Opinie o Car&Games Paweł Sawczuk w Żory

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Car&Games Paweł Sawczuk. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Car&Games Paweł Sawczuk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Car&Games Paweł Sawczuk w Żory

Dariusz Nowy wpis

VW Tiguan 2012 Polecam wszystko jak należy .

Edek Nowy wpis

Toyota Aygo Wszystko Ok

Arek T Nowy wpis

Opel Insignia okazał się bardzo dobrym zakupem polecam

Aldona

Wszystko super Polecam

Kamila Nowy wpis
@Aldona

A co konkretnie polecasz?? Mozesz rozwinąć ?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Car&Games Paweł Sawczuk, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Citroen c4 Grand Picasso

Samochód czysty zadbany jak na 200 tys to utrzymany wzorowo polecam Artur Terespol

@Citroen c4 Grand Picasso

200 tys przebiegu tak? A jaki to rocznik jeśli można wiedzieć? :)

Aaa
@Monika

2017

Kasia & Rysiek Bielsko-Biała

Wszystko w jak najlepszym porządku autko zadbane wnętrze pachnące, pan Paweł bardzo rzetelny i pomocny, gdy zepsuło się nam auto i mieliśmy problem z mechanikiem z Get help zaraz nam pomógł dzwoniąc gdzie trzeba i sprawa pomyślnie załatwiona. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy taki sprzedawca to skarb i polecam z czystym sumieniem Pana Pawła.

@Kasia & Rysiek Bielsko-Biała

Wow, brzmi jak marzenie! Aż mam ochotę się tam przejechać i zmienić auto :D Tylko ciekawi mnie czy duży mają wybór? Potrafię być wybredna :D

Darek P

wszystko sprawnie i uczciwie Pan z Krakowa pozdrawiam

Świetna obsługa samochody w ładnym stanie polecam

Agnieszka

Niesamowitą obsługa, korespondencja otwarta w razie problemów, pomoc w każdym przypadku. Poleeeeeeecaaaaam.

@Agnieszka

Może Pani podpowiedzieć czy wybór aut u nich jest duży? Mam do nich trochę kilometrów i nie wiem czy jest sens jechać.

@Agnieszka

A jak kontakt po zakupie, w szczególności jak będzie coś źle? Miał ktoś taką sytuację?

Andzia

Wszystko super polecam bardzo dobra oferta gwarancji firmy Get Help

Julian

Toyota Aygo kupiona w Komisie Car Games okazała się trafionym zakupem polecam i więcej takich Sprzedawców POLECAM

Maciej C

Polecam ! Czarny Colt

Barbara Nowak

Polecam firmę Car Games kupiliśmy Opla Insignia jesteśmy bardzo zadowoleni samochód 10 letni a utrzymany jak nowy

Aldona

Zakupiłam samochód w marcu jak na razie jest wszystko ok Polecam

Jolanta

Zakupiliśmy w grudniu 2020 Roku u tego Pana samochod marki Audi a3 minęło prawie 6 miesięcy i autko spisuje sie nieźle ,zakupiliśmy samochod z gwarancją mielismy sytuacje ze przebiła nam się opona gwarant ściągnął samochod do warsztatu i zaplqciki za holowanie jestesmy bardzo zadowoleni i polecamy firmę Pana Pawła 100% profesjonalizm

Polecam w 100% rzetelny autokomis

Jurek

Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Car&Games Paweł Sawczuk - Żory

• Jak się pracuje w Car&Games Paweł Sawczuk?

Zobacz opinie na temat firmy Car&Games Paweł Sawczuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Car&Games Paweł Sawczuk?

Car&Games Paweł Sawczuk
  • Os. Osiedle Korfantego 5A lok. 10