkich logistyków którzy to czytają: To nie są te czasy, że możecie sobie robić z ludźmi co chcecie. Oprócz was jest setki innych ofert, sami sobie możecie odpowiedzieć jaka to jest firma jak na obsłudze klienta jest ukrainiec. Uwolniłem się od nich i bardzo dobrze. Moja najgorsza firma w jakiej pracowałem.

oferta

https://www.pracuj.pl/praca/asystent-contact-center-lublin,oferta,5161821 Zaczyna się poszukiwanie jeleni na okres grudniowy. Małe sprostowanie do oferty stabilne zatrudnienie na umowę o pracę - tak, to stycznia lub lutego. pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży - będziesz musiał ogarniać błędy Warszawy pakiet szkoleniowy, który zapewni Ci 100 % przygotowanie do wykonywanych obowiązków - 4 dniowe szkolenie zrobione na kolanie, bo więcej czasu nie znajdą dla Ciebie ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach firmy - haha. Albo poza strukturami firmy wynagrodzenie podstawowe oraz możliwość wypracowania atrakcyjnej premii wynikowo-jakościowej - 1200 no dobra 1400 maksymalnie. Dużą część życia spędzasz w pracy, spędź je w dobrym towarzystwie! - Dokładnie, nie spędzaj go w EURO CC

sie znalazl znawca tematu
@oferta

Jestem ostatnia z osob, ktora miałaby bronić Euro, ale takie głupoty to sobie w buty wsadź. 1400??? Nie wiesz, ze to nawet nie jest najnizsza krajowa? Szkolenie 4 dni pisane na kolanie? Szkolenie trwa 2tyg inteligencie. I potwierdzi to każdy. Nie wypowiadaj sie skoro przepracowałeś miesiąc, a potem rozstales sie z firma. Nic nie wiesz, a sam fakt, ze sie nie utrzymales świadczy o Twojej wiedzy na jakikolwiek temat dotyczący tej firmy :)

MiraP
@sie znalazl znawca tematu

@sie znalazl znawca tematu 1400 podstawy to fakt, tyle masz na umowie jeśli nie wypracujesz min to Euro ci dopłaca różnicę, żeby być w zgodzie z prawem.....ale nic więcej :)

tenSam
@sie znalazl znawca tematu

hahah, miesiac, wasnie potwierdzilaś Inteligentko stan faktyczny o Euro CC

Jaki

W każdej firmie nie tylko w Euro RTV AGD od wydawania poleceń są odpowiednie osoby a inne od pracy!!

aaaaaaa
@Jaki

Jaki a czym Ty się zajmujesz w euro????

budyń z ziemniaka
@Jaki

Iza? Co Ty tutaj robisz?

nick

Ile można zarobić w tej firmie?

Hugo

Najważniejsze jest pozytywne podejście do firmy oraz do wykonywanej pracy. Nieszczęśliwcy zawsze będą narzekać!!

lolek
@Hugo

to jest chore podejście ponieważ godzisz się a wszystko co Ci narzucają. W euro jak i w każdej innej korporacji nie masz wyboru, musisz wykonywać rozkazy. Wychodzi na to, że jesteś człowiekiem bez własnego zdania albo masz już tak wyprany mózg, że przekonujesz się do tego, co Ci wmawiają. Jest to bardzo przykre spostrzeżenie. Jeśli chodzi o narzekanie, to naprawdę jest na co narzekać... I piszę to nie jako nieszczęśliwiec tylko jako osoba, która zmieniła pracodawcę i wszystko zmieniło się na plus. Odnoszę nieodparte wrażenie, że wiele pozytywnych opinii, które się tutaj pojawia jest autorstwa HR tej firmy, który boryka się z olbrzymim problemem , jakim jest brak rąk do pracy. No cóż... trzeba było zadbać o politykę kadrową kilka lat temu a nie teraz, gdy mleko się już rozlało.

Lulik

Jak ktoś umie pracować to zawsze znajdzie pracę i po krótkim czasie zwierzchnicy poznają się na dobrym pracowniku.

renata
@Lulik

i co Cię czeka jak już zwierzchnicy poznali się na Twojej pracy? :D pytam, bom ciekawa

były

Jak tam "kierownicy"? Nadal ciemnogród? "Podejdź do lidera" ? A jak tam ocenki za rozmowy? :D Szykuje się 50 zł premii i nagle dochodzi 10 błędów krytycznych żeby dać najmniej? :) O, a jeszcze zapytam o grafik, nadal godziny 10-20 w pracy to norma? i błaganie o nadgodziny żeby w ogóle nie mieć kontaktu z rodziną? No ale Krzyś zawsze przekonywał do godzin "więcej zarobisz i dziewczyna będzie zadowolona" XD hah, ile razy zawyżałem swoją pensję przed znajomymi/dziewczyną bo by mnie chyba wyśmiali. No ale od tego są kołchozy.

Jacek

Normalna firma, w której człowiek pracowity może dobrze zarabiać!

Zostaw merytoryczną opinię o Euro RTV AGD - Ostrowiec Świętokrzyski

• Jak się pracuje w Euro RTV AGD?

Zobacz opinie na temat firmy Euro RTV AGD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro RTV AGD?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro RTV AGD?

Kandydaci do pracy w Euro RTV AGD napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro RTV AGD