Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda

Opinie o Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda

Mateusz K

Bardzo polecam, pełen profesjonalizm, świetny kontakt, rzetelność, na prawdę szczęście mieć takich sprzedawców u siebie w mieście. Samochód kupiłem dosłownie w ciemno, stan auta był w 100% zgodny z tym jaki został mi przedstawiony i pokazany na zdjęciach, technicznie super, na pewno będę dalej korzystał z ich usług w przyszłości i polecał znajomym. Pozdrawiam Pana Habzde, całą załogę i dziękuje za pomoc w kupnie samochodu.

Damian

Sprawa załatwiona pozytywnie. Komentarz zostanie usunięty przez administratora, ponieważ sprawa została rozwiązana.

Autokomis Sprinter2

Witam opinia Pana Damiana jest już wyjaśniona i załatwiona została pomyłkowo wystawiona jak najszybciej zostanie usunięta przepraszamy i zapraszamy

Damian

Wszystko w najlepszym porządku.

Teodorska Joanna

Samochód dostarczono mi do domu bardzo profesjonalna obsługa :) pozdrawiam panów sprzedających Polecam

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Gerard

Polecam komis samochody Gerard Grudziądz

zbyszek

kupiłem samochód audi a6 rok temu za 80 tyś jestem bardzo zadowolony właśnie przeglądam ogłoszenia widziałem że panowie dali link do opinii to mam okazję ją wystawić. W skrócie jestem zadowolony i przeglądam ogłoszenia planuje za niedługo zmienić na co innego do zobaczenia

tod
@zbyszek

hahaha

Roman G

Salon samochodowy godny polecenia ciekawe samochody dobre ceny Polecam

Antoni

Kupiłem samochód pół roku temu jestem zadowolony polecam

brubik

fakt pełna profeska i kultura jak do kazdego można miec małe ale, ogolne wrazenie na pozytyw fajne samochody i fajni ponocni ludzie

Helena

Witam, przyjechałam z koleżanką kupić samochód w firmie Sprinter 2 Pomimo mojej małej wiedzy na temat samochodów sprzedawca z staraniem próbował wyjaśnić mi jak wszystko działa oraz nauczył mnie korzystać z wszystkich systemów w moim nowym samochodzie. Byłam świadoma że samochód w tej cenie może być wcześniej uszkodzony natomiast zdjęcia z uszkodzenia widziałam oraz zostały mi okazane oraz wysłane na adres email, przed zakupem byłam na stacji kontroli pojazdów po zakupie samochód pojechał do mojego zaufanego mechanika okazało się że jak na stacji kontroli samochód jest w stanie idealnym :) Serdecznie Pozdrawiam Sprinter 2 i POLECAM

Jacek z Gdanska (Emeryt)

Jestem zachwycony obsluga Panow (czyli Ojca i Syna) kupowalem u nich Autko, super mili i uczciwi Faceci, pochodze z polnoc Polski - ja pokonalem pol drogi a oni druga polowe drogi !!! Tylko wiecej tak uczciwych i rzetelnych ludzi, jeszcze raz OGROMNE dzieki za wszystko.

Bogdan Gdańsk

Polecam Serdecznie !

Zdzisław Górski

Uczciwe podejście do kupującego autentycznie przebiegi nie cofają liczników sprawdzałem kilka ich ofert wszystko się zgadzało przebieg i zdjęcia przed naprawą mogę szczerze POLECIĆ TEN KOMIS JEDEN Z LEPSZYCH NA ŚLĄSKU

Ryszard K

Samochód dostarczono mi do Gdańska wszystko jak w opisie POLECAM TEN KOMIS

Sebastian 95

Witam Dokonałem drugiego zakupu w tym komisie w ciągu 2 lat.1-wszym razem była audi a-4 A teraz kupiłem a-6 jestem bardzo zadowolony z podejścia do klienta. Wszystkie formalności zapięte na ostatni guzik. Do auta dokładają gwarancję. Polecam ten auto komis. Pozdrawiam

Edward Danieluk

Polecam komis sprowadzili mi panowie samochód na zamówienie profesjonalne podejście do klienta

Korian W

Przyjechałem po samochód z drugiego końca Polski wszystko było Ok super samochód w pełni sprawny POLECAM

Roman T

Polecam komis rzetelna obsługa

Bartosz

Jestem zadowolony i polecam Sprinter 2

Mateusz Mikulski

Witam, kupuję samochody w tym komisie regularnie co rok lub dwa. Panowie jak zawsze rzetelni i samochody w super stanie oraz za co bardzo ich doceniam są szczerzy bez owijania w bawełnę. Okazało się że dużo moich znajomych również zmienia samochody w tym komisie i ma takie samo zdanie. Wiadomo, że nie ma idealnych ludzi i może być małe nie dopatrzenie, ale trzeba być człowiekiem w moim przypadku nie było żadnych nie dopatrzeni. Kto pracuję z ludźmi ten wie jacy potrafią być. Panie Sławku i Łukaszu proszę nie przejmować się głupimi wpisami jak człowiek do was przyjedzie i zobaczyć jak profesjonalnie i szczerze podchodzicie do sprawy zaczną inaczej myśleć. Z świecą szukać takiej firmy większość handlarzy chce Cię przekręcić natomiast Panowie wszystkich traktują jednakowo i nie owijają w bawełnę są szczerzy i dobrze traktują klienta. Pozdrawiam Mateusz Mikulski

@Mateusz Mikulski

Panie Mateuszu wszystkiego dobrego i do zobaczenia !

@Mateusz Mikulski

Dziękujemy bardzo Panie Mateuszu za miłe słowa i zapraszamy serdecznie :)

Niezadowolony kupiec
@Mateusz Mikulski

Kłamstwo jakich wiele na temat rzetelności. Widać ze naciągana ta opinia

@Niezadowolony kupiec

Ciekawe, ponieważ nikt nie zgłaszał niezadowolenia jeżeli nie jest to zagrywka konkurencji to proszę o telefon na 516 036 801 Pozdrawiamy . Opinia dodana w niedzielę 7.03 o godzinie 1:28. Chyba ktoś popił Pozdrawiamy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda - Żory

• Jak się pracuje w Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda