Netfala Mariusz Chmielewski

Ożarów mazowiecki

Opinie o Netfala Mariusz Chmielewski

Daniel

Firma bardzo źle traktuję klienta. Ciągłe problemy z internetem, nikomu nie polecam.

klijent

dostep do internetu masakra kontakt zerowy omijać szerokim lukiem dobrze ze konkurencja nie spi

jo
@klijent 09.09.2016 14:11

Calość masakra!!!! Po zakończeniu umowy nakaz samodzielnego demontażu urządzenia!! Jak kobieta mieszkająca sama może demontować coś z dachu czego nie zakładała sama!!!! omijać bardzo szerokim łukiem!! Przesył internetu również nie jest zgodny z umową!

handlowiec

Nieprofesjonalność w każdym calu, omijać z daleka.

Jumper

Firma buduje nowy zespół świetnych ludzi. Nowa generacja- nowa jakość. ! Polecam!!

ppfffff

Ppppffffffff.....firma krzak. Nie polecam nikomu nawet CV tam wysylac

Nie mogę zgodzić się z powyższym wpisem. Pracuję w Netfali od wielu lat. Nigdy nie było "zaszczucia". Szef słowny. Pracowników szanuje i można z nim wszystko na spokojnie dogadać/załatwić. Nie ma sztywnej, oficjalnej atmosfery. Firma rozwija się w ostatnim czasie jak nigdy dotąd. Wprowadza nowe technologie - można się czegoś nowego nauczyć - rozwijać.

bizon

MASAKRA. NIE POLECAM NIKOMU

Wujek
@bizon 16.06.2015 06:47
MASAKRA. NIE POLECAM NIKOMU

a mógł byś być bardziej precyzyjny bo może i tak jest ale sceptycyzm nakazuje mi zadać pytanie dlaczego ?

Zostaw opinię o Netfala Mariusz Chmielewski - Ożarów mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netfala Mariusz Chmielewski