Opinie o euro.com.pl - „Euro-net” Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Euro Net Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euro Net Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Net Sp. z o.o. w Warszawa

Dominik K

Firma manipuluje opiniami w internecie, a to dowodzi, że nie jest rzetelna i uczciwa. Lepiej trzymać się z daleka od takich pracodawców.

Misiek

RTV euro AGD to dziwna firma. Pracownik odchodzi bo znajduje lepszą pracę po czym opluwa swoją byłą firmę ale i tak może potem liczyć na zatrudnienie. Pracodawco trochę szacunku do siebie.

Elekowentny
@Misiek

Często czuć to w rozmowie z pracownikiem. Dlatego nie robię tam zakupów.

Zdziwiony

Wypełniam sobie aplikację o pracę na doradcę, wstawiam CV (przez konkurencyjny portal), wypełniam formularz a tam pytanie o oczekiwania... " do 1500zł, 1500-2000zł, powyżej 2000zł" takie trzy opcje. Jakby ktoś w mordę strzelił, serio takie grosze się zarabia? To wolę jako przedstawiciel baty od bab na PSSach zbierać, trzy z przodu i odpada koszt dojazdu do pracy...wysłałem to CV ale bez jaj, chyba nie będziemy mieli o czym rozmawiać :/

Doradca
@Zdziwiony

Powyżej 2000 to może być dowolna kwota jaką sobie wymyślisz. W handlu nie ma górnej granicy, ile sprzedasz tyle masz.

Elżbieta

Zakupiłam w sklepie internetowym zmywarkę w opcji:zabranie starej,wniesienie nowej i zamontowanie,nawet opłaciłam zawęzenie godziny. Niestety fachowiec z "łapanki"uszkodził mi syfon z całym kompletem odpływowym w granitowym nowym zlewozmywaku. Nie chciał naprawić i odsyłał mnie cały czas na infolinię na reklamacje.W końcu wymusiłam straszeniem policji,że napisał na stronie zamówienia,że firma pokryje szkody. Na telefony nie reagują,na maille również,każą czekać w kolejce na odpowiedż. Mam zakręconą wodę,nie mogę nawet sprawdzić,czy zmywarka działa. Jestem starszą schorowaną osobą i żałuję bardzo,że skusiłam się na tą firmę,która mnie (usunięte przez administratora)

Doradca Klienta

Po wysłaniu CV otrzymujesz link do idiotycznego pozal się Boże testu na inteligencję jak byś miał zarabiać w tej firmie niczym Bezos u siebie Jakimś cudem rozmowa telefoniczne z rekruterka która nie była w stanie odpowiedzieć na podstawowe pytania dotyczące pracy w sklepie ( tak centrala oderwana od rzeczywistości co jest na sklepie a co jest słupkiem w exell) aż dziw że moja dalszą oferta sięgnęła rozmowy kierownika sklepu bo miałem totalna niechęć już pracy do tej firmy i jej podejścia do pracownika i tu się dowiaduje najlepszych rzeczy .... Praca na pok chyba pokój obsługi klienta praca na kasie i obsługa ratalna obsługa magazynu i każdy ma dyżur na dany dzień więc wychodzi na to że pracujesz z klientem około 14 godzin tygodniowo ( tam gdzie jest realna kasa ) i cream de La cream podstawa to 3450 zł brutto czyli poniżej najniższej krajowej a raczej 3/4 najniższej krajowej gdzie resztę masz wypracować z klientem tak przez te 14 h tygodniowo jak nie podziękują ci za pracę i do widzenia .oczywiście dowiadujesz się odm pracownikow że jest też odpowiedzialność materialna więc głowa 360 by sprawdzać czy nie ma złodzieja na sklepie Niestety ta oferta jest jedną z najgorszych w sklepach electro naprawdę jeśli chodzi o kasę i ponad 10 letnie doświadczenie w branży i mając podobne zasady zatrudniania dostawałem o wiele więcej u konkurencji odradzam tu pracę chyba że nie masz ambicji i nie posiadasz rodziny

Pytania od czapy ... Czy pracowałem w sklepie co potrafię dlaczego chcę pracować

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Mariusz S.

