Opinie o euro.com.pl - „Euro-net” Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Euro Net Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euro Net Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Net Sp. z o.o. w Warszawa

pit

firma totalne dno, pracowałem 7 lat i nie wytrzymałem bo mi sklep zamknęli i przenieśli do drugiego, powiedziałem że nie będę robił planu jak planu sklep nie wyrabia i mnie zwolnili strasząc że dyscyplinarnie mnie wywalą, powiedziałem że bez odprawy nie odejdę i powiedzieli, że dostanę ale mnie oszukali bo dali 3 miesięczną średnią sklepową a nie moją błąd, że nie poszedłem do sądu pracy ale byłem już tak wykończony psychicznie, że odpuściłem. Podobno znieśli normy ale jak to jest no nie wiem teraz. Nie polecam tej firmy nikomu.

xxxxxxxx

nie warto są kapusie którzy nawet premnie za to maja chociaż mało robia ale za to ich trzymaja w pracy nie mozna wnośić telefonów mie mozna polic 1 papieros na 8h i na obszarach niemozna słychac muzyki

maciej88

Odnośnie pracy na magazynie centralnym firmy Euro-Net Sp z.o.o ( znanej jako RTV Euro AGD). Magazyn mieści się w Sokołowie ok 8km za Warszawą od strony Raszyna. Bardzo duża rotacja, ci co nie wytrzymują tempa wylatują w ciągu pierwszych 5-8 dni. Tych co nie wytrzymują jest wbrew pozorom dość dużo bo i dużo jest pracy. Koledzy z zespołu raczej nie bronią się przed tym, żeby donieść na marudera kierownikowi zmiany, bo zespół oceniany jest jako całość i przeważnie nie kończy zmiany, jeśli nie wykona całej zaplanowanej pracy. Premia również wyliczana jest w odniesieniu zespołowym, co zachęca do donosicielstwa. Zarobki: 12zł na rękę/h na zleceniu (pierwsze 3 miesiące) i maksymalnie 2- 2,1 tys na umowie o pracę (łącznie z premią) po kilku latach pracy. Ogólnie rzecz biorąc, ilość pracy jest nieporównywalnie większa od zarobków, a tej pracy zawsze jest jej dużo, zwłaszcza w okresie od listopada do końca stycznia. Praca 3-zmianowa od pn do pt (planowo po 8h) plus min 1-2 niedziele w miesiącu (po min. 12h, choć często pracuję się dłuzej) Największy minus: duża ilość nadgodziny(które nie są extra płatne). W grudniu praca nawet po 15 godzin (i więcej) na nocnej zmianie, wtedy w zasadzie nie wychodzisz z pracy (200-240 h w miesiącu), bo ledwie zdążysz wrócić po nocce i zmróżyć oko i już trzeba szykować się z powrotem do pracy. Tak od połowy listopada ilość pracy i towaru na magazynie mocno wzrasta, wtedy raczej nie zdarza się wyjść z pracy planowo po 8 lub 12 godzinach.Zostajesz do czasu, aż Twoja zmiana wykona całą zaplanowaną pracę. Często też zdarza się, że trzeba zostać do pomocy bo inny zespół się nie wyrabia. Można powiedzieć, że zostawanie po godzinach jest tam normą, którą wszyscy którzy zdecydują się tam pracować przyjmują za oczywistość Ogólnie to praca, dla ludzi, którzy "nie mają życia" -potrafią zrezygnować z czasu wolnego i spotkań ze znajomymi, bo zwłaszcza w grudniu pracujesz tak dużo, że w zasadzie nie masz czasu na nic innego poza pracą. Nawet jak uda Ci się znaleźć chwilę na inne czynności, to przeważnie jesteś tak zmęczony że i tak poświęcasz ją na dodatkowy sen.

ejdzej

to jest jakaś kpina a nie firma (rtv agd ) dostajesz 1000 brutto wyrabiasz 1000 zł wirtualnej premii masz 2000 przy czym 750 to coś co musieli by uzupełnić do minimalnej pensji więc w sumie zarobiłeś 250 zł naharowałeś się jak wół i tak usłyszałeś że jest źle szkoda że majestat pseudo prawa w polsce (przez małe p) pozwala firmą na taką farsę

