Opinie o euro.com.pl - „Euro-net” Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Euro Net Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euro Net Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Net Sp. z o.o. w Warszawa

zainteresowany

Ile zarabia się w sklepie stacjonarnym w obsłudze klienta?

@zainteresowany

W zależności od sprzedaży.Od 3 tys do nawet 10

Zombi

Kilkaset osób na bruk bez zwolnień grupowych pod pretekstem że po kilkudziesięciu latach jest się pracownikiem do bani ... oszczędność na odprawach, szukają ryją poniżają ludzi, a pensja powinna być 10 każdego miesiąca n koncie juz nawett na to nie macie ?

PrawieByły

No i się zaczął kryzys 2023. Właśnie rozpoczęło się masowe rozwiązywanie umów w centrali, w IT. Pod topór idzie mnóstwo osób, firma dramatycznie szuka oszczędności. Oby tylko na kontraktowcach się skończyło. To się zobaczy.

Czy pracując w firmie Euro Net Sp. z o.o. można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

Doradca Klienta

Bardzo miła rozmowa. Zaskoczył mnie kierownik, który niestandardowo rozmawiał e mną. Rozmowa zupełnie inna niz wszędzie. Pozytywnie bardzo

Dowiedziałem się, że mam tak samo na imię jak szwagier kierownika, którego nie lubi - taki żart dla rozluźnienia sytuacji :)

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Grzegorz

Witam Jaki jest czas gwarancji dla odkurzacza Electrolux Ease C4?

@Grzegorz

Na każdy towar zakupiony w euro jest 2 lata gwarancji

@Karo

Rękojmi jak już. Czas gwarancji zależy od producenta i jest zapisany w karcie gwarancyjnej produktu (w specyfikacji na stronie zazwyczaj też)

marcin
@Karo

nie klam Karo, na iphone'y jest 12 miesiecy, na konsole tez. pod kazdym towarem w opisie jest napisane na jaki okres jest gwarancja. gwarancje daja producenci a nie sklep...

@Grzegorz

Jak to czas gwarancji? Gwarancję przedłużasz i rozszerzasz do 5 lat.

@marcin

Jak nie wiesz to się nie udzielaj. Do iphona sklep daje dodatkowy rok, w sumie 2 lata.

Jakby jeszcze jakiś klient nie wiedział, to euro jest agentem ubezpieczeniowym a nie sklepem z rtv i agd. Przychodzisz po ubezpieczenie a nie po sprzęt. ;)

Euro to badziew

Ta firma to taki pseudo-korpo (usunięte przez administratora) z aspiracjami. Ale tak naprawdę to wszystko ma charakter badziewia. Tylko dla desperatów. Jeżeli kiedykolwiek przyjdzie Ci na myśl żeby tam pracować, porzuć te myśl i omijaj to co szerokim łukiem jak kałuże na chodniku.

Bigos

Rozwozy dramat, przeładowane samochody to norma, nikogo nie interesuje czy dostawcy są w stanie rozwieźć trasę, jest chętny to trzeba wcisnąć towar, później okazuje się że sprzęt tydzień nie może dojechać do klienta, płaca to żart, 20+ wniesień dziennie, sprzęty ponad 100kg, wózki elektryczne nie istnieją, a jak człowiek zwróci uwagę że BPH to słyszy że można zawsze iść na kasę do "biedronki" jak się nie chce pracować, szkolenia nie istnieją, gazy czy montaże w zabudowie wykonują pajace które uczą się jeden od drugiego. Żart roku nie pracodawca. To się nadaje do uwagi i zakładania związku zawodowego.

@Bigos

Piszesz, że płaca to żart... a możesz zasugerować ile tak mniej więcej Ci tu płacą? Jakbym była zainteresowana...