Dokonałem zamówienia nr 30791663/2020 o wartości 6 419, 44 zł i dokonałem zapłaty za zamówienie. Po zamówieniu okazało się, że zamówiona zmywarka (wbrew temu co ustalałem na infolinii) nie jest do zabudowy. Dlatego tez konsultant wymienił mi w zamówieniu zmywarkę z wolnostojącej na zabudowaną. Z powodów technicznych musiał anulować przywołane zamówienie i utworzyć nowe 30918411/2020 na niemal identyczną kwotę tj. 6 417,44 zł. Ustaliłem, ze konsultant wystąpi do księgowości o przeksięgowanie mojej wpłaty z anulowanego na nowe zamówienia. Do przeksięgowania nie doszło. Piszę już maile od dwóch tygodni. Mówią mi że przeleją mi pieniądze a ja mam zapłacić ponownie. Mówię, że płaciłem na poczcie bo jest epidemia i w banku są ogromne kolejki. Nic do nich nie dociera. Cały czas trzymają moje środki z pierwszej wpłaty i żądają wpłaty (identycznej - różnica 2 zł) za drugie zamówienie. Nie chcą połączyć z kierownikiem.

Maria

Ten sklep to pomyłka. Wybieram dzień dostawy przy składaniu zamówienia, potwierdzają mi go potem mailem, wszystko wygląda cacy i profesjonalnie. Dzień dostawy , towaru nie ma. A jedyna odpowiedź jaką otrzymasz to brak odpowiedzi. Dział olewam klienta nie odpowiada na pytania, kiedy otrzymam zamówienie za które zapłaciłam, więc jest już moją własnością. (usunięte przez administratora)

Jerzy

Dzień dobry. Jak jesteście zabezpieczeni w związku z epidemią korona wirusa w Chinach? Na waszych półkach stosy produktów z chin być może składanych przez nosicieli

Karo
@Jerzy

Proszę o przeczytanie informacji na temat przenoszenia oraz utrzymywania się wirusa covid-19 na urządzeniach oraz opakowaniach. Pozdrawiam

jan

Firma nie wywiązuje się z reklamacji.zero informacji o reklamowanym produkcie firmy Indesid Chyba mnie Pan Bóg pokarał że wybrałem tą firmę. Ponad miesiąc czekania i dalej nic. Jednym słowem kompromitacja firmy i sklepu w Oświęcimiu.

Karo
@jan

Podpowiem tylko tyle, proszę zapoznać się z warunkami reklamacji uwzględnionymi w karcie gwarancyjnej produktu(ew. do pobranie na stronie producenta). Dopiero później zapraszam do wypisywania głupot na forum publicznym.

Zosia

Witam wszystkich którzy to przeczytaja punkt Żyrardów w sklepie dochodzi do sytuacji gdzie dwoch pracownikow molestuje pracownice reszta sie smieje a pani kierownik nie widzi problemu moze ktos cos z tym zrobi

@Zosia

Możesz potwierdzić w jakiś sposób Twoje zarzuty? Jak często taka sytuacja ma miejsce? Daj znać jak rozwinęła się ta sprawa.

Emil
@Zosia

Masz dowody ma takie oskarżenia ?? To są bardzo poważne rzeczy, które są karane. Pewnie piszesz rakie bzdury żeby oczernić renomowana firmę jaką jest RRV EURO AGD. Bardzo słaba zagrywka z Twojej strony

@Emil

To prawda, tego typu zarzuty powinny opierać się na solidnych argumentach i być dokładnie zweryfikowane. Interesuje mnie kwestia zarobków, bo aplikując można wybrać 3 opcje oczekiwań finansowych, tj. 1500, 1500-2000 lub powyżej 2000. Jak to w końcu jest z wynagrodzeniem?

@Marek

Też jestem ciekaw, ale pewnie zaraz na pytanie o zarobki przyjdzie jakiś bot albo redaktor i napisze np: "euro proponuje prace na umowę o prace, wynagrodzenie w terminie, błękitne koszule służbowe i miłą atmosferę w pracy- to ciekawa oferta; czy jesteś zainteresowany pracą w euro?" i tyle się dowiesz. Spotkałem w Euro (miasto powiatowe do 100tys mieszkańców) kolegę, który się tam się zatrudnił, chętnie rozmawiał ze mną prywatnie podczas pracy a gdy odchodziłem mówiąc że nie chcę przeszkadzać odpowiedział "ee co się będe za 1800zł przemęczał" :D. Siedział bardziej dla ZUSu (działał w usługach w sezonie letnim), ale zaznaczam że nie miał doświadczenia w handlu i postawa jak widać. Jak mają proponować 2000 na rękę, to niech nie tracą mojego urlopu, nie wiedziałem że taka bieda i czuję w moczu że nawet mając doświadczenie nie będzie szału.