Doradca Klienta

Po wysłaniu CV otrzymujesz link do idiotycznego pozal się Boże testu na inteligencję jak byś miał zarabiać w tej firmie niczym Bezos u siebie Jakimś cudem rozmowa telefoniczne z rekruterka która nie była w stanie odpowiedzieć na podstawowe pytania dotyczące pracy w sklepie ( tak centrala oderwana od rzeczywistości co jest na sklepie a co jest słupkiem w exell) aż dziw że moja dalszą oferta sięgnęła rozmowy kierownika sklepu bo miałem totalna niechęć już pracy do tej firmy i jej podejścia do pracownika i tu się dowiaduje najlepszych rzeczy .... Praca na pok chyba pokój obsługi klienta praca na kasie i obsługa ratalna obsługa magazynu i każdy ma dyżur na dany dzień więc wychodzi na to że pracujesz z klientem około 14 godzin tygodniowo ( tam gdzie jest realna kasa ) i cream de La cream podstawa to 3450 zł brutto czyli poniżej najniższej krajowej a raczej 3/4 najniższej krajowej gdzie resztę masz wypracować z klientem tak przez te 14 h tygodniowo jak nie podziękują ci za pracę i do widzenia .oczywiście dowiadujesz się odm pracownikow że jest też odpowiedzialność materialna więc głowa 360 by sprawdzać czy nie ma złodzieja na sklepie Niestety ta oferta jest jedną z najgorszych w sklepach electro naprawdę jeśli chodzi o kasę i ponad 10 letnie doświadczenie w branży i mając podobne zasady zatrudniania dostawałem o wiele więcej u konkurencji odradzam tu pracę chyba że nie masz ambicji i nie posiadasz rodziny

Pytania od czapy ... Czy pracowałem w sklepie co potrafię dlaczego chcę pracować

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
mikołaj

jasne, że się psują, jak każde @paweł może z mniejszą częstotliwością, no ale też się nie oszukujmy jednak. Dajcie znać jak u Was z pracą , czy teraz zatrudniają normalnie czy tak różnie jednak? Czekam na Wasze opinie, bo jednak to i praca z klientem i w ogóle, to kto mi lepiej o tym wszystkim opowie jak nie Wy?

paweł

Pewnie zaraz ktoś Ci odpisze, że nie, bo bankomaty Euronetu nigdy się nie psują hehe. No, a tak powaznie to sam szukam pracy i myslałem o tej firmie, poniewaz jest popularna i ma chyba dobrą i stabilną pozycję na rynku, nieprawdaż? Zweryfikuje ktoś to, że handlowiec zarabia tu pensję pomiędzy 1000, a 2000 złotych, bo tego sie nie spodziewałem po nich..

divix

Dają Ci 1000 podstawy + prowizja. W praktyce 1250, 1300, 1500, u niektórych 2000. Handluje się głównie ubezpieczeniami. Z samego sprzętu wypłaty nie uzbierasz i będą Ci płakać, że nie wciskasz ubezpieczeń. Są dni, kiedy klientów brak - pracodawcę to nie obchodzi. Codziennie pokazują wyniki i pytają dlaczego tak mało. Słyszałem, że w Poznań Franowo jest straszna kierowniczka.