Hugo
@Elżbieta

3600 brutto, bo zwiększyli ale....na umowie masz 2650 brutto:) Po 3 mc masz premię od sprzedaży, której jak jesteś słabym doradcą nigdy nie wyrobisz:)

@Hugo

Jak jest słaby to nigdy nie zarobisz w handlu :)

Olo
@Karo

Jak cię demotywują to raczej też nie zarobisz. Praca dla ludzi z mocną psychiką, po 5 latach już nie masz sił robić ciągle więcej i więcej i więcej. Wynagrodzenie niby podstawa wieksza, odpłatność mniejsza więc od lat bez zmian,awanse to obiecanki dla tych co potrafią uwielbiać kiero

@Olo

A z racji inflacji w kraju nie było żadnej podwyżki? Sporo pracodawców coś tam daje teraz dodatkowo, żeby ludzi wspomóc. A normy są w ogóle realne do wyrobienia, tak jeszcze nawiazując?

@Elżbieta

Podwyżka podstawy była na koniec roku, ale nie ze względu na inflacje tylko dlatego, ze minimalna poszła do góry, a ludzie nowo zatrudnieni jak słyszą 2400 brutto to uciekają.Podwyższyli podstawę, zmniejszyli przelicznik za premie.Czyli wszystko się wyrównało i podwyżki nie odczujesz.

Ola
@Karo

Potwierdzam,niby podwyżka a zarobki takie jak trzy lata temu, porównałam

MiM
@Hugo

Zgadza się - te chore normy są po to, żeby ich nie wyrabiać.. i nie płacić. Pracowało się - wiedza jest.

@Karo

A Ty z centrali? Że tak ciśniesz po Pracownikach i mydlisz oczy że tu się miliony zarabia? Co to za praca gdzie plany takie by zarobić tyle gdzie indziej z podstawy?

@Hmm

Nie :) poziom sklepu stacjonarnego :)

Hmm

Praca w której kierownicy sprzedaży nie mają w sobie krzty kultury osobistej... Ich jedynym celem jest czepiać się pracowników, ale jak pracownik ma mieć szacunek do kierownika sprzedaży który sam ciągle ogląda bzdury na telefonie i więcej siedzi niż daje od siebie? Nie polecam, zarobki takie jak gdzie indziej tylko grafik nieelastyczny, bo kierownicy uważają, że w tej pracy mogą tylko wymagać nie dając nic od siebie. Przy takim zakresie obowiązków na doradców klienta, takim stosunku do pracownikow i nie dawaniu nic od siebie to pracownicy będą tylko odchodzić. Powodzenia przy ciągle zmieniającym się zespole

Hugo

Cześć społeczności Euro jak mogę zapytać bo to dla mnie ważne? Skad laur Najlepszego Pracodawcy Roku 2022r - głosowali pracownicy:)? Może ktoś się zgadza lub może nie - proszę o komentarze?

@Hugo

Laur można sobie kupić, wystarczy poczytać. Lepiej wydawać na takie głupoty zamiast na podwyżki dla pracowników i choćby minimalną na umowie.

@Anonimowa

To jaka jest stawka na umowie? Nie ma minimalnej?

alfa
@Hugo

jako były pracownik potwierdzam, że nagrody są kupowane przez firmę - koszt jest w granicach 8-13 tys. zł w zależności od tego, czy firma chce publikację w mediach dodatkowo - sam brałem udział w takich zakupach

Jolanta
@alfa

A po co firma kupuje sobie takie nagrody. Jaki jest sens takiego działania ?

@Hugo

Nikt z pracowników nie głosował, taki certyfikat można sobie kupić

???

Witam. Chciałabym dowiedzieć się jak wygląda praca w Euro na stanowisku mlodszy doradca finansowy? Warszawa Chodzi mi tutaj głównie o zarobki i ogólnie że tak nazwę atmosferę w firmie chociaż wiadomo co miasto i sklep rozni ludzie. Z chęcią poczytam wasze opinie na temat pracy. Pozdrawiam

Zawiedziony klient

Folia IRON na telefon to porażka. Po kilku dniach użytkowania telefonu odkleiła się. Foia + przyklejenie to cena to około 90 zł. Reklamacji nie uznają. Klientowi wciskają "kit". Nie polecam tego towaru kupować.