@Marek

Brat z doświadczeniem tylko na na kiosku dostał propozycję poniżej 2tyś- odpmówił ze względu na godziny i dojazd. Kolega z małym doświadczeniem jak spotkałem go między półkami powiedział że (usunięte przez administratora) za 2000zł się przemęczać, przepracował zimę robiąc prawko C i odszedł. Ja będąc na rozmowie powiedziałem że chcę 3K, mam ciekawe doświadczenie w handlu i jakieś podstawowe pojęcie o elektronice (do oszlifowania). ładnie pięknie ale po rozmowie cisza. Nie będe z 10letnim doświadczeniem robił za 2000zł. Niewiele twardych faktów, ale można połączyć ze sobą kropki.

@Zdziwiony

Piszesz, że byłeś na rozmowie. Czy prócz podstawy, o której wspomniałeś proponowali Ci jakieś dodatki takie jak premie lub prowizje od sprzedaży?

Xxx
@Emil

Renomowana firme hahahahaha luuubie takie humory z rana

Rafał Kie

jakość rozpatrywanych reklamacji + nadzór nad pracownikami przez Pana Tomasza G. zostawię wiele do życzenia. Najważniejsze żeby firma nie ucierpiała a klienta mają za nic - pomijam fakt zwyczajne kultury osobistej, którą każdy z nas powinien wynieść z domu. Ja już wyrobiłem siebie zdanie na tematy ludzi pracujących w tej firmie. Życzę powodzenia Pozdrawiam.

Konrad

Ciekawi mnie udział chińskiej być może skażonej wirusem a na pewno komunizmem elektroniki w sprzedaży euro.

@Konrad

Konrad, czy pracujesz w Euro Net? Myślę o powrocie do tego pracodawcy. Czy coś w warunkach zatrudnienia uległo zmianie w ostatnim roku?

Klient

Sklep Euro AGD nie uznaje reklamacji z winy swoich pracowników. Niski poziom obsługi telefonicznej, zbywają ludzi.

Marco

Rekrutacja dość rozbudowana. Na początku test z wiedzy...pisemny. Poczułem się jak w szkole na sprawdzianie. Ale to jeszcze da się przeżyć. Sama rozmowa przyjemna, choć trochę przypominało to grę w dobrego i złego policjanta. Dział HR oczywiście był tym złym. Po spotkaniu standardowy tekst o informacji. Dostałem zapewnienie, że w ciągu tygodnia będzie info. Jednak tych tygodni minęło już kilka. Nie chodzi o wynik rekrutacji. Chodzi o czystą przyzwoitość i dotrzymanie słowa. Brak kultury osoby rekrutującej. Nie polceam

@Marco

Rozumiem, że jesteś rozczarowany barkiem informacji na temat wyniku Twojej rekrutacji w firmie Euro Net Sp. z o.o. Zaciekawiłeś mnie informacją o pisemnym teście w pierwszym etapie rekrutacji. Na jakie stanowisko aplikowałeś, że konieczny był test? Możesz powiedzieć jakie warunki zaproponowano Ci w czasie rozmowy rekrutacyjnej?

Megi

Czy ktoś wie ile teraz Euro płaci podstawę ? Pracuje ktoś i się wypowie ?

as

Moje sugestie dla Euro Net Sp. z o.o.: Straszna firma. Nie polecam. Brak podwyżek, rosnące targety i niestety oszukują. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić zarząd

Rodo

Praca na magazynie sokolow i glownie pruszkow na akord sama ukraina ktora siedzi a rodacy musza (usunięte przez administratora)do tego ukraina bierze premie wydajnosciowe kierownictwo i szefowie obszarow biora kase za przyjecie dostawy z nastepnego dnia moze warto by bylo zainstalowac kamery w pokoju tam gdzie przyjmuja dostawy kase dostaja w papierach nie odbijaja sie szefowie i prowadzacy zmiany a zwyklego pracownika rozliczaja z kazdej minuty w laziece jak za dlugo siedzisz to juz jest problem nie polecam pracy

@Rodo

Pamiętaj, że wypowiadasz się na forum publicznym. Osoby z opisanej grupy mogą czuć się urażone takim komentarzem. Jeżeli nie byłeś usatysfakcjonowany pracą w firmie, czy próbowałeś poruszyć ten temat z szefostwem? Znane Ci były szczegóły dotyczące zatrudnienia zanim podjąłeś pracę w Euro Necie?

Dominik
@Rodo

do pracy na magazynie trzeba mieć zrobione swoje wózki czy firma wysyła? i jak kasowo się wychodzi?