bfg

Dobry wieczór to jeszcze raz ja. Zapomniałem napisać, że nawet jak wszystko zrobicie dobrze, a przed skończeniem zaczniecie się zastanawiać "co zrobiłem źle" a jednak wszystko będzie dobrze to kierownik działu wsparcia przyczepi się do tego że kabel jest jasno szary zamiast ciemno szarego, albo nazwa folderu zamiast _ w nazwie ma - Pozdrawiam odważnych :)

bfg

Pan rozczarowany i zażenowany dobrze wszystko podsumował. Byłem jednym z tych naiwniaków i wytrzymałem tam 1,5 miesiąca. Na rozmowie wszystko pięknie i ładnie (biuro nawet w dobrym standardzie). Niestety po tygodniu-dwóch pierwsza myśl przed wejściem do firmy to za co dostanie się ochrzan. Zamiast pomóc się szybko wdrożyć nowym to "koledzy" robią łachę, że coś pokażą albo odpowiedzą na pytanie. Pozatym w ofercie jest napisanie, że wyamagana jest samodzielność...hehehe, żeby cokolwiek zrobić na kompie trzeba co chwilę wpisywać hasło admina które jest ściśle tajne. W efekcie trzeba prosić o jego wpisanie "kolegów" którzy robią to z wielką łachą. Być może oni nie szukają nikogo na stałę tylko chcą sobie poprawić statyki w kategorii Najczęściej zatrudniający pracowadwaca... Odnośnie ogłoszenia - lider zmiany to grubsza to samo co pracownik działu wsparcia, tylko musi generować raporty po zakończeniu zmiany, wypełniać jakieś tabelki i brać na siębię odpowiedzialność w razie jakiejś większej awarii. Chętym do podjęcia pracy w dziale informatyki radzę trzy razy się zastanowić czy chcą tracić czas i po miesiącu-dwóch szukać innej pracy.

Mam pytanie o stanowisko Informatyk ds. wsparcia użytkowników - lider zmiany bo widzę dość często to ogłoszenie pojawia się na portalach. Na czym polega ta praca i dlaczego co chwilę szukają na to stanowisko pracownika? Czy przez ostatni rok już było kilku pracowników co próbowało podjąć wyzwanie i dali sobie spokój bo nie było sensu?

wiosna

Mój powyższy wpis dot. EURO-NET Sp. z o.o. RTV euro AGD

wiosna

Jest to firma, która nie szanuje pracowników, przerzuca na inne stanowiska nie zdając sobie sprawy, że nie wniosą nic nowego bo nie ma żadnej motywacji. Wymagania coraz większe, plany z kosmosu, a zarobki idą w dół. Dobrzy pracownicy uciekają do konkurencji, gdzie mają wyższe zarobki, jakieś pakiety socjalne. Tutaj socjal niby jakiś jest (nieoficjalnie bo nikt nic nie wie oficjalnie), ale decyduje o przyznaniu główna szefowa danego rejonu. Nasza szefowa z zachodniopomorskiego, wielka dama pani M nic nie przepuści, nęka pracowników, ale sama zarabia coraz więcej. Pasuje szefostwu w Warszawie bo dzięki niej nie muszą wyskakiwać z pieniędzy. O jakiś przywilejach dowiedzieliśmy się przypadkowo na szkoleniu w Poznaniu, gdyż wygadał się jeden z prowadzących. Podczas rozmów z kolegami i koleżankami wiem, że robią wszystko, żeby stąd odejść. Ja jestem jedną z nich - nie będę frajerką

rozczarowany i zażenowany

Koledzy powyżej mają rację - firma szuka jeleni. Szczerze odradzam każdemu Dział Wsparcia Użytkowników (DWU) w Pionie Informatyki. Fatalna atmosfera, fatalne warunki pracy - brud, smród i ciasnota. W pracy dużo stresu i presji, którą szczególnie nakłada szef-choleryk. Atmosfera w zespole? Ze 2-3 fajnych ludzi, chętnych do pomocy, z którymi można w ogóle pogadać sensownie czy pożartować. Niestety szef i reszta zespołu robią wszystko co w swojej mocy by było nieprzyjemnie. Czasem to wyglądało jak fala w wojsku, nowi pracownicy określani mianem "idiotów", którym "trzeba dokopać". Na porządku dziennym "wbijanie noża w plecy" z uśmiechem na ustach. Dodatkowo pracy jest ponad stan, odpowiedzialność duża a pensja marna. Idziesz do pracy ze zwieszoną głową jak do obozu koncentracyjnego. Paranoja. Cieszę się, że już mnie tam nie ma - życie odzyskało barwy :) I nie dziwię się, że jest tam wielka rotacja i wszyscy uciekają. To praca tylko dla masochistów! Aha, fakt, nauczyć się można sporo, szkoda tylko, że głównie systemu, którego nigdzie indziej nie spotkamy więc cała nauka pójdzie na marne i tak... Reasumując - praca dla desperatów. Chłopaki, którzy tam siedzą wiele lat chyba po prostu nie wiedzą jak jest w innych firmach. Szkoda mi tych, którzy tam trafią i będą musieli po miesiącu szukać nowej roboty. Cóż, Polska to nadal dziki kraj, Bangladesz Europy...