Czy w rtv euro agd kasa wyświetla ile reszty wydać klientowi?

@Anonim

W sensie na komputerze kasowym doradcy? Czy wyswietlaczu klienta?

Na komputerze kasowym

Seba

Firma oszczędza na czym może. 3 tysiące zarobku to nie są jakieś pieniądze z kosmosu za pracę fizyczna, 3 lub 4 to tyle zarobisz równie gdzie indziej bez targetu sprzedażowego. Pracodawca jest zadufany w sobie, on wymaga nie dając nic od siebie. Nie wspominając już o kierowniku sprzedaży który ma problemy sam ze sobą, taki człowiek nie powinien kierować innymi skoro sam nie potrafi panować nad własnym językiem i emocjami. Brak kompetencji to jego drugie imie

@Seba

Te 3 tysiące to jakaś podstawa, tak? Na jakieś podwyżki albo dodatki można liczyć do tego?

Tak

Kompletny żart. Firma pełna korposzczurów nie widzących świata poza tabelką w Excelu. Nie potrafią się zdecydować, czy chcą mieć pracownika, czy nie. Nagminne odsyłanie wcześniej do domu nawet po 2 godzinach (sic!). Przerywanie współpracy z dnia na dzień, traktowanie nas jak pracowników gorszego sortu. Nie widzę powodu, żeby ufać pracodawcy, który w ten sposób potrafi traktować ludzi. Szczerze odradzam nie tylko pracy, ale i korzystania z usług tego tworu.

Marzena
@Tak

Odsyłają do domu? To na jakiej umowie pracujecie? Płacą za te godziny z których zrezygnowali?

@Marzena

Oczywiście, że nie płacą. Byliśmy tam z Agencji na umowie zlecenie. Po prostu komuś się pomyliło i zgłosił zapotrzebowanie na zbyt wielu pracowników. A teraz my za ten błąd płacimy tracąc pracę z dnia na dzień tuż przed świętami, kiedy już nic się nie da znaleźć.

Halina
@Tak

to ile czasu w zasadzie w plecy na tym wyszliście? i jak ta umowa jest skonstruowana, nic kompletnie pracownika nie chroni? żadne odszkodowanie za stracony czas nie przynależy?

@Halina

No niestety nie. Umowa jest z agencją, bardzo jednostronna i upewniająca się, żeby nie było stosunku pracy. Agencja gra głupa że no takie życie. Możnaby teoretycznie jakieś roszczenia wysuwać, ale wątpię że się uda, zwłaszcza w pojedynkę, bo niestety reszta pokrzywdzonych jest średnio zainteresowana tematem. Umowę mieliśmy od połowy listopada do końca grudnia, 6 zostaliśmy zwolnieni

on
@Tak

Za dużo osób już wcześniej zatrudnionych nie było chetnych do rezygnacji z pracy to zwolnili dopiero co przeszkolonych i rozpoczynających pracę tam ? Po co było nowych zatrudniać ich jak nawet miesiąc nie mogli przepracować, ekonomicznie to nieopłacalne i dla pracodawcy i pracownika.

@on

My byliśmy z agencji na umowie cywilnoprawnej. Ich zwykli pracownicy mają UOP. Więc nas było łatwiej zwolnić, plus nasze szkolenie (czyli jedyna inwestycja) było znacznie krótsze plus to my byliśmy zatrudnieni do obsługi zwiększonego ruchu, który się po prostu nie pojawił

marwozny

Dzień Dobry ! W dniu 14 maja 2020 roku zakupiłem telewizor OLED65B8 TV OLED UHD 4K LG. Po ponad pół roku stwierdziłem wypalenia matrycy co zgłosiłem w ramach gwarancji. W dniu 16 marca 2021 roku została wymieniona matryca na nową. Ponieważ wypalenia pojawiły sie znowu mam pytanie ? Czy wymieniona matryca podlega 2 letniej gwarancji. Bardzo prosze o odpowiedź. Marek Woźny