Renata

Na oficjalnej stronie firmy można znaleźć wiele aktualnych ogłoszeń pracy. Są to oferty dostępne w różnych lokalizacjach, nie tylko w miejscu, którego dotyczy bieżący wątek. Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany pracą w RTV Euro AGD, podaję link: https://karieraweuro.pl/

Mariusz

Zgłosiłem się do tego sklepu z reklamacją, reklamacja gwarancyjna nie została uznana. Wiedziałem, że serwis się myli, próbowałem wytłumaczyć to kierownikowi sprzedaży. Kierownik Pan Tomasz, niestety nie chciał się przedstawić, więc nie znam nazwiska, przyjmijmy Tomasz „Pierdoła” - zupełny brak kompetencji i znajomości praw konsumenta) zgłosiłem zatem sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta. Dostałem pismo z odpowiedzią popartą paragrafami, że naprawa gwarancyjna jak najbardziej mi się należy. Aby być OK w stosunku do Pana Tomasza „Pierdoły” zapytałem także producenta o naprawę gwarancyjną. Bardzo miły Pan Adam z serwisu HB Polska oznajmił, że przyjmie sprzęt i naprawi go bez problemów, tylko prosi o wysłanie go ze sklepu gdzie został zakupiony. Udałem się ponownie do sklepu a tam „ściana” w postaci kierownik sprzedaży Tomasza „Pierdoły”. Facet widocznie ma duże kompleksy i podrażniony tym, że nie miał racji, zawziął się, uparł jak osioł, i nadal nie chciał przyjąć sprzętu, podpierając się tym razem utratą okresu rękojmi (po prostu żenada). Piszę to po to by przestrzec jakie niemiłe niespodzianki w postaci zawziętego Tomasza „Pierdoły” czyhają na klientów tego sklepu. Skończyło się na tym, że wysłałem sam sprzęt, który został naprawiony. Powodzenia dla sklep EURU-NET Sp z o.o. w Chełmie w budowaniu wizerunku zatrudniając takiego Tomasza „Pierdołę” na stanowisku kierowniczym.

Łukasz
@Mariusz

Mariuszku aka "Kolejna-Pierdoła" reklamacje odnośnie produktu, usług czy procedur składa się w sklepie lub meilem do rtv. Podobnie jest z skargami na pracowników, a nie wylewanie żali na portalach z opiniami odnośnie pracodawcy :)

@Łukasz

Trudno nie zgodzić się z tym, co piszesz jednak nie obrażaj proszę innych użytkowników forum. Portal rzeczywiście nie jest miejscem, w którym z sukcesem możemy złożyć reklamacje, czy zażalenie i powinno się z tym problemem udać bezpośrednio do firmy. Jednak opinie klientów także są ważne, ponieważ na ich podstawie użytkownicy mogą uzyskać różne istotne informacje na temat firmy.

@Mariusz

Pracowałem w RTV EURO AGD równy rok. Spotkałem tam naprawdę wyjątkowych ludzi, zaczynając od dyrektora regionalnego, fantastycznych kierowników, po kolegów ze sklepu. Jeśli szukacie miłej atmosfery, dobrych zarobków na start jak i rewelacyjnych szkoleń( pozdrawiam Ewelino) , które naprawdę sprawią, że zarobicie bardzo dużo to polecam. Minusy to brak czasu, ale to wszędzie tak jest :) , nieregularne zarobki, choć można dobrze wyciągnąć i dostawy ( zwłaszcza jak przyjdą na sklep 3 lodówki side by side). Plusy jakie wyciągnąłem to większa otwartość na klientów i pełna swoboda, jeśli chodzi o manipulację podczas sprzedaży. Nie każdy potrafi się tego nauczyć. Jeśli miałbym tu kiedyś wrócić, to jako szkoleniowiec. Może przyjdzie kiedyś taki dzień. Bardzo miło wspominam pracę w Euro.

Zakupiłem pralkę w sklepie w Łodzi z dostawą do domu. Dostawcy dali mi dokument do podpisania przed obejrzeniem pralki. Po ich wyjściu stwierdziłem wgniecenia na pralce. Sklep nie chce uznać mi reklamacji. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak nieuczciwym sprzedawcą. Od tego zakupu straciłem zaufanie do ludzi .

Wiktor

To pewnie poprawiły się nastroje w firmie po tej podwyżce?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Net Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Euro Net Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Net Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Net Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 0 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Net Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Euro Net Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Net Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 81 ocen.

Euro Net Sp. z o.o.