trybik

widzę, że znowu pojawiło się ogłoszenie "Informatyk ds. wsparcia użytkowników - lider zmiany" czyżby kolejny rozczarowany? :) czy to już 20 czy jeszcze nie?

RTV EURO AGD
@trybik

Szanowni Państwo, Odnosząc się do opinii dotyczących Działu Wsparcia Użytkownika w Pionie Informatyki RTV EURO AGD, pragniemy poinformować, że opinie te są przedawnione. Od czasu wpisu użytkowników, w dziale zmieniła się kadra zarządzająca, która wprowadziła wiele zmian. 1.Biuro Działu zostało przeniesione do nowej lokalizacji – o dużo większej powierzchni i lepszym standardzie. 2.Kadra zespołu została podzielona na komórki kompetencyjne, dzięki czemu każdy pracownik ma jasno zdeklarowane zadania i wie w jakim kierunku się rozwija. 3.W uzgodnieniu z każdym pracownikiem Działu, tworzona jest indywidualna ścieżka kariery, czego skutkiem jest większa szansa na awans wewnętrzny. 4.Zwiększyła się ilość dostępnych narzędzi IT, co realnie wpłynęło na rozwój wszystkich pracowników działu. 5.Powołano „Trenera Merytorycznego”, który indywidualnie wdraża każdego nowego pracownika. 6.Stale powiększana jest kadra zespołu 7.Każdy może mieć wpływ na pracę działu, ponieważ wszystkie proponowane pomysły traktowane są poważnie i można liczyć na wsparcie w czasie ich realizacji. Wszystkie powyższe zmiany spowodowały zwiększenie poziomu zadowolenia z pracy w naszym dziale. Można dostrzec więcej uśmiechu, kreatywności i samodzielności w wykonywanej pracy. Dzięki temu wyeliminowano również nieplanowaną rotację, Oczywiście zdarzają się sytuacje „trudne”, ale takie zdarzają się w większości firm i sprawiają tylko że przez to praca jest ciekawsza. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu: praca@euro.com. Pozdrawiamy, Dział IT RTV EURO AGD

Ada
@RTV EURO AGD

najgorsze jest to, że jakoś dziwnie nie dochodzą do Euronetu wpłaty abonamenty, drogiego abonamentu. Wpłacam w banku a w Euronecie nie ma wpłaty. Jakiś bajzel.

000x0

są ogłoszenia na Pracuj warto aplikować do działu IT? za/przeciw poprosze.

maciek

Domyślam się, że powyższy komentarz napisał kolejny mocarz, który po miesiącu ucieka z działu IT ;)

szopen

Widzę, ze firma szuka kolejnego jelenia na stanowisko "Informatyk ds. Wsparcia Użytkowników" Z taki podejściem zespołu i kierownika to będziecie szukać ludzi jeszcze dwa lata... powodzenia bo pewnie z 20 osób tam się przewinie ;)

offline
@szopen

Dobry. Proszę o jakieś konkretniejsze informacje.