Twoja stara

Jestem szczerze zawiedziona moim ponownym kontaktem z tą firmą. Miałam już kiedyś z nią styczność i poza małymi problemami z grafikiem na prawdę czułam się traktowana z szacunkiem. Ale to co teraz się dzieje (mówię o Pionie Contact Center) to są jakieś srogie grzyby. Firma najpierw zatrudnia za dużo pracowników z Agencji, zatwierdza im grafiki, a potem na dzień/dwa przed danym dniem informuje żeby nie przychodzić. Potrafią też w trakcie pracy odesłać część osób wcześniej do domu. Czarę goryczy przelało u mnie to, że grono liderskie obraziło się śmiertelnie o to, że ktoś uszkodził zmywarkę, więc teraz nas katują zasadami z wyciągniętymi prosto z miejsca, gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę. Oczywiście wszystko pod pozorem procedur bezpieczeństwa czy innego bullshitu. Na prawdę nie polecam styczności, chyba że ktoś lubi być poddawany chamskiej odpowiedzialności zbiorowej, nigdy nie wiedzieć, czy będzie danego dnia pracował i być traktowany z czystą, acz wyrachowaną złośliwością.

Ttt

Targety z kosmosu, jeśli w tym miesiącu w moim sklepie wyrobi plan 3 pracowników na przypuśćmy 10 to będzie sukces. Kierownicy tylko wymagają nic od siebie... Ich humor iustosunkowany jest do wyrobionych planów. Praca dobra na krótko, toksyczna atmosfera i toksyczne kierownictwo,ktore jest niekompetentne

Franek frankowicz

widzę ,że znów się na olx ogłosili i tak ciągle od kilku tyg ... chodzi o doradcę finansowego , który tak naprawdę ma pełnić role kasjera-doradcy finansowego -doradca klienta . wynagrodzenie mniej niż najniższa krajowa +plus dodatki min za nie chodzenie na l4 mowa tu o całym etacie ... i to w Warszawie ...

Jolanta
@Franek frankowicz

Może wiesz, poszerzają zespół. Skąd wiesz? A jakie dodatki za niechodzenie na l4?

@Franek frankowicz

W drugą stronę działa to identycznie. Zatrudniasz się jako doradca klienta, przychodzisz do pracy i mówią Ci, że będziesz doradcą finansowym, dostajesz inne stanowisko niż to na które aplikowałeś, dlatego tam jest tak ogromna rotacja.

Kurczę zastanawiam się jaki jest ich cel żeby tak wprowadzać w błąd? Nikt nie chce aplikować na doradcę finansowego czy co?

@Karolina

To tylko inna nazwa stanowiska. Doradca finansowy też jest doradcą klienta jak każdy.

@Anonimowa

Bzdura, doradca finansowy odpowiada również za finanse jak sama nazwa wskazuje czyli stoi na kasie. Doradca klienta tylko doradza i wciska ubezpieczenia

@Hmm

Nie do końca.Są sklepy tkzw SU czyli wszyscy robią wszystko od doradzania po pisanie kredytów, a są sklepy ZDRK gdzie kasjerzy nie doradzają tylko stoją na kasie i piszą kredyty :)

Halina
@Karo

jak to wtedy jest wynagradzane? po stawce z którego ze stanowisk?

bigdik

Dlaczego w sklepie Ole Ole (brand Euro Net) pracują osoby skrajnie (usunięte przez administratora) Problemy z reklamacjami, odpowiedź na @ to kilka dni ; kompletny brak zrozumienia zasad obsługi klienta i zwykłych wiadomości ; kurierzy wyraźnie przeładowani zleceniami i nie uprzejmi; przedmioty szczególnie gabarytowe agd nie zabezpieczone an czas transportu; za dostawę pod drzwi w bloku dopłata ! ; ogólnie maskara i nie poelcam

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Net Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Euro Net Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Net Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Net Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 0 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Net Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Euro Net Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Net Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 81 ocen.

Euro Net Sp. z o.o.