KIEDYS TAM PRACOWAŁEM
@szopen

UWAGA LUDZIE. MAJ 2015!! EURO-NET WE WROCŁAWIU PROWADZI NABÓR: PODSTAWA WYNOSI 1000ZŁ BRUTTO+ PREMIA.. CZYLI GWARANTOWANA KWOTA NA RĘKĘ TO 763ZŁ A DO NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ TRZEBA SAMEMU DOROBIĆ Z PREMII, TAK WIEC MUSISZ JESZCZE UZBIERAĆ 1000 ZŁ PREMII ŻEBY TAK NA PRAWDĘ DOSTAĆ NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ. GWARANTOWANA KWOTA NA OKRESIE PRÓBNYM TO 1800 BRUTTO CZYLI DO WYPŁATY 1320 ZŁ. A PREMIA JEST LICZONA NASTĘPUJĄCO: SPRZEDAJĄC TELEWIZOR ZA 2.000 NALEZY POMNOŻYĆ TO PRZEZ 2 A NASTEPNIE PODZIELIC PRZEZ 100=40. 40 TO TWOJE ZEBRANE PUNKTY KTÓRE PRZELICZA SIE NA PREMIE. A PUNKTY PRZELICZA SIĘ NA ZŁOTÓWKI. ZA 10 ZDOBYTYCH PUNKTÓW DOSTAJESZ 88GROSZY. TAK WIEC ZA 40PKT(TYLE MA SIĘ ZA SPRZEDAŻ TELEWIZORA ZA 2 TYS. SPRZEDAWCA OTRZYMUJE 3,52ZŁ BRUTTO, CZYLI NA RĘKĘ OK 3 ZŁ... TAK WIĘC ŻEBY ZAROBIĆ 1000ZŁ PREMII TRZEBA SPRZEDAĆ SPRZĘTU NA KWOTĘ OK 300-400 TYS DO TEGO TRZEBA NAWCISKAĆ LUDZIOM GWARANCJI NA OK 10-15 TYS ZŁ A DO TEGO SPRZEDAWAĆ AKCESORIA NA KOLEJNE 30 TYS ZŁ. Z TEGO NA KONIEC MIESIĄCA DOSTAJESZ DO WYPŁATY 1500ZŁ NA RĘKĘ. TAK WIĘC WIĘKSZOŚĆ PRACOWNIKÓW NIE WYRABIA TEGO I ŚREDNIE WYNAGRODZENIE NP W C.H W KORONIE WE WROCŁAWIU NIE PRZEKRACZA 1400-1600ZŁ.DLATEGO WSZYSCY SIĘ ZWALNIAJĄ Z STAMTĄD I SZUKAJĄ INNYCH NAIWNYCH DO PRACY ZA NAJNIŻSZE STAWKI... NIE POLECAM TEJ FIRMY.. W BIEDRONCE PO OKRESIE PRÓBNYM DOSTAJE SIĘ NA RĘKĘ OK 1800-1900ZŁ... TAK WIĘC PRZESTRZEGAM SZKODA TRACIC CZASU NA WSPÓŁPRACE Z TĄ FIRMĄ, PONIEWAŻ NOWI PRACOWNICY PRZEZ BARDZO WIELE MIESIĘCY DOSTAJĄ TYLKO NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ..

alvro

umowa o prace. jak nie lubisz pracowac dostniesz 1200netto ... jak sie wkrecisz to 1800 netto, jako kierownik 2000netto jak sie wkrecisz 3000netto, pros o sklep z duza iloscia klientow

potencjalny pracownik

Witam. Niedługo mam rozmowę o pracę, ale jako sprzedawca w sklepie internetowym na ul. Skierniewickiej w Warszawie. Czy ktoś coś wie na temat tej pracy?

Witam, Euro net - NIGDY TAM NIE KUPOWAĆ. [usunięte przez moderatora] sprzedają wadliwy sprzet a potem nie chca przyjac zwrotu - tylko na gwarancje ktora czekasz 3 tygodnie - tak wiec jak chcesz kupic produkt i go od razu uzywac to wszedzie tylko nie tam

pr

a to że sprzet jest wadliwy to wina sklepu czy producenta że taki wypuszcza? pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Net Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Euro Net Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Net Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Net Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 0 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Net Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Euro Net Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Net Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 81 ocen.

Euro Net Sp. z o.